Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Antonius1978 válasza Yutani (#13748) üzenetére


Antonius1978
addikt

Te most ha jol emlekszem, az alapjatekkal jatszol, ugye ? az nekem teljesen kiment a fejembol, olyan reg jatszodtam vele...

(#13752) Antonius1978 válasza Riot Gin (#13750) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megnezem, de tulajdonkeppen nincs crashlog, olyan mintha blue-screent kapnek, csak ez black-screen, a gep egyszeruen odalesz, kifagy, nincs windows, nincs semmi, black sleeping mode, igy tudnam leirni.
Most elinditom a kovetkezo fagyasig, es nezem az orat, hogy amikor osszeomlik, lesz-e barmi crashlog, oke ? Ha van akkor beteszem a veget, hatha ki tudunk valamit okoskodni, koszi.

(#13753) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Tegnap toltam ki sokadjára az alapjátékot, egyszerűen nem tudom megunni. :D

Viszont, még a legutolsó 1.0005-ös patchel is hemzseg a bugoktól a játék.

Van valami nem hivatalos javítás amit érdemes lenne kipróbálni, ha modok nélkül, az alap játékkal akarok játszani?

Let the Zone take me if I am.

(#13754) Yutani válasza kutga (#13753) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem Steamen van és ott 1.0006-os a játék verziója, megy vele a magyarítás is.

(#13751) Antonius1978 Igen, az alapjátékot tolom. 10 évvel megjelenése után is érdemes nekikezdeni, ha korábban nem játszott vele az ember, csak kell neki egy HD pack, amivel legalább a textúrák jobban néznek ki. Szeretem, ha egy játék immerzív, és ez olyan.

#tarcsad

(#13755) kutga válasza Yutani (#13754) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem még dobozos verzió van meg.

Létezik hozzá unofficial patch, azt kipróbálom.

Let the Zone take me if I am.

(#13756) Balathruin válasza kutga (#13753) üzenetére


Balathruin
veterán

ZRP

(#13757) kutga válasza Balathruin (#13756) üzenetére


kutga
nagyúr

:R

Let the Zone take me if I am.

(#13758) Sensut válasza Antonius1978 (#13746) üzenetére


Sensut
őstag

OGSE:
A Mocsár csak egy szűk átjáró Agroprom és Cordon között. Nincs benne a teljes pálya, csak a sarka. A táskát pedig ugyanott keresd, mint a másikat, az emeleten.
Dead Cityben ki kell nyírni a kontroller bosst, aki víz alatt rejtőzik és az összes balhét ő rendezi a városban. Oda kell a ruha majd. Az a történet, amit régebb már említettem volt.
Azok a különleges képződmények valamire mind jók, de kérdés, hogy szükséged van-e rájuk, vagy inkább az ára fekszik jobban, mert sokat adnak értük. De jól vizsgáld meg őket, mert a leírásukban van a lényeg legtöbbször, nem a paramétereikben. Halott Zónák meg mindenfelé vannak a pályákon, és ha kihúztál egy képződményt belőle, akkor egy idő után újratöltődik az anomália és újabbat kapsz, mindig mást. Sajna mikor kigyűlt a szükséges 4, akkor a detektorod eltűnik.
A flash driveokat ne vadászd mert azokat a történet során kapod kézhez. Ahogy már mondtam, ez a sztori qrvára jól össze van rakva, a végén mindened meglesz :K

(#13759) Dhampir válasza kutga (#13753) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemes a Lost Alpha-val is játszani.

(#13760) Balathruin válasza Dhampir (#13759) üzenetére


Balathruin
veterán

De nem most, mert idén várható az igazi megjelenés.

(#13761) kutga válasza Dhampir (#13759) üzenetére


kutga
nagyúr

Ahhoz sajnos már gyenge a gépem.

Let the Zone take me if I am.

(#13762) Dhampir válasza kutga (#13761) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig, ha jól látom a HD 6520G nem sokkal gyengébb az Intel HD 4000-nél, az meg elég simán vitte, persze be kellett állítgatni.

(#13763) kutga válasza Dhampir (#13762) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet ismét teszek vele egy próbát. A SoC-ot is felesre vettem vissza mert a vége felé igencsak akadozott. Hiába, nem játékra való ez a laptop.

Let the Zone take me if I am.

(#13764) Dhampir válasza kutga (#13763) üzenetére


Dhampir
félisten

A Stalker, és főleg a Lost Alpha (Cordonban) még komolyabb konfigurációknál is akadozik. Attól ne riadj meg.

[ Szerkesztve ]

(#13765) Antonius1978 válasza Sensut (#13758) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megoldottam a mocsaras dolgot, a jegyzet - es nem taska - ugyanabban a szobaban van a kek dobozban.
A kulonleges kepzodmenyek ara nem olyan nagy, legalabbis nekem ugy tunk, kerdes, egyaltalan lehet/kell oket hasznalni valahol, valamire ?
3 sotet zonas kepzodmeny kellett, nem 4, rossz a leiras, vagy nalam valami nincs jol telepitve, es azert, vagy a szovegben 4 szerepelt, mar nem tudom, a flasheket nem vadaszom, de van egy gond, a jatek ujabban 5 percenkent osszeomlik, mar a fele hajam kihullott, asszem hogyha valakinek nem lesz 1 jo otlete hogyan oldjam meg, akkor hagyom a jo budos francba... :W :W :W

(#13766) Balathruin válasza Antonius1978 (#13765) üzenetére


Balathruin
veterán

Log nélkül nem tudunk mondani semmit.

(#13767) Sensut válasza Antonius1978 (#13765) üzenetére


Sensut
őstag

Bocsi, a Solyankában van a táska, itt iratok vannak akkor. Ha 3 arti kell, akkor szintén. Én mindig legalább 6-ot begyűjtöttem itt és Cordonon lesz a faszi, aki sokat ad értük. Csak előbb ki kell békülni a katonákkal. De ha ez a játék crashel, akkor a probléma az Ön készülékében van. A log fájl elárulja mi az.

(#13768) Antonius1978 válasza Sensut (#13767) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mindkettotokhoz szolok : nincs, mondom !!!, nincs logfile, azaz van akkor, ha az asztalra dob ki, de azt csak minden szokoevben.
Ahogy maszkalok a jatekban, egyszercsak elsotetul a kepernyo, olyan mintha a gep sleep modba menne, es azzal jonapot, se kep, se hang.Nyomhatom meg a reset gombot.
Meg egy annyi, hogy amikor kiakad a jatek/gep, akkor hallatszik egy fokozatosan elhalkulo, es elektronikus zorejbe atfordulo hang - a jatek valamelyik utolso hallhato hangjarol van szo - , ennyit tudok mondani.

Es ez nem lehet memoriahiba pl, mert a COP modunk tokeletesen fut.Esetleg valami nem tetszik a ShoC-nek a gep konfiguraciojaban ? Utannaolvastam, esetleg eredeti CD-rol tegyem fel az eredeti EXE allomanyt, mert a NOCDROM-os az fel van torve, es amiatt csinalhatja ? De nalatok miert nem csinalt hasonlot vajon ?

[ Szerkesztve ]

(#13769) Sensut válasza Antonius1978 (#13768) üzenetére


Sensut
őstag

Senkinél se csinált hasonlót, akikről én tudok. Mondom, nálam tökéletese fut PC-n is és laptopon is, ami teljesen más konfiguráció. Mindkettőn Win7 x 64 van... Nem tudom mi lehet. Tény, hogy belenyúltak a játék motorjába is, talán valami ott nem tetszik neki. De főleg hogy nincs log fájl, az rendszerhiba. Nem kell semmiféle eredeti exe mert a telepítő tartalmaz mindent. Amúgy se indulna el az eredeti SOC indítójával. Én túlmelegedésre gyanítok, lehet, hogy valamelyik alkatrészed csinálja? A videokártya hűtését nézném meg először mert ez a grafika nagyon is terheli a vasat.

(#13770) Balathruin válasza Antonius1978 (#13768) üzenetére


Balathruin
veterán

Nekem egyszer volt save corruption, tölts vissza korábbi mentést, hátha.

(#13771) Antonius1978 válasza Sensut (#13769) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na akkor az elkepzelheto, hogy alkatresz miatt lesz, valoszinuleg akkor a kartya, igazad lehet.
De vajon mi terheli annyira a kartyat, mifele beallitasokat eszkozoljek a jatekon belul ?
Es ez miert terhelheti jobban a vasat, mint pl a mi Turul modunk, abban is van egy pici grafikai pakk...a grafika normalisnak tunik, se nem szep, se nem csunya...

Par alkalommal volt save corruption, de ujrajatszodtam egy elozo mentestol fogva, es az ritkan esik meg ujabban, a gond ez a kikapcsolas/alvo modba menes szeruseg, nagy a valoszinusege, akkor hogy vagy a proci, vagy a kartya tulmelegedik, de erdekes, hogy pl a World of tankssal is jatszom, es az sem csinalt meg soha ilyet...

(#13772) kekeeci válasza Antonius1978 (#13768) üzenetére


kekeeci
senior tag

Egyedi exe fájlja van, nem ér semmit a fájlcsere.
Esetleg egy víruskergetés...

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#13773) shield válasza Antonius1978 (#13771) üzenetére


shield
Topikgazda

Nálam volt olyan a Diverzansnál, hogy nem akart indulni, akadozott a hang, újra raktam a hang driverét és jó lett. De ez hosszabb sztori, korábban leírtam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#13774) Antonius1978 válasza kekeeci (#13772) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez is megfordult a fejemben, csak aztan elfelejtettem, de most telepitek ra valamit.

A hand driverrel nincs baj, mert minden mas jatek tokeletesen fut, elkepeszto, tenyleg nem tudom mi lehet a baja, talan minden :D

(#13775) shield válasza Antonius1978 (#13774) üzenetére


shield
Topikgazda

Nekem is ment a többi játék és ennél a hang volt a probléma.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#13776) Antonius1978 válasza shield (#13775) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos nem tudom, ezt is figyelembe veszem, eloszor a kartya homersekletet kell megfigyeljem.

(#13777) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Egész jónak tűnik...[RadioPhobia]
Nem?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#13778) shield válasza ' Tzs , (#13777) üzenetére


shield
Topikgazda

Elkezdtem letölteni, nem is néztem milyen nyelvű felirattal van.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#13779) Timstrike


Timstrike
tag

Előre kérem az elnézést ha nem jó helyre írók, de nem találtam külön OGSE tópikot, ezért gondolom ide tartozik.
Szóval azt szeretném tudni,hogy a Kaligula bandita megölésekor az Arénában másnak is volt CTD-je vagy csak nálam fordul elő. Ugyanis állandóan ctd van mikor a műtárgyat (ami kiesik a banditából, megölése után) felvenném.Persze azt nagyon megköszönném, ha valaki tudna megoldást is rá.
A log file utolsó sorai:
_bp: path_parse_waypoints: pathname =sinyak_walk_work
_bp: path_parse_waypoints: pathname =sinyak_look_sit
getting sound: voronin_after_arena_tip
stack trace:

[error][ 8] : Not enough storage is available to process this command.
Nem igazán értem miért van ez az error, de a CoD,Battlefield,Assassin Creed sorozatoknál ilyen még nem volt.

(#13780) Timstrike válasza Timstrike (#13779) üzenetére


Timstrike
tag

Köszönöm,megtaláltam a megoldást. :C

(#13781) Antonius1978 válasza Timstrike (#13780) üzenetére


Antonius1978
addikt

[error][ 8] : Not enough storage is available to process this command.

Ez memoriagondot jelenthetett ? En is nekiezdtem az OGSE-nak, de nalam olyan fura baja van, hogy bizonyos idokozonkent - mostmar 15 masodpercenkent - egyszeruen elhal a szamitogep, nem CTD,nem blue screen, egyszeruen minden elsotetul, olyan mintha sleep mode-ba menne, reset gomb segit rajta.
Epp a sotetvolgyi X-18-as laborban vagyok, es ott fordul elo, hogy mar legalabb 5 percig sem tudok jatszni nyugodtan, betoltom, aztan 10-15 mp, es behal a gep.Nos, abba is hagytam az OGSE-t, meg nem jottem ra mi baja lehet, a monitorkartya homerseklete standard 47 fok, a hangkartya ujrarakast nem probaltam, de nem is tudom hogy mifele, valami alaplapi cucc lehet, viruskeresot sem tettem meg fel.
Viszont az OGSE tele van piros es sarga hibakkal, sztem egy innen-onnan osszeollozott mod, ami masnal lehet hogy mukodik - pl Sensut-nal - de nalam sajnos igy viselkedik.
Ezert abbahagytam, de hogy reszesuljek a Zona jotekony aldasabol, nekifogtam tegnapelott a Slayer nevu COP modnak.
Angolra le van forditva, Atmosfear 3-al sztem eleg gyonyoru, foleg a Szemettelep tetszik nekem baromira,a mod rohadtul stabil, eddig 2 nap alatt csak 2 osszeomlas volt.Kicsit olyan Way in Pripyat szeru erzesre, a COP forumban Dhampir biztos fog neki orulni :C

Amugy erre a Radiphobia modra en is ratalaltam, jobban mondva a Youtube ajanlotta, be is akartam ide irni, de tzs182 sztalker megelozott :)
Shield, kiprobaltad mar ?

(#13782) Sensut válasza Antonius1978 (#13781) üzenetére


Sensut
őstag

A Slayerről írtam volt annak idején valamiket, keress rá a COP fórumban. Akkor még csak készülőben volt a mod, azóta lehet hogy befejezték? Nem volt rossz, de tele volt hiányossággal. De kár, hogy az OGSE nem megy nálad, mert az egy komoly mod. Nem foltozott, nagyon jól összerakott sztori és nálam piros hibák sincsenek. Viszont az az elsötétülés hiba csak nálad van, mert néztem a fórumain és sehol senki nem jelzett ilyesmit :F

(#13783) sinick


sinick
senior tag

Sziasztok! OGSE-val kapcsolatban lenne pár kérdésem.

1. Kaptam egy mikrofont - talán Szidorovicstól -, hogy Koronban le kell hallgatnom egy Mercenary csapatot (?). Valahol a négy alküldiből az első teljesült - talán a Szeméttelepen -, de a többit hogy kell teljesíteni? Kordonban egyszer láttam Mercenary-kat, akik a lyukhíd felől támadták a falut.

2. Szert tettem egy robbanó zombi kéz képződményre, amit Shakarov professzor beváltana egy spéci mesterlövész puskára. Kell az nekem? Régóta van egy Dragunovom, azzal bőven elvagyok.

3. Shakarovnak kell egy különleges képződmény. Ha jól értem ,akkor ez Borongósban van a szikláknál. A sziklák azok a sziklák, ahol a benzinkút van (leomolva az alagutak bejáratánál)? Talán erre írtátok, hogy kergetős képződmény, mert szaladgálni kel utána. Van trükk?

4. Bárban a jó pénzért az infót adó stalkernek kellenek valami csavarok (bolt-ok). A leírását nem értem. Mi a teendő?

(Amúgy haladgatok. Főküldiben ott tartok, hogy Radaron kapcsoljam ki az Agyperzselőt illetve új pályaszakaszként megjelentek az alagutak is (valami URR vagy mi, Radar meg Vörös erdő között), mikor Owl keresése közben, a Freedomosoknak segítve Radaron megszereztem az irányító koponyáját. A Halott városban még nem voltam.)

Köszi: sinick

(#13784) Antonius1978 válasza Sensut (#13782) üzenetére


Antonius1978
addikt

Atolovastam a COP forumot.
Nem tudom mire gyanakodjak az OGSE-val kapcsolatban.Nagy a gyanum, hogy az a fix/update nem ment fel, az elejen tudod hogy nem is tudtam ratenni, aztan rament,de szerintem valami gubanc van vele.
Esetleg lehetne tenni 1 probat ha vallalod, hogy osszecsomagolod a te konyvtaradat,es feldobod valahova, en pedig bemasolom/ramasolom, vagy eloszor torlom az egyes konyvtarakat, es csak utanna masolom be amit kuldenel.,
Azert gyanakodom most a fix-re, mert az irod nalad 1 piros hiba sincs, nalam pedig van eleg...majd irj, addig Slayerezem.

(#13785) Balathruin válasza sinick (#13783) üzenetére


Balathruin
veterán

1.: Elírás és nem Kordonban hanem szeméttelepen vannak.
4.: Van egy rakás világító csavar a játékban, azokat kell összeszedni majd gondolom leadni. Nem fontos, mert mire összeszeded semmit nem ér az a pénz.

(#13786) sinick válasza Balathruin (#13785) üzenetére


sinick
senior tag

OK, köszi!

1. Meglett... most keresem a bombát a faluban. Eddig sikertelenül... elég fusztráló.

(#13787) Sensut válasza Antonius1978 (#13784) üzenetére


Sensut
őstag

Én már töröltem sajnos a játékot, mert befejeztem volt és nem tartogatom az olyant. Most a Diverzáns a menő nálam. De én se csináltam mást, csak telepítettem az alapcsomagot és utána az 10R frissítést a játék mappájába. Ennyi volt, aztán a launcherrel indítod és ott beállítgatod a dolgokat. A launcherben meg lehet nézni a verziót is. Ha minden rendben, akkor ott megjelenik a 10 revision. De mondtad volt, hogy GT 9600 kártyád van. Nos, az ennek a modnak nem elég mert a grafikája fel van turbózva a többi Stalkerhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#13788) Dhampir válasza Sensut (#13787) üzenetére


Dhampir
félisten

Nos, az ennek a modnak nem elég mert a grafikája fel van turbózva a többi Stalkerhez képest.

R7 M260 elég lenne hozzá?

(#13789) Timstrike válasza Antonius1978 (#13781) üzenetére


Timstrike
tag

Nem az volt a gond csak ezt adta be error-nak mert még nem jártam addig az Arénában (csak a bejáratig,a részeg szerelőig) és sajnos a játék hiányolta. Egy régebbi mentést visszatöltöttem és az Arénával (pénzkeresés, és nem is kevés) kezdve haladtam tovább, míg elértem újra a Kaligulával való küzdelemhez és (lássanak csodát!) nem volt ctd,sőt még piros (error) sem jelent meg a consolban. Nagyon sejtem,hogy a Stalker játékokban meg van határozva,hogy melyik küldetés után lehet belevágni a következőben mert különben crash lesz a vége :K Örvendek,hogy tovább tudtam haladni mert ez egy nagyon remek mód és egyetértek Sensut-al,hogy a legstabilab mód, talán a SGM módtól, idáig (pedig már játszodtam egy jó pár móddal).

(#13790) Antonius1978 válasza Sensut (#13787) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.A Diverzanst azt honnan lehet leszedni, azt hiszem meg nem jatszodtam vele.Amugy a We are not alone erdekel most a legjobban csak nin Yandex vagy mi a banat fiokom, es csak ugy lehet letolteni.Meg kell kerjek valakit a COP foumon hogy szedje le nekem.Lehet hogy a kartya a hibas, nem tudom, de az osszes tobbi jatek megy, meg a Slayer is, pedig annak is Atmosfear3 van hozzarendelve.Amugy most meg a Slayer omlik ossze, ha at akarok menni a bar teruletere, nem tudom mi baja, lehet nincs befejezve a mod, mert ez beta, vagy egyeb baja van... :W

Timstrike fura, mert en nem mentem az arenaba, megsem omlott akkor ossze a jatek amikor Kaligulaval kuzdottem.
Eddig a 3 legstabilabb mod amit lattam az a Photograph,a Hullocsillag, es a mi Turul modunk xFreeX-el, csak az nincs meg kesz :)
Az elso ketto ShoC, a mienk meg COP vanilla mod, par uj fegyverrel es jobb grafikaval.
Amugy a Lost Alpha is stabil volt ha jol emlekszem, kiveve par bug-ot ami miatt osszeomlott, de azokat javitottak ha jol tudom, igaz csak akkor nyomtam vegig amikor megjelent.

Eszembe jutott a RadioPhobia, nekifogtam letolteni, lam az osszeomlik-e.

(#13791) Dhampir válasza Antonius1978 (#13790) üzenetére


Dhampir
félisten

A Hullócsillagra régóta fenem a fogamat, csak addig ki ne csorbuljon. :D

(#13792) sinick


sinick
senior tag

OGSE-ben Borongósban a benzinkútnál van egy "help the cleaners" (?) küldetés. Benzinkút épületbe bementem, megitattam a tagot, kinyitottam a széfet, kijutottam az épületből. elmentem a barlang bunkerbe és most visszamentem egy taggal meg dokival a kútra kimenteni a tagot. Ott egy csapat szolgáltatos (?) fogadott. A dokival "mi legyen" párbeszéd végén három lehetőség van. 1. harc 2. teleport és hátramarad a sérült, 3. hátramarad az egyik tag. A 2-es bukó, 1 és 3 nem tudom, hogy jó-e. A 3. esetben még nyitva marad a küldi. Lehet, hogy a tagot ki lehet majd menekíteni valahonnan? Hogy lesz sikeres a küldi?

(#13793) Sensut válasza sinick (#13792) üzenetére


Sensut
őstag

Hagyd őket ketten elmenekülni és te szállj szembe a dutysokkal. Ez nem fog kihatni a játék többi részén a dutyval való kapcsolatodra. Ha nem nyírod ki őket, akkor egész végig ott fognak lesni rád, amikor arra jársz.

(#13794) sinick válasza Sensut (#13793) üzenetére


sinick
senior tag

OK, köszi! Akkor ma este kinyírom őket, aztán visszanyargalok a Bárba a Dutyisokhoz ellenőrzésre.

(#13795) Sensut válasza sinick (#13794) üzenetére


Sensut
őstag

Így igaz, azért ellenőrizd, nehogy meglepetés érjen :K

(#13796) Antonius1978 válasza Dhampir (#13791) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az egy jo mod, es magyarul, hala Saga59 forditasanak.

Sensut , neked lesz igazad, a monitorkartyaval kapcsolatban.Az ejjel kiprobaltam a RadioPhobiat, es a We are not alone-t is.A RadioPhobia ugyanazt a mutatvanyt csinalta, mint az OGSE, marpedig egyenesen az elejen.
A WANA pedig az elso palya utan kiakadt egy hibauzenettel, hogy valami not enough shader ... Ma delelott atallitgattam a rendert, felbontast, mindent,es mostmar az elso palya is ugyanazt csinalja, mint az OGSE, egyertelmu, hogy a monitorkartya a ludas,csak meg nem egeszen ertem, hogy miert, pl a World of Tanks, es a mi modunk, amely csak Absolute Nature grafikai feljavitast tartalmaz, azok siman mukodnek.

Sajnos a frappans szervert, amelyen eddig jatszodtam, zaciba kellett adja a tarsam az egyik szomszednak, azota sem tudta meg kivaltani, azon nyomtam vegig a Hullocsillagot, es semmi gond nem volt, az is igaz, hogy abban egy regebbi, de eleg eros egyenesen gamer ATI kartya van.

[ Szerkesztve ]

(#13797) Sensut válasza Antonius1978 (#13796) üzenetére


Sensut
őstag

Talán nem támogatja még azt a shader verziót, amit alkalmaztak ezekben a modokban. A GT 9600 egy elég régi kártya :K

(#13798) Antonius1978 válasza Sensut (#13797) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos igen, nekem is ez a gyanum, hogy ez a kartya nem tudja ezt a shader dolgot, vagy ha tudja is, nem elegge, vagy franc tudja.
Lam kesobb megprobalom a Diverzanst, az hogy megy.Majd ertesitelek.

(#13799) sinick


sinick
senior tag

OGSE-ben elakadtam a 3. flashdrive-vel. Radioman-os küldi első része kipipálva, második része lenne a 3. flashdrive, de ezt sehol sem találom. A prototype (resonatort) is nálam van már, meg a 1,2,4,5 flashdrive is. Valamin átsiklottam?

(#13800) Sensut válasza sinick (#13799) üzenetére


Sensut
őstag

A 3-as sticket Yantaron kell megszerezned a Radioman-es feladatsorral. Ez a tudósoknál indul, ott lesz egy katona aki majd végigvezet ezen a sztorin. Kezdetből meg kell találnotok a gyár mellett egy nyomot az eltűnt csapatról, aztán meg kell szerezned 3 különleges képződményt, miután megtaláltál Wild Territory-n egy speciális detektort - szóval elég hosszú ez a szál, de a lényeg, hogy a végén a katonától erőszakkal kell elvenned a 3-as sticket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.