Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) beef válasza kano (#30950) üzenetére


beef
őstag

Szerintem ilyen nem létezik, nem csak 4x-nél tapasztaltam, hogy nem az igazi.
Mondjuk én megoldottam, amikor felveszem a hívást azonnal megynomom power gombot.

(#30952) bb71 válasza beef (#30951) üzenetére


bb71
őstag

én nem tapasztaltam, hogy nem működne...
crdroidon vagyok...

(#30953) beef válasza bb71 (#30952) üzenetére


beef
őstag

Működik, csak bénán, elég könnyű telefonálás közben pl. a mikrofont lekapcsolni, és ez nem csak 4x betegség elég sok telefonnál összehozható. Persze kell hozzá user error is, mert elég ha picit elbillented füledtől telefont és máris bekapcsol képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#30954) kano válasza beef (#30953) üzenetére


kano
nagyúr

Főleg xiaomi-s jelenség sajnos (az én Mi 10T Pro-m is ezt csinálja). Az okos kínaiak kispóroltak egy 10$-os alkatrészt..... Többet nem veszek Xiaomi-t. :W
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30955) bb71 válasza kano (#30954) üzenetére


bb71
őstag

Én még soha nem kapcsoltam ki hívás közben a mikrofont...

(#30956) beef válasza bb71 (#30955) üzenetére


beef
őstag

Én sokszor belefutok abba, hogy valaki hív és ő hol a vonalat, hol a mikrofont lekapcsolja a fülével. Én ezt megelőzendő, felvétel után azonnal power gomb és lekapcsolja kijelzőt.

(#30957) kano válasza bb71 (#30955) üzenetére


kano
nagyúr

Mikrofont én sem, de volt már kihangosítás, és spontán nyomkodás a képernyőn.
Nem érti az ember, hogy ilyenen miért kell spórolni...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30958) notika77 válasza kano (#30957) üzenetére


notika77
senior tag

Nem hinném, hogy kispóroltak volna belőle valamit, inkább csak az érzékenységének a szoftveres beállításával lehet gond. Nekem nincs vele bajom, de keveset és röviden telefonálok. Az enyémen a közelségérzékelő 4cm-nél érzékeli a nyitott tenyeremet (gondolom a fejem is ebből a távolságból aktiválja).

Ezzel a kóddal elő lehet hívni a telefon Engineering mode-ját (gyári tárcsázóval biztos működik, másikkal meg talán)
*#*#64663#*#* (-> Single item test -> Proximity sensor)

(#30959) kano válasza notika77 (#30958) üzenetére


kano
nagyúr

Az összes Xiaominak ez a gondja. Nincs benne normális proximity sensor hanem ultrahangos van elvileg bennük. Ha költöttek volna még rá kb 10$-t, akkor annyit tudna mint bármelyik Samu. Az már nekem elég lenne....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30960) szimi57 válasza beef (#30953) üzenetére


szimi57
őstag

Automatizálóval, pl. MacroDroid megakadályozhatók a véletlen műveletek. Akkor sem fog bekapcsolni a kijelző, ha eltávolodik a füledtől a teló.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30961) kano válasza szimi57 (#30960) üzenetére


kano
nagyúr

És az miért is jó? Akkor pl hibás közben, hogyan keresek ki egy névjegyet a telefonkönyvből? :F
Egy nyomorult normális hw beépítése helyett tényleg egy halom szoftvert kell alkalmazni, hogy elérjük azt az eredményt aminek alapnak kellene lennie? Ez így tényleg jó?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30962) kano válasza kano (#30961) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként tényleg kitűnően lehet egy szabályt írni erre, de ha tennének bele egy infra érzékelőt akkor ez nem kellene és normálisan működne a dolog.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30963) szimi57 válasza kano (#30961) üzenetére


szimi57
őstag

Bekapcsolod a kijelzőt. Egyébként nálam kifogástalanul működik a hardver.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30964) kano válasza szimi57 (#30963) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, vannak kivételek, ha utána olvasol. A Xiaomik típushibája ez már elég régóta.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30965) sharp007 válasza kano (#30964) üzenetére


sharp007
tag

Nekem sem a 4X, sem a Prime nem produkált ilyet.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#30966) kano válasza sharp007 (#30965) üzenetére


kano
nagyúr

Örülj neki!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30967) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nektek hogy bírja egy töltéssel?
Nekem 85%ról lemegy 55re kb 1, másfél óra netezéssel. Azért az elég szar nem?Nem?

Másik meg, hogy a töltő tud 2.4 A-t de mérem progival és ilyen 1250et tölt csak bele. Ez ilyen?

(#30968) gyulaszu válasza bobalazs (#30967) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Mobilnet vagy otthoni wifi?
Mobilnet tudja fogyasztani, főleg ha 4G...

gyulaszu

(#30969) bb71 válasza bobalazs (#30967) üzenetére


bb71
őstag

ez ilyen, én max. 1,6A-t láttam töltés közben...

(#30970) bobalazs válasza gyulaszu (#30968) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

az az, 4g mobilnet.

! köszi.

1.6 akkor normális? oké megnyugodtam! köszi

(#30971) gyulaszu válasza bobalazs (#30970) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Butítsd le 3G-re, ha annak is még megfelelő a sebessége a céljaidra.
Azzal tovább fog tartani

gyulaszu

(#30972) bobalazs válasza gyulaszu (#30971) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz a tippet.

Úgy tudom hogy a diginél nincs 3g csak 2 meg 4.

(#30973) bb71 válasza bobalazs (#30967) üzenetére


bb71
őstag

Azért az sem mindegy, mikori az akksi!

(#30974) beef válasza bobalazs (#30967) üzenetére


beef
őstag

Nekem a mostani custom ROM-okkal, 2000mAh körül, használtam régebben egy modot, azzal 2500 volt a max.
Persze kellett hozzá egy QC3.0-ás töltő is.

(#30975) orso0355 válasza beef (#30956) üzenetére


orso0355
őstag

Ez a megoldás. 4 éve működik 😃

(#30976) sharp007 válasza bobalazs (#30972) üzenetére


sharp007
tag

Így van.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#30977) beef válasza bobalazs (#30972) üzenetére


beef
őstag

A többinél sem lesz sokáig 3G.

(#30978) csiga8


csiga8
senior tag

Üdv!

2017.11. hóban vásárolt Redmi4X-em akkuja valószínűleg haldoklóban.
Milyet érdemes venni hozzá?

Gondolom különösebb szerszám nélkül szét lehet szedni.

(#30979) bb71 válasza csiga8 (#30978) üzenetére


bb71
őstag

29 hsz. vissza...

(#30980) csiga8 válasza bb71 (#30979) üzenetére


csiga8
senior tag

Megrendeltem ezt a Doraymit, [link] remélem jó lesz, köszi a segítséget. :R

(#30981) RpPRO válasza csiga8 (#30980) üzenetére


RpPRO
őstag

Megtennéd, hogy beírod az akksival a tapasztalataidat? Nekem is csereérett lett.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#30982) csiga8 válasza RpPRO (#30981) üzenetére


csiga8
senior tag

Természtesen, de még sok idő, míg megérkezik.

(#30983) bb71 válasza RpPRO (#30981) üzenetére


bb71
őstag

Mivel azt rendelte, amit ajánlottam... olvass vissza és megtalálod a bejegyzésem az akksiról.

(#30984) bb71


bb71
őstag

Kerem szepen feltettem a CrDroid 8.1-et, Android 12.
7.11-re telepitettem barmifele torles nelkul, plusz Bitgapps-et, a legujabb Jabiyeff fele OrangeFox recovery-t.
Elindult, majd Magisk recoverybol.

(#30985) bb71 válasza bb71 (#30984) üzenetére


bb71
őstag

Gyakorlatilag pöpec... éjjel nem fogyaszott, elég gyorsnak tűnik feelingre stb.
Semmi extra próba, csak a szokásos használatom... mint a 7.11-gyel.

(#30986) varaki válasza bb71 (#30985) üzenetére


varaki
csendes tag

Köszi, majd lehet teszek egy próbát én is vele.
Az utódján, Note 7, Arrow os van, az elég minimalista, kár, hogy 4X-re az utolsó release 9-es alapú, de mégcsak unofficialt sem találtam hozzá 10/11-es droiddal, szóval megnézem ezt.

(#30987) gelbelex válasza bb71 (#30984) üzenetére


gelbelex
őstag

A 7.11 mellett milyen GApps volt?
Kérlek, írd le a pontos lépéseket.. :R

(#30988) bb71 válasza gelbelex (#30987) üzenetére


bb71
őstag

Opengapps volt fent, mert az az ajanlott a crdroid hiv. oldalan.
Letoltottem.mindent, attettem az sd kartyara.
1. Firmware-t telepitettem.
2. OrangeFox recoverybe ujrainditottam, majd eloszor azt frissitettem. (Jut eszembe nem is inditottam a recoveryt ujra ezutan...)
3. Kovetkezett a CrDroid telepites.
4. Talan ezutan toroltem a cacheket
5. Bitgapps 12 R44 telepites
6. System reboot
7. Recoverybe vissza
8. Magisk 23 telepites

Garanciat nem vallalok, ha van mukodo recoveryd akkor ments. En mar nem is mentek, mert nem mukodik... marmint a restore....
[link] alul minden, amit le kell tolteni.

(#30989) siddis


siddis
őstag

Magisk 24.0

-- Aux armes, citoyens --

(#30990) beef válasza siddis (#30989) üzenetére


beef
őstag

Csak óvatosan vele, mert sok funkció megszűnt benne.

[ Szerkesztve ]

(#30991) siddis válasza beef (#30990) üzenetére


siddis
őstag

..olvastam hogy nincs MagiskHide például.. amúgy a héten jött frissítéssel már az OTP se indult el, ha nem volt átnevezve a Magisk :)

-- Aux armes, citoyens --

(#30992) kano válasza siddis (#30991) üzenetére


kano
nagyúr

Van benne Magisk Hide csak nem úgy hívják és egy kicsit másként működik. Minden megoldható benne egyelőre.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30993) bb71 válasza kano (#30992) üzenetére


bb71
őstag

Leírnád gyorsan pár mondatban?

(#30994) kano válasza bb71 (#30993) üzenetére


kano
nagyúr

Zygisk.
Neten keress rá.
Egy kicsit más módon működik, de ugyan úgy működik. Legalább is BB, Gránit, Erste, Revolute, Curve mind mennek.
Telekom app is működik.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30995) kano válasza kano (#30994) üzenetére


kano
nagyúr

Ami rosszabb, hogy Safetynet check nincs már benne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30996) kano válasza kano (#30995) üzenetére


kano
nagyúr

Illetve egyelőre ez még csak béta állapotú elvileg. Valószínű ez lesz a végleges is, de pl modulok telepítése nem működik még online.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30997) siddis


siddis
őstag

Ma frissült a BitGapps is..

-- Aux armes, citoyens --

(#30998) kano válasza siddis (#30997) üzenetére


kano
nagyúr

:C :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30999) gelbelex válasza bb71 (#30988) üzenetére


gelbelex
őstag

Szia, köszönöm!
Mindenfélét olvastam már csak arról is, lehet-e egyáltalán és hogyan kell(ene) váltani gapps-ot (dirty flash-ként).
Neked sikerült úgy is, hogy droid-főverziót is váltottál egyúttal.
Lehet, hogy van még esélyem... MindTheGApps-ot cserélnék OpenGApps-ra.

(#31000) bb71 válasza gelbelex (#30999) üzenetére


bb71
őstag

siddis ehhez jobban ért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.