Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Pimpa


Pimpa
tag

Na szembejött velem egy hasznos újítás.Egy zöld jel jelzi, ha a kamera aktív. Erre azt mondom, hogy ez tényleg jó. Gondolom kivéve mikor a Xiaomi/kínai kormány figyel, de hát ne legyünk telhetetlenek :DD
Viszont egy ideje már nem pörögnek felfelé a tized/század %-kok mikor ráteszem a töltőt, pedig az olyan látványos volt. Igaz ez még Miui12 alatt megadta magát. Csak beragad egy értéken.

(#2152) BullZeye válasza Segal (#2146) üzenetére


BullZeye
veterán

Magisk Hide kikerült Magiskból, és az istenért nem működik a SafetyFix modul.

Hogy oldottad meg a banki appokat?

(#2153) Segal válasza BullZeye (#2152) üzenetére


Segal
veterán

Nem használok banki appokat a telefonról.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2154) tlala válasza paolinho (#2149) üzenetére


tlala
addikt

Többször írsz "a korábban említett hibákról" a miui 13-mal kapcsolatban.
Mire gondolsz pontosan? Mitől félsz? Nálam a rosszul megírt Telekom alkalmazás nem működött egy ideig, az új verzióval már az is tökéletes. Minden app hibátlanul működik, csak banki alkalmazásból 4-et használok. Semmi gondom a miui 13-mal és az android 12-vel.

(#2155) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt


Végreeee.! :DD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2156) oroszLajos válasza Elit3Zotya (#2155) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Nekem ez a stabil kuka volt.. szuperhold nem működött, laggolt nagyon az animáció.. zene alkalmazás nem ment. Két hétig használtam. Most vissza jöttem beta-ra. Eddig, igaz csak pár órája, de egyik hiba sincs :C

Pixel 7 Pro Hazel

(#2157) BullZeye


BullZeye
veterán

Na jó, A12-vel működik bárkinek is a vezeték nélküli Android Auto?
A11-el rögtön felismerte és ment ahogy kell.
A12-vel bluetoothon keresztül csatlakozik, de nem ismeri fel, hogy a telefon támogatná a vezeték nélküli módot, csak a szokásos kihangosító és médialejátszó ikonok jelennek meg, és ezáltal az autóban az AA-ra kattintva nem is ismeri fel. WIFI be van kapcsolva (ikon az inaktivitás miatt nincs ott), de nem csatlakozik az autóhoz.

(#2158) Elit3Zotya válasza oroszLajos (#2156) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szuperholdat holnap ha nem felejtem el kipróbálom, most csak felhő van. Animáció tökéletes eddig és zene is megy. :D

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2159) Karavik válasza paolinho (#2149) üzenetére


Karavik
veterán

Igen az a legutolsó A11 alapú MIUI12.5 stabil xiaomi.eu kiadás.

#2147 paolinho:

"A másik, ha ennyi probléma van a MIUI 13-mal, akkor egyáltalán érdemes felrakni ezt?"

MIUI13-al kapcsolatos aggodalmakat nem igazán értem. MIUI13-al nem egy új OS-t kapsz, nem 0-ról fejlesztették ki, hanem a MIUI13 pont onnan folytatódik ahonnan a MIUI12 véget ért. Én nem tudok MIUI13 specifikus problémáról, ha van is probléma, akkor az általános Xiaomi/MIUI specifikus probléma.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2160) paolinho válasza Karavik (#2159) üzenetére


paolinho
őstag

Csak azért kérdeztem, mert annyian panaszkodtak rá. Ennek biztos oka van, gondolom én.
Azt még hagy kérdezzem meg, hogy, ha felteszem a MIUI 13-at, de esetleg, talán, hátha nálam is problémákat okozna, akkor csak fastboot rommal lehet downgradelni a rendszert, hasonló módon, mint ahogy a 12-ről 13-ra kell lépni?

(#2161) Karavik válasza paolinho (#2160) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, csak mivel A11 alapú MIUI12.5-ból nincs xiaomi.eu fastboot ROM kiadás, így először MiFlash-el vissza kell tenni a legfrissebb hivatalos A11 alapú MIUI12.5 fastboot ROM-ot, aztán mehet újból xiaomi.eu ROM telepítés a leírás szerint.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2162) paolinho válasza Karavik (#2161) üzenetére


paolinho
őstag

Pl. EZEK között lévő fastboot romok (értem ez alatt a(z) 1. Mi 11 Pro / Ultra – Global Stable, vagy a 2. Mi 11 Pro / Ultra – EEA Stable) jók lehetnek?

(#2163) Karavik válasza paolinho (#2162) üzenetére


Karavik
veterán

Ez a legfrissebb hivatalos A11 alapú MIUI12.5 fastboot ROM kiadás: star_eea_global_images_V12.5.11.0.RKAEUXM

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2164) paolinho válasza Karavik (#2163) üzenetére


paolinho
őstag

Valami baj van a linkkel, nálam legalább is nem jön be rá semmi. Konkrétabban "A webhely nem érhető el" üzenet fogad.

(#2165) Karavik válasza paolinho (#2164) üzenetére


Karavik
veterán

Valóban, javítva:

star_eea_global_images_V12.5.11.0.RKAEUXM

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2166) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_22.2.9_v13-12-fastboot.zip
Feltette már valaki?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2167) Karavik válasza szpali (#2166) üzenetére


Karavik
veterán

Én igen csütörtök délután. Ha valakinél előjön updater app keeps stopping hibaüzenet, akkor csak az updater app adatait kell törölni: Home screen-en hosszú érintés az Updater app ikonon > App info > Clear data > Clear all data

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2168) Karavik válasza BullZeye (#2157) üzenetére


Karavik
veterán

Ah én autóm nem támogatja wireless Android Auto-t, csak kábellel csatlakoztatva, így ezt nem tudom tesztelni.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2169) tlala válasza paolinho (#2160) üzenetére


tlala
addikt

De konkrétan mit jelent ez az "annyian panaszkodtak" rá?
Mert az előbb is hasonlót írtál, de semmi konkrétumot.

Tényleg, van valami konkrét 13-as hiba, ami nem volt a 12-ben?
Valaki írta az android autót (az a hiba is állítólag az android 12-höz köthető, nem a miui 13-hoz), azt nem tudom ellenőrizni, de arra emlékszem, hogy volt akinek a miui 12-essel sem működött. Azon kívül?

(#2170) spect80 válasza Segal (#2137) üzenetére


spect80
senior tag

Beállításokban a privát dns beállításoknál én a dns.adguard.com címet használom. Nem kell telepíteni hozzá semmit és müködik.

Szerk.: Ja és root sem kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#2171) Macika66 válasza Pimpa (#2151) üzenetére


Macika66
addikt

Ez a 12-es android újítása, amikor a kamera megy vagy amikor a hangfelvétel megy. Akkor is világyít a zöld pötty, ha nem vagy sem WiFi-n, sem mobilneten, tehát repülőmódban is.

Nem azt jelzi, hogy lehallgatható, megkukkolható vagy, hanem azt, hogy rögzíti a képedet / hangodat.

Okos amerikaiaknak, ha nem tudnák....

Teljesen szükségtelen....

(#2172) paolinho válasza tlala (#2169) üzenetére


paolinho
őstag

Jaj, ne érts félre, én csak olvasgatok egyelőre, és azokra a hibákra utaltam, amiket pl. stnstn fórumtárs is leírt.
De én bízom a márkában olyannyira, hogy épp ma rendeltem be a TS-től egy Mi 11 Pro-t. Azt is látom, hogy Te is rendkívül sok hasznos információt osztasz meg, és ha elégedett vagy a 13-as MIUI-val, akkor az nekem kifejezetten biztatólag hat, hogy én is kipróbáljam majd. Viszont érdekelnek a negatívumok is, mert abban nem bízhatok, hogy hátha ezek nálam nem fordulnak elő. Szóval bocs, én nem trollkodom, csak kérdezek, ha nem tiszta valami. Egyszerűen szeretném a legjobb romot tenni a telóra majd, és a döntéshez az itteni véleményekre nagy szükségem van.

(#2173) BullZeye válasza Karavik (#2168) üzenetére


BullZeye
veterán

Most megint játszottam vele 1 órát, meg mentem vele 3 órát, szimplán idegesítő, hogy előtte működött, most meg nem ismeri fel az autó.

Van valami WIFI probléma a Xiaomi.eu A12-vel? Csak erre tudok gondolni, bluetooth működik, kihangosítás működik, egyszerűen a wifi kapcsolat hiányzik.

(#2174) Karavik válasza BullZeye (#2173) üzenetére


Karavik
veterán

Nem hiszem, hogy WiFi-hez köthető , mert WiFi-t mindenki használ más aspektusból. Ez inkább Android 12 specifikus problémának tűnik. Nekem Android Auto kábellel működik faszán de az én autóm eleve nem is kompatibilis wireless Android Auto-val

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2175) spect80 válasza stnstn (#2139) üzenetére


spect80
senior tag

Ilyet nekem is csinált. Ha a hívó csak 8-10mpig csengetett, akkor ő a kicsöngést hallotta. Ha letette akkor nálam meg sem szólalt és értesítés sem volt. Aztán egyszercsak megjavult.

(#2176) ddt500hu válasza spect80 (#2175) üzenetére


ddt500hu
veterán

A múlt héten a főnököm szifonja kétszer is csinált ilyet. Valaki hívta, a hívónak kicsöngött, neki nem és értesítést sem kapott.

(#2177) szpali válasza Karavik (#2167) üzenetére


szpali
addikt

Tegnap este sikerült is feltenni, valóban bedobta a hibát, köszi a tippet.
Egyelőre minden rendben van vele, nem tapasztaltam különösebb változást

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2178) kalozhun100


kalozhun100
őstag

[link] itt a TDről van szó?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2179) paolinho válasza kalozhun100 (#2178) üzenetére


paolinho
őstag

Mi az a TD?
Itt valami Shenzhen Xiaomi van említve.

(#2180) Karavik válasza paolinho (#2179) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem Turbo Dízel ugrott be! :D

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2181) paolinho válasza Karavik (#2180) üzenetére


paolinho
őstag

Az simán lehet :), de az is lehet, hogy TS akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#2182) ddt500hu válasza kalozhun100 (#2178) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem.

(#2183) Karavik válasza szpali (#2177) üzenetére


Karavik
veterán

Szívesen!

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2184) paolinho válasza tlala (#2036) üzenetére


paolinho
őstag

Ezzel kapcsolatban megkérdezhetem, hogy a fólia, plusz a méretrevágása, illetve a felhelyezése mennyibe került?

(#2185) femiki válasza paolinho (#2179) üzenetére


femiki
tag

TD = TyniDeal (China Warehaus)

(#2186) paolinho válasza femiki (#2185) üzenetére


paolinho
őstag

Ahh, értem. Az még létezik? Ezer éve nem hallani már róluk.

(#2187) tlala válasza paolinho (#2184) üzenetére


tlala
addikt

Cakk-pakk annyi volt, mint a Nillkin üveg vételára, ami nagyon hamar feljött - 6 ezer valamennyi.
Ami nem tetszik benne, hogy jobban gyűjti az ujjlenyomatot, mint egy üveg.

[ Szerkesztve ]

(#2188) Karavik válasza tlala (#2187) üzenetére


Karavik
veterán

Tegnapi 22.2.15 frissítéssel megérkezett az új csempés widget-es app vault:

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2189) paolinho válasza tlala (#2187) üzenetére


paolinho
őstag

De legalább nem jön fel.
Nekem korábban a S21 Ultrán is az volt a baj a fóliákkal, hogy a szélei relatíve hamar elengedtek. Ami bejött, az a nem üveg, puha ráhajló fólia volt. Az viszont a puhaságánál fogva könnyebben sérült, és űgy már nem volt olyan szép.
Egyébként ennél a tipusnál van preferált képernyővédő fólia? Akár üveg, akár hydrogel is lehet ez?

(#2190) tlala válasza paolinho (#2189) üzenetére


tlala
addikt

Csak mostanában jelentek meg a teljes felületükön ragasztós (ami UV-vel keményíthető) üvegek. Az általam próbált Nillkin nem ilyen volt.
Ez pl. olyan, bár nem ismerem.
Ajánlani szokták viszont a Smartdevil üveget, de eddig nem találkoztam még olyannal, aki tényleg fel is tette konkrétan erre a telefonra.

A másik jelentős gond, hogy ha a tok olyan, hogy egy kicsit is magasabb/feszesebb az oldalsó felső éle, akkor felnyomja a hajlított üveg alját, és akkor az ettől jön fel.
Már az előző telefonomnál is megutáltam ezt a hajlított üveg bohóckodást, de minden gyártónál ezzel készülnek a felső kategóriás telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#2191) Zsoleszhun válasza tlala (#2190) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ilyet már raktam fel [link] , most nincs készleten de lehet rendelni. A toktól függ, hogy mennyi idő alatt kezd feljönni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#2192) BullZeye válasza Karavik (#2188) üzenetére


BullZeye
veterán

ez lesz a csütörtöki?

(#2193) paolinho válasza tlala (#2190) üzenetére


paolinho
őstag

Húú, van áruk, nem mondom. Csak el ne b.ssza az ember, amikor felrakja. Akkor inkább az Etelés ajánlásod.
Én amíg ideér a teló, berendeltem egy link hydrogel fóliát. Elsőre ez is megteszi, aztán majd kiderül, hogy mennyire tartós, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#2194) Karavik válasza BullZeye (#2192) üzenetére


Karavik
veterán

A csütörtöki az 22.2.17-lesz de ez a feature már 22.2.15 zárt beta kiadástól benne van.
Mert csak az új control center hiányzik, ami szerintem márciusban várható...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2195) Macika66 válasza tlala (#2190) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam SmartDevil volt rajta, én ajánlottam mindenkinek ezt korábban itt.

KIVÁLÓ!

2x akkora a két adag üveg doboza, mint a telefoné :D

Azóta eladtam a Mi11 Ultrát, átszálltam OnePlus 9 Pro-ra, erre is úton van már a SmartDevil UV-ragasztós üvegje.

Nem olcsó, de kiváló!

(#2196) Macika66 válasza paolinho (#2193) üzenetére


Macika66
addikt

A Hydrogél jó, de egyrészt nem véd annyira, mint az edzett üveg (csak a karctól véd ugyanúgy, a töréstől nem), másrészt a felület tapintása olyan zsíros és mégis tapadós, nem siklik úgy az ember ujja rajta, mint az üvegen.

Ami minden telefonon az abszolút csúcskategória, az a Nillkin 3D DS+ Max üveg.

Kintről rendelve is 25 USD körül van postával 1 db és felrakni sem olyan könyű, mint az UV-s üveget, de az abszolút csúcskategória (nem UV löttyös, teljes felületen előre ragasztózott). Van hozzá felrakást segítő sablon is.

Már csak egy jó tok kell hozzá, ami üvegbarát.

[ Szerkesztve ]

(#2197) paolinho válasza Macika66 (#2196) üzenetére


paolinho
őstag

Ezzel a 2 db-os SmartDevil-lel gondolkodóba ejtettél. Végül is, ha jól kitart, és nem enged el a széle hosszabb ideig (mondjuk fél évig), akkor érdemes lehet beleruházni. Köszi

(#2198) tlala válasza Macika66 (#2195) üzenetére


tlala
addikt

Oh, tényleg! Elfelejtettem, bocsánat.

(#2199) tlala válasza Macika66 (#2196) üzenetére


tlala
addikt

A Nillkin 3D DS Max tényleg nagyon jó tapintású volt, de pontosan annyi idő alatt jött fel, amennyit a mobilboltos megjósolt, aki feltette (Nillkin tokkal). Ő is azt mondta, hogy üvegből hajlított kijelzőn csak a full UV ragasztósnak van esélye.
Ja, és a Nillkin üveg az ujjlenyomat olvasást is nagyban lerontotta.
Neked a Smartdevil üveg nem zavarta az ujjlenyomat olvasó érzékenységét?

[ Szerkesztve ]

(#2200) tlala válasza paolinho (#2197) üzenetére


tlala
addikt

Itt látható az aliexpress Smardevil official store teljes választéka az Ultrára.
Van többféle üvegük és fóliájuk is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.