Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) CharlieR válasza Barthezz2 (#1349) üzenetére


CharlieR
csendes tag

Szolgáltatónál aktíválva vannak? Mert csak a Diginél aktív alapból.

(#1352) Barthezz2 válasza CharlieR (#1351) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, aktiválva.

Szerk.:
Oke, wifit lekapcsolva már telekomnál is írja, hogy engedélyezve, ha a kóddal nézem.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1353) kano válasza Barthezz2 (#1352) üzenetére


kano
nagyúr

Kaptál sms-t a szolgáltatótól amikor aktiválták?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1354) akibor000 válasza CharlieR (#1350) üzenetére


akibor000
aktív tag

igen, ezt olvastam...csak az nem vili h neked miert vowifi nekem meg vo lte ír ki!?

(#1355) V@ns válasza akibor000 (#1354) üzenetére


V@ns
aktív tag

VoWiFi WiFin keresztül van, VoLTE pedig mobilhálózaton keresztül.
Nézd meg ha WiFire mész akkor mit ír ki a telefonod.

(#1356) akibor000 válasza V@ns (#1355) üzenetére


akibor000
aktív tag

link

most is wifin vagyok. digis net, digi wifi.

(#1357) V@ns válasza akibor000 (#1356) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hát pedig ennyi tippem volt sajnos. :F
Esetleg még annyi, hogy WiFi be és mobilnet kikapcs, hátha.

(#1358) Barthezz2 válasza kano (#1353) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen. Meg most sms-ben próbáltam újra, és vissza jött, hogy már aktív. :)

Everybody lies.

(#1359) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hivatalos, normál úton át lehet valahogy térni Stabil MIUI-ról fejlesztőire?
Nem EU-romra, vagy ilyenekre gondolok, hanem offical ROM-ra. Vagy az csak Kinai verzióban van?

Everybody lies.

(#1360) Tiédetis válasza Barthezz2 (#1359) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Nem tudsz BL nyitás nélkül úgy tudom.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1361) kano válasza Barthezz2 (#1359) üzenetére


kano
nagyúr

EEA romban nem tudok publikus fejlesztőiről.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1362) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem.
Köszi mindkettőtöknek :R

Everybody lies.

(#1363) Leslie1966 válasza seefried (#1342) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Telenor SIM kiírja, a Voda Samsung Note 9-en kiírja a Telekom azon sem a VoLTE-t.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1364) kano


kano
nagyúr

Láttátok, hogy xda-n van Gcamhoz config Mi 10T Prohoz? :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1365) Nodika88


Nodika88
tag

Sziasztok! Valaki tudna segiteni, hogy a gcamot honnan tudom letolteni? Talaltam egy oldalt, de onnan nem engedi! Elore is koszonom!

Samsug S22 Ultra

(#1366) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Sziasztok!
Mi 9-ről tervezek váltani, Poco F2 Pro-val vagy hasonlóval valaki összevetette esetleg, saját tapasztalatai vannak valakinek? A Mi 10 szerintem nem lenne előrelépés, ráadásul ROM-olni kellene a dual sim-hez, nem sok dolog jobb a Mi 9-nél abban. Egyetlen dolog hiányozna, a vezeték nélküli töltés, igazából csak azért mert a kocsiban van egy beépített pad, ami tölt, azonkívül viszont nem használtam.

[ Szerkesztve ]

(#1367) labrat válasza kano (#1364) üzenetére


labrat
csendes tag

Ez a GCam ad valami pluszt a beépített kamera apphoz képest, hogy érdemes legyen felmókolni?

(#1368) Tiédetis válasza labrat (#1367) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Érdmes és utána tesztelgetni, mix 2s esetén az éjszakai mód jobb képeket csinált gcammal, mint a gyári sw-el.
Itt nem tudom melyik lenne a jobb.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1369) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Éjszaka ritkán fótozkodom, olyankor pofozkodom. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1370) Matyi222 válasza kano (#1364) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én tegnap láttam, nézegettem, de nem kapott el a láz, hogy foglalkozzak vele. Valahogy mindig elvagyok a gyári sw-vel, mondjuk nem vagyok pro fotós :DD :DD :DD

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1371) kano válasza Matyi222 (#1370) üzenetére


kano
nagyúr

Én sem, de kb. 2 kattintás és fent van. :U
Gcam és config.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1372) Matyi222 válasza kano (#1371) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Azt tudom, hogy nem nagy cucc feltenni, régebben használtam, csak én úgy fotózok, hogy autómata minden, aztán katt. :D :D :D

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1373) MárkyMárk válasza kano (#1371) üzenetére


MárkyMárk
tag

Letöltöttem, feltelepitem, aztán az XML t bemásolom a config mappába! Beolvasom a fényképező programmal és kifagy az egész app... Kilép! Valakinek ötlet esetleg??

(#1374) labrat válasza kano (#1371) üzenetére


labrat
csendes tag

Köszi, ez az összehasonlító videó a konfig fájlos oldalon elég meggyőző, főleg éjszakai módban látszik a különbség a gcam javára. Felteszem, aztán próbálgatom, hogy tényleg jobb-e.

(#1375) labrat


labrat
csendes tag

Gyors próba után azt kell mondjam, hogy ez a GCam így még elég bugos. Kifagy, ha videónál 60 fps-re állítom vagy ha timelapse ill. slow motion módba teszem. 1x-nél nagyobb zoom nem csinál semmit (0.6x működik egyedül). Képminőséget még nem néztem, de ebben a jelenlegi állapotában ez a mókolt gcam amúgy sem mindennapi alternatíva a beépítettnek, max esetleg éjszakai módban lehet az, ha ott tényleg jobb képeket csinál.

(#1376) clubmonaco válasza Barthezz2 (#1349) üzenetére


clubmonaco
tag

Nekem se írja ki

(#1377) clubmonaco


clubmonaco
tag

Üdv!Valaki leírná szájbarágósan hogy hogy kell az Nfc-t beállítani?Nem bírók rájönni:)kösz

(#1378) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy Kesselring üvegfóliát raktam rá, úgy hogy közben a gyári tok rajta volt, így pont a helyére került és a tok sem fogja irritálni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1379) kano válasza clubmonaco (#1377) üzenetére


kano
nagyúr

Fizetni szeretnél vele?
A biztonsági ellen helyzete - HCE pénztárca
Érintéssel való fizetésnél pedig amivel szeretnél fizetni (GPay vagy banki app).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1380) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok! Megjött az alzás 8/256 Mi 10t pro. A hangszóróktól lévő hátlap rezgés mindenkinek van?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1381) pusszycat válasza zsoltix (#1380) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én az ujjammal érzem nem a fülemmel de inkább csak max-on vagy ahhoz közel.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1382) clubmonaco válasza kano (#1379) üzenetére


clubmonaco
tag

Igen fizetni.Simple vagy Google.Sime-re van állítva S Hce-re.Csipog de semmi.Valami mèg hiányzik..A volte ikont hogyan tudom az állapotsorba rakni?Vodás vagyok,ott aktív,de a kèszülèken is..köszi

(#1383) zsoltix válasza pusszycat (#1381) üzenetére


zsoltix
tag

Én is a kezemmel érzem. Média tartalmaknál jön elő(30% hangerotol), telefonálás közben nincs jelen.

[ Szerkesztve ]

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1384) Matyi222 válasza zsoltix (#1380) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szia! Neke m is rezeg, de csak a kezemmel érzem, hang vagy zörgés nem párosul hozzá.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1385) seefried válasza Matyi222 (#1384) üzenetére


seefried
tag

Nekem az S10- es ilyen,rezeg a hátulja.

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#1386) kano válasza Matyi222 (#1384) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem semmi rezgés (talán micro). Pedig anyumat direkt fel is hangosítottam, de így sincs rezgés. :F

Van valakinek a xiaomi.eu rommal folyasztási tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1387) Tiédetis válasza kano (#1386) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Én még várok nyitásra.
Karavik-ot kérdezd meg, ő otthon van eu romokban eléggé és mi 10 pro van neki tudtommal. Ő írta, hogy a kamera része nem volt még akkor az igazi, mert ugyazt használja a 10T-re mint pro-ra és a hw nem ugyanaz. Szóval nekem az jött le belőle, hogy ott még kell csiszolni.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1388) Tomi84


Tomi84
aktív tag

Csatlakoztam a klubhoz, egy hüvely P20 utódjának ezt választottam.
Az egyetlen "bajom" a péklapát mérettel van, de lassacskán az is megszokható. Egyébként nagyon jó telefon, kirin 970 után a S865 brutális, kamera is elég jó, meg a combos akksi is tetszik - bár kisebb képernyővel az is jobban bírná :P
Szóval abszolút elégedett vagyok a cserével, ha valaki hasonló cserén gondolkodik, tőlem plusz egy pont a péklapátnak :)

P20 vs Mi10T Pro: (minden beállítás auto, a kivágás a teljes kép ~1/9-e)

(#1389) makkmacika válasza zsoltix (#1380) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Nálam úgyszintén ha maximum közeli a hangerő és kihangosított, akkor rezonál be a telefon hátlapja.

(#1390) ProEvoFan válasza kano (#1379) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem a "SIM pénztárcát használja" van beállítva.
Mi a különbség? :R

(#1391) Matyi222 válasza kano (#1386) üzenetére


Matyi222
aktív tag

xiaomi.eu romot használom, ma nem olyan sokat telóztam. Általában 24 óránként 20 percet töltöm. Az én használati szokásommal 24 óra alatt nem merül 50%-ig, ezért este felteszem 20 percre, aztán ennyi. Kamera rendesen működik, de a minőségről nem tudok mondani sokat, mert nem próbáltam komolyabban.

.

Én elvagyok ezzel az EU rommal.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1392) Tiédetis válasza Matyi222 (#1391) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Én átlagos felhasználó vagyok, mindenből van. Átlag 2,5 nap után 20-25% marad, ott már töltöm.

[ Szerkesztve ]

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1393) Matyi222 válasza Tiédetis (#1392) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Akkor te még kevesebbet használod mint én. ☺️

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1394) p2pp


p2pp
őstag

Van itt olyan, aki P30 Pro-ról váltott erre?
Főként a kamera érdekel, de nagyon!!!

#1388 Tomi 84:

Engem nem győztt meg.
De ha van , lesz több képed vhol felhőben szivesen megnézném őket.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1395) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig ez a leggyorsabb telefonom. Lehet megtartom 2-3 évig. Most épp a Sony tv-mel ismerkedik. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1396) makkmacika válasza p2pp (#1394) üzenetére


makkmacika
csendes tag

Üdv !

Én nem váltottam bár, de a páromnak P30 Pro készüléke van és a fotózásért rajongók és tanuló táborát erősíti.

Az ő véleményét összefoglalva eme kis ( méreteit illetve egyáltalán nem kicsi ;) ) készülék fotós képességeiről az lenne, hogy nem rossz egyáltalán, de a P30 Pro még mindig szebb és jobb fotókat készít.

Talán ez nem lenne annyira számottevő, ha nem "spórolták" volna ki a telefotó szenzort és ha szoftveresen majd a mielőbbi jövőben javítanak a fényképezési képességein .

(#1397) Tomi84 válasza p2pp (#1394) üzenetére


Tomi84
aktív tag

Ezen a fórumon olvastam valaki hozzáértőbb véleményét, miszerint a P30 Pro kamerát nem éri el, de legalábbis annál nem jobb. A sima P20-nál egyértelműen jobb, főleg ha kicsit állítgatsz is rajta. Én még csak most ismerkedek vele, próbálgatom, hogy gyári vagy GCam a jobb.

Guglizz rá képekre, nagyon sokan tesztelték mostanában és jól kivesézték a kamera részét. Többnyire pozitív a vélemény, de összehasonlítva a sima Mi10 kamerája jobb.

(#1398) MárkyMárk válasza Matyi222 (#1391) üzenetére


MárkyMárk
tag

Szervusz! Esetleg tudnál nekem egy részletes leírást adni, hogy az EU romot hogyan tudom rárakni? Nekem a 12.0. 11. 0 van rajta 12 MIUI Global rom! Ez az első Xiaomi telefonom, szóval még ismerkedés fázisban járunk!

(#1399) Bigemperor válasza Tomi84 (#1397) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Mi 10-el van összehasonlítási alapod? Mert én ezen a kettőn gondolkodom, de a Dual-SIM miatti mókolás nem hiányzik, illetve a formája annak szerintem gázabb, ívelt cucc, nem annyira gyerebe nekem.

(#1400) szpali válasza Bigemperor (#1399) üzenetére


szpali
addikt

Múlthéten mind2-t vettem, a 10TPRo már becsomagolva, előkészítve eladásra, mert a Mi10 nekem jobban tetszik fogásra.
A 10TPro is egy remek készülék, pláne a 256-os tárhellyel, a sík kijelző is rendben, a 120Hz nem érdekel, mert inkább az üzemidő a fontos és engem nagyon zavar a billegése... :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.