Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#867) hzoltan válasza Ance (#850) üzenetére


hzoltan
tag

No, akkor én is írnék pár dolgot az unlock-ról :) Ma beszereztem én is egy Mix 2-őt, Global Stable volt rajta. A sok kínai karaktert és programot leszámítva teljesen jó volt, de az összes telómon EU-s rom volt, erre is azt szerettem volna feltenni. Bootloader persze zárva, a leírások alapján rákerestem a Turbo VPN-re és VPN Turbo-ra is, de egyikkel sem ment a kapcsolódás. Kínomban rákerestem a 10008-as hibaüzire és sokadik próbálkozásomra találtam ezt az oldalt:

[http://blog.grossoshop.net/10008-xiaomi-api-error-fix-problem/#prettyPhoto]

Ez volt az első program, amivel kínai szerverhez tudtam csatlakozni. A listában nekem két szerver volt, az első UDP-hez kapcsolódtam, de hibát dobott, kapcsolódtam a másodihoz TCP alapon és elsőre ment az Unlock.

Gondoltam, nem várok 72 órát és kipróbálom a nyitást, ment :)

Azóta 7.9.11-es EU rom figyel a telón, hibátlan.

Ami egy kicsit leizzasztott, az első és mosodik telepítés után MI logó felvillant majd kikapcsolt a kijelző, nem lépett tovább. Rémlett valami a formázásról, ezért TWRP-ből indítottam egy Format Data-t majd install és siker.

A második gondom az volt, hogy nem volt voLTE. Tegnap még Mi Note 2-es telefonom volt szintén EU-s rommal, és ott aktív volt a kapcsoló és a kapcsolat is.

Megoldás: Magisk Root->VoEnabler modul. Hibátlanul teszi a dolgát :)

Egy kicsit hosszúra sikeredett, de hát ha segít valakinek a beüzemelésben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.