Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) clubmonaco


clubmonaco
tag

Na jó,SEGITEK: hívás rögzítès terèn. Cube Acr
S nehogy valaki azt merje írni hogy jaj nem müködik mert nálam müködik S Samsung nál is müködött.Szívesen

(#702) clubmonaco válasza pergabb (#670) üzenetére


clubmonaco
tag

Nem azt várjuk(várom)senkitől sem hogy sztárolja a sajátját.Viszont említs már olyan telót kb ilyen áron amiben benne vannak dolgok.Nem fogsz tudni mert belefogsz f7tni abba hogy valami ebből hiányzik valami abból.Ha netán mègis akkor az magas összeg,de mèg abban is lesz hiányosság!Szerintem,szerintünk menj .

(#703) instantwater válasza hroberto (#697) üzenetére


instantwater
addikt

Van már a 10T szériára xiaomi.eu rom?
Én sem az XDAn sem a xiaomi.eu fórumon nem látok még.

(#704) clubmonaco válasza kano (#673) üzenetére


clubmonaco
tag

Így van,ha hozzászólhatok.Nem is èrtem az árazását..De szerencsèje van hogy jött ez

(#705) clubmonaco válasza mlado (#692) üzenetére


clubmonaco
tag

Nèvjegyek,megnyitóra a nèvjegyet,fenti beállítási sarok jobb fent,ès ott van hogy hozzáadás kezdőkèpernyőhöz

(#706) Vateraadd válasza clubmonaco (#701) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

Köszönöm :))

(#707) retesz147 válasza instantwater (#703) üzenetére


retesz147
addikt

Szerintem nincs, én sem találtam.
De BL nyitást el lehet indítani, addig is pörög az óra...

Xiaomi 13 eu dev...

(#708) clubmonaco válasza Vateraadd (#706) üzenetére


clubmonaco
tag

:C

(#709) clubmonaco válasza mlado (#692) üzenetére


clubmonaco
tag

Mielőtt kèrdeznèd hogy hogy lehet kèoet is berakni hozzá?Úgy hogy rányomsz,szerkesztès S magától èrtetendő

(#710) instantwater válasza retesz147 (#707) üzenetére


instantwater
addikt

Akkor miért ajánlgatja :W

[ Szerkesztve ]

(#711) clubmonaco


clubmonaco
tag

Azt hozzáírnám az összes írásom mellè hogy a mi10t pro sem tökèketes,de ennyièrt úgymond az.Vagy 10 èv Samsung után nekem is kicsit fúra hozzászokni(viszont a menűje jobban bejön mint Samsungnál),de ahogy említettem már nem az van hogy 100000-százvalamennyit hozzáraksz,hanem 200000-kettőszázvalamennyit, legalább.S èn szemèlyszerint akkor már projektort is tudok venni(úgyis akarok majd,de előtte ps5:).Na van egy kèt dolog visszalèpès,de több van viszont előre lèpès.Reggel kb 90%-ról indultam,most van 50%-on 90hz-en,viszont nyüstölöm.

(#712) instantwater válasza clubmonaco (#701) üzenetére


instantwater
addikt

Hogy?
Stabil?
Jó minőség?
:F

Panaszkodik a világ, a hívásrögzítésre.
Jó lenne, ha menne.
Kérlek erősítsd meg.

(#713) hroberto válasza instantwater (#710) üzenetére


hroberto
addikt

Nem tudom, hogy van-e jelenleg, de valószínűleg hamarosan lesz. Ezért is írtam neki, hogy vegye fel a kapcsolatot egy olyan emberrel aki ebben jártasabb. :U
Mivel nem nagyon van más opció a hívásrögzítésre...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#714) clubmonaco válasza instantwater (#710) üzenetére


clubmonaco
tag

Csak meg kell kèrdezned:).
A nevèt leírtam,olvass vissza.Amúgy tökèletes S nem csak egy napig,ès.mindkèt felét lehet jó hangosan hallani ès mikor belèpsz visszahallgatni,nevekkel van.ÈS teljesen automatikus,ha erre voltál kíváncsi -hogy hogy megy-

(#715) kano válasza hroberto (#700) üzenetére


kano
nagyúr

Nem vele kellene felvenni a kapcsolatot, hanem keresni. Van egy halom magyar nyelvű leírás is. Itt is elérhető pl. Mi8 - Mi 9 topicban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#716) hroberto válasza kano (#715) üzenetére


hroberto
addikt

De az említett illető esetleg arról is felvilágosítást tud adni, hogy mikorra várható az EU ROM erre a telefonra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#717) clubmonaco válasza instantwater (#712) üzenetére


clubmonaco
tag

Őszîntèn mondom hogy megerősítem.Megmegfelel mindenkinek?
Amúgy nagy titkot árultam most el mindenkinek mert ahogy írtad,a fèl világ kínlódik.Na de ezt megoldottam nektek.

(#718) clubmonaco válasza kano (#715) üzenetére


clubmonaco
tag

Csak így könnyebb,ebben igazuk van.S lehet a jövőben èn is kèrdezni fogok mert könnyebb,gyorsabb is a segítsèg.De ha már itt tartunk,jó használatot a hívásrögzîtőhöz ha netán igènybe veszed,ha meg van oldva neked,tárgytalan.

(#719) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#720) mlado válasza clubmonaco (#709) üzenetére


mlado
csendes tag

Köszi! :K

(#721) Ixion77 válasza Vateraadd (#694) üzenetére


Ixion77
őstag

"Hogyan tudnám megoldani, hogy gond nélkül rögzítsen a telefon minden kimenő - bejövő hívást?"
Sajnos a hívásrögzítés tiltása Európai Uniós szabályzási ökörség. Hivatalosan minden EU-ban forgalomban levő telefonnak meg kell akadályoznia. Más, pl. ázsiai lokalizációjú telefont keress, ott van esély rá.
Nekem is nagyon hiányzik. Ha pl. nem anyanyelvemen beszélek valakivel, nekem is gyakran kellene hogy utólag meghallgathassam a beszélgetést nem értettem-e félre valamit. De nem lehet, mert valakik szerint ettől valakinek a személyiségi jogai sérülnének.
Pedig ennél súlyosabb eseteket is el tudnék képzelni amikor erre nagy szükség lenne: pl. ha valaki szeretné a rendőrségnek bizonyítani hogy valaki telefonon zaklatta vagy fenyegette.

PS.: xiaomi eu romok közül sem mindegyikben működik. Aztán ha egyszer eléri őket a törvény keze, akkor lehet hogy többé semelyikben sem fog.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#722) Diák66


Diák66
őstag

Üdv! A Mi 10T Pro 5G dual SIM dual standby készülék? Hogyan kezeli a 4G, 5G hálózatokat két sim kártya esetén? Oneplus 8T áll vele szemben, de ennek jobb az ára és talán többet is tud? Köszi.

(#723) clubmonaco


clubmonaco
tag

:C

(#724) kano válasza clubmonaco (#718) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, de én nem használok hívás rögzítőt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#725) clubmonaco válasza Diák66 (#722) üzenetére


clubmonaco
tag

Egyszerre csak egyet kezel 5g alatt.Kipróbálom hívásátírányítással másik sim-re 5g alatt..

(#726) clubmonaco válasza kano (#724) üzenetére


clubmonaco
tag

Csak egy jó tipp volt

(#727) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Üdvözletem!
Kérdezném a mi10t tulajoktól, hogy a gyári hívásrögzítő benne van-e a telefonban?
Hopp úgy látom egy kicsit vissza kellett volna olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#728) Peter.70 válasza XIII Ramses (#727) üzenetére


Peter.70
őstag

Az ujabb Xiaomikban úgy tudom már nincs, mert a google tárcsázója van rajta

(#729) instantwater válasza XIII Ramses (#727) üzenetére


instantwater
addikt

Próbáld ki amit clubmonaco ajánl.
Állítólag működik.

(#730) instantwater


instantwater
addikt

(#731) INGJOKE válasza instantwater (#730) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez egy nagyon jó ár érte. Csak nem tudom mennyire macerás összeszedni a kuponokat. :)

(#732) clubmonaco válasza instantwater (#729) üzenetére


clubmonaco
tag

Köszi hogy megemlítettèl.Nem állítólag,hanem biztosan :DD

(#733) instantwater válasza INGJOKE (#731) üzenetére


instantwater
addikt

Már most is felmarkolhatod a nagy kupont. Ott van a link a leírásban.
Asztali nézetben lehet begyűjteni.
Én begyüjtöttem. Aztán majd elválik, hogy mi lesz. Az is lehet, hogy kivárom a BFet.

[ Szerkesztve ]

(#734) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok. Olyan kérdéseim lennének, hogy
Színes vagy fehér az értesítési led? (ezt lehet változtatni app segítségével hogy valahogy színes legyen) ?
Nekem Samu s10 plusz telóm van, sokat szoktam otthon délután vagy kevés fénynél videókat készíteni.
Szerintetek felveszi a versenyt a 10t pro, készít ugyanolyan vagy esetleg jobb videókat nappal és otthon rosszabb fényviszonyok között?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#735) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tegnap voltam bent a Lurdyba, van kirakva 10T és 10T pro is. A pro verzióból kint van az aqva (színátmenetes kék) nagyon jól néz ki. Szép nagy telefonok, de pont ilyet keresek. Most még nem tudom megvenni közbejött más kiadás, de lehet jövőre és is veszek egy ilyet. :D

#734

A led fehér nem lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#736) V@ns válasza INGJOKE (#735) üzenetére


V@ns
aktív tag

Akkor holnap azt hiszem lesz egy Lurdy köröm :C
Rebesgetik egy bitang Redmi érkezését, 120hz kijelző, 108mpx kamera. Kíváncsi vagyok miben fognak eltérni.

(#737) pusszycat válasza INGJOKE (#735) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj mert én megveszem és elmesélem milyen... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#738) retesz147 válasza INGJOKE (#735) üzenetére


retesz147
addikt

Mixünkhöz képest nagyon nagy?

Xiaomi 13 eu dev...

(#739) V@ns válasza retesz147 (#738) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nem pont olyan mintha élőben néznéd, de jó iránymutatásnak.
[link]

(#740) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

MMben megnéztem a telefont, meg a 10T-t is.
Amire nagyon kíváncsi voltam, az a 144hz iPS képernyő. Pont mellette volt egy MI10 is.Youtube HDR videóval hasonlítottam őket össze.Nyilván szebb volt az amoled panel, de nem annyival, mint gondoltam volna.Tényleg remek iPS képernyőt kapott a MI10T/pro.
A 144/90hz tényleg gördülékenyebbé teszi a böngészést, de annyira nem nagy szám.Inkább lenne benne 60hz oled panel, mint 144hz iPS panel.

[ Szerkesztve ]

(#741) pusszycat válasza V@ns (#739) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

2 szó. Marha nagy. :D

ProEvoFan Nekem nem is a feketével van bajom a színek mások lcd-n. Az a piros, zöld olyan színeket nem látok lcd-n. Mintha több millió szint hasonlítanék 64 hez.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#742) retesz147 válasza V@ns (#739) üzenetére


retesz147
addikt

Dzsízösz... :W
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#743) INGJOKE válasza retesz147 (#738) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tettem mellé az enyémet, de igen sokkal nagyobb. Én úgyis nagyobbat szeretem volna a tartalom fogyasztás miatt. 🙂

(#744) clubmonaco válasza INGJOKE (#735) üzenetére


clubmonaco
tag

Led-et nem lehet vàltoztatni de ki tudja,lehet van rá valamely program,kutatni kell

(#745) clubmonaco válasza Zsozsoka 74 (#734) üzenetére


clubmonaco
tag

Olyanom volt nekem is,erre váltottam át mi 10t pro-ra.Kèpek videók nem rosszabbak Sőt èjszaja jobbak a kèpek ès videók mínősège.Többet tud mint a Sam s10plus.Okè,vezetèknèlküli töltès nincs ès nem amoled(na ezt a rèszt èn pont leszarom) Gyönyörű a kijelző îgy is a pro-nak.Napsütèsben is èjszaja is szèpen látom,kell több?Nem sorolom mi szól inkább a pro mellett,de az S10 plusz lassan kuka:),Nyílván ez is az lesz,de nem most.Ugyis váltjuk ahogy tudjuk.De látjuk hogy 200000ft alatt is szèpen megkapjuk a dolgokat mint 400000ft körül vagy magasabb áron.A Xiaomi márkát már nem gagyizzuk (pedig èn ha gagyiztam anno,meg a Huawei-t is azt tessèk).De nem csak azèrt nem vagyok már hajlandó kiadni annyi pènzt mert gyerek van,hanem azèrt mert még tudok mèg venni plusz pl e.rollert,vagy projektort,vagy ps5-öt.Vagy egy szèp órát.Nem mindenben látom így a dolgokat,inkàbb okosan próbálom.Kiadsz fèl gurigát,ès?Megvan s rájössz hogy tök jó ès hűha van 500000-es telóm,aztán kijött a következő tipús,aztán azèrt csörög a nyál,Na èn itt álltam meg,már a Samsung S 10 plusra fizettem rá anno 140000-et,most 250000-et kellett volna ha az ultrát akartam volna.Megálltam,S itt jött a Xiaomi...

(#746) clubmonaco válasza ProEvoFan (#740) üzenetére


clubmonaco
tag

Csak az utolsó mondatoddal nem èrtek egyet.Ahogy tetted,hasonlítgatással vetted èszre,S nem volt oly nagy különbség.Ha az utcán adom oda neked hogy nèzd ezt a pro-t,mondanád hogy igen szèp kijelző,S úgy tennèd hogy nem tudod hogy ips.Ezèrt hülyeség hasonlítható.De ha valakinek amoled kell,hajra vegye.Nyílván ha hatalmas különbsèg lenne amoled S e panel közt,èn sem vettem volna meg.De csak kicsi a fènymegvilágítási különbség,így hát bátran vegyètek ha valakinek ez kèrdőjel a 144hz/iOS kijelző.

(#747) ProEvoFan válasza clubmonaco (#746) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem semmi bajom a Xiaomival (a család már a 4 éve használja a márkát) meg a 10T iPS panellal, csak elterveztem, hogy nekem most amoled kell(ene).

(#748) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Ha jön esetleg egy mail vagy elmulasztott hívás akkor mennyire látható az az értesítési led nappal illetve esti viszonyok között?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#749) Diák66


Diák66
őstag

Aki megvette, annak mik a tapasztalataik? Vannak negatívumok? Szoftveres hülyeségeket utálom, főleg ha az megfagyással jár. A mérete elég nagy, gondot okoz ez?

(#750) pusszycat válasza Zsozsoka 74 (#748) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Este gondolom jobban. Nekem is apró led van a P smart-on és nagyon jól látszik meg az legalább színes is így tudom, h whastapp üzi vagy email sőt lehet szint rendelni ezekhez.

Diák66 "A mérete elég nagy, gondot okoz ez?" Mire gondolsz? :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.