Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 8 és 8T

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-13 12:49:35

LOGOUT.hu

2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#531) MrDerekas válasza banda1981 (#530) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem kimondottan neked szól, de sosem fogom megérteni, mi ez a baromi nagy elvárást a telefon kamerájával. A büdös életben nem fogja elérni egy cserélhető objektíves fotógép munkaminőségét. Ilyen elvárások esetén "célszerszámot" kell beszerezni. Valószínű én vagyok túl öreg, de erősen él bennem a mobil kamerák VGA felbontású képessége és, hogy sokaknak milyen áhítatot okozott mégis... egykor. Persze, mások az igények, no offense. Nekem mobiltelefon kell és azt tudja, ha hirtelen kell valamit fényképeznem, azt elvégzi elfogadható minőségben. Ezek szerint a RN8 meg nem a te telefonod. Ne vegyél ilyet :N

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Redmi Note 8 és 8T
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.