Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) arkades válasza stufen2 (#34146) üzenetére


arkades
aktív tag

Azt mondod, hogy kókányolt, akkor nem nagyon éri az árát?

Каждый дрочит как он хочет.

(#34152) sz.balazs.95 válasza draco31 (#34149) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

annak a csatlakozónak amúgy mi a neve? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34153) lehella válasza imi290 (#34148) üzenetére


lehella
senior tag

Kössz a tippet, keresek ilyen kábelt meg gépet hozzá :) Ahogy látom kb egy ezres a vezeték.
Pl ez: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_tartozek/kabel_adapter/kommunikacios_adatkabel_internet_funkcios_rs_2082631316.html
Windows 7 alól is lehet updatelni?
Hívás közbeni hangerőt hogyan lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#34154) sz.balazs.95 válasza lehella (#34153) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

görgető fel/le ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34155) lehella válasza sz.balazs.95 (#34154) üzenetére


lehella
senior tag

Az nem ment, próbáltam!

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#34156) sz.balazs.95 válasza lehella (#34155) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pedig nekem úgy rémlik, hogy azzal kell.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34157) zorzy4 válasza lehella (#34153) üzenetére


zorzy4
őstag

Ez nem lesz jó. Házilag nem fogsz tudni nyelvet rárakni. Gsm szervizben sem már nagyon. Csak úgy tudtod megoldani, ha veszel egy magyar készüléket.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34158) lehella válasza zorzy4 (#34157) üzenetére


lehella
senior tag

Erre biztosan vehetek mérget? Vagy miért nem megoldható már?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#34159) lehella válasza sz.balazs.95 (#34156) üzenetére


lehella
senior tag

Nekem is ezt diktálta a józan ész, de a görgő az működik. Átgörgettem az user manualt, abban nem találtam említést erre.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#34160) draco31 válasza sz.balazs.95 (#34152) üzenetére


draco31
veterán

Én csak úgy hívom, ahogyan említettem is, nem tudom a hivatalos nevét.

imi290
Köszönöm, le is vadászok egyet valahol.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#34161) zorzy4 válasza lehella (#34158) üzenetére


zorzy4
őstag

Senkinek nincs hozzá boxa meg programja. Meg nincs is értelme, adok neked magyar panet fillérekért.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34162) imi290


imi290
aktív tag

Az adott oldalon amit linkeltem,ott le van minden szépen írva.A programokat is le tudod tölteni,és box sem kell,csak két darab kábel.

De ha van panel tényleg nem érdemes mókolni vele,még a végén gajra vágod a telefont,az sincs kizárva.Meg aztán veszel egy kábelt,amit aztán soha többé,vagy nagy ritkán fogsz használni,annak sincs értelme.Bár operátor logót,és üdvözlő képet tudsz rajta cserélni alapszintű tudással is.

Apropó,valakinek nincs meg az a gif ami ezeken a régi Nokiákon volt üdvözlő kép ? Most vagy csak az álló kép volt benne,vagy a 3 kép ahogy összeér a kezük ? ? ? Konkrétan a 7110-re kellene.

Köszi :R

(#34163) quailstorm


quailstorm
nagyúr

CA-42
DKU-5

Én azt hittem ezek ugyanazok.

Mi a különbség?

Amúgy ha elég korrekt áron hozzá tudok jutni, akkor veszek egy CA-45-öt. Oxygenből pár megvan. Valahogy csak áttúrom a netet. Jó volna a Nokia 1600-ra tenni vagy leszedni javat :DDD
tudom, beteg vagyok

Nokia 7110-hez ugyanazok kellenek mint 3310-hez:
[link] [link]

Nem kell box. Nekem 3310-hez van minden egyelőre, és úton van az LPT kábel. COM-hoz nem vettem sok fejet, csak a 3310 3410-es van meg. Drága :(((
Viszont nekem csak Win98SE-n jött össze, a P3 gépemen. XP-n a userport kékhalált okozott.

[ Szerkesztve ]

(#34164) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ennek mi a valódi neve?

Nagyon örülök, hogy az 1200-1208-2330c-2 már nem azt használja, mint az 1600 :(((

(#34165) imi290 válasza quailstorm (#34164) üzenetére


imi290
aktív tag

CA-45,bár most jól összezavartál,azt hittem hogy ez mind egyforma.Most nézem,nekem van 2330c-2 és azon tényleg más mint a 1600.A 1600 középen be van hajtva kicsit,míg az előző egyenes.De amúgy nagyjából úgy néz ki,erre gondoltál te is ?

(#34166) quailstorm válasza imi290 (#34165) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, erre gondoltam. Amit most linkeltem az nem CA-45. Az 1600-ba való az.

(#34167) lehella válasza zorzy4 (#34161) üzenetére


lehella
senior tag

Írtam privit ezügyben. A szoftver frissítéstől nem tartok, de ha sokat kell vele nyüglődni akkor inkább marad angol vagy panelcsere ha tud segíteni valaki ezügyben. Azért gondoltam jó ötletnek az updatet mert láttam Imi oldalán hogy lehet jobb szoftvert is tenni.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#34168) zorzy4


zorzy4
őstag

Na itt egy nokiás kérdés, ha már ez a topik, retro nokia telo rajongó topik lett ;] . Az ovi suitét nem tudom használni, mióta átvette a opera az alkalmazásokat. 5800ra akarok térképeket tölteni. Ötlet?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34169) ferret77 válasza zorzy4 (#34168) üzenetére


ferret77
tag

Márciusban volt egy térképfrissítés. telefonon keresztül nem megy? [link]

(#34170) zorzy4 válasza ferret77 (#34169) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezen nem találtam, hol kell.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34171) TommyX_ válasza zorzy4 (#34170) üzenetére


TommyX_
őstag

Próbáld meg számítógépen a Nokia suite segítségével.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#34172) stufen2 válasza arkades (#34151) üzenetére


stufen2
tag

Kókányoltnak nem mondanám. De többet érne ha vagy fekete vagy ezüst lenne.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#34173) Fancy-boy válasza stufen2 (#34172) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Pontosan mi vele a gond?
Az N93i sose volt tiszta ezüst. Ezüst-lila volt belőle, meg full fekete.
A képek mondjuk nem túl jó minőségűek. Lehet feketére cserélte a lilás elemeket?

[ Szerkesztve ]

(#34174) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Továbbra is keresek Blackberry 7290-be akkut, akár 3 darabot is! :R :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#34175) arkades válasza stufen2 (#34172) üzenetére


arkades
aktív tag

Akkor lehet, hogy inkább nézek másikat.

Каждый дрочит как он хочет.

(#34176) novinyul válasza Fancy-boy (#34173) üzenetére


novinyul
veterán

N93i- l csont fekete sosem volt,az az N93! N93i-l volt az amit linkeltèl, meg a szürke ezüst! Más színben nem volt,nekem egy új szürke van otthon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#34177) FoxiestFox válasza novinyul (#34176) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Volt fekete i, hogy gyári, vagy sem, nem tudom, de eszetlen jól néz ki feketében, onnantól meg igazából mindegy is. :D


(#34178) Fancy-boy válasza novinyul (#34176) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nézd, azért khm...
Felmész a gsmarena oldalára: Colors Silver, Black
Egyébként meg:

(#34179) Fancy-boy válasza Fancy-boy (#34178) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Egyébként pluszba látszik is a színválasztó a jobb alsó sarokba:
Három színben volt:

- Fekete, lila, szürke

[ Szerkesztve ]

(#34180) novinyul válasza Fancy-boy (#34178) üzenetére


novinyul
veterán

Hát ezek szerint papír alapon lètezett,de hogy nálunk egy darab nem volt az tuti.Pedig adtam el jó pár N93i-t, de fekete soha nem volt raktáron.Egyik nagy kedvencem ez a Nokia,de hogy ebben színben valaha is láttam volna nagykerben.Tuti hogy lenne otthon egy vatta új a polcomon:-)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#34181) FoxiestFox válasza novinyul (#34180) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Itthon valoszinu, hogy nem volt. Mikor vettem az enyem, sokaig kerestem feketet, de nem talaltam. :(

(#34182) novinyul válasza FoxiestFox (#34181) üzenetére


novinyul
veterán

Az a nagy helyzet hogy se eu-s se as piacon nem láttam fekete színben.Bár lehet hogy kis szèriában kiadták,de akkor már javában az N95 volt a sztár,minden róla szólt! Az N93i meg csendben el lett felejtve,de az is igaz hogy sokkal többett várt mindenki a telefontól.Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött remènyeket,szebb lett,relatív kissebb is.De a legfontosabb rèsze a kamera az elèg gyenge lett.Mindegy ez már törtènelem ès èn megmentettem egyett magamnak :-)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#34183) sz.balazs.95 válasza novinyul (#34182) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

jó eséllyel US exkluzív volt.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34184) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Üdv mindenkinek!
Már egy ideje böngészem ezt a fórumot, és sok hasznos infót szereztem meg. Régi Nokiákat gyűjtök, és ezt a hobbit a 6310i mobillal kezdtem. Lenyűgözött a formája, az egyszerűsége, és a hatalmas üzemideje. Sajnos a sajátom, amit használtan szereztem, külsőre rendben van, de még az új akkuval is lemerül 4-4,5 nap alatt úgy, hogy ez idő alatt összesen alig másfél órát telefonáltam vele. :(((
A térerő maximumon van, hívásokat nem dobja el, még nem végfokos, de azt olvastam, ha gyorsan merül készenlétben, akkor előbb-utóbb az lesz. Az eredeti, Nokia lítium-polimer akku és az utángyártott lítium-ion ugyanolyan üzemidőt biztosít. Alaplapcserében gondolkodom, de egy komplett telefont közel 10 ezerért megvenni csak az alaplapja miatt kissé túlzás.

Valakinek van felesleges/tartalék alaplapja 6310i-hez? Az se baj, ha angol nyelvű a menüje, csak működjön normálisan. Árban, helyszínben privátban megegyezhetünk.

(#34185) quailstorm válasza RAZR_v3 (#34184) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ócskapiacon is nézz szét, hármat is láttam a hétvégén, abból egyet néztem meg, ment, de az sima 6310 volt (ződ)

(#34186) Gaborpecs


Gaborpecs
újonc

Sziasztok!Keresek ÚJ Dobozos Nokia 8800,Sirocco,Arte készülékeket,aki esetleg tud az kérem irjon

[ Szerkesztve ]

(#34187) stufen2 válasza Gaborpecs (#34186) üzenetére


stufen2
tag

Még sima 8800-át lehet látni swapként, 250-300 között, de siroccot-vagy artét nem láttam már rég, max felújítottat újként hirdetve. Külföldről ennyi pénzért meg inkább nem rendelnék, és ha lenne rá lehetőségem csak akkor vásárolnék kintről ha én vághatom fel a ragasztót az oldalán. A ritkább verziók meg 500 körül vannak vagy felette. warren29 -et keresd meg itt fórumon szerintem tud benne segíteni.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#34188) ferret77


ferret77
tag

Végre találtam kék ledes 3310-et. Kb 14 évvel ezelőtt megkérdeztem a Duna plázában, hogy mennyiért csinálnák meg. Egy tízest mondtak, úgyhogy maradt akkor zöld.
Kapott egy új, fóliás előlapot, ami minoltától van.

[ Szerkesztve ]

(#34189) Fancy-boy válasza stufen2 (#34187) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Továbbra is kíváncsi lennék, hogy szerinted miért "kókányolt" a linkelt N93i hirdetés.
Mivel válasz nem jött, gondoltam elsiklottál a kérdésem felett...
Ne értsd félre, de innen jutottunk el a fekete N93i változatig, ami végül-is jó hogy szóba került, de tőled nem láttam választ.
Aki kérdezte, lehet, hogy megvásárolná a készüléket, az a minimum, hogy nem hagyjuk kétségek között.
De ha gondolod, akkor nem forszírozom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34190) ferret77


ferret77
tag

(#34191) zorzy4 válasza Fancy-boy (#34189) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem se tűnik tákoltnak.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#34192) stufen2 válasza Fancy-boy (#34189) üzenetére


stufen2
tag

Nem figyeltem, tévedtem, valamiért arra emlékeztem ezüst gyárilag mindene. De 30ért sok, többször néztem már Marcinál, de ez a telefon egy vicc, nem csoda, hogy bukás lett a vége. De nem hinném, hogy kétségek között marad emiatt valaki. Itt úgy is az ár a döntő, ennyit meg meztelenül nem ér.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#34193) sz.balazs.95 válasza ferret77 (#34188) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Jól néz ki. :K
Csak az a kár, hogy a billentyűzet fóliája nem átlátszó, vagyis ami a gombok között van.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34194) ferret77 válasza sz.balazs.95 (#34193) üzenetére


ferret77
tag

Igen, én is arra gondoltam, hogy kellene szerezni átlátszó billentyűzetet, de olyan is jó lenne, hogy maguk a gombok nem átlátszók, de a gombsor lapja az lenne. Csak nem tudom, hogy létezik-e ilyen, vagy teljesen átlátszó..

(#34195) sz.balazs.95 válasza ferret77 (#34194) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ez nagyon adná: http://www.kijelzovedofolia.hu/fjood/index.php/szerviz-alkatreszek/billentyuzet--kuelso/nokia970589826/nokia_1xxx,_2xxx,_3xxx_szeria287761322/nokia_3310,_3330_gumis_billenty%C5%B1zet,_gombsor_vilagos_kek_3765-detail

(bocsi, csak nem tudom linkelni... :U )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34196) ferret77 válasza sz.balazs.95 (#34195) üzenetére


ferret77
tag

Ilyesmi jó lenne.

(#34197) ferret77


ferret77
tag

Dobozos 6260 valakinek?

Nem az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#34198) -NOKIA- válasza ferret77 (#34188) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Űberkirály :D

(#34199) Fancy-boy válasza stufen2 (#34192) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azért ragaszkodtam, hogy leírd, mert azt hittem te láttál rajta valamit.
Egyébként pedig pluszba azért is jó, mert így a kolléga nem fogja azt hinni, hogy ez a színvariáció "kókányolt".
Remélem olvassa a topicot...

(#34200) arkades válasza Fancy-boy (#34199) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen olvasom, köszi szépen. Egyébként valóban azt hittem, hogy ez a színvariáció nem valós. Viszont az árát kicsit sokallom, bár dying_star véleménye szerint nem rossz ár ez.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.