Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) emerzee válasza Mannster (#2300) üzenetére


emerzee
aktív tag

Madzagos tanga? :-D Állítsd be az ujjlenyomatot és a zseb módot. Szerintem akkor nyerő leszel...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2302) trebrona válasza Mannster (#2300) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld ki a zsebmódot!
Beállítások=>Képernyőzár és és ujjlenyomat=>További beállítások=>Zseb mód

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2303) emerzee válasza ianhoward (#2298) üzenetére


emerzee
aktív tag

Én dobtam egy linket, hogy honnan vettem. Ez szuper jó üvegfolia... Persze, elsőre én is belefutottam ebbe a sza*ba, de visszaküldtem a feladónak...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2304) jan herz válasza lócitrom (#2165) üzenetére


jan herz
tag

Nekem, úgytűnik sikerült teljesen téglává tennem: hihetetlen amatőr hibát követtem el, és Note 4x romot flasheltem fel, mint ez a kolléga: http://en.miui.com/thread-578245-1-1.html :W :W :W

Se fastboot, se edl... és a twrp-hez sem férek hozzá...

Ezt [link] és ezt próbáltam végig: http://en.miui.com/thread-552304-1-1.html sikertelenül.

A MiFlash látja, viszont itt elakad:

[0.18 COM10]:[COM10]:start flash.
[2.22 COM10]:cannot receive hello packet,MiFlash is trying to reset status!
[4.74 COM10]:cannot receive hello packet,MiFlash is trying to reset status!
[7.26 COM10]:try to reset status.
[8.24 COM10]:error:The write timed out.

Van valakinek esetleg ötlete?

(#2305) sz.j válasza emerzee (#2303) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha erről a helyről van szó, akkor sajnos már nincs neki 4X-re való üvegfóliája ,,. legalábbis amikor én kerestem nem volt.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2306) this is life válasza jan herz (#2304) üzenetére


this is life
Ármester

A 3 gombos modszerrel se ered el a download modot? A hangero fel+le+power gomb combo..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2307) trebrona válasza this is life (#2306) üzenetére


trebrona
nagyúr

Download mód van, ha COM portot lát a MiFlash.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2308) trebrona válasza jan herz (#2304) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld másik MiFlash verzióval vagy másik PC-n is!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2309) jan herz válasza this is life (#2306) üzenetére


jan herz
tag

Nem indul úgy sem. Mindent végig próbáltam... Másik pc jelenleg nincs a közelben...

[ Szerkesztve ]

(#2310) ianhoward válasza emerzee (#2303) üzenetére


ianhoward
tag

Köszi.
Rendületlenül keresgélek. Benézek vmi pláza gsm pulthoz vhol, hátha szemrevételezéssel ki tudom szűrni.

(#2311) trebrona válasza jan herz (#2309) üzenetére


trebrona
nagyúr

A tesztpontos mód jó, az előzmények alapján látszik is, hogy downlod (EDL) módban csatlakozik. Próbálj másik MiFlash verziót, hátha azzal sikerül! Illetve ajánlott a 64bit win. Remélhetőleg még menthető.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2312) jan herz válasza trebrona (#2311) üzenetére


jan herz
tag

Holnap pihent aggyal újra neki futok. A hibaüzenetet követve rendszergazdaként futtatva se lép tovább. Eddig két (egy global stabil és egy china dev romot ) próbáltam, van valami tipped melyiket érdemes még? Egy régebbi és egy újabb MiFlasht próbáltam, javasolták a bétát is, de nem tudom, melyik az utolsó, nem találom... Kösz az együttérzést :)

[ Szerkesztve ]

(#2313) emerzee válasza sz.j (#2305) üzenetére


emerzee
aktív tag

Sajnálom! Esetleg próbáld megkérdezni az eladót, hogy mikor jön másik szállítmány, vagy hogy hátha hajlandó elárulni, honnan vette. (Gondolom ez utóbbi nem fog összejönni, hisz miért lenne saját maga ellensége... De azért próbáld meg...)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2314) this is life válasza jan herz (#2312) üzenetére


this is life
Ármester

Probald meg esetleg csak az img mappat betallozni , s persze miflash verziobol is probalj ki tobbet , mert sose lehet tudni melyikkel jon ossze a rom felrakasa...

trebrona
Igazad van en vagyok a luser ,bbeneztem mint sundiszno a kaktuszt ,de mentsegemre szoljon ,hogy arra valaszoltam hogy mikent rakja download modba ..,. nalam akkor dobott ilyet amikor a miflash verzioval volt nyugje , illetve amikor a teljes fastboot mappat talloztam be ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2315) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Megérkezett Eustock-tól feleségem 3/32-es arany készüléke. Roppant kellemes darab, de tapasztaltunk néhány furcsaságot:
- Viber és OneDrive alkalmazások + böngészőben a Hotmail/Outlook postafiók a világért sem akart megnyílni wifivel. Net volt, sok más weboldal és yahoo postafiók gond nélkül ment. Vibernél mikor regisztráltuk volna a mobilszámot azt kérte ellenőrizzük az internetkapcsolatot.
- Mobilnettel sikerült regisztrálni és működésre bírni a Vibert, azóta megy wifivel is.
- Mobilnettel szintén pompásan megy a OneDrive alkalmazás, de visszaállva wifire ismét nem frissül.
- Mobilnettel a Hotmail/Outlook postafiók is megy böngészőben, de wifivel nem. Néha a felhasználónevet és jelszót kéri, de után percekig tölt és végül nem tölti be az oldalt (webhely nem érhető el, a kapcsolat alaphelyzetbe állt)

Mit próbáljak állítani a wifi kapcsán?

(#2316) mdraco válasza albiosz (#2315) üzenetére


mdraco
őstag

Más eszközök (pc, telefon) működnek azon a wifin? Esetleg egy újraindítást csinálnék a routeren.

(#2317) albiosz válasza mdraco (#2316) üzenetére


albiosz
őstag

Persze, tökéletesen. Lumia 820-on (igaz, ez ugye MS) is szinkronizál simán a OneDrive, meg megy a böngésző is. 2 notebookon (szintén winnel) is tökéletesen működik böngészőben a hotmail/outlook.

[ Szerkesztve ]

(#2318) trebrona válasza albiosz (#2317) üzenetére


trebrona
nagyúr

UPC-nél szokott gond lenni IPv6 miatt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2319) albiosz válasza trebrona (#2318) üzenetére


albiosz
őstag

Valóban UPC-s netünk van. Nem vagyok a téma szakértője. Át lehet hidalni ezt a problémát valahogy?

(#2320) trebrona válasza albiosz (#2319) üzenetére


trebrona
nagyúr

Először más wifin próba, majd ha a hiba ott nem jelentkezik, szolgáltatónál lehet kérni a visszaállítást IPv4-re.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2321) albiosz válasza trebrona (#2320) üzenetére


albiosz
őstag

Hm, érdekes. Ha jól olvasom, akkor ez egy modernebb technológia. A telefonon nem lehet semmit állítani, hogy működjön?

Meg az furcsa, hogy pont az MS szolgáltatásokat érinti.

,,Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ha egy weboldalnak már nem jut IPv4-es cím, és csak IPv6-címet kap, akkor sokan egyszerűen nem tudják elérni." Innen: [link]

Ez vajon mit jelenthet? Mi az, hogy nem jut egy weboldalnak?

(#2322) jan herz válasza trebrona (#2311) üzenetére


jan herz
tag

Végül sikerült, másik rommal, friss fejjel... TWRP-ből sikerült a régi rendszert visszaállítanom, DE! nem akar beengedni, nem fogadja el a telefon lezáró kódomat. Ilyenkor mi van? :)

(#2323) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

A korábbi hozzászólásokból ötletet merítve, aki tudja szerkeszteni az összefoglalót, nem lehetne összegyűjteni mik az ajánlott tempered glass fóliák a készülékhez?

Én egy ilyet rendeltem nemrég, Ytaland.
Megörültem, hogy tök jó, a leírás alapján is korrekt, nem szedi annyira az ujjlenyomatot, mozgatni lehet minimálisan felrakás után, de ez valószínű az a verzió, amely középen nem tapad, csak a két vége.. :(((
Szellemképet eddig nem láttam rajta, de tele van apró pöttyökkel amit ha úgy világít meg a háttérled, akkor olyan mintha csillogna a kijelző.

Nem ajánlott vétel.

Létezik már normális üveg hozzá?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#2324) Jakuu válasza jan herz (#2322) üzenetére


Jakuu
őstag

Wipe twrp alol?

(#2325) Dave Crank válasza jan herz (#2322) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Factory reset twrp-ből, ahogy már írták.

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2326) trebrona válasza jan herz (#2322) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ment PÜ.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2327) RVR400


RVR400
veterán

Srácok!

Akinek arany színű telója van (B20-as), annak teli arany a hátlap, vagy alul-felül arany, középen meg rózsaszín? Ráadásul az ujjnyomatolvasó is sima arany színű, mint alul meg felül.

Mert én arany színűt rendeltem ,de ez baromira rose-gold, és állítólag ilyen szín nincs is global verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#2328) zojjektum válasza RVR400 (#2327) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nekünk arany mindenhol.

(#2329) RVR400 válasza zojjektum (#2328) üzenetére


RVR400
veterán

Konkrétan erre gondolok:

Alul, felül, és az ujjnyomatolvasónal egyszínű arany, de a kettő között durván rózsaszínes.

(#2330) trebrona válasza RVR400 (#2329) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elméletileg van globalban is. Ez viszont úgy néz ki, mintha rossz hátlap került volna rá.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2331) mdraco válasza RVR400 (#2329) üzenetére


mdraco
őstag

Nekem is ilyen, inkább rózsaszínnek tűnt mint aranynak. Fekete tokkal megoldottam :D

(#2332) zojjektum válasza RVR400 (#2329) üzenetére


zojjektum
senior tag

Értem. Sajnos nem tudok képet felrakni, mert talán csak holnap jutok haza, de nejem telefonja olyan, mint nálad az alja teteje. Vagy legalábbis nincs ilyen mértékű eltérés.

(#2333) RVR400 válasza mdraco (#2331) üzenetére


RVR400
veterán

Az a baj, hogy ez uniszex telefonnak lett volna szánva, de így marad a tokozós megoldás, mert tényleg gáz a rózsaszínes beütés.

(#2330) trebrona: Jó hátlap van rajta, kód alapján stimmel, de tényleg érthetetlen ez a színképzés ebben a formában.

(#2334) trebrona: Mivel a kód stimmel, így a szín is stimmel, mert csak fekete vagy arany szín van a global verzióból, tehát konkrétan ez a rózsaszínes az arany színű. Ez ilyen almost rose-gold szín. :W

[ Szerkesztve ]

(#2334) trebrona válasza RVR400 (#2333) üzenetére


trebrona
nagyúr

Értem, hogy a kód stimmel, a színre gondoltam.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2335) kidnou válasza trebrona (#2334) üzenetére


kidnou
senior tag

Ugyanez nekem is. Eustock rendelés.

(#2336) RVR400 válasza kidnou (#2335) üzenetére


RVR400
veterán

Az összefoglalóba szerintem érdemes betenni a képet, mert ahány netes képet láttam a telóról, egyiken sem látszott, hogy ez ennyire nem arany.

(#2337) vandorr válasza Dhampir (#2250) üzenetére


vandorr
csendes tag

EuStockból nekem is most érkezett meg egy fekete példány :) Fülhallgatót kaptam mellé külön csomagolásban a telefontól

(#2338) Zoleee83 válasza RVR400 (#2333) üzenetére


Zoleee83
addikt

Gondolkodtam rajta, de akkor innentől tuti matt fekete verzió lesz. :K
Féltem ettől az aranytól hogy b***s lesz a színe.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#2339) zojjektum válasza RVR400 (#2336) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nejem telefonja például olyan, mint a netes képeken. De úgy látszik ilyen hibrid is készült belőle, bár úgy gondolom ez valami gyártósori gebasz lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2340) RVR400 válasza zojjektum (#2339) üzenetére


RVR400
veterán

Ha tudsz, akkor dobj már róla képeket, mert ez így tényleg eléggé rosegold jellegű. :)

(#2341) Örni


Örni
senior tag

Hát, gyerekek, megvizsgáltam a frissítés előtti és utáni telefonnal felvett videókat és az előttieknél jó a hang, frissítés után meg az első pár tizedmásodpercig jó, aztán halkul le :( Jól emlékeztem én, hogy a videóknál nem volt bajom a hanggal először...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#2342) jan herz


jan herz
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, minden Ok! :)

(#2343) emerzee válasza Örni (#2341) üzenetére


emerzee
aktív tag

mi a frissítés száma? ;(

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2344) Örni válasza emerzee (#2343) üzenetére


Örni
senior tag

Az egyetlen eddigi :) 8.2.10.0

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#2345) zojjektum válasza RVR400 (#2340) üzenetére


zojjektum
senior tag

Oké, de valószínűleg csak holnap tudom megejteni.

(#2346) calamites válasza Örni (#2344) üzenetére


calamites
őstag

8.2.9.0 lehetett előtte?

Nálunk ez van a telón global, majd tesztelem.

(#2347) lócitrom válasza calamites (#2346) üzenetére


lócitrom
őstag

kizárásos alapon, mivel azzal jelent meg forgalomban a telefon és csak egy frissítés érkezett global stable kiadást illetően, az is a 8.2.10.0.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2348) fzoli86


fzoli86
tag

Mivel az okos Xiaomi cuccoknak nem pörög a topikja, remélem nem haragszotok meg ha erről a helyről kikérem a véleményeteket:
[link]
Megbízható hely? Most nagyon jó áron adják...

[ Szerkesztve ]

(#2349) trebrona válasza fzoli86 (#2348) üzenetére


trebrona
nagyúr

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2350) fzoli86 válasza trebrona (#2349) üzenetére


fzoli86
tag

Koszi, bocsi, toroljetek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.