Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6698) Laris2


Laris2
aktív tag

Hát, nem mondanám hogy nagyon pörög a topik, de mindegy. [link] Reborn istok magyarítás.
Azért érdemes időnként belenézni a végigjátszásba, mert egy két dolgot nem tudtam egyértelműen kihámozni a fordításból, valamint maradt benne orosz szöveg is, amit nem találtam. Figyeljünk oda, ha Lizát elkísérjük a teleporthoz, a Kordonon Olgával abszolúte ne foglalkozzunk, mert (így eldobunk esetleg többhetes játék idő)t csak egy lány kell az aktiváló központba. Liza elkisérése előtt tisztítsuk meg a területet a mutánsoktól, ez célszerű a játék elején amikor Zuluval beszélünk. Az agronom pincéjében az első alkalommal oldjunk meg egy feladatot a zsoldosoknak, akkor a felszínen barátok lesznek.Feladatokat az elején bárkitől kaphatunk, de nekünk kell utána járni. Jillt a mocsári orvos lányát kísérjük az apja házához a mocsárban, és oda jó sok pénzel menjünk a páncélok fejlesztése végett, Szidorovicsnál tudunk kereskedni, főleg értékes páncélokat vigyünk neki. Semmiképp ne harcoljunk a katonákkal, mert sohasem fogynak el, csak a lőszerünk. A vérszívókat legegyszerűbben a domboldalakon lehet elintézni.
A játékon könnyítettem, hogy legalább a pszi sugárzás, és a pszi-mutánsok ne öljönek meg. Én amúgy is gyenge stalkeres vagyok csak a leggyengébb fokozatban játszok, és ha lehet még azt is meggyengítve tolom. kb ennyit a játékról. Jó játékot, és jó szórakozást kívánok.
:) :)) :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.