Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30662) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Találtam egy videót, ahol van mód, az usb csatlakozó beállítására egy rendszer fájl átírásának segítségével. itt van a videó: [link] A gondom az, hogy a telefonom nem rootolt, és mivel nem rootolt, a system mappát nem tudom módosítani, Viszont arra gondoltam, hogy letöltöm a hivatalos helyről ezt az android7et, és pcn megkeresem a fájlt ahol a három parancsot kellene beírni ami aktiválná a pc módot a telón. Szerintetek az menne hogy pcn kimásolom azt a fájlt, ahova három parancsot kel csak beírni, majd vissza másolva a telepítő fájlba, zip fájba, azt rá másolom a telefonra, wifin keresztül. majd manuálisan telepítem az egészet. ez így mehetne? :) Mert a fájlt látom pcn is, tehát elérem. Csak azért kérdezem, hogy ez egy kis módosítás, elvileg végig menne a telepítés?

Build.prop ---ez a fájl neve ahol ezeket kellene beírnom, de megbasztam mert az androidon belül nem lehetséges.

Code: persist.service.adb.enable=1

persist.service.debuggable=1

persist.sys.usb.config=mtp,adb

Ezér röviden azt találtam ki, hogy a neten letöltöm a zipet, majd ott megekersem ezt a build.prop fájlt ott beírom mert ott lehet, majd vissza másolom felülírva, és megy a telóra. Lehetséges? A válaszokat előre is köszi!
Valóban hiányzik, ez a három parancs a telefonom androidjából.
utólsó kérdés. haza vágom ezzel a telót? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.