Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Karavik válasza Jazz (#2097) üzenetére


Karavik
veterán

V13.0.9.0-t nem lehet telóról frissíteni mert ez már Android12 alapú. Pár hsz-el feljebb pont erről volt szó: [link]

Én nem használom Google szövegfelolvasót, de kell hozzá Google TTS voice data telepítés is (install voice data):

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2102) Karavik válasza paolinho (#2100) üzenetére


Karavik
veterán

Nem buksz el semmit: Safetynet passed, Google Pay érintéses fizetés működik, Widevine level1 támogatott ami Netflix, Disney+, Amozon Prime HD és 4K tartalmak lejátszásához szükséges, banki appok és saját érintéses fizetéses rendszerük működnek, Simple érintéses fizetés működik, VoLTE, VoWiFi működik...
Ezeket mind rendszerszinten tudja ROOT/Magisk nélkül.

Indonéz ROM-al is működnek a banki appok, de a Google Pay érintéses fizetés nem, mert ehhez kell a safetynet, ami nyitott botloader miatt bukta az indonéz ROM-al és Widevine level3 támogatott csak ami annyit jelent, hogy Netflix, Disney+, Amozon Prime stb csak SD 480p tartalmakat tudnak csak lejátszani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2103) paolinho válasza Karavik (#2102) üzenetére


paolinho
őstag

Azt hiszem, így minden tiszta, köszi szépen mégegyszer a választ.

(#2104) Pimpa válasza Karavik (#2099) üzenetére


Pimpa
tag

Most próbáltam megint és nekem működött Android 11 alatt és most is működik Android 12 alatt a beépített hívásrögzítés. Nem értem a kolléga problémáját.

(#2105) paolinho válasza Pimpa (#2104) üzenetére


paolinho
őstag

Az EU-s, Global, illetve Google tárcsázóval szerelt telefonokon nincs hívásrögzítő funció Uniós irányelv okán.

(#2106) Karavik válasza Pimpa (#2104) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, a kínai MIUI ROM-al és xiaomi.eu-val a hívasrögzítés mindig is működött. A kolléga a hivatalos Global Mi és Global EU (EEA) kidásokra mondta, hogy nincs hívásrögzítés, mert ezekben nem Xiaomi féle tárcsázó van, hanem Google tárcsázó.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2107) stnstn


stnstn
tag

Sziasztok! Az eu stable Miui 13 telepítése óta random újraindul a telefon. Valakinek valami ötlete?

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2108) Karavik válasza stnstn (#2107) üzenetére


Karavik
veterán

Milyen ROM volt fenn előtte? Tiszta telepítéssel váltottál, vagy ráfrissítessel?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2109) stnstn válasza Karavik (#2108) üzenetére


stnstn
tag

Frissítés volt.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2110) Elit3Zotya válasza Segal (#2092) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Már késő, ahogy tudtam belaktam :DDD Most meg is néztem még 97 óra. :O

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2111) Karavik válasza stnstn (#2109) üzenetére


Karavik
veterán

Ok és milyen ROM volt fenn frissítés előtt (milyen kiadás, melyik verzió). Ez lényeges...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2112) stnstn válasza Karavik (#2111) üzenetére


stnstn
tag

Először globallal jött Kínából, felraktam a Miui 12 eu stable-t, utána frissítettem 13 stable-re, amire jött egy frissítés (13.0.9) és azóta csinálja. A 12-t twrp-vel raktam fel (tiszta telepítés), a többi fastboot update.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2113) Pimpa válasza stnstn (#2112) üzenetére


Pimpa
tag

Én 12.5.17.0-ről tértem át 13.0.9.0-re vagyis kihagytam az első 13-s verziót. Egyébként az első kiadást mindig ajánlott kihagyni minden szoftverből, legyen az Windows, Android, akármi.
Szerencsére nekem nincsenek újraindítási problémáim, inkább sok bosszantó hiba van, amivel együtt lehet persze élni.
Amikor aktiválódik a telefon, akkor a pozicionálás sokszor hibás vagy fejjel lefelé van a kép vagy oldalról jó, nem tudom honnan szedi, hogy az kell. Vagy hogy az értesítések nem mindig jönnek meg alvó telefonnál, de amint felébresztem akkor beesik az összes egyszerre. A Messenger beszélgetésekben nem mindig lehet visszagörgetni a korábbi üzenetek felé, egy helyben oszcillál -> Messenger kilő, újra elindít és jó.
Szóval ezekkel lehet együttélni, de furának találom, mert ezek eléggé nüansznyi hibáknak gondolnám, amiknek nem kellene megjelennie.

(#2114) stnstn válasza Pimpa (#2113) üzenetére


stnstn
tag

Ezeket a hibának én is tapasztalom sok másikkal együtt. Az is nagyon bosszantó, hogy autómata fényerőnél nem tanulja meg, hogy az átlagnál világosabban használnám, mindig visszasötétíti. Tettem egy kitérőt a Samsungoktól, de ahogy megjelenik az S22 ultra menekülök vissza, túl drága ez a telefon ahhoz, hogy ennyi hibát elnézzek neki. Csak azok kedvéért, akik ilyen telefont akarnak vásárolni listázom a hibákat.:

- közelség érzékelő kuka
- autómata fényérzékelő nem tanul
- elmaradó értesítések
- nincs ota frissítés
- a widgetek random nem frissülnek
- a widgetekből néhány app nem indul
- a bluetoothon kiküldött hang minősége szőrnyű a Samsungok után
- ha kitükrözöm tv-re laggol
- naponta többször újraindul

A hardware nagyon jó, de a szoftver "kínai". A gyorstöltés nagyon fog hiányozni, de ez kevés ahhoz, hogy maradjak.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2115) Karavik válasza stnstn (#2112) üzenetére


Karavik
veterán

Akkor helyesen jártál el.
Töröld a permissions (engedélyek) app adatait, ez okozhat ilyen kellemetlenséget...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2116) Casseius válasza stnstn (#2114) üzenetére


Casseius
tag

Fura mert ezekből nálam egy sincs jelen, illetve a bluetooth kiküldött hang minőséget nem tudom mert nem használtam sose.

Don't Worry, Be Happy

(#2117) Segal válasza Casseius (#2116) üzenetére


Segal
veterán

Ha valami markasabb bt fulessel probalod akkor tenyleg kuka, de a kinaival brutal mod szol nalam :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2118) Pimpa válasza stnstn (#2114) üzenetére


Pimpa
tag

ezek nagy része biztos javításra kerül a következő verziókban. Új főverziónál mindig döcögve indul minden nagy gyártónál

(#2119) stnstn válasza Karavik (#2115) üzenetére


stnstn
tag

Köszi!

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2120) stnstn válasza Segal (#2117) üzenetére


stnstn
tag

Egy komoly JBL rendszerrel használom, ott mellbevágó a különbség.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2121) stnstn válasza Pimpa (#2118) üzenetére


stnstn
tag

Az újraindulás kivételével az összes hiba az elejétől megvan.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2122) yodamester10 válasza stnstn (#2114) üzenetére


yodamester10
őstag

Ez Magyarországon vásárolt telefonnál fordulnak elő?

[ Szerkesztve ]

(#2123) paolinho válasza stnstn (#2114) üzenetére


paolinho
őstag

Azta, ez nagyon durva. Én S21 Ultra után tervezgetem a váltást, igaz csak a Mi 11 Pro-ra, de most kezdek elbizonytalanodni. Volt már jópár Xiaomi-m (és még van is a családban), de jellemzően egyiknek sem volt ennyi baja. Igaz csak a MIUI 12.5-ig van tapasztalatom, ezek szerint a 13 lehet a hiba forrása?!

(#2124) Karavik válasza stnstn (#2114) üzenetére


Karavik
veterán

Pár komment az észrevételeidre:

"közelség érzékelő kuka":
- Ez sajnos Xiaomi sajátosság, én Mi2s (2013) óta nem tudok megszabadulni ettől a hibától. Ezen a téren Xiaomi legendásan sz@r

"autómata fényérzékelő nem tanul":
- Ez MIUI10 óta így van. Auto módban egy idő után felülírja a feljebb állított fényerőt és visszaállítja a fényerőszabályzást az alapértelmezettre.

"elmaradó értesítések":
- Az appot autostartba kell tenni és utána nem marad el értesítés

"nincs ota frissítés":
- TWRP recovery hiánya miatt, hivatalos Global kiadás esetén van OTA frissítés.

"a widgetek random nem frissülnek":
- A hozzá tartozó appot autostartba kell tenni és utána frissülnek

"naponta többször újraindul":
- Permissions (engedélyek) app adatainak törlése segíthet, ha nem akkor clean install

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2125) stnstn válasza paolinho (#2123) üzenetére


stnstn
tag

Ezek a hibák az elejétől megvannak. Az ujjlenyomat olvasót nem is említettem, talán 10/7, pedig 3x betanítottam ugyanazt az ujjam. Kiváncsi lennék, hogy csak én vagyok különleges szerencsétlen, vagy ezek másnál is előfordulnak? Az csak hab a tortán, hogy ha Samsungról jössz a menürendszer elég kaotikusnak tűnik.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2126) stnstn válasza Karavik (#2124) üzenetére


stnstn
tag

Köszi! Mindent megcsináltam, kiváncsi vagyok így mi lesz.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2127) paolinho válasza stnstn (#2126) üzenetére


paolinho
őstag

Hát én is kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek a tapapasztalataid.
Van még pont egy hetem (akkor nyit a bolt), hogy eldöntsem, belevágjak-e a telóvásárlásba.

(#2128) oroszLajos válasza stnstn (#2125) üzenetére


oroszLajos
aktív tag

Samsung-ról már másodszor tértem Xiaomi-ra. Valahogy nekem a Samsung menüje érthetetlenebb :Y
Az ujjlenyomatot 2x ugyanazt az ujjam regisztráltam, egyszer tisztán, egyszer munka közben porosan, koszosan. Nekem elég pontos.
A többi jelzett hibával nem találkoztam, amit stnstn említett .
Viszont a 120hz sokszor laggol... Beta-n is, és Stabil xiaomi.eu rom-on is.

Pixel 7 Pro Hazel

(#2129) YikeSS válasza stnstn (#2125) üzenetére


YikeSS
tag

Írtam én is, hogy a P30pro leolvasója után ebben elég szar az ujjlenyomat-olvasó.

mergedes...

(#2130) stnstn


stnstn
tag

Megcsináltam Karavik kolléga javaslatait, köszönet érte! Az újraindulás megszűnt, a widgetek is frissülnek, de a többi probléma maradt.

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2131) Inczke válasza stnstn (#2114) üzenetére


Inczke
tag

Csak hogy ne egy ember után menjetek:

Nálam:

- közelség érzékelő kuka
- autómata fényérzékelő nem tanul : Kavarik válaszolt erre
- elmaradó értesítések : néha megtörténik
- nincs ota frissítés : Kavarik válaszolt erre
- a widgetek random nem frissülnek : Kavarik válaszolt erre
- a widgetekből néhány app nem indul
- a bluetoothon kiküldött hang minősége szőrnyű a Samsungok után : Samsungom nem volt, de az én minőségi fülesem úgy szól, ahogy annak szólnia kell. Próbáltam több telefonnal.
- ha kitükrözöm tv-re laggol : Ezt nem próbáltam
- naponta többször újraindul

(#2132) paolinho válasza Inczke (#2131) üzenetére


paolinho
őstag

Csak, hogy egyértelmű legyen, amiket kihúztál, azok Nálad nem tapasztalhatóak!?

(#2133) Inczke válasza paolinho (#2132) üzenetére


Inczke
tag

Így van.

Az ujjlenyomat olvasó nálam 25-ből egyszer ha hibázik bár lehetne kicsit gyorsabb.

A feleségem ujjlenyomatját viszont nem mindig veszi be, gondolom műkörmök miatt.

(#2134) Segal válasza Inczke (#2133) üzenetére


Segal
veterán

Nálam csak a közelség érzékelő az ami tényleg kuka kategória. A többi nálam oké. Igaz bt fülesből volt olyan ami nem szólt jól más telefonnal meg igen, szóval ott nem mindegy melyikről van szó. Általánosítani nem lehet hogy mindegyik sz*r, de kétségtelen hogy tesztelni érdemes.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2135) BullZeye válasza Segal (#2134) üzenetére


BullZeye
veterán

Engem idegesítő, hogy 4k@30fps videónál akad a videó az elején 1 másopercig, és utána random akad videó közben is. :)

Közelség érzékelő pedig valóban kuka :) teljesen rászoktam a headsetre amikor hosszabb telefont intézek.

Holnap váltalnék A12-re, Magisk működik rajta rendesen banki apokkal?

[ Szerkesztve ]

(#2136) Karavik válasza BullZeye (#2135) üzenetére


Karavik
veterán

Én nem használok Magisk, így ebben nincs tapasztalatom de Xiaomi.EU fórumon láttam, hogy vannak jópáran akik használnak. Mihez kell neked Magisk egyébként?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2137) Segal válasza Karavik (#2136) üzenetére


Segal
veterán

Én Magisk-ot használok, csak nekem meg banki appok nincsenek a telefonon.
Nekem leginkább a reklámok írtásához. Ezzel böngészőből, youtube-ról, játékokból, alkalmazásokból ki lehet írtani a reklámokat, illetve a komolyabb fájlkezelők elérik az alapból elérhetetlen helyeket is. Hangerőt is lehet növelni. Már csak ilyesmikre használom, de régebben millió másra is használva volt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2138) Elit3Zotya válasza Segal (#2137) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hangerő növelésére..? Konkrétan soha nem halottam hangosabb telefont, na jó talán az n95/n95 8gb volt ilyen a maga sztereó hangszórójával. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2139) stnstn


stnstn
tag

Szerencsétlen telefon érzi a vesztét, ma a következőt sikerült neki produkálni.: Bejövő hívás, csak cseng, de ezen kívül a hívásnak semmi nyoma. Nem lehet felvenni, nem lehet elutasítani csak cseng. Miután befejezte nyoma sincs a nem fogadott hívásnak. 5 perc múlva meg hív az ügyfél h miért nem vettem fel😅

[ Szerkesztve ]

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2140) ddt500hu válasza stnstn (#2139) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha fehér színű akkor olcsón átveszem. :DDD

(#2141) stnstn válasza ddt500hu (#2140) üzenetére


stnstn
tag

Fekete és drága😅

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#2142) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Frissítettem 13-ra 12-ről update-tel. Ha szeretnék gyári állapotot, de nem menüből, akkor a "first install with data format" fájl elindításával érem el ezt?

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#2143) Karavik válasza ivatti10 (#2142) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, az olyan mintha factory reset-et nyomnál

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2144) Karavik válasza Segal (#2137) üzenetére


Karavik
veterán

Reklámok irtásához ott a Blokada
Nem kell hozzá root se Magisk

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2145) BullZeye válasza Karavik (#2136) üzenetére


BullZeye
veterán

SwiftBackup és Adaway.

(#2146) Segal válasza Karavik (#2144) üzenetére


Segal
veterán

Ezt a progit nem ismertem, de nekem végülis már édesmindegy. A romcsere napján megvolt a root is :DDD
Ez nálam már hagyomány :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2147) paolinho


paolinho
őstag

Visszaolvasgattam itt mindent, ami a kínai rommal érkezett telók romcseréjével kapcsolatos, de bevallom, egy-két dolog nem világos, légyszi segítsetek már ezt helyretenni nálam!
Én a TS-től szándékozom berendelni a telót, amely kína rommal érkezne (sajnálnék 25 EUR-t kiadni a romcserére). Ezen, ha jól sejtem Android 11 fut, talán MIUI 12.5-tel.
Jól értelmezem, hogy ezt még lehet TWRP-vel szintén A11-es alapon futó xiaomi.eu-ra cserélni? Ezt csak arra az esetre tervezném így, ha ez problémamentes működést nyújta, és csak addig, amíg az A12 problémái meg nem oldódnának.

Illetve az még jelenleg is áll-e, hogy A11-ről A12-re csak fastboot-rom telepítésével, és módszerével lehetséges a korábban részletesen is leírt ismérvek alapján?

A másik, ha ennyi probléma van a MIUI 13-mal, akkor egyáltalán érdemes felrakni ezt? Persze ehhez meg kapcsolódik az a kérdés, hogy a korábbi 12.5-ös romok problémamentesen dolgoznak-e? Mert, ha ezekkel is baj van, akkor lényegében mindegy, hogy mivel kisérletezik az ember.

(#2148) Segal válasza paolinho (#2147) üzenetére


Segal
veterán

Igen az android 11 alapúak twrp-vel mennek, mígg a 12 alapúak már fastbootosak. Én nem sietek a beta romok próbálgatásával mert jelenleg minden működik nálam, tehát olvasva az itteni hibákat én jó eséllyel csak veszthetnék rajta. Persze vissza is lehet jönni, ha az embernek mégsem tetszik csak az ugye garantáltan resetes és ugye minek szopassam magam. Majd ha már mindenki ódákat zeng a 12 alapú verzióról akkor azt mondom egye fene kipróbálom, de én speciel a samsung s8+-nál is elvoltam a talán ötödik vagy hatodik romverzióval. Utána ott is lehetett olvasni merülési gondokat meg nem jól működő dolgokat én meg marha jól elvoltam a régebbi, de atomstabil verziómmal.
tehát itt is követem a dolgokat, de egyelőre eszem ágában sincs frissíteni :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2149) paolinho válasza Segal (#2148) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen a választ!
Jól látom, hogy A11 alapúból a xiaomi.eu_multi_MI11Pro_MI11Ultra_V12.5.20.0.RKACNXM_v12-11.zip a legutolsó? Ezen rendben működik minden az itt korábban említett hibákat illetően?

[ Szerkesztve ]

(#2150) Karavik válasza Segal (#2146) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem is tetszene a dolog, csak én telóról intézem a pénzügyeket (átutalás, érintéses fizetés, csekk fizetés, vásárlás) így inkább nélkülözöm a biztonság kedvéért. Ráadásul céges környezetben nem engedélyezett.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.