Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Majkee84 válasza mgTerminator (#3300) üzenetére


Majkee84
aktív tag

22.8.3 van, ezen elindult. Nem jelentkeztem be.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#3302) paolinho válasza mgTerminator (#3300) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam rendben működik a 22.8.3-as weekly-n.

(#3303) mgTerminator válasza Majkee84 (#3301) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azt nem is kell, nekem meg sem nyílik.

Köszönöm srácok. Nem tudom hogy miért van nálam ez a sok hiba, én basztam el valamit vagy nem tudom.

Próbáltam a recoveryben törölni a dalvikot, látszólag megcsinálja de ugyan olyan gyorsan betölti a rendszert. Volt már hogy ez megoldott egy adott problémát.

(#3304) paolinho


paolinho
őstag

Nem tudom más is tapasztalt-e már olyat, hogy kihangosítva gépkocsiban a beszélgetés viszonylag rövid idő után megszakad. Ez kb 15 mp. Ezt követően újra beszélni kihangosítón csak a gyújtás levételét, illetve visszakapcsolását követően lehet megpróbálni. Nekem most a weekly 22.8.3-as van fent, és korábban ilyet nem tapasztaltam még.

(#3305) mgTerminator válasza paolinho (#3304) üzenetére


mgTerminator
veterán

Autó híján nem tapasztaltam ezt a hibát, de ha lenne már tuti belefutottam volna :DD

(#3306) paolinho válasza mgTerminator (#3305) üzenetére


paolinho
őstag

Mindenesetre elég idegesítő hiba, ilyen jelenséggel korábban még nem találkoztam. Leht, már ez megvolt az előző hetiben is, de csak most tünt fel. Mindenesetre rajtatartom a szemem a továbbiakban.

(#3307) tlala válasza paolinho (#3304) üzenetére


tlala
addikt

Nálam ez a hiba egyáltalán nem jelentkezett.

(#3308) paolinho válasza tlala (#3307) üzenetére


paolinho
őstag

Nem értem az egészet. Teljesen random prodokálja a jelenséget. Ugyanis tegnap probléma mentesen ment a kihangosítás. Már az is megfordult a fejemben, hogy nem az autó bluetooth-a szarakodik!?
Na mindegy, egyelőre ez van, remélem rendbejön valahogy.

(#3309) tlala válasza paolinho (#3308) üzenetére


tlala
addikt

Folyamatosan használom a gyári kihangosítást a kocsiban (Opel Mokka X), nem tapasztaltam ilyet.
De a bt-n keresztül hallgatom a Spotify-t, stb. is.

[ Szerkesztve ]

(#3310) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Akinek Xiaomi.eu ROM van fent, az meg tudná nekem nézni hogy a War Robots játék el tud e indulni rendesen? Mert frissítették a játékot és azóta ha megnyitom azt írja hogy nincs elég hely az eszközön, pedig 300+Gb van még.

Illetve valaki próbálta már a TWRP backupot visszaállítani? Működik rendesen?Csak a Data partícióról kell mentést csinálni?

(#3311) oroszLajos válasza mgTerminator (#3310) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Letöltöttem indítom, de nálam is jelentkezik ez a probléma.

Pixel 7 Pro Hazel

(#3312) sirály69


sirály69
őstag

Gyári fliptokot keresek, de nem találok. Van ötletetek, hogy hol lehetne venni.....? :R

Szerver Hosting Debrecenben

(#3313) mgTerminator válasza oroszLajos (#3311) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azon gondolkoztam hogy csinálok egy TWRP mentést és legyalulom az egész telefont kivéve a háttértárat, de most elbizonytalanodtam.

A Gmail le tudja tölteni neked a mellékleteket?

(#3314) oroszLajos válasza mgTerminator (#3313) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Stabil verzió alatt hibátlanul működött, itt viszont nem tölt le semmit, és meg sem nyitja :U Szerintem megyek vissza stabilra :B

Pixel 7 Pro Hazel

(#3315) tlala válasza mgTerminator (#3313) üzenetére


tlala
addikt

Sajnos ebbe a gmail melléklet anomáliába belefutottam én is még a legelején, megpróbáltam a létező összes eltávolít/régebbi verziót újratelepít, minden jogosultságot megad, stb. mókolást, de semmi nem segített, csak a gyári visszaállítás működött.
(Xiaomi.eu)
Szerencsére soha többé nem jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#3316) TpS válasza mgTerminator (#3310) üzenetére


TpS
őstag

Letöltöttem, el is indult, mentem benne pár métert meg lőttem kettőt, a többi játékos ment mellettem. Ennyit elég próbálni, vagy kellene több is? Nem ismerem a játékot, sose játszottam vele.

(#3317) Avicularia válasza mgTerminator (#3310) üzenetére


Avicularia
veterán

Simán indult, utána letöltött közel 1 gigát, és megy. Legfrissebb .eu rom van fent

(#3318) mgTerminator válasza Avicularia (#3317) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mindenkinek köszönöm srácok! Mind a kettőtöknek működik rendesen, nem értem az enyémmel mi történt... megadtam minden engedélyt eltávolítottam stb semmi sem segített.

Holnap megpróbálok egy TWRP backupot csinálni a rendszerről majd gyalulni, bízom benne hogy a hülyeségek nagyrésze elmúlik...

A Xiaomi.eu stabil verzióból van már TWRP verzió?

(#3319) TpS válasza mgTerminator (#3318) üzenetére


TpS
őstag

A táblázatban az szerepel az 11 ultránál, hogy recovery verzió van: [link]

(#3320) mgTerminator válasza TpS (#3319) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi az infót és a linket :D

Jut eszembe rengetegszer kérdeztem már és rengetegszer nem jött rá válasz... a TWRPben a slotok mire jók? 2 rendszert telepíteni? Nekem lehet pont ez kellene hogy tudjak tesztelni. :U

(#3321) sirály69


sirály69
őstag

Xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V13.0.13.0.SKACNXM_v13-12.zip verziót szeretném felrakni. Eddig sikerült a fastboot verziót felrakni, de nagyon nem vagyok magabiztos ezen frissítések felrakásában.... :B
Valaki le tudná írni, hogy ezt a verziót hogyan kell felrakni? :R
Én mint nagyon laikus is megtudjam csinálni....
Ugye ennél a verziónál sincs adatvesztés....?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#3322) ZYARTY válasza sirály69 (#3321) üzenetére


ZYARTY
újonc

Pont ezen dolgok miatt használok Global romot, nem láttam nagy külömbséget az EU rommal.. nincs vele mahina, csak jelez es frissítek.

(#3323) sirály69 válasza ZYARTY (#3322) üzenetére


sirály69
őstag

Ha jól tudom a bankos appok nem mennek a globalon....

Szerver Hosting Debrecenben

(#3324) ZYARTY válasza sirály69 (#3323) üzenetére


ZYARTY
újonc

Használtam, Otp, Takarék, Curve, Revolut, fizettem Google pay-n és NFC-el. EEA rommal is ment minden ami ugye konkrétan europára szabott.

[ Szerkesztve ]

(#3325) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Na úgy néz ki hogy sikerült minden hibára megtalálni a megoldást! Egyedül 1 hiba maradt amivel együtt lehet élni, magyar nyelven továbbra is 1Gb RAM-ot ír, angolul már 12-őt.

Megoldás:

A TWRP recoveryben törölni kellett az adatokat azzal a módszerrel ahol be kell írni hogy YES. DE! 1x nem elég én is emiatt szívtam vele... miután kész, recovery restart és újra meg kell csinálni mert olyan mintha csak félig csinálná meg és a kínai maradványok miatt szívtam. Most konkrétan az összes hiba eltűnt, minden működik! Xiaomi.eu 22.8.10

(#3326) YikeSS


YikeSS
tag

P30Pro-n lehetett bluetooth eszközt megadni, ami ha kapcsolódva volt, akkor a képernyőzárat nem kellett kioldani.
A Mi11ultra csak Xiaomi wearable eszközökkel endegi ezt. Nem tudtok erre valami megoldást?
Baromi idegesítő, amikor motorozok, hiába van a sisakbeszélő rákapcsolódva, mindig ki kell oldani kóddal, mert ugye kesztyűben újjlenyomat nem megy (meg amúgy is szar az újjlenyomat olvasó).

mergedes...

(#3327) szpali válasza szpali (#3257) üzenetére


szpali
addikt

mindenféle ujjlenyomat, feloldó minta, pin kód kikalcsolás NÉLKÜL felment a 22.8.10 weelky rom TWRP-ből, miután visszajöttem a nyaralásból :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3328) paolinho válasza mgTerminator (#3325) üzenetére


paolinho
őstag

De így nem szálltak el az adataid?

(#3329) mgTerminator válasza paolinho (#3328) üzenetére


mgTerminator
veterán

De, pont ez volt a lényeg. A fontos appokról volt mentés, és a belső tárhelyről is volt teljes FTP mentés, ami gyorsabban visszahúzta az adatokat mintha kábellel másoltam volna :D

(#3330) paolinho válasza mgTerminator (#3329) üzenetére


paolinho
őstag

Ja értem. Így már világos. Akkor ment a data a levesbe. De erre nyilván nincs szükség, ha csak heti frissítést csinál az ember.
Egyébként én is megcsináltam 22.8.10-es frissítést, ami most csuklás nélkül hibátlanul felszaladt. Hogy jobb lett-e valamiben a rendszer, ez még talány.

(#3331) Pumaz89 válasza sirály69 (#3321) üzenetére


Pumaz89
csendes tag

Nekem is szükségem lenne egy laikusoknak szóló leírásra. :F

(#3332) sirály69 válasza Pumaz89 (#3331) üzenetére


sirály69
őstag

Karavik kolléga....? :R

Szerver Hosting Debrecenben

(#3333) mgTerminator válasza paolinho (#3330) üzenetére


mgTerminator
veterán

A heti frissítéshez nyilván nincs szükség, de nekem a kínai ROM után nem csinálta meg rendesen és már a legelső Xiaomi.eu rommal volt egy csomó hiba. A 8.10-esben is megmaradtak ugyan úgy, egészen addig amíg a belső tároló és minden újra le nem lett gyalulva rendesen. Így érted?
Pl akinek nem megy a Xiaomi Backup, valószínűleg ugyan azzal a problémával küzd mint amivel én küszködtem. És ő pl a Gmail-ből sem tud mellékletet letölteni, az elküldött screenshotot törölni stb.

(#3334) TpS válasza mgTerminator (#3333) üzenetére


TpS
őstag

Az eu fórumon is említette valaki régebben, hogy 2x formázta a data-t, akkor ezért. Nekem elég volt 1x is, amúgy számomra érthetetlen, hogy miért kell 2x, elsőre miért tudja rendesen gyalulni?

(#3335) Avicularia


Avicularia
veterán

Arra van ötlete valakinek, hogy mikor kapcsolódik a telefon a kocsiban a kamera wifijére mindig megkérdezi, hogy használja-e a mobilnetet, mivel a kamerának nincs internetelérése. Mi10-en megjegyezte, de itt minden elindulás után rákérdez és ha nem nyomok arra hogy használja a mobilnetet, akkor nem csatlakozik a waze, mivel értelemszerűen a wifitől várná a netet. Szóval be lehet állítani valahol, hogy megjegyezze adott AP-nál, hogy mobilnetet használjon, mert wifitől nem kap netet. Átnézve a wifi beállításokat nem találtam erre vonatkozó lehetőséget.

(#3336) yodamester10


yodamester10
őstag

Srácok az lehetséges,hogy ez a telefon nem támogatja a DJI Mimo app-ot?
A videóban látott nem létezik a play áruházban.
[link]

(#3337) Avicularia válasza yodamester10 (#3336) üzenetére


Avicularia
veterán

Nincs a playstoreban nálam se, de [link]

(#3338) yodamester10 válasza Avicularia (#3337) üzenetére


yodamester10
őstag

Köszi,érdekes hogy így kellett felraknom.

(#3339) Karavik válasza sirály69 (#3332) üzenetére


Karavik
veterán

Itt van részletes telepítés leírás hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#3340) sirály69 válasza Karavik (#3339) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#3341) mgTerminator válasza TpS (#3334) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát azt én sem tudom hogy elsőre miért nem csinálja meg rendesen, de mostmár örülök hogy végre minden működik rendesen ahogy kell, mostmár mégjobban szeretem ezt a telefont mint először :D :D :D

(#3342) szabochris válasza mgTerminator (#3341) üzenetére


szabochris
aktív tag

Milyen ROM-ot használsz?

(#3343) TpS válasza szabochris (#3342) üzenetére


TpS
őstag

Úgy rémlik, hogy eu dev-et használ.

(#3344) oroszLajos válasza mgTerminator (#3341) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Régebben különböző costum romok telepítésénél alapból tiszta telepítést ajánlottak, azaz factory reset/format data. Minden romhoz első telepítésnél. Nem is értem mostanság miért nincs..

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 Pro Hazel

(#3345) paolinho válasza oroszLajos (#3344) üzenetére


paolinho
őstag

Pár héttel ezelőttig az eu dev is csak fastboot-ból volt telepíthető, ami első alkalommal totál gyalult mindent. Mint azt tudjuk, csak néhány hete létezik a twrp-s recovery telepítés, ami nem lehetett oka annak, hogy probléma adódott a srác készülékén. Én a fastboot-tól indulva hétről hétre haladok weekly romok újításai mentén, de amik nálam problémaként jelentkeztek, többnyire egyik sem a rom hibája volt.

(#3346) oroszLajos válasza paolinho (#3345) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Ezeket tudom. De már recovery van. A fejlesztőknek azt figyelembe kellene venni, hogy nem mindenki használja a fastboot romok óta a rendszert. Nálam se volt probléma amíg fastboot után frissítettem hétről-hetre. Viszont aztán felraktam fastbootból a stabil romot, aztán mikor vissza tértem dev-re nálam is előjött az összes általa írt hiba.

Pixel 7 Pro Hazel

(#3347) mgTerminator válasza oroszLajos (#3344) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is megcsináltam a teljes törlést, csak mint írtam, utána kell egy recovery restart és utána mégegyzer meg kell csinálni mert ha csak 1x csinálja meg valaki akkor nem csinálja meg rendesen, ezért 2x kell csinálni hogy alapos legyen. Ez volt a probléma, mert eddig más telón ha 1x megcsináltam akkor meg lett csinálva, de itt nem.

(#3348) TpS válasza oroszLajos (#3346) üzenetére


TpS
őstag

Ha eltérő romot teszel fel, és ebben az esetben az eu dev és eu stabil annak minősül, akkor teljes gyalu. Dev esetén főverzió visszalépésnél is kötelező a teljes törlés.

(#3349) oroszLajos válasza TpS (#3348) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Megvolt a teljes törlés, a probléma mégis fennállt.
Aztán kellett még egyszer vagy kétszer, már nem emlékszem újra törölni mindent aztán helyre állt, ahogy mgTerminator is írta.
Viszont a. Gmail-es probléma pár nap múlva megint előjött :(

Pixel 7 Pro Hazel

(#3350) TpS válasza oroszLajos (#3349) üzenetére


TpS
őstag

Nálam azzal sincs semmi gond. Mikor megvettem, akkor a TS-en nyitották egy eu stabilt raktak fel, az még A11 volt. Erre ment fel az A11 eu dev, 1x format után, azóta nincs gondom semmivel. Valszeg akkor az A12 miatt vannak nálatok a gondok. Azóta meg csak teszem fel sorban a következő eu dev-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.