Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) ferrari1 válasza koxx (#342) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen elindul, megy rendesen.

(#352) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én visszamondtam. Poco f2 pro-m van, nem nyúlt elég pluszt a 10T pro.

(#353) kano válasza Kolondrum (#352) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, én is F2 Pro-t akartam venni, de ott a fényképező OIS nélkül nagyon nem jött be.
Ha azt vettem volna akkor azért én sem cserélném le.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#354) odrif


odrif
MODERÁTOR

A topikot a személyeskedéstől és a sok OFF-tól kitakarítottam!
Kérem, hogy békében a topik témájánál maradva fórumozzatok tovább!

20 éve a Prohardveren

(#355) clubmonaco válasza ferrari1 (#343) üzenetére


clubmonaco
tag

Persze,nemnis akartam hogy mindent egyszerre îrj.Amúgy van kis megbánás,megvennèd újra?A kijelzővel kapcsolatban semmi negatîvumot nem gondoltam amúgy sem.

(#356) clubmonaco válasza kano (#353) üzenetére


clubmonaco
tag

Ez igaz

(#357) Kolondrum válasza kano (#353) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha az a kamera van benne mint a MI note 10-ben akkor jó is hogy elkerülöm. Utáltam. OIS ide vagy oda.

(#358) kano válasza Kolondrum (#357) üzenetére


kano
nagyúr

Azért elég sok kihúzható belőle. Igen, nincs sajnos Xiaomi telefon igazán jó fényképezővel. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#359) ferrari1 válasza clubmonaco (#355) üzenetére


ferrari1
őstag

Nálam csak próbából vannak, állandóan cserélgetem őket most is :B Használom kicsit és mennek tovább. Abban az esetben, ha hosszabb időre kellene vásárolnom megvenném azon az áron, amin kaptam. Annyiért remek vétel :K Van GCam is és később javíthatnak a gyári kamerán is. Szép, akksi úgy néz ki parádés, ujjlenyomat olvasó eddig egyetlen egyszer sem tévedett, értesítések hibátlanul jönnek, nem akadozik, wifi és gsm modul érzékenysége szintén remek.

Igen, megvenném hosszabb időre is abban az esetben, ha nem a kamera a fő szempont.

Tehát rövid időn belül eladó lesz :B

[ Szerkesztve ]

(#360) kano válasza ferrari1 (#359) üzenetére


kano
nagyúr

És remélhetőleg lesznek rá custom romok is. :K Tudom, ez sokaknál nem játszik, de én ezért vettem Xiaomi-t, mert nyitható a BL garvesztés nélkül.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#361) ferrari1 válasza kano (#360) üzenetére


ferrari1
őstag

Bizony :)

(#362) clubmonaco válasza ferrari1 (#359) üzenetére


clubmonaco
tag

Köszi a kielègítő választ.Akkor a kamera ezek szerint nem nagy szám.Ez kicsit bántó számomra ha így van.Akkor milyen telót vegyen az ember 200000ft körül?:).Akksi legalább 5000-es legyen..

(#363) ferrari1 válasza clubmonaco (#362) üzenetére


ferrari1
őstag

Az az 5000-es akksi elég ritka a jó kamerás mobilok között. :F

(#364) Pro!Petya válasza ferrari1 (#359) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Igen, megvenném hosszabb időre is abban az esetben, ha nem a kamera a fő szempont."

Akkor mit vennél, ha a kamera lenne a fő szempont? (és mellette működjön rajta a GMS ;] )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#365) koxx válasza Pro!Petya (#364) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

P30 pro? :) amúgy nézegettem a p40prot mert nagyon csábító ára és kamerája van, de az a fránya hms... :o

(#366) ferrari1 válasza Pro!Petya (#364) üzenetére


ferrari1
őstag

Pixel 4XL. Tapasztalat!

(#367) Pro!Petya válasza koxx (#365) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sanszos amúgy... :(((
Viszont nekem már agyletevős hogy lassan itt van 2021 és nem tudok egy normális mobilt venni!!!
Ha egy jó kamerás mobilt szeretnék csúcshardverrel és működő GMS-el akkor egy majd 2 éves készüléket kell néznem és le kell tennem a "csúcshardverekről is"...
Utóbbi amiatt is zavar mert ca 4 évente cserélek telót!

#366ferrari1
Köszi, ránézek! ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#368) kano válasza clubmonaco (#362) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt senki sem írta szerintem, hogy nem nagy szám. Ezt pár óra után nem lehet kijelenteni. Ehhez spec körülmények közötti képek kellenének Gcammal. Gyári az szerintem eleve kuka. Mi9-en sem használtam a gyárit, mert nagyon tömörített.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#369) Lecs@


Lecs@
addikt

Na ma megvettem a MI 10 Pro helyett. Mint írtam, annyiért tudtam eladni használtan, mint ezt vettem. Ehhez még kaptam vagy 100 euró ajándékot.

Röviden. Féltem a váltásról, de most már örülök....Több mint egy hónapig használtam a Prot. Pár tapasztalat.

A kijelző számomra is jobb így a 144 és frissítéssel. Illetve, imádom, hogy nem görbül. Számomra a Touch gyorsabb , rugalmasabb ( pozitívan érzékenyebb ? ) a 10T Pronal. Allways ön nem hiányzik, nem nagyon használtam. Ujlenyomat olvasó nekem kézre áll oldalt. A duál SIM nálam most épp kellő dolog volt. A 128 GB tárhely elég.
A hang pl egy Messenger üzenetnél, youtube videó áll mintha jobb lenne ( több bass ? )

Kamerát stb még nem néztem, de eddig örülök. Számomra nem volt több a MI 10 Pro.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#370) ferrari1 válasza Lecs@ (#369) üzenetére


ferrari1
őstag

Üdv a klubban :D

(#371) clubmonaco válasza kano (#368) üzenetére


clubmonaco
tag

Igen csak nemigen írjá hogy -na azèrt nem rossz vkamerája tènyleg-.Èrted?:)Lenne 1-2 más jelölt is,de vagy kevesebb az akksija,a többi jó,vagy az egyiknèl nincs 5g,áá agyrohamot kap az ember tènyleg hogy 200000ft körül nem tud igazán jót venni,csak közelítőleg.Vagy vegyen duplájáèrt az emer,ztán 1-2èv s szèpen bukja is az árat nèzve.Nincs tökèletes.Az akksi fontos mostmár nekem.Van valamelyik teló ami 23perc alatt töltődik fel százra,de azt is töltőre kell tenni mert 4300-as azthiszem az akksija.Ez az hogy nem akarom töltőre tenni egy nap(ha lehet).A Huawei jó,e a Google dolgok ugye,okè van-lesz saját rendszere,vègülis ki lehetv átszani appokkal a dolgokat,de azèrt tartok tőle..

(#372) -Mosquito- válasza clubmonaco (#362) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én ma vettem egy F2 Pro-t. A héten remélhetőleg megjön a Mi 10T,aztán majd elválik melyik marad.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#373) retesz147 válasza -Mosquito- (#372) üzenetére


retesz147
addikt

Naaa...király...Kíváncsian várom a tapasztalataid.

Xiaomi 13 eu dev...

(#374) clubmonaco


clubmonaco
tag

Igaz hogy van 10t pro-nak vezetèk nèlküli töltès?Ipon oldalán olvastam..

(#375) clubmonaco válasza -Mosquito- (#372) üzenetére


clubmonaco
tag

Oh èrtem.Szerintem mi 10t fog maradni neked:)

(#376) Kolondrum válasza -Mosquito- (#372) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem mertem meglépni, itt vitázzak a vevőkkel hogy csak ki lett próbálva.. kell a francnak elmúlt már ez.

(#378) clubmonaco


clubmonaco
tag

S ha videózol akkor beremeg vagy szépen folyamatosan vesz fel?Köszi

(#381) clubmonaco


clubmonaco
tag

Jön majd a Samsung Galaxy M31 Prime Edition,6000-es akksi,jó ár,stb.5g nélkül.Erről beszelek,valami mindig hiányzik,fèlek hogy a mi 10t pro-nál is lesz valami bajom:).Na mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.