Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) kano válasza szimi57 (#30499) üzenetére


kano
nagyúr

Ha a MD kikapcsolva tartja a képernyőt a hívás alatt, akkor pl hogyan használod hívás közben a billentyűzetet? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30502) beef válasza kano (#30501) üzenetére


beef
őstag

Megnyomod a power gombot?

(#30503) kano válasza beef (#30502) üzenetére


kano
nagyúr

Ha az működik és nem zár vissza automatikusan a MD, akkor jó. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30504) szimi57 válasza kano (#30503) üzenetére


szimi57
őstag

Nem fog visszazárni, csak ha közelséget érzékel.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30505) szimi57 válasza szimi57 (#30504) üzenetére


szimi57
őstag

Most szépen kevertem a sajáttal :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30506) G@ben


G@ben
addikt

Az utóbbi kb egy hétben érezhetően belassult a telefonom és a naptár alkalmazás anomáliákat produkál, azaz néha egy emlékeztetőt sem jelenít meg, majd pár perc múlva látom az összeset, illetve egy emlékeztetőt ha átteszek későbbre, akkor látszólag meghagyja az eredeti helyén, viszont az új időpontban jelez.
Egy dolog változott csak, feltettem egy autentikációs programot, ami kellett a munkához, de azóta le is szedtem, viszont a telefon még mindig nem az igazi. A gyári 6.0.1-es Android van rajta, így használom a megvétele óta, de most kezd aggasztóan lassú lenni.
Cserélni még nem szeretném, gyári resetet nem nyomnék rá, csak használnám tovább, ahogy eddig is. Mit lehet vele tenni?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30507) LyonnaisFan1 válasza G@ben (#30506) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Valami naprakészebb MIUI rom esetleg?
Én egy jó ideje Custom romon vagyok, de biztosan tudnak itt a nálam jobban hozzáértők segíteni az ügyben. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30508) G@ben válasza LyonnaisFan1 (#30507) üzenetére


G@ben
addikt

Lassan cserés lesz a telefon (ha megtalálom az utódját), addig már nem szeretném újra aprólékosan személyre szabni. Ha eddig jól működött, akkor azt a kis időt bírja még ki!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30509) gyulaszu válasza G@ben (#30506) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én ráeresztenén a gyári frissítéseket (persze biztonsági mentés után)
Még az is előfordulhat, hogy minden adatod megmarad. :)
Nálam még soha nem kellett resetet nyomni...
...kop-kop-kop

gyulaszu

(#30510) G@ben válasza gyulaszu (#30509) üzenetére


G@ben
addikt

Én csak az eddig használt rendszert szeretném visszakapni, tényleg nem akarok frissíteni, másik romot használni, csak meg akarom tudni, hogy mitől makkant meg egyik napról a másikra.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30511) gyulaszu válasza G@ben (#30510) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Újraindítás megvolt már? Azután passz... :R

gyulaszu

(#30512) G@ben válasza gyulaszu (#30511) üzenetére


G@ben
addikt

Persze.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30513) szimi57 válasza G@ben (#30506) üzenetére


szimi57
őstag

Próbáld ezt.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30514) G@ben válasza szimi57 (#30513) üzenetére


G@ben
addikt

Lefuttattam, talált programmaradványt (meg sok minden mást is), most gördülékenynek tűnik.
De azért még tesztelem! :D
Köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30515) Hequila válasza G@ben (#30514) üzenetére


Hequila
őstag

Nálam laggolt rendesen a telefon. Próbáltam mindenféle takarítót, ráolvasást, vajákolást, de semmi...
Meguntam, felszinkronoztam mindent a felhőbe, aztán factory reset.
Most újra gyors, nem akad, mint az új.
Nekem is az applikációk személyre szabása volt a legnagyobb félelmem, de mikor megnéztem, hogy mit is használok, és mi az, ami nem felhőben tárolja az adataimat, néhány applikációra szűkült a kör. Kb. fél nap alatt kész voltam a visszaállítással. Megérte.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#30516) G@ben válasza Hequila (#30515) üzenetére


G@ben
addikt

Most nálam egész jó, szerintem az a bizonyos program miatt kezdett akadni. Előtte jó volt, majd miután megszabadultam teljesen attól a programtól, megint jó lett. Most azt várom, hogy megjelenjen mondjuk 100k alatt egy olyan telefon, ami a méltó utódja lehet. :D
Nagy akksi, kis méret, jó kamera kell, meg egy nem elavult hardver kell nekem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#30517) chungee


chungee
addikt

Napot!

Hol tudom beállítani az ikon sorrendet az "ízénél" :B ahol van a WIFI, BT ikon stb. Legörget utána balra görget annak a menünek az ikonjait akarok egyéni sorrendet állítani. MIUI 10.2 stabil, Redmi Note 4x. Előre köszönet a segítségér.

(#30518) C0d3r válasza chungee (#30517) üzenetére


C0d3r
addikt

Húzd le kétszer, hogy a 4x3 db ikon látszódjon, majd lapozz egyet és az utolsó helyen találod, szerkesztés néven.

(#30519) chungee válasza C0d3r (#30518) üzenetére


chungee
addikt

:R Köszönöm szépen

(#30520) kano válasza chungee (#30517) üzenetére


kano
nagyúr

Már írták ...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30521) siddis


siddis
őstag

Az utolsó LOS18.1 a sráctól.. más viszi tovább elvileg..

-- Aux armes, citoyens --

(#30522) petya2000


petya2000
csendes tag

Sziasztok. Látom még működik ez a fórum, pedig nem mai darab már ez a típus :)
Lassan cserélném valami újabb, gyorsabb típusra, de egyenlőre (méret miatt) nem találtam meg a megfelelő utódját.
Addig is egy kis segítségre lenne szükségem.
Kérdés: Szolgáltatóm szerint van roamingom amihez van 16 Gb adatmennyiség is, azonban határmenti településeken próbálva nem tudok csatlakozni más (külföldi pl.: sk) hálózathoz. Ügyfélszolgálat szerint nincs bekapcsolva a telefon beállításaiban a roaming. Mire azt mondtam, hogy ez hülyeség, mert nálam nem roaming hanem nemzetközi adatbarangolás címszó alatt van mint menüpont és be van kapcsolva. Keresés során lát is hálózatokat, de egyszerűen nem csatlakozik fel. (Próbálja újra, vagy pedig tiltott üzenetet ad vissza).
Kérdem én, hogy van e még valamilyen "rejtett" beállítás ami ezt a problémát megoldja vagy ez nem a telefon és rendszer hibája ?
Automatikusan sem csatlakozik át, bár én csak azért szeretném teszem azt a SK hálózatot, mert netezni nem tudok térerő hiányában.
Rendszer: MIUI 9.6.2.0 gyári rom (tudom, van 11 is már de sok rosszat láttam, hallottam róla pl lassabb, jobban meríti az akkut stb.)

(#30523) Petikusz


Petikusz
tag

üdv. elővettem a fiókból asszony régi 4x-ét, hogy anyumnak adjam.
csinálni akartam gyári visszaállítást de nem engedte, az mi fiók miatt amibe nem tudok belépni. már nem emlékszünk a jelszóra. elvileg ami emailcímre lett regiszrálva és kértem jelszó helyreállítást az az asszony új telefonjának az mi fiókja jelszavát változtatta./, vagy a régi telefonszámára volt regiszrálva ami már nem él./
aztán a bekapcsoló gomb hangerő felgombal csináltam meg a törlést. De a telepités közben bejött, hogy ez a készülék le van zárva, aktivájam a készüléket. na erre ráment 1 napom. youtube videók által sokmindent kipróbáltam. de nem sikerült valakinek van valami használható 5lete? vagy kuka a teló?

[ Szerkesztve ]

(#30524) kano válasza Petikusz (#30523) üzenetére


kano
nagyúr

Kuka rajta a Miui használata sajnos. Email címre elvileg mennie kellene a visszaállításnak. Vannak egyéb lehetőségek (pl ebay) de azokat nem tudom mennyire működnek. Vannak még kerülő megoldások, de ezeket sem tudom.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30525) siddis


siddis
őstag

Most találtam..
https://github.com/Neternels/android_kernel_xiaomi_msm8937/releases

-- Aux armes, citoyens --

(#30526) siddis válasza Petikusz (#30523) üzenetére


siddis
őstag

A bootloader ugye nincs nyitva.?

-- Aux armes, citoyens --

(#30527) Petikusz válasza siddis (#30526) üzenetére


Petikusz
tag

Nem hiszem. Boltból vettem annó újjonnan és én nem mókoltam rajta. Holnap kiprobálom amit linkeltél ma nem tudom.

(#30528) siddis válasza Petikusz (#30527) üzenetére


siddis
őstag

???? Ezt nem neked linkeltem :)

-- Aux armes, citoyens --

(#30529) Petikusz válasza siddis (#30528) üzenetére


Petikusz
tag

Jah jó :D :))

(#30530) siddis


siddis
őstag

Conquer OS 4 Redmi4X

-- Aux armes, citoyens --

(#30531) siddis


siddis
őstag

crDroidAndroid-11.0-20210509-santoni-v7.6

Changelog:
• Merged May patch
• Reverted back Mapper and Allocator from LA.UM.9.6.2.r1-04600-89xx.0
• Reverted back GPS blobs from LA.UM.9.6.2.r1-04100-89xx.0
• Fixed HAL3 front camera issue
• Kernel: 4.9.268 - LA.UM.9.6.2.r1-04600-89xx.0 (clang 12.0.5)
• Misc. Fixes and Improvements

-- Aux armes, citoyens --

(#30532) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Akkumulátor csere előtt állok.

Hová érdemes küldeni a telefont akkumulátort cseréltetni? Milyen árban szokták csinálni?
Mennyi ideig szokott tartani?

Fontos az ár, de nem szeretnék hanyag munkát sem.

Köszönöm a válaszokat előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30533) Bambuszpro válasza Predator2 (#30532) üzenetére


Bambuszpro
tag

Helló

Szerintem inkább néz körül fórumon itt már többen is rendeltek akkut köztük én is. Nem egy bonyolult feladat kicserélni egy darab műszerész csavarhúzó, simtű, műanyag kártya meg 10 perc kell hozzá. Helyedben csak ezért nem vinném szervizbe.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#30534) Predator2 válasza Bambuszpro (#30533) üzenetére


Predator2
addikt

Értem. Köszönöm a válaszod.

Hol érdemes akkut venni szerinted/szerintetek?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30535) bb71 válasza Predator2 (#30534) üzenetére


bb71
őstag

én itthon vettem speedshop, de 2300mAh lett a 4000 helyett... nem ajánlom!

most kínából jön - már a vámon van - 4500-asnak mondott, erre mondtak az orosz vásárlók 3900-at.

(#30536) Predator2 válasza bb71 (#30535) üzenetére


Predator2
addikt

hazai beszerzés érdekelne, a kínai cuccok most áfa/vám kötelesek lesznek.

Hogy, hogy 2300mAh? Nem gyárit vettél?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30537) kano válasza Predator2 (#30536) üzenetére


kano
nagyúr

Azt hiszem BM47 kell bele, igaz? [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30538) petya2000


petya2000
csendes tag

Sziasztok!
Még mindig kapom az értesítést, hogy frissítés elérhető miui 11.0.2.0.-ra Kérdésem, hogy érdemes e a 9.6.2.0 ról frissíteni? Van bármiféle előnye a 11 nek ? Csak mert anno nagyon sokfelé olvastam, hogy sokkal jobban merül az akku, illetve bizonyos funkciókkal gondok vannak.
Országhatár környékén próbáltam volna sk hálózatra állni manuálisan adat roaming miatt, de nem engedett rácsatlakozni (Nem sikerült csatlakozni, próbálja újra később...) pedig előfizetéses vagyok, T-Mobile (elvileg rajtuk nem múlik). Szóval elgondolkodtam, hogy talán nem ártana egy frissítés, de nekem fontos az üzemidő (bár már messze nem a régi) folyamatos mobilnet kell illetve nagyon gyakori a gps használat ezért ezen funkciók nagyon fontos hogy hiba mentesek legyenek.

Szóval pro és kontra, merjek frissíteni, megéri avagy semmi értelme és maradjak a "biztosan működő" 9.6.2.0-án ? Köszönöm a véleményeteket!
Vennék már valami újabbat egyébként, ami gyorsabb időnként már lassúnak érzem, de annyira utálom, hogy nagy tepsi méretű telefonok azok amik tetszenek, vagy tudásban/árban megfelelne :/

(#30539) bb71 válasza Predator2 (#30536) üzenetére


bb71
őstag

Úgy hogy sajnáltam a kano által linkelt 4800,- at az "eredetinek" mondottra.
Most 7000,- körül járok a kettő árával :W

Ha végigolvasod az alin lévők értékelését, ott is csak statisztikailag tudsz eredetit venni, mert ott is vannak 2300-2500mAh-nak mértek! Az etalonok az orosz értékelők, értenek hozzá, és nagy átlagban nam hazudnak az értékeléssel!

(#30540) siddis


siddis
őstag

LOS 18.1 2021-05-15 és Cherish OS linkek érdekelnek valakit.?!

-- Aux armes, citoyens --

(#30541) bb71 válasza bb71 (#30535) üzenetére


bb71
őstag

Megjött a csoda akksi... majd este beledobom, 2021.03-i gyártás:

[ Szerkesztve ]

(#30542) szimi57 válasza bb71 (#30541) üzenetére


szimi57
őstag

Jól látom, hogy a papíron 1950 mAh szerepel?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30543) bb71 válasza szimi57 (#30542) üzenetére


bb71
őstag

hozod itt rám a szívbajt! :(((

[link]

az a papír Iphone 7-es papírja!

(#30544) szimi57 válasza bb71 (#30543) üzenetére


szimi57
őstag

:D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30545) mpo


mpo
veterán

Szinkronizálnám a névjegyeket a Google-ba, de üzenet van.
"A szinkronizálással problémák vannak. Hamarosan helyreáll."
Mit rontok el?
MIUI Global 11.0.2

Ha érted, akkor már elavult.

(#30546) bb71 válasza bb71 (#30543) üzenetére


bb71
őstag

tegnap este beletettem, nem töltöttem, este 40%-kal feküdtem le, most 37 van benne kevés használattal...

jó lesz ez!

(#30547) kano válasza bb71 (#30546) üzenetére


kano
nagyúr

Semmit sem jelent. Kb 2-3 egész ciklus után érdemes véleményt mondani (SOT-tal és standby idővel együtt).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30548) bb71 válasza kano (#30547) üzenetére


bb71
őstag

persze, igazad van, csak éppen az előző speedshopos már ezt sem tudta, amit fentebb írtam!

(#30549) mpo válasza mpo (#30545) üzenetére


mpo
veterán

Meguntam, kimentettem csv-be, a Google-ban importáltam.

Ha érted, akkor már elavult.

(#30550) bb71 válasza kano (#30547) üzenetére


bb71
őstag

Az elso ciklus jo lett.

Majd estere belement 3885mA 100%-os allapot eleresekor. Reggelre 3983mA lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.