Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) kano válasza retesz147 (#449) üzenetére


kano
nagyúr

Van Pro a Turbado-nál csak 183k és 128GB. :K Raktáron, 5 vagy több darab.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#452) ferrari1 válasza kano (#451) üzenetére


ferrari1
őstag

Ez b@romira érdekes. Elsőre néztem 174 valamennyi. Másodjára nincs, most meg valóban 183. :F

Mondjuk régebben jártam én is hasonlóan. Kinéztem valamit x áron, 10 perc múlva 5e Ft-al többért tudtam volna rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#453) kano válasza ferrari1 (#452) üzenetére


kano
nagyúr

Folyamatosan változnak az áraik a Ft és a készlet függvényében.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#454) retesz147 válasza kano (#451) üzenetére


retesz147
addikt

Hááá dikk :)) Előbb még nem volt :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#455) instantwater válasza Lecs@ (#437) üzenetére


instantwater
addikt

Mi az a vibrálás az elején?
PWMes a kijelző?
Meg tudnád nézni kérlek alacsony fényerőn kamerával, hogy vibrál-e?
Köszi

(#456) Nahát! válasza instantwater (#455) üzenetére


Nahát!
tag

Biztos pwm-es. A POCO X3 NFC kijelzője is az 2358 Hz-en. (De ez kb. 10x akkora, mint az AMOLED kijelzőké, nem, vagy csak nagyon érzékeny emberek részére zavaró.)

(#457) clubmonaco válasza ferrari1 (#448) üzenetére


clubmonaco
tag

Remélem köszi.Ismeritek azt az érzést mikor holnap mennèk èrte de mivel olcsóbban találtam,ez mèg kb 4-5 nap?.Ne őrüljek meg:).Na de megèri kivárni

(#458) clubmonaco válasza kano (#451) üzenetére


clubmonaco
tag

Na azt mondtam le,mert az utolsót 174-èrt megrendeltem:).De mivel a 184000-est vissza mondtam ma,lehet akkor meg egy akad 174000-èrtem:).Csekkoljátok mert biztos frissítik majd..

(#459) clubmonaco válasza kano (#453) üzenetére


clubmonaco
tag

S az árfolyam..

(#460) clubmonaco válasza ferrari1 (#450) üzenetére


clubmonaco
tag

183500-èrtem meg van,az utolsót 173500-èrtem en vittem el:)..

(#461) clubmonaco


clubmonaco
tag

Bocs a hibákért,már nem javítgatok ezen a készüléken..

(#462) siege5 válasza ferrari1 (#452) üzenetére


siege5
aktív tag

2 volt már csak délután belőle annyiert

(#463) kano válasza clubmonaco (#457) üzenetére


kano
nagyúr

Számolj inkább rá 8-9 napot mire megérkezik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#464) Lecs@ válasza instantwater (#455) üzenetére


Lecs@
addikt

Alacsony fényerő kapcsolják kamerát ? Vagy ezt hogy érted. Amúgy kevert fényerővel is minden működik a kameránál. A PWM nem tudom mi, tehát nem tudom olyan e a kijelző. :B

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#465) kano válasza Lecs@ (#464) üzenetére


kano
nagyúr

PWM

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#466) clubmonaco válasza kano (#463) üzenetére


clubmonaco
tag

Melyiket választanád-tok 174000-èrt, vagy 210000èrtem plus porszívó,amit az èn esetemben eladnèk(de azt is ki kell várni) ugye.?

(#467) clubmonaco


clubmonaco
tag

Ahogy mondtam,van meg 174000-èrt(ami lemondtam)nincs mit:)!Le lehet csapni a Turboad oldalon van!

(#468) instantwater válasza Nahát! (#456) üzenetére


instantwater
addikt

Megvárom még a Notebookcheck tesztjét. Ők ezt mindig mérik.
Az AMOLED 250 Hz vibrálástól kifolyik a szemem, de reménykedem benne, hogy ez jobb lesz.

(#469) instantwater válasza kano (#465) üzenetére


instantwater
addikt

Köszi.
Ez a Zsolt ugyanaz a Zsolt mint aki a xiaomi.hu-s videókban mutatja be a készülékeket?

(#470) hroberto válasza clubmonaco (#466) üzenetére


hroberto
veterán

Attól függ, mennyiért lehet eladni a porszívót. :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#471) ferrari1 válasza instantwater (#468) üzenetére


ferrari1
őstag

Nekem is bántja az amoled a szemem. ...na, ez nem bántja!

Mindenkinek :) :

Megvan az második töltés utáni akksi idő. Sajnos nem csináltam képernyő mentéseket. 5 óra 28 perc kijelző idő, 4 óra 2 perc telefonálás mindez 44 óra készenlét mellett. Így volt a végén 8% az akksiban. Szerintem ( legalábbis számomra ) teljesen elegendő.

Továbbra is hibátlan minden! Maximálisan elégedett vagyok a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#472) siege5 válasza clubmonaco (#467) üzenetére


siege5
aktív tag

Néztem többször is hajnal óta, kétlem hogy miután lemondtad is kiteszik újra annyiért.

(#473) instantwater válasza ferrari1 (#471) üzenetére


instantwater
addikt

Köszönöm szépen a megerősítést. :R

(#474) -Mosquito- válasza clubmonaco (#466) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én a helyedben csak akkor írnék,ha már megvan a telefon. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#475) clubmonaco válasza ferrari1 (#471) üzenetére


clubmonaco
tag

Király

(#476) clubmonaco válasza siege5 (#472) üzenetére


clubmonaco
tag

Lehet igazad van,Gondoltam..

(#477) clubmonaco


clubmonaco
tag

Fejlemény: Marad az Alza-s 211000-ért amihez adnak robotporszívót is ajándékba(Én még belecsúsztam).Viszont mekkora szemétség hogy ugyanezen az áron adja,de már nem ad porszívót,semmit sem ajándékba.Ha eladom pl 45000-ért,akkor is 165000be jövök ki,szóval azért így is igen jól jövök ki,csak el kell tudjam adni.Azért csak nem lesz annyira hosszú az eladás.Mondjuk igen jó áron adom el.Ha valakinek kell,jelezzen.Lemondom aTurbaod-ot,kb másfél hét is lehet(vagy több a vírus miatt).Azt már nem bírom kivárni :),így is kínlodok az ideglenes telómmal vagy már másfél hete..

(#478) clubmonaco


clubmonaco
tag

Ha mindenigaz mai nap folyamán megvan.Sms-t kell megvárjam,legalábbis ezt mondták

(#479) kano válasza siege5 (#472) üzenetére


kano
nagyúr

Pedig igen. Én tényleg láttam 174k körül (utolsó darab). Most már megint 18x k.

Clubmonaco
Milyen is az a porszívó? :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#480) siege5 válasza kano (#479) üzenetére


siege5
aktív tag

Hmm pedig nagyon figyeltem, mert tegnap még nem voltam benne biztos, hogy kell, most úgy voltam ha ismét feldobja (és mert látom, hogy drágább lett) ha beteszik lecsapok rá.
Hát sikerült akkor elkerülnöm a visszamondás után, mert nem láttam sajnos azóta.
Így továbbra is marad a verseny a két kiszemeltem között.

(#481) kano válasza siege5 (#480) üzenetére


kano
nagyúr

Kb 10 körül néztem. 174k körül volt (utolsó db).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#482) siege5 válasza kano (#481) üzenetére


siege5
aktív tag

10 körül még én is láttam (még akkor kellett volna megvenni), ez már ma hajnali csekkolós (az új árat látván) dolog volt, mivel ő még elv valamikor éjfél körül dobta vissza.

[ Szerkesztve ]

(#483) Nahát! válasza instantwater (#468) üzenetére


Nahát!
tag

Igen, én is a Notebookcheck tesztből tudom a Poco X3 NFC kijelző pwm frekvenciát. (Ilyet vettem, nem bántja a szemem, az AMOLED-ek igen.)
Majdnem ugyanaz a kijelző, valószínű, hogy ennél is alkalmazzák a pwm-et fényerőszabályozásra.

(#484) Lecs@ válasza Nahát! (#483) üzenetére


Lecs@
addikt

Picit off de mégsem [link]

512 GB

(#485) petya2012


petya2012
őstag

[link] láttátok már??

(#486) kano válasza petya2012 (#485) üzenetére


kano
nagyúr

Fent kereső és "Telekom".

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#487) hroberto válasza Lecs@ (#484) üzenetére


hroberto
veterán

Az egyik almás topikban is linkeltek egy statisztikát erről, de természetesen az volt a reakció, hogy ez egy meghamisított statisztika. :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#488) INGJOKE válasza hroberto (#487) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mit vársz tőlük? :DDD

(#489) hroberto válasza INGJOKE (#488) üzenetére


hroberto
veterán

Az lepett volna meg ha tudomásul veszik. ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#490) instantwater válasza Nahát! (#483) üzenetére


instantwater
addikt

Alacsony fényerőn is vállalható?
Ott szokott leginkább baj lenni a PWMmel.

(#491) Nahát! válasza instantwater (#490) üzenetére


Nahát!
tag

Átmeneti telefonként Poco X3 NFC-t vettem még early bird akcióban (lányomé lesz majd 12. szülinapjára), a MI 10T PRO csak tervben van. (Elnézést, ha félreérthető volt a korábbi hsz. A Poco nem zavaró alacsony fényerőnél sem.

(#492) clubmonaco


clubmonaco
tag

Na megvan!:)Vègre.Csak ajánlani tudom,egyszerűen bejön,jó a kijelző (bár mègegyszer,nemigen lehet èszrevenni a különbséget pléd,amoled,iOS,na mindegy)A gyorstöltès tènyleg gyorstöltès.Ha olcsóbbat akarsz venni,akkor a Motorola 5g(nem az edge).Abban is van minden.De ez valahogy mègjobb.

(#493) clubmonaco


clubmonaco
tag

Szóval a porszívó eladó!Vadi új.

(#494) Peter.70 válasza clubmonaco (#492) üzenetére


Peter.70
őstag

Melyik verziót vetted?

(#495) Kolondrum válasza ferrari1 (#434) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fuu ez nálam jó ha 6 óra. Lenne ha. Mivel nálam a sárga, piros váltja egymást minden telefonnál. :DD

[ Szerkesztve ]

(#496) clubmonaco válasza Peter.70 (#494) üzenetére


clubmonaco
tag

Mi 10t pro 8gb 128

(#497) clubmonaco


clubmonaco
tag

Jó-bb hogy dupla koppintás is van,nem a kijelzővel èpîtett feloldás(nekem nemigen jött be),jó az èrtesîtèsi LED,jó az oldalsó gomb,jó az infra,S jó ez a rendszer(nekem jobban bejön mint a Samsungè),pedig első Xiaomi telóm

(#498) zsoltix válasza clubmonaco (#497) üzenetére


zsoltix
tag

Mérete, súlya nem zavaró? Mate 10 Pro ról készülök valtani, de nekem csak nov 29.-én érkezik alzaról.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#499) clubmonaco válasza zsoltix (#498) üzenetére


clubmonaco
tag

Gondolom akkor te a 256-os kèket vetted?..

(#500) clubmonaco válasza zsoltix (#498) üzenetére


clubmonaco
tag

Minnèl nagyobb,annál jobb.Nem zavar a súlya,de ennek picit van azèrt ha tudni akarjátok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.