Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33756) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A HWID 1605-ös (régebbi build) egészen egyszerűen gyönyörű. Annyi zseniális részlet van a formájában, hogy nézegettem vagy 15 percig. Még a "vak" médiavezérlőkkel is elfogadnám.

Prototípusok.

Egyébként szerény (és a legtöbb itteniétől valószínűleg eltérő :D ) véleményem az, hogy a Nokia meglehetősen kevés igazán szép telefont adott ki S60v3-tól felfelé... Egykori csúcsmodelljük (N95) az egyik legrondább telefon volt, amit valaha láttam, pocsék anyagminőséggel és minősíthetetlen (de még ezen belül is változó gyártási minőségű) csúszkával... Volt a családban kettő, emlékszem a hátlap és készüléktest burkolatára, ami egy év után a zsebben hordástól egészen egyszerűen lehámlott... és ezt a "bevonatot" több, méregdrága telefonnál is alkalmazták, pl E90... :DDD
Amik viszont erősen szívdobbantóan néztek ki számomra is: N93i, N92, N91, E71, E55, régebben még a 6630, (a kerek seggével mindenki rondának tartotta, én mindig vágytam egyre) 6680, N-Gage QD.
A titkos kedvencem pedig a a dev device N950 mellett az N810-es tabletjük, borzasztó igényesen megépített eszköz volt (bár csak egyszer foghattam kézbe futólag, még nem tettem le róla, hogy lesz egy olyanom.).

Na meg évekig próbáltam szerezni egy Nokia 6708-at (Benq P31), de sosem sikerült... ha valamelyikőtöknek van, körbefotózhatná a kedvemért. :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.