Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vettem egy mi10T-t.
Eddig ok minden. Telített + meleg szín beàllítàssal tényleg nem rossz a kijelző.

(#802) Vateraadd válasza pusszycat (#800) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

Na ez a parasztvakítás... Miért nem úgy írják, hogy valóban van benne 144khz csak akkor felejtse el mindenki az 5000mah telep hatékonyságát. :W

(#803) Kolondrum válasza Vateraadd (#802) üzenetére


Kolondrum
félisten

Aki a korábbi Xiaomiket végig tolta az ezt azonnal tudta, hogy az 5000 azért 5000 hogy kompenzálja a nagyobb frekit. Snapi 865+144Hz mit várt a nép? 6-7 óra körül kb. Kinek mennyi. Nálam jó ha 5 lenne (térerő hiány).

(#804) ferrari1 válasza Vateraadd (#802) üzenetére


ferrari1
őstag

Azért nem annyira parasztvakítás!

Ha számolunk 7 óra kijelző megvan! Ez az első töltés utáni helyzet. Azóta jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#805) Vateraadd válasza ferrari1 (#804) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

Huawei Mate 20 pro lazán tudta ezt

(#806) hroberto válasza Vateraadd (#805) üzenetére


hroberto
veterán

60 Hz-en... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#807) kano válasza hroberto (#806) üzenetére


kano
nagyúr

Na, igen. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#808) Leslie1966 válasza ferrari1 (#804) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Én csütörtökön vettem, akkor töltöttem fel és ma délután 19%-nál tettem töltőre. Szerintem elég jól bírja az akksi. :) Nektek Vodafone kártyával kijelzi a VoLTE-t ?

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#809) V@ns


V@ns
aktív tag

Megtapogattam a Lurdyban.
Nagy. :D Egyértelmúen kétkezes telefon.
Könnyebb mint gondoltam, kijelző teljesen király, szabályosan fájt a többi 60hz-es telót nyomkodnom, színek teljesen rendben.
Kamera nem rossz, de nem kell hanyatt esni a 108mpx-től.
Telefonrezgés gépeléskor kellemes.
Ujjlenyomat leolvasó nekem jó helyen van, jobb kezes vagyok, pont kézre áll.
Szumma: kellemes élmény, kellemes csalódás. Lehet kigurítok szolgáltatótól egy 256/8-as modellt. :K

(#810) -Mosquito- válasza hroberto (#806) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A 18hónapos Mate 20 is tudja ezt. :D 6.53 IPS LCD kijelző,4000Ah akku. Azt,hogy bekapcsolom 60-90-144 Hz-t,qva nagy különbséget nem látok.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#811) Leslie1966 válasza V@ns (#809) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nagyon jó az a kamera. :)

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#812) V@ns válasza Leslie1966 (#811) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nem mondom, hogy rossz, :N csak félre kell tenni, hogy hűha, ide 108mpx van írva.

(#813) Diák66 válasza V@ns (#809) üzenetére


Diák66
őstag

Én még nem tudom mitévő legyek. Ha a OnePlus 8T nem lenne annyi, amennyi azt venném.... de ez jobb, többet tud, az amoled nekem nem hiszem, hogy hiányozna. Ahogy látom viszont Vodánál online kifogyott. :(( A hónap végét kivárom, meglátom a "fekete sereg" mit akciózik péntekenként. Vagy nem tudom.... a telefon vásárlás csak februárban lett volna aktuális igazából.

(#814) clubmonaco válasza Vateraadd (#799) üzenetére


clubmonaco
tag

Isteni igazából èn át tettem 144-re,S különbséget nem látok(mèg),üzemidő terèn.De kèt napot nem bír ki úgy hogyha igazán használja az ember.De másfelet igen.Kb most így látom..

(#815) clubmonaco válasza Leslie1966 (#808) üzenetére


clubmonaco
tag

Nem jelzi ki,de menűben előhoztam(egy kód beütèse után megvan:).Tapasztalatom ki hogy hogy tudom megjeleníteni állapotsorban.

(#816) clubmonaco válasza ProEvoFan (#801) üzenetére


clubmonaco
tag

Így van,melegre kell tenni,S szèp fènyes lesz,144-re tenni.Meg nem lehet mondani hogy nem amoled, szerintem.

(#817) V@ns válasza Diák66 (#813) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ne is mondd, minden nap amikor felkelek másik telefon tetszik, köztük O+8T. Ott az S20FE, vagy O+7T Pro, iPhone 11 és ugye a Mi 10T Pro.
Csak össze kellene írni azt a pro-kontra listát a telefonoknál, hogy tudjak végre dönteni.

(#818) Diák66 válasza clubmonaco (#815) üzenetére


Diák66
őstag

Az ilyen secret menükben mit lehet piszkálni? Van benne band selection, mint az MTK chipsetes telefonok egy részénél, vagy éppen a Samsung Service menüben?

(#819) siege5


siege5
aktív tag

Nekem is kapásból élénkre és melegre lett állítva, tök jó így.
Közben megtaláltam, hogy ebben is van széf, és egyfajta share azaz megosztás...szóval egyre jobban kezdek hozzászokni, és áll kézre a kis kütyü

(#820) clubmonaco válasza V@ns (#809) üzenetére


clubmonaco
tag

Ma csináltam egy kèpet napközben kislámyomról.Hát szèpet csinál na.De ha 216megapixeles lenne,akkor is bele tudnánk kötni.De azèrt nem rossz.

(#821) clubmonaco válasza V@ns (#817) üzenetére


clubmonaco
tag

Pr9óbáld meg hogy mi fontosabb ,hasznosabb számodra,miről tudsz lemondani,mit tudsz jobban kihasználni(bár telefonnál szerintem az ember a jó fele dolgokat úgyse használja ki).Èrtesítő led ugye az jó ha van,infra is jól tud jönni nèha S tök jó hogy van benne,ez plusz èrzèst ad.Amoled èrdekel e(szerintem felesleg,de ha követed mindenkèpp a trendet..),ehhez hasonlók S ugye a pènz dolgok..

(#822) clubmonaco válasza Diák66 (#818) üzenetére


clubmonaco
tag

Annyira nem tudom,nem az a belepiszkálós vagyok.De azèrt a volte elő lett hozva😄

(#823) Leslie1966 válasza clubmonaco (#815) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Köszi, az már megvan.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#824) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Szvsz, nem jön be a telefon, irgalmatlan nagy, ez a 144khz + nagy akksi + kamera nem hozza azt a pluszt, amit az ember várna. Akinél van elfekvőben Huawei Mate 20 pro, újszerű, értékegyeztetéssel csere érdekelne.

(#825) ProEvoFan válasza V@ns (#817) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Meguntam a szarakodást.Én is nyár óta akarok cserélni.
Honor 10et eladtam egy nap alatt, és rögtön mentem telefont venni.
Samsung a71, Samsung s10 lite, Xiaomi redmi note 9 pro, xiaomi mi note 10 lite, xiaomi mi 10 lite és a mi10T volt a terítéken.
Bementem az MMbe és kiválasztottam. Nyert a mi10T. :)

(#826) clubmonaco válasza Leslie1966 (#823) üzenetére


clubmonaco
tag

Állapotsorban megjelenik neked a volte felirat?

(#827) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Néztem egy mi 10 lite vs iPhone 12 fénykép tesztet és bizony volt ahol a mi 10 lite volt a jobb. Videónál persze az optikai stabi győzött. Majd nem járkálok közben :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#828) Diák66 válasza clubmonaco (#821) üzenetére


Diák66
őstag

Oneplus 8T vs. Xiaomi Mi 10T Pro
Amoled - IPS (nekem mindegy)
8GB/12GB LPDDR4X - 8 GB LPDDR5 RAM (utóbbi talán gyorsabb)
128GB/256GB UFS 3.1 2-LANE - 128 GB UFS 3.1 (nem látok klönbséget, 128 GB elég)
Kamerák nem relevánsak számomra, alkalmanként fotózok vele csak, ha nincs más
4500 mAh vs. 5000 mAh (több nyert)
Android 11 - Android 10 (frissítés alighanem mindegyikre várható)
USB Type-C kábel mindkét végén - sima USB Type-C (előbbit helyettesítenem kellene simával)
Kevesebb frekvenciasáv támogatás - több támogatás (mindegyik jó idehaza)
mindkét SIM 5G egyszerre (elvileg...) - csak egyik SIM 5G, másik 4G
(jobb mintha dual SIM aztán mindegyik 4G, mint egyes telefonoknál)
doboz tartalma kevesebb - Xiaomi type-c 3.5 jack (hasznos!)
Plusz xiaomiban van infra port.
drágáb jelenleg - olcsóbb a xiaomi

Többi azért megegyezik..., de egyelőre ár érték arányban egyértelműen Mi 10T Pro, esetleg majd a sima Mi 10T is játszhat. Februárig azért mindenképpen eldől, bár Xiaomi meglepően jó áron van. Az árkülönbözet miatt xiaomi... de amúgy magával a márkával kapcsolatban vannak negatív érzéseim is, ami OnePlus esetében nincs....nem tudom miért, pedig az is kínai.

(#829) clubmonaco válasza ProEvoFan (#825) üzenetére


clubmonaco
tag

Jól tetted.

(#830) clubmonaco válasza Diák66 (#828) üzenetére


clubmonaco
tag

Az első a megnyugvás.Arra alapoz mintha vègig zavarna valami közben Nèztem a oneplus-t,akkor nálam a mi10t pro nyert.

(#831) smidipeti1 válasza hroberto (#806) üzenetére


smidipeti1
tag

4.200 Milliamper az aksi mate 20 pro..és tényleg megvan a 7 óra SOT AOD - val. Kedden jön nekem is 8/256 Mi10 T pro telekomtól. Vannak azért kétségeim Mate 20 pro után de nagyon várom és szerintem jó váltás lesz. És üdvözlök mindenkit :) :K

(#832) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Bocs ha vot'má.. de nem találtam megfelelő választ rá.
Miben különbözik egymástól az Mi 10 és a mi10 t pro?
Gondolok itt a kamerás, videós képességekre is.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#833) Peter.70 válasza Zsozsoka 74 (#832) üzenetére


Peter.70
őstag

Kamera. MI 10T: 64 mpx, nincs OIS. MI 10T pro: 108 mpx , van OIS

(#834) Diák66 válasza Zsozsoka 74 (#832) üzenetére


Diák66
őstag

Mármint Mi 10T vs. Mi 10T Pro, amire gondolsz? Csak mert van sima Mi 10 is!
Amúgy a kamerákon kívül 6 GB LPDDR5 RAM 8GB helyett, másban nem nagyon. Esetlegesen szoftveresen pár apróság.

(#835) instantwater


instantwater
addikt

Akinek van már bármelyik modell a 10T családból, meg tudná nézni egy kamerával amin a csíkozódáscsökkentés (anti-banding) ki van kapcsolva, hogy minimum fényerőn vibrál-e a kijelző?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#836) balu1977


balu1977
senior tag

Mi 10el egy árban van kb. Nem értem miért ne azt venné bárki...

[ Szerkesztve ]

(#837) pusszycat válasza Diák66 (#834) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

VAN 8GB Mi 10T is. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#838) hroberto válasza smidipeti1 (#831) üzenetére


hroberto
veterán

A GSM Arena szerint sokkal jobb a Mi10T Pro üzemideje.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#839) clubmonaco válasza instantwater (#835) üzenetére


clubmonaco
tag

Nekem nem vibráló,sőt tv-hez írányítottam,úgy sem.Nehèz mobilt venni mi?:)

(#840) siege5 válasza balu1977 (#836) üzenetére


siege5
aktív tag

Mert mások a preferenciák egyik ezt tudja másik abban jobb. Ezt el kell tudni fogadni, szerencsére van miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#841) Leslie1966 válasza clubmonaco (#826) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nem.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#842) V@ns válasza Diák66 (#828) üzenetére


V@ns
aktív tag

Dettó, valamiért én is pont így érzek, pedig mindkettő kínai ahogy írod.

(#843) Vateraadd válasza smidipeti1 (#831) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

El kell szomorítsalak... Hatalmas csalódás lesz a Huawei Mate 20 pro után, ha használod a telefont 144khz - n, életvitel szerűen, este ugyanúgy töltheted fel, én nekem elegem lett belőle, Huawei Mate 20 pro - ra fogom vissza cserélni

(#844) Techergo87


Techergo87
csendes tag

Sziasztok. Mate 20-at készülök váltani, vagyis eljátszottam a gondolattal. A pakliban Samsung s20 fe, illetve Xiaomi mi 10t pro van. Ami fontos az az üzemidő, kamera, hangszóró. Amoledhez nem ragaszkodom. Kinek milyen tapasztalata van a fenti 2,illetve 3 telefon összehasonlításban. Egyáltalán megérné váltani. Teszem hozzá a mate 20at nagyon szeretem, de már 2 éve megvan és hajt az új utáni vágy.

(#845) Barthezz2 válasza Vateraadd (#843) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nekem meg nem lett.

Kijelzőben más, de ezt se mondanám rossznak(be kell lőni), amúgy meg totál elégedett vagyok vele.

Mondjuk tegyük hozzá, a M20Pro annak idején top telefon volt, és ma is bőven elfér a felsők közt, de a 10T Pro sem rossz egyáltalán. Szerintem :)

Én nem bántam meg. Mate 20 Pro meg ment asszonynak LG G6 után. Na, neki megváltás. :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#846) clubmonaco válasza Vateraadd (#843) üzenetére


clubmonaco
tag

Na erre kíváncsi leszek ki mit ír Most szándèkosan nem reagálok rá:)..

(#847) clubmonaco válasza Barthezz2 (#845) üzenetére


clubmonaco
tag

👍
Pl nincs a 20-ban 5g,csak hirtelen 1 èrv..

(#848) smidipeti1 válasza clubmonaco (#847) üzenetére


smidipeti1
tag

2 éve nemigen volt 5G.., viszont már 4,5 G - ek hirdették a mate 20 pro - t, elég mindenre a sebessége. Van viszont oda-vissza indukciós töltés, IP68., szóval megállja még a helyét bőven ma is. Mindezek ellenére 2 év szerelem után mégis cserélem a Mi10T pro - ra

(#849) clubmonaco válasza smidipeti1 (#848) üzenetére


clubmonaco
tag

Persze,elhiszem.Figyelj,ha nem kötelező,akkor mèg várhatsz mert jó teló mèg az.De ha rád jött a hèv ès árközelben váltani akarsz már,hajrá.Na most amit írtál a visszatöltèsről,Samsung S10 plus-om volt.4300-4500akksival,valahogy így.A probléma az ezekkel a funkcióval hogy elkezdesz mást tölteni ami eleve nem is oly nagy alapból az akksi(e terèn az 5000-es sem,ehhez minimum 6000-7000-es kell szerintem ami jönnek majd:).ès nemigen maradt szúfla, vagy nap vègèig ,sokat mondtam akkor.Na ezèrt találom hülyesègnek,legalábbis telót tölteni telóval😀?Hagyjuk.Jelenleg azt vallom ha csak minden másnap kell tölteni,jónak mondható jelenleg egy mobil ,nem azt hogy nap vègère alig bírja ki.A mi10t pro simán basztatással kibír 1 napot.Midz nem kell bekakilni az 5000-es szám miatt,de vér sokat más mobilra.Nyílván cserèlem majd 6000-7000-re majd(nem a most kijövő Samsung 6000-re,van benne hiány más terèn,pl nem 5g),amibe benne lesznek a dolgok,S lehet Huawei lesz,ha visszakapja a Google dolgokat.Amúgy azt vettem volna csak nem ugortam bele fejest a falba..S így jött a Xiaomi nekem,ami ár passzentosdal jár-t.

(#850) clubmonaco


clubmonaco
tag

Bocsi nèha a hibákèrt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.