Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6055) Dhampir


Dhampir
félisten

Ezt a változatot töltöttem le és telepítettem fel, a másik letöltés közben I/O hibával leállt.

Egyenlőre zökkenőmentesen futott a játék, eljutottam Szidorovicshoz.

Ez a játék oroszul nem tud beszélni? :F
Mert számomra angolul kicsit kiábrándító, olyan, mintha például az USA-ban játszódó Haf-Life hősei oroszul társalognának, tehát nem illik a földrajzi helyszínhez, főleg ennek a szlávos akcentusú kitekert angolságnak az erőltetése, habár a SOC-ban is ilyen volt eleinte, de én arra már alig emlékszem, mert csak egyszer vittem végig sok esztendővel ezelőtt.

Amit riadtan észrevettem már a játék elején, hogy elemek kellenek a lámpához? :F
Gondolom realisztikus megoldásokkal nehezítették a játékot (hasonló egy régebbi modban volt, amikor a detektor merült le állandóan, abba is hagytam gyorsan azt a modot), de én bevallom, hogy játszani akarok és nem szenvedni. Rossz ügyességi játékos vagyok, egy csomószor elhaláloztam már a korábbi alapjátékokban is, hiába volt "örökégő" lámpám. :B

Arról olvastam, hogy kötelező kocsihasználat is lesz a későbbiekben, na, azt már nem is hozom fel, így látatlanban is utálom a billentyűzettel való vezetést, habár a Half-Lifeban még megyegetett a nyitott terű járművekkel, de szerencsére nem kellett sokat használni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.