Hirdetés
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dr. Akula
félisten
válasz
Piftuka
#3573
üzenetére
A handling arra jó hogy csökkenti a fegyver ringatózását futás közben. Tehát aki cowoy módra berohan a tömegbe, annak elvileg pontosabb lesz a találata. De csak elvileg, mert ezt a pontosságot bőven ellensúlyozza a nagyobb szórás, meg valszeg a fegyverét is tűzgyorsaságra fejleszti pontosság helyett. Tehát sok értelme nincs. Én kizárólag guggolásból lövök fejre, lehetőleg fedezék mögül. Mutánsoknál nyilván közelharc kell, oda meg shotgun a legjobb.
A lövés utáni csőemelkedést a -x% recoil csökkenti.
Sztem az accuracy, recoil, flatness dolgokat érdemes fejleszteni. Stormnál nagyon ajánlott a reliability, akár a többi lehetőség rovására is, máshol nem pakoltam erre. Sniperkedésnél nem sok golyót lövök el, kicsi a használat, inkább 1 golyó legyen pontos, mint 10 összevissza, amiből 1 talál.
Az atom jeles dolgot valahol írták, sokat nem foglalkoztam vele, én F-el keresek, az mindig kiírja ha van vmi a közelben.

Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- NVIDIA Quadro P5000 GPU 16GB GDDR5X memóriával
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:87%
- iPhone 14 Pro Max emelt kapacitású 4790mAh diagnosztizálható akkumulátor, +ajándék ragasztó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB Rampage SHIVA Cooler Master 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

shield
