Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) zsolt501 válasza Jakesz (#1900) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mesélj melyik telóban láttál te 30-50x-es optikai zoomot???

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1902) Jakesz válasza zsolt501 (#1901) üzenetére


Jakesz
őstag

Hol írtam optikai zoomot? Nyilván digitálisra gondoltam.

(#1903) zsolt501 válasza Jakesz (#1902) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mire akarsz 30-50x-es digitális zoomot használni telón?
Csak mert amilyen képet az igazán készít az sok mindenre nem jó.
Ennyi erővel számítógépen is csinálhatsz résznagyítást a készült képből és még jobb képet is fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1904) Jakesz válasza zsolt501 (#1903) üzenetére


Jakesz
őstag

Ezeknek a 64 meg 108 mpx-es kameráknak pont ez az egyetlen értelme, hogy digitális nagyítással is vállalható eredményt lehet kapni. Hangsúlyozom, hogy nem tökéleteset, hanem vállalhatót. Fotóknál valóban gyerekjáték utólag belezoomolni a képekbe, de a videókba már körülményesebb, pont ezért kérdeztem rá arra. És az értelmetlen számomra, hogyha a Mi 10T Pro fotózásnál tudja a 30x digitális zoomot, akkor videofelvétel közben miért csak 6x-osat tud max...

(#1905) pusszycat válasza Jakesz (#1904) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom, h stabil legyen a kép, ne ugráljon.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1906) Jakesz válasza pusszycat (#1905) üzenetére


Jakesz
őstag

Mégha erről is lenne szó, a lehetőséget akkor is meg lehetne adni a felhasználónak. Ha zavar, hogy 15x zoomon rángat a felvétel, akkor visszahúzom 6x-osra... Lásd, S20 is 30x digitális zoomot enged fotóknál, és videóknál 12x-eset. Ez így egy értelmetlen korlátozás. Lehet, hogy a legtöbb embernek ez felesleges szőrszálhasogatás, de ha már megy a marketing ezerrel a nagyszerű 108 mpx-es kameráról, akkor legalább abban az egy dologban aknázzák ki ezt a képességét, amiben értelme is van.

(#1907) kano válasza Jakesz (#1906) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor a Samsung lesz a Te telefonod.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1908) instantwater válasza Jakesz (#1906) üzenetére


instantwater
addikt

Ez csak szoftver kérdése.

(#1909) clubmonaco válasza Jakesz (#1900) üzenetére


clubmonaco
tag

Azèrt ne legyen elfelejtve hogyha minden pöpec lenne ha gy mobilnál,nem ennyi lenne az ára..Viszont a drága mobiloknál is vannak hiányosságok ugye..

(#1910) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Az Android 11-est mikor kapjuk meg ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1911) Barthezz2 válasza Jakesz (#1906) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

6x-os digitális zoom olyan, hogy köszi, de inkább nem.. 12x-est eszembe nem jutna használni.. :)
Persze, adják meg a lehetőséget, de minek? Ne haragudj, de az egy kalap sz...r..
108 Mp-el meg nem a 200x-os zoom miatt van. Olvass utána.

Everybody lies.

(#1912) labrat válasza Barthezz2 (#1911) üzenetére


labrat
csendes tag

Egyetértek. Ezek ilyen tipikus képtelen/értelmetlen user igények.
Használható zoomhoz egy rendes objektív és állvány kell. Mobilon a max 2-3x (digitális) zoom arra lehet jó, ha nem utólag akarsz egy messzi témát a képből kivágni, mert pl nincs idő rá és gyorsan meg akarod osztani valakivel.
Videónál szintén, a 2-3x zoom az amivel még nem olyan a felvétel mint egy Parkinsonos amatőr operatőr első próbálkozása egy Nokia 3210-essel.

(#1913) ha.ro


ha.ro
csendes tag

Elérhető az Indonéz ROM akit érdekel.
🙂

(#1914) instantwater válasza ha.ro (#1913) üzenetére


instantwater
addikt

Mit tud?

(#1915) kano válasza ha.ro (#1913) üzenetére


kano
nagyúr

Mivel jobb, mint az EEA?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1916) spawn21


spawn21
veterán

Rá vettem magam és beszereztem egyet. Fekete modell, nekem szürke jobban bejött volna. Csak sehol sem kaptam.
Nem használom, csak beüzemeltem. Gyerekek, ez nagyon jó telefon. Csak hatalmas :DDD
El is felejtettem milyen jó a rendes ujjlenyomat olvasó. Ez eszméletlen gyors és pontos. Kijelző is baba. Szotvert szólni kell

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1917) TTomax


TTomax
nagyúr

Ma megjött a nillkin camshield tokom,nem egy ütésálló ok,de szerintem ez a legjobb amit most venni lehet rá.A fogása nagyon jó,és legalább most már le lehet tenni az asztalra ,nem billeg.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1918) ha.ro válasza kano (#1915) üzenetére


ha.ro
csendes tag

Az EEA-ról nem tudok semmit sajna.

(#1919) ha.ro válasza instantwater (#1914) üzenetére


ha.ro
csendes tag

Bízom benne, hogy a natív hívásrögzítést.

(#1920) Leslie1966 válasza ha.ro (#1913) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Honnan tölthető ? Európai frekvenciákat tudja ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1921) shifty85


shifty85
tag

Leárt képernyőn, hogy lehet eltűntetni a kameraindítási lehetőséget, valamint hogy lehet kapcsolni, hogy az irányítóközpontot ne lehessen lehúzni (GPS-t, mobiladatot, wifit ki- be kapcsolgatni)? :F

(#1922) instantwater válasza ha.ro (#1919) üzenetére


instantwater
addikt

Hogyan rakod fel?

(#1923) kano válasza TTomax (#1917) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom, szerintem ez is egy kitűnő darab. Most jött meg nekem Aliról és nagyon szuper. Belül plüssös (a hátlapot védve) és körben tökéletesen véd. Kamera sem ér hozzá a felülethez, ha leteszem.

ha.ro
Azaz akkor igazából ugyan az, mint a xiaomi.eu vagy a global rom. Vagy nem tudom, hogy van-e rá görög rom. Mi 9-re még az is rendben volt.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1924) ha.ro válasza kano (#1923) üzenetére


ha.ro
csendes tag

A mostani Poco F2 Promon Indonéz ROM van, ami olyan mint a Global, csak nem Google tárcsázó van benne így alap a hívásrögzítés.

(#1925) kano válasza ha.ro (#1924) üzenetére


kano
nagyúr

A globalban sem Google tárcsázó van. Az EEA romban van Google tárcsázó. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1926) TTomax válasza kano (#1923) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jobban bízom én azért a camshieldben. :) Na meg az nem billeg az asztalon.Ezzel a megoldással az a gond,ha alámegy a por akkor karcol rendesen.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1927) ha.ro válasza kano (#1925) üzenetére


ha.ro
csendes tag

Inkább mondjuk úgy, hogy volt eddig.
Ha most veszel Xiaomit abban Google van.

(#1928) Leslie1966 válasza kano (#1925) üzenetére


Leslie1966
senior tag

A Global verzióban is Google tárcsázó van, nekem Global verzió van feltéve.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1929) kano válasza Leslie1966 (#1928) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor bocsi. Eddig csak az EEA romban volt Google tárcsázó. Biztos a global van fent és nem az EU-s? Mi a rom verzió melletti betűkódja?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1930) instantwater


instantwater
addikt

Én csak azt nem értem, hogy mitől jobb mint a xiaomi.eu verzió. Ezt sem lehet BL nyitás nélkül feltenni, akkor pedig már legyen egy finomhangolt ROM.

(#1931) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Eddig tartott a csoda, tegnap végül új tulajdonosánál landolt a telefonom én pedig inkább maradtam a sima Mi 10-nél... :U

Pár gondolat a 10TPro-ról (annak tükrében, hogy a Mi9T utódja a Mi10 lett):
+kényelmesebb fogású
+gyors kijelző
+gyors ujjlenyomat
+256GB mindenre is elég
+teljesen sík kijelző
-nincs AOD
- asztalra téve zavaróan billeg
- nincs Qi töltés :(
- oldalt van az ujjlenyomatolvasó :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1932) kano válasza instantwater (#1930) üzenetére


kano
nagyúr

A xiaomi.eu -n pl nem működik a GPay jelenleg. Ezért is hanyagolom egyelőre.

szpali

Amiket itt írtál az mind adottság, amit a vásárlás előtt mindenki tud. Ha ezek voltak a problémák akkor nem értem miért vetted egyáltalán meg? Mi 10 dual sim? Mindegyiknél megoldható a dual sim .eu + új simtálcával?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1933) MárkyMárk válasza kano (#1932) üzenetére


MárkyMárk
tag

Én nagyon gondolkodom, hogy délután nekiállok és valahogyan rávarázsolom! 😊

(#1934) kano válasza MárkyMárk (#1933) üzenetére


kano
nagyúr

Én is, mert ez az EEA rom a legutóbbi frissítés óta nekem sokat eszik. :DD A nyitási engedély megvan, csak nyitni kellene és TWRP, majd a rom. De akkor már a LineageOS-t tenném inkább fel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1935) TTomax válasza szpali (#1931) üzenetére


TTomax
nagyúr

Billegésre van tok,és hála a jó istennek hogy oldalt van az ujjlenyomat leolvasó,kb minden helyzetben a legkényelmesebb,asztalon,autostartóba,de kézbe véve is.Gyors is pontos is.A QI töltés....hát az nincs,de mivel erös egy óra alatt feltölt és ezt két naponta kell megtenni így szerintem ezzel együtt lehet élni.... amúgy lehet kapni type c qi receivert ami 10Wos,gondolkodtam is rajta,de én nem érzem hiányát egy ilyen akku mellett.Ez a második Xiaomi készülékem,az MI9 nem jött be az akkuidö miatt,de ezt az MI10 T Prot el nem cserélném jelenleg semmire,persze én nagyon nagyon jó áron vettem egy egy hónapos szürke színű 128GB készüléket,135öt fizettem kiszállítva...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1936) Tiédetis válasza szpali (#1931) üzenetére


Tiédetis
senior tag

-nincs AOD Tudható volt, a technológia miatt, órára megy minden.
- asztalra téve zavaróan billeg Leteszem az asztalra, felveszem, nem billegtetem
- nincs Qi töltés Tény, tudtam, 2 napot bír, kocsiban is kell kábel a Qi töltőnek, akkor meg?
- oldalt van az ujjlenyomatolvasó Sokkal jobban bejött, mint a hátlapi, kijelzős integrált nem jött be.

Nem tökéletes, de elég jó :)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1937) Leslie1966 válasza kano (#1929) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Biztos, magam flasheltem fastboot változatot bootloader nyitás után. 12.0.8.0QJDMIXM.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1938) Jakesz


Jakesz
őstag

6 nap múlva mutatják be a Mi 11 szériát. Szerintetek a Xiaomi a Mi 10T-hez hasonló barátságos árazást alkalmazza, vagy a Mi 10-hez hasonló elborultat?

(#1939) akibor000


akibor000
aktív tag

ma megjött 2 tok aliról...

link
link
link

(#1940) Tiédetis válasza Jakesz (#1938) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Én nem számolnék ilyen árra. Ez lesz a vonal a jelek szerint.
Mi 11 csúcs lesz, annak árával.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1941) szpali válasza kano (#1932) üzenetére


szpali
addikt

#1935 TTomax & #1936 Tiédetis

Igen, tudtam előre a specifikációkat.
Megoldottam a DualSIM-et, tálcával és egyelőre xiaomi.eu-val, de váltok majd indiai (vagy indonéz) rom-ra, mert a Google Pay-re azért igény vóna' :)

Főként amiatt vettem meg, mert 150eFt volt (Pro 8/256) és még autóznom sem kellett érte. ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1942) instantwater válasza kano (#1932) üzenetére


instantwater
addikt

Az a BL nyitás miatt nem elérhető.
Ezt a romot fel tudod rakni BL nyitás nélkül?

(#1943) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Közvetlen hívást hogy tudok kirakni kezdőképernyőre?

(#1944) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Az Indonéz ROM innen letölthető, próbálkozhat akinek van kedve hozzá: [link]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1945) instantwater válasza Leslie1966 (#1944) üzenetére


instantwater
addikt

Feltetted már?

(#1946) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Segítsetek kérlek, csatlakoztatom a telefonom a géphez fastboot módban, majd parancssorból indítanám a twrp-t fastboot boot twrp.img paranccsal! És mindig azt az üzenetet kapom a parancssortól....
>waiting for any device<
és semmi nem történik!!! Ez mi lehet és miért van???

(#1947) bubus66 válasza MárkyMárk (#1946) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Az OEM feloldás, az USB hibakeresés engedélyezve van a telefonon? Az RSA kulcsot engedélyezted?

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1948) instantwater válasza MárkyMárk (#1946) üzenetére


instantwater
addikt

BL nyitás megtörtént?
Biztosan fastboot módban van a készülék?
Ha beírod, hogy fastboot devices, listáz valamit?

(#1949) MárkyMárk válasza bubus66 (#1947) üzenetére


MárkyMárk
tag

Ezt az RSA kulcsot nem engedeélyzetm, mert fogalmam nincs merre találom!!??

(#1950) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

BL nyitás megtörtént, biztosan fastboot módban van,USB debbugging engedélyezve!!! Ha beírom a fastboot devices parancsot semmi nem történik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.