Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Pimpa válasza Pumaz89 (#2498) üzenetére


Pimpa
tag

Nekem engedte. Előtte a 13.0.9 volt rajta, és most ez a frissítés gyorsan lement, gyorsabban mint mikor a 11-s Androidról frissített fel 12-sre.
Nekem is TS-ről rendelt van.
Hogy milyen hibajavítások voltak azt nem tudom, de a biztonsági frissítés ideje ugrott 2021.12.01-ről 2022.02.01-re.

(#2502) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Új frissítés érhető el, de mikor rámegyek hog yletöltés kifagy. Mitől lehet?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2503) kalozhun100


kalozhun100
őstag

lejárt a szerkeszthetőség, Online meg nem tudom letölteni mert nincsen mirror:(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2504) Zsoleszhun válasza kalozhun100 (#2502) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A 3. Pontban le van írva, hogyan kell frissíteni [link]

Működik a letöltő oldal is [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#2505) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne, akik a TradingShenzen-ről rendelték a telefont.
Ideiglenes lakcímem Debrecenben van, itt is lakom. Viszont mivel kártyával fizettem így az állandó lakcímemre fog menni a telefon,ami 50km-re van.
Ez a cég hogyan postázza majd a telefont?
Postán jön, vagy valami futár cég hozza? (DHL, DPD stb...)
Mert ha postás viszi, akkor az oda fogja adni a sógoromnak, de ha futár, az gáz.....

(#2506) surgery válasza szabochris (#2505) üzenetére


surgery
senior tag

A név a fontos ha kártyáról fizeted Én is más címre kértem a lényeg hogy a neved egyezzen a kártyára írt névvel :R

(#2507) szabochris válasza surgery (#2506) üzenetére


szabochris
aktív tag

Nem, nem elég most írt az ügyfélszolgálat.
Szóval hogyan küldik a cuccot??

(#2508) surgery válasza szabochris (#2507) üzenetére


surgery
senior tag

Vagy futár vagy posta nem lehet tudni én már többet rendeltem onnan. De én más címet írtam be mert napközben dolgozok de gond nélkül megérkezett mindig.Miért kéne nekik tudni a címed? Én egyszer próbáltam más néven akkor irtak hogy nem oké a név de én soha nem a saját címemre kértem.

[ Szerkesztve ]

(#2509) szabochris válasza surgery (#2508) üzenetére


szabochris
aktív tag

Kaptam egy emailt tőlük, hogy utánanéztek, és nem a debreceni címem szerepel a bankkártyammal kapcsolatban így az állandó lakcímre fogják postázni.

(#2510) szpali válasza surgery (#2506) üzenetére


szpali
addikt

NEM, nem elég!
én novemberben rendeltem, 3x charge-olta be a kártyámat (igen, 3x300e Ft... :U ), mire rájöttem a bibire (2-3 óra elteltével mindig visszajöt, a lé, de azért na! elsőre picit összeszorult a seggem)
eltérő volt a szállítási címem és a számlázási címem :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2511) paolinho válasza szpali (#2510) üzenetére


paolinho
őstag

Hát ez érdekes. Anno én is a munkahelyi címemet írtam be címként, amikor fizettem a kártyával, és gond nélkül megérkezett oda a teló.

(#2512) surgery válasza paolinho (#2511) üzenetére


surgery
senior tag

Nekem is mindig más címre.

(#2513) surgery válasza szpali (#2510) üzenetére


surgery
senior tag

Lehetséges hogy azóta változott valami.

(#2514) szabochris válasza Karavik (#2401) üzenetére


szabochris
aktív tag

Néztem a TradingShenzen oldalát és felkerült a Xiaomi 12pro. Basszus azért nem vettem meg itthon mert rohadt drága. Ott meg kb a 11 ultrával egy árban van. :/
Közben megrendeltem a mi11 ultrát. De nagyon csikol a 12.... :) Ott nincs IP védelem, meg állítólag az akksija se valami fényes. Nyugtassatok meg, hogy jó lesz nekem a 11 Ultra is... :D Vagy inkább a 12-t vennétek?

(#2515) surgery válasza szabochris (#2514) üzenetére


surgery
senior tag

Mindenképpen jobb választás volt a 11ultra a 12 be nincs B20 amit àrulnak.

(#2516) Pimpa válasza Pimpa (#2501) üzenetére


Pimpa
tag

Egyelőre semmi újonnan megjelenő hibát nem tapasztaltam.
Az All you can move meg a Lidl plus applikáció kijelentkeztetett, de pl a Spar, Tesco, Facebook, Messenger nem. Gondolom ahol valami extra dolgot is figyelnek a telefonnal kapcsolatban, ami az új szoftverrel megváltozott. Azt AYCM írta hogy másik telefonon használatban van az alkalmazás, jelentkezzek be újra. Mondjuk ez pont az edzőterembe belépéskor derült ki, kicsit leizzadtam, hogy most mi lesz :D

(#2517) paolinho


paolinho
őstag

Nálam jelenleg a 22.3.23 Béta fut a telón viszonylag meggyőzően, viszont most észrevettem egy hibát benne (feltéve, ha ez az). Ami az lenne, hogy a Fényerőszint alatt hiába kapcsolom be a Napfény módot, nem reagál rá, ha erősödő fényre kerül a telefon. Korábban a 13.0.9 Stabil alatt ez gond nélkül működött (igaz ott meg más és egyéb probléma volt a rommal).
Megnézné valaki, hogy nála mi a szitu ezzel a beállítással? Csak nálam gond, vagy a rom hibája valóban? Ha a rom hibája, akkor hol lehet jelezni ezt a fejlesztőknek?

(#2518) szabochris válasza surgery (#2515) üzenetére


szabochris
aktív tag

Csak ennyi? :)

(#2519) Majkee84 válasza szabochris (#2514) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Én is a 12 pro-n gondolkoztam, 11 pro-t váltana. Egyre inkább azt érzem, hogy kihagyom a 12-es szériát pláne mióta láttam a Dxomark eredményeket.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#2520) surgery válasza szabochris (#2518) üzenetére


surgery
senior tag

Ez pont elég használják itthon a B20 át a telefonok lehet gondod vele.

(#2521) Segal válasza surgery (#2520) üzenetére


Segal
veterán

Egyszer volt B20 mentes telefonom. Soha többet nem lesz az tuti :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2522) surgery válasza Segal (#2521) üzenetére


surgery
senior tag

Meg is értem :O

(#2523) szpali válasza Segal (#2521) üzenetére


szpali
addikt

Mo. mely részén élsz, mit tapasztaltál?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2524) Karavik válasza szabochris (#2518) üzenetére


Karavik
veterán

Xiaomi 12 Pro-ból már beszerezhető Global változat is 1000USD körül B20-al természetesen, de még így is kérdéses, hogy megéri e Mi11Ultra-hoz képest.

Xiaomi 12 Pro a DxOMark ranglistán nem túl előkelő helyen van de állítólag ez van, ha Xiaomi nem fizet a DxOMark pontokért ;] Érdemes inkább megbízható tech YouTuber összehasonlító videókat figyelembe venni a döntésnél.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2525) surgery válasza Karavik (#2524) üzenetére


surgery
senior tag

Persze nagy kérdés hogy annyiért megéri? Szerintem nem sokkal jobb vétel az 11ultra :DD

(#2526) Segal válasza szpali (#2523) üzenetére


Segal
veterán

Budapesten, de még itt is többször jelentett problémát.
Az tény hogy több mint 5 éve volt, de én nem kockáztatnék újra. :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2527) BullZeye válasza Karavik (#2524) üzenetére


BullZeye
veterán

Melyik youtuber megbízható? :) Mert mikor tavaly az Ultrát vettem akkor is néha fúdejó volt a kamera néha fúde átlagos. :) ahány youtube videót néztem, annyiszor volt más a verdikt a végén.

(#2528) szpali válasza Segal (#2526) üzenetére


szpali
addikt

Köszi az infót, Bp és K-i vonzáskörzetében élek, emiatt kérdeztem

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2529) Pumaz89 válasza Majkee84 (#2519) üzenetére


Pumaz89
csendes tag

Én most váltottam Mi9ről Mi11pro-ra. Nézegettem a 12-es szériát, de nem találtam benne annyi pluszt, hogy a felárat megèrje kifizetni. Mi 11Ultra 200eurós felára se ér annyit amennyivel jobb benne a kamera.

(#2530) Karavik válasza BullZeye (#2527) üzenetére


Karavik
veterán

Frankie Tech, TechTablets, GSMArena...csak ami hirtelen eszembe jutott

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2531) adamfriday


adamfriday
senior tag

Sziasztok! Átszállnék Mi 9-ről egy 11 Ultra-ra. Csak hogy jól ollóztam-e össze az infókat:
1. Még mindig a TS-ről érdemes venni,
2. minden hazai hálózat támogatott,
3. kínai romra a szokásos módszerrel simán feldobható a xiaomi.eu. (bl nyitás / twrp),
4. ha romolással képben vagyok nem érdemes Eu rommal kérnem mert +idő,
5. EEA rom felejtős, ha Google Pay-t használok

Van még valami érdemleges tudnivaló ami felett átsiklottam (esetleg szállítással kapcsolatban)?

Előre is köszönöm!

(#2532) Karavik válasza adamfriday (#2531) üzenetére


Karavik
veterán

A 3. pont nem, mert Android 12 óta nincs kompatibilis twrp recovery ezért csak fastboot módban telepíthető xiaomi.eu ROM: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2533) adamfriday válasza Karavik (#2532) üzenetére


adamfriday
senior tag

Köszi! Ha jól sejtem így az OTA frissítés sem játszik.

(#2534) Petyb00 válasza Karavik (#2532) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Sziasztok,

Mátol csatlakoztam a klubbhoz, és egyből volna pár kérdésem.

0. rögzitett FAQ van, csak én nem láttam?
1-Nektek is ad ki valami hangot a kamera rész ha megrázzátok a készüléket?
2-Az mitöl lehet, hogy a eu rom frissítő része, lefagy ha rányomok a letöltésre? ( 22.1.13 weeakly ragadt be) factory volt már.
3-Az eu rom az OTA frissül? ( értem alatta, hogy nem kell ujra telepiteni hanem letölti és felteszi a frissitést, nem kell nekem szorakozni a frissítéssel, gépről)
4-Telekom os készüléken milyen a gyári ROM?
Köszönöm

(#2535) Karavik válasza adamfriday (#2533) üzenetére


Karavik
veterán

Jól sejted, ROM frissítéseket is fastboot módban kell telepíteni

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2536) Karavik válasza Petyb00 (#2534) üzenetére


Karavik
veterán

0. Nincs. ROM frissítéssel kapcsolatban itt megtalálod a válaszokat: [link]
1. Optikai képstabilizátor miatt van, normális jelenség
2. Újabb ROM frissítésben már nem fog lefagyni az updater app, ha ráböksz a letöltésre, de nem érdemes letölteni telefonra (hacsak nem átmásolod PC-re) mert csak PC-ről lehet ROM frissítést kezdeményezni. Szóval célszerű közvetlenül PC-re letölteni a fastboot ROM frissítést.
3. PC-ről fastboot módban ami egyszerű és gyors
4. EEA (EU) gondolom

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2537) Karavik


Karavik
veterán

Akinek esetleg elkerülte volna a figyelmét, már ki lehet kapcsolni ill. el lehet tüntetni a média lejátszó vezérlőt a control centerből (sokan akarták ezt a feature-t):


[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2538) Petyb00 válasza Karavik (#2536) üzenetére


Petyb00
aktív tag

köszönöm,

ez a fastbootos frissítés vagy ROM olás gyalulja a telefont és mindig mindent kezdhetek elölről, beállítani?
(már most is xiaomi.eu van rajta, gondolom akkor nyitva a bootloader, igy az azzal járó törlés nem számít, mert az nem kell.)

telekomos telefonnál ha xiaomi.eu ROM vn fent az gari vesztés?

ha OTA-t szeretnék milyen lehetőségek vannak? az mennyivel jobb vagy rosszab mint a xiaomi.eu

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2539) ivatti10 válasza Petyb00 (#2538) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Ez nem stabil eu, ugye?

Bocs, Karaviknak szántam a médialejátszó kikapcsolásával kapcsolatos hozzászólásra. 🙂

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#2540) Karavik válasza Petyb00 (#2538) üzenetére


Karavik
veterán

Xiaomi.eu fastboot ROM frissítések esetén nem kell gyalulni semmit ill. nem törlődik semmi, csak első xiaomi.eu ROM telepítéskor és ROM váltáskor kell gyalulni.

Elvileg igen, gari vesztéssel jár, ha garis javításra xiaomi.eu ROM-al vinnéd be szervizbe.

Hivatalos Global-EEA (EU) ROM-al van OTA frissítés. Ezzel pár feature-t elbuksz ami a xiaomi.eu-ban megvan, pl. hívásrögzítés, de ha szükséged van OTA automatikus frissítésekre akkor ez a legjobb választás

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2541) Karavik válasza ivatti10 (#2539) üzenetére


Karavik
veterán

A stabilban még nincs benne ez a feature. A legfrissebb heti beta kiadás már tartalmazza

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2542) paolinho válasza paolinho (#2517) üzenetére


paolinho
őstag

Ugyan erre nem érkezett válasz, időközben elmúlt ez a baja is. Lehet, korábban nem tartottam eleget világos fényben, de már felerősödik a képernyő fénye, ha napon használom a telót. ;)

(#2543) Petyb00 válasza Karavik (#2540) üzenetére


Petyb00
aktív tag

Akkor már csak pár kérdésem maradt. :)

Melyik xiaomi.eu verziót ajánlanád amiben a legkevesebb hiba van + nem szeretném túl gyakran frissíteni, ha már nincs OTA. Stable, vagy van olyan weekly amit jobban ajánlanál?

Ha ripityommá tört a kijelző, fastboot-al fel lehet rá tenni a global rom-ot?
Gondolok it arra, hogy biztosító, meg garanciális ügyködés előtt visszarakni...

A global ROM-ot honnan lehet hivatalosan leszedni? Van arról infó, hogy mely magyar banki cuccok nem mennek rajta? (azt olvastam, hogy a google pay nem megy, de van másról infó már)

Van valami összehasonlítás, feature lista EU vs. global?

(#2544) Karavik válasza Petyb00 (#2543) üzenetére


Karavik
veterán

Én a weekly (beta) kiadásokat preferálom. Ebből mindig a legfrissebbet érdemes feltenni, de ha nem akarsz hetente frissíteni akkor elég pl. ha havonta feldobod az aktuális legújabb weekly kiadást olyan ütemben ahogy az android security patch frissül.

Kijelző törés esetén kijelzőhasználat nélkül is fel lehet tenni a hivatalos Global ROM-ot

Innen lehet letölteni a hivatalos Global kiadású ROM-okat: recovery és fastboot
(értelem szerűen a készülék típusának megfelelő ROM-ot kell letölteni)

Amennyiben neked biztosan magyar Telekom által forgalmazott telód van, akkor ez azt jelenti hogy a te készüléked EEA vagy Global változat, következésképpen Globa EEA (EU) ROM-ot zárt bootloader-rel fel tudod tenni és ez esetben Google Pay is fog működni hivatalos kiadással is. Viszont, ha mégis kínai változatú telód van, akkor Global ROM alatt visszazárt bootloader téglásítja a telót.

Global vs xiaomi.eu features: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#2545) sirály69


sirály69
őstag

Okosórát tervezek venni az alábbi funkciókkal:
Véroxigén mérése
EKG
Vérnyomás mérése
GPS

Valaki használ a Mi11 Ultrához olyan órát ami ezeket tudja és nem kell semmit sem mókolni, mert már tele a hócipőm..., jaaa és nem 1 napot bír úgy, hogy csak a kezemen van és csak a telefonhívásokat jelzi...
:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#2546) sirály69


sirály69
őstag

Még 1 kérdésem lenne....:
Hogy tudom beállítani a telefonon, hogy az elkészült fényképek megjelenjenek a "Fotók" alkalmazásban? Betöltődnek a fotók adatai, de nem tölti be a képeket és nem is szinkronizálja...
A Galériában látszanak, de ott csak a Xiaomi cloud-ba engedne szinkronizálni. :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#2547) Black&White


Black&White
addikt

12 Pro ~340-ért innen: LINK
CZ raktár.
Kuponkód: A6E64F7C9403

(#2548) BullZeye


BullZeye
veterán

Vezeték nélküli Android Auto megy bárkinek is A12-vel?

(#2549) Macika66 válasza sirály69 (#2545) üzenetére


Macika66
addikt

Az elvárt feltételeknek CSAK az OMRON HeartGuide felel meg, csak az képes vérnyomást mérni.

Olyan 1000 USD körüli összeggel tervezz, ha újat szeretnél belőle, de szokott használtan is lenni....

(#2550) tlala válasza Black&White (#2547) üzenetére


tlala
addikt

Tudunk ennek a weboldalnak bármit is a szerviz hátteréről illetve lehetőségeiről, ha valami befuccsol?
Mondjuk egy TS-hez képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.