Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) dknight válasza spiderpig820 (#1499) üzenetére


dknight
tag

Eustock FB oldalán lévő válasz szerint "jövő hét keddre" várják az újabb szállítmányt. Ez vasárnapi bejegyzés, remélhetőleg e hét keddre érti a "jövő" hetet :)
Terveim szerint én is benevezek egyre, bár ez a két SIM használatánál jelentkező meghibásodás kicsit aggaszt, pont a saját és céges telefon egyesítése lenne a cél...

(#1502) Atomgeszi válasza vince (#1483) üzenetére


Atomgeszi
veterán

:R

(#1503) ollie válasza gyulavezir (#1500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A telefonban formázd.

***

(#1504) soldi3r válasza mch (#1144) üzenetére


soldi3r
veterán

Varhato hivatalos verzio a 14-bol?

E30 (oo=[][]=oo)

(#1505) gyulavezir válasza ollie (#1503) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Úgylesz.
:R

(#1506) ati05 válasza dknight (#1501) üzenetére


ati05
aktív tag

Milyen meghibásodásról hallottál, ha két simet használ az ember?

(#1507) balogh.p válasza ati05 (#1506) üzenetére


balogh.p
újonc

Velem együtt három embernek volt/van hálózati problémája a telefonnal ezen a fórumon. Folyamatosan eldobálja/nem kapcsolódik a szolgálatóhoz, csak 2G üzemmódban hajlandó stabilan működni. Nem tudom, hogy mennyire függ a dual simes használattól, bár nekem 2 kártyás használat közben romlott el a telefon, úgy hogy előtte kb. 1 hétig hibátlanul működött, roaming esetén is.
Egyébként a nemzetközi fórumon is írnak róla:
http://en.miui.com/thread-646729-1-1.html
http://en.miui.com/thread-650790-1-1.html

[ Szerkesztve ]

(#1508) NSPeti válasza balogh.p (#1507) üzenetére


NSPeti
csendes újonc

Viszont egy kártyával is produkálta ezt a hibát, nálam legalábbis. Az enyém 4. nap kezdte el amikor osztrák hálózatra akartam csatlakozni.

(#1509) ati05 válasza balogh.p (#1507) üzenetére


ati05
aktív tag

Értem, én 2 hete használom gondtalanul 2 simmel, remélem nálam nem jőn elő a hiba. Neked milyen rom van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#1510) balogh.p válasza ati05 (#1509) üzenetére


balogh.p
újonc

Amikor elromlott 8.2.9.0 volt rajta, aztán rápróbáltam a 8.2.10.0-t is, hátha a frissítéstől megjavul, de sajnos nem segített. Egyébként a nemzetközi fórumon már a Nougat beta Rommal is próbálkozott valaki, de azzal sem ért el változást.

(#1511) vince válasza balogh.p (#1507) üzenetére


vince
őstag

Az elsők között rendeltem az eustocktól a 4X-et és a kezdetektől két simmel (mindkettő telekomos, a sajáton hívás+internet, a cégesen csak hívás) használom, sosem tapasztaltam ezzel kapcsolatos problémát. Global rommal kaptam a telefont, de néhány hete már eu rom van rajta, mindegyikkel jól működött/működik.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1512) dknight válasza ati05 (#1506) üzenetére


dknight
tag

Úgy látom már megválaszolták páran, bocs, de nem voltam gép előtt, ezekre gondoltam egyébként én is.

(#1513) ra^ven


ra^ven
senior tag

Már elérhető a fekete verzió, le is ütöttem egyet.

Én is dualban használnám , egy megboldogult ZTE V5-öt vált.
Feleségemnek 4A telefonja van, de nála többször előfordult olyan, hogy elérhető állapotban volt, rácsörögtem, de bemondta, hogy átmenetileg nem kapcsolható, 3. próbára sikerült, minden gond nélkül, akkor kicsörgött.

Ő nem tapasztalt még olyat, hogy a térerő ikonilag elszállt volna, valaki tapasztalt hasonlót?

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#1514) Tangerine válasza dknight (#1501) üzenetére


Tangerine
senior tag

Úgy néz ki, hoztak 400 db feketét. :C

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#1515) dni


dni
őstag

Sziasztok!

sajnos nem jól emlékszünk a lockscreen jelszóra, így nem tudjuk újraindítást követően feloldani a telefont, mert az újlenyomat azonosítás ileynkor nem elemgendő. Ahogy látom, csak miui fiókkal lehetne ezen kívül feloldani a telefont, vagy újra kellene kellene telepíteni az egész OS-t. Mivel mi fiókot nem állíttunk be, ezért a újra kellene telepítem az os-t. Meg tudnátok mondani, hogy honan tölthtem le a megfelelő ROM-ot? EU Stockról szereztük be a global veziós készüléket.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#1516) fzoli86


fzoli86
tag

Xiaomi aliexpress akció...
[link]

(#1517) Departed válasza fzoli86 (#1516) üzenetére


Departed
őstag

~33ezer lesz egy Redmi 4X? Hmm...Esetleg ezzel az árral feltankolhatna valamelyik forgalmazó és mondjuk 39900-ért is lehetne kapni...hmm...:)

(#1518) trebrona válasza dni (#1515) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha van aktív google fiók, weben Android eszközkezelőben lehet törölni az adatokat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1519) gyenesmartin válasza Departed (#1517) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Erre még rámegy a 27%-os adó legalább, nem?

(#1520) Franklin válasza Departed (#1517) üzenetére


Franklin
addikt

+áfa +vám, ugyanott leszünk, hogy 45-ért inkább itthon kell megvenni.

(#1521) ollie válasza gyenesmartin (#1519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha cég hozza be, a vám is rájön, magánemberként csak áfa. Vagyis máris megbukott, hogy egy cég feltankolhatna belőle.

***

(#1522) Graphics válasza Departed (#1517) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És melyik forgalmazónak érné meg az, hogy bukik egy valag pénzt? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1523) Departed válasza Graphics (#1522) üzenetére


Departed
őstag

Nyilván ezekkel az infókkal amit elmondtatok nem éri meg a felvázolt eset. Mondjuk nem hinném hogy rajtam kívül mindenkinek kristálytiszták a jogszabályok, de tettünk egy lépést ebbe az irányba.

Amúgyis smiley volt a hsz végén. :P

(#1524) dni válasza trebrona (#1518) üzenetére


dni
őstag

:R

(#1525) zojjektum


zojjektum
senior tag

Megérkezett a telefon. Minden szép és jó, de... Feltúrtam a netet és itt is a fórumokban mindent a lezárt kijelzőn nem érkeznek az üzenetek hibára. Már mindent beállítottam amiről írtak, az engedélyektől kezdve a miui optimalizáció kikapcsolásáig mindent. Stabil 8.2.9.0 miui global rom van rajta. Nektek hogy van beállítva, hogy működjön, már ha működik? Köszönöm!

(#1526) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok!
Tervezem hogy lecserelem a Galaxy Core Prime-omat.A Meizu M5 es az X4 kozott hezitalok,de inkabb az X4 fele hajlok egyre jobban.
Sokaknal van halozati problema?
Mint ahogy olvasom nem csatlakozik halozatra es LTE halozaton nem mindig csorog ki.
Egyeb hibak elofordulnak?
Koszonom a valszokat elore is :R

(#1527) zojjektum válasza zojjektum (#1525) üzenetére


zojjektum
senior tag

Úgy néz ki, hogy már csak a messengerrel kínlódik.

(#1528) petuk


petuk
csendes tag

Ipaky tokhoz, ki milyen fóliát vett?
Láttam a hozzászólásokban, hogy sok esetben kitakarja az értesítő ledet, vagy a szélére nem ragad rendesen.

(#1529) Graphics válasza zojjektum (#1527) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézz be az R4A topic első hozzászólásban benne a megoldás, de a Messenger napok óta szar nekem is...

Lite megy rendesen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1530) zojjektum válasza Graphics (#1529) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm!!

(#1531) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Ma én is beléptem a Xiaomisok közé, az első telóm a 4X lett. Eddig hihetetlenül tetszik. Egy viharvert Huawei G630 után felüdülés. Nincs tárhelygond, gyors, kényelmes.
A kijelző nekem is eebgs hás vagy milyen, kicsit szokatlan, de elöbb utóbb rá fog állni a szemem, hogy sárgább valamivel.

A beállítások tengerében elveszek, és az istenért sem találok ezt azt.
Hol a bánatban találom az alábbiakat:

Kijelző kikapcsolása X idő tétlenség után? Elég hamar kikapcsolja a kijelzőt ha nem csinálok semmit, és szívesen megtoldanám 5 percesre a történetet, ha meg tudnám találni.
Alkalmazások zárolásának lehetősége ujjlenyomat segítségével. (Vagy ez csak 3rd party appal lehetséges? :F )

Egyelőre ez a kettő, valaki írja már meg hogy találom őket.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1532) mdraco válasza LyonnaisFan1 (#1531) üzenetére


mdraco
őstag

Elsőre: Settings-> Lock screen & password -> Sleep.

(#1533) zojjektum, (#1534) vince Lehet hasznosabb magyarul :D , ha azon a nyelven használja. Én nem tudom a magyar megfelelőit.

[ Szerkesztve ]

(#1533) zojjektum válasza LyonnaisFan1 (#1531) üzenetére


zojjektum
senior tag

Beállítások-képernyőzár-alvó mód

Megelőztek😁

[ Szerkesztve ]

(#1534) vince válasza LyonnaisFan1 (#1531) üzenetére


vince
őstag

1.) Beállítások / Képernyőzár és ujjlenyomat / Alvó mód
2.) Beállítások / Alkalmazások zárolása (itt be kell állítanod pöttyösszekötős jelszót, de a későbbiekben ez kiváltható ujjlenyomattal ha bekapcsolod ennél a pontnál ezt a lehetőséget a jobb felső sarokban a fogaskerék ikonnal)

lassú voltam én is :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1535) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezer hála urak, meg is van. :D :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1536) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Azt hogyan tudnám megcsinálni, hogy egy 3rd party fájl kezelővel egy Belső Tárhelyen lévő fájlt átmozgassak a memóriakártyára?
Azt írja, hogy "Permission Required", azaz valami engedélyt kéne adnom a művelet elött.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1537) LyonnaisFan1 válasza LyonnaisFan1 (#1536) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Update: A gyárival sikerült :C
A cheetah mobile fájlkezelőjével kéne valamit majd basznom

Az nem akarja engedni.

De sok bajom van, de idővel kiismerem a mijjújájjt. :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1538) sunavlys válasza LyonnaisFan1 (#1537) üzenetére


sunavlys
senior tag

Itt nem szokás sexelni :U

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1539) trebrona válasza LyonnaisFan1 (#1537) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mielőtt teleszemetelnéd a topikot, pláne ebben a stílusban, minden eddigi kérdésedre megtaláltad volna a választ, ha használod a keresőt...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1540) LyonnaisFan1 válasza trebrona (#1539) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem állt szándékomban, bocsi :(( Innentől már menni fog.
YT-n is találtam sok (többségben idegen nyelvű) hasznos holmit, idővel rájövök mindenre.

Már csak a három kezelőgombra kéne ráállnom, a huaweien a visssza/menügomb fordítva volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#1541) trebrona válasza LyonnaisFan1 (#1540) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gombokat nem lehet megcserélni, csak a másodlagos funkciók konfigurálhatóak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1542) ollie válasza LyonnaisFan1 (#1537) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az android nem engedi, nem a MIUI.

***

(#1543) miku84 válasza LyonnaisFan1 (#1540) üzenetére


miku84
tag

A Beállítások/További beállítások/Gombok menüben állíthatók a gombok rövid és hosszú nyomásakor, mi történjen.

(#1544) lócitrom válasza gingerbalm (#1473) üzenetére


lócitrom
őstag

„Kézhezvételi időpont a futártól történő átvétel időpontja, ez a futártól kapott nyugtával bizonyítható.”

egészen pontosan erre gondolok, ugyanis én egy deka papírt nem kaptam a futártól.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1545) Gomez


Gomez
aktív tag

Szervusztok!
Ilyen telefon vásárlásán gondolkodok, de a sárga kijelző valószínűleg zavarna.
Ezen megoldások közül próbálta valaki valamelyiket? Ha igen, működött valamelyik?
[link]

Reading Mode -> Off
Cooler Side -> Cool
Color Correction - > Off
Screen Adjuster app...

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#1546) trebrona


trebrona
nagyúr

Összedobtam az összefoglalót, nézzétek át és ha ok, beállíttatom: [link]

Illetve, valaki megnézhetné TWRP-ben van-e disable DM-verity, vagy valami hasonló opció.

Mégis volt egy kis időm. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1547) lócitrom válasza trebrona (#1546) üzenetére


lócitrom
őstag

van valami konkrét oka annak, hogy a régi MiFlash-t linkeled egyébként? mert ugye nemrég kijött az új.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1548) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne redmi 4x tulajokhoz, hogy probléma lehet-e hogy mostanában ebben a magyarorszagi nagy hőségben a telefon nagyon hamar felmelegszik. Tok nélkül van használva és egy félóra nyomkodás(gps, spotify, facebook, netezés) után már komoly melegedés érzékelhető, aksi olyan 40-42 fokra felis szökik. Ez másnál is előfordul vagy gond lehet?
Köszönöm.

(#1549) trebrona válasza lócitrom (#1547) üzenetére


trebrona
nagyúr

Semmi különösebb oka nincs, ctrl-c ctrl-v. :)
Driverek miatt kell, ahogyan a leírásban is szerepel, arra pedig tökéletesen megfelel.

TWRP-s kérdésre nem tudod a választ?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1550) dugynok válasza trebrona (#1549) üzenetére


dugynok
senior tag

Hogy indìtom recoveryben? Megnèzem, de hol talàlom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.