Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezt most jól mutatja.[kép]
De holnap ilyenkor már nem 100% töltöttségről fogja mutatni. Hogyan lehet beállítani hogy ha két napos üzemidő végén is 100%ról mutassa a táblázat?Mert így jelenleg nem pontos ha túllépem a 24órás üzemidőt.

(#1852) labrat válasza clubmonaco (#1843) üzenetére


labrat
csendes tag

Tegnap pont én is visszahallgattam kíváncsiságból a Cube által automatikusan rögzített hívásokat és meglepően jól hallható a hívó fél is, zajos helyen is. Lehet, hogy ez csak külső forrásból rögzít, nem közvetlenül a hangfolyamból, de akkor viszont jól csinálja.
Én is tudom ajánlani ezt az appot.

(#1853) labrat


labrat
csendes tag

Más:
Tegnap előjött rögtön két bug is, vagyis valami nem normális jelenség.
1. A tárcsázóban hívás közben a kihangosító (speaker) gomb nem csinál semmit, csak ha utána kikapcsolja az ember a kijelzőt. Vagyis gomb megnyom, nincs kihangosítás, utána kijelző kikapcs. és a hang átkerül a hangszóróra. Visszakapcsolás szintén nem megy simán, csak ha a kijelzőt is kinyomom utána.
2. A töltő elkezdett szarakodni, mintha kontaktos lenne a kábel. Rádugom és hol tölti a telefont, hol nem. Csekkoltam minden csatlakozást, minden jónak tűnik. Még tesztelgetem mi lehet a gond.

(#1854) MárkyMárk válasza labrat (#1853) üzenetére


MárkyMárk
tag

Az első gondod azért van mert fel van telepítve a CubeACR, vagy valamilyen hívás rögzítő app! Töröld le és jó lesz a kihangositás! 😉

(#1855) labrat válasza MárkyMárk (#1854) üzenetére


labrat
csendes tag

Kösz, erre nem is gondoltam. Na akkor lehet h megválok a Cube-tól, annyira nem létszükséglet. De megnézem, lehet hogy elég ha csak kikapcsolom az automatikus felvételt.

(#1856) pusszycat válasza labrat (#1853) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 2. - én mondtam, említettem, h mozog a kábel a csatlakozóban le s fel, de csak a gyári töltőnél egy másik töltővel nem. Lehet ez miatt a lógás miatt szakadozik neked.

Ezért jó (lenne) a wireless töltés ha bedöglik a csati akkor sincs probléma.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1857) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok,közeli képeken nektek is brutálisan homályosít a képek széle felé?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1858) clubmonaco válasza labrat (#1852) üzenetére


clubmonaco
tag

Na vègre valaki aki alátámassza igazam:).Mondom hogy nincs jobb:)! .

(#1859) instantwater válasza TTomax (#1857) üzenetére


instantwater
addikt

Igen, torzít a lencse széle, és ez közeli képeknél látszik.

(#1860) kano válasza TTomax (#1857) üzenetére


kano
nagyúr

Igen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1861) akibor000 válasza TTomax (#1857) üzenetére


akibor000
aktív tag

tedd át makróra

(#1862) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok! Jött ma egy frissités, ajánlom letölteni eddig. Nagyon pörög azóta a telefon ( 12.0. 13.0) Global

(#1863) ProEvoFan válasza Vateraadd (#1862) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na végre.Nekem is tölti.[kép]

(#1864) kano válasza Vateraadd (#1862) üzenetére


kano
nagyúr

Már kb 1 héten beszéltünk róla. Le is jött akkor, másoknak valószínű most ért a telefonra csak. Érzetre semmi különbség nincs az előzőhöz képest. Elvileg csak security.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1865) babosf válasza clubmonaco (#1858) üzenetére


babosf
aktív tag

Igen igen...de a beallitasokat varnam toled koszi :)

Galaxy S23 Ultra

(#1866) labrat válasza pusszycat (#1856) üzenetére


labrat
csendes tag

Nem, nekem stabilan bent van a csatlakozó a helyén, egyáltalán nem mozog.
Valami más lehetett, tegnap este nem produkálta a dolgot, töltött rendesen...

(#1867) MacFly válasza ProEvoFan (#1835) üzenetére


MacFly
csendes tag

NFC károsult vagyok én is a Mi 10T Pro-val. Először semmi gond nem volt vele, aztán egyszer csak nem: hibacsipogás + terminál üzenet, hogy ellenőrizzem a készülékem kijelzőjét. A telefon nem ír semmit, nincs üzenet.
A beállításokkal így nem lehet gond (bár 5x végig ellenőriztem már), különben elsőre sem ment volna. (Leveleznék is a Simple-lel, de napok óta csak ott tartunk, hogy iktatószámot kapott a visszajelzésem, majd keresnek).
Ami érdekes, hogy 10 sikeres fizetés után jött a probléma, ami összefügghet a 10 tokenes limittel, de az akkor lenne, ha nem lenne épp mobil adatkapcsolat, ami biztosan nem áll fenn tartósan.
A másik érdekesség, amit nem látok itt emlegetni, hogy az NFC beállításoknál van egy "varázs" menüpont: "NFC funkcionalitás helyreállítása". Kiválasztva feljön egy szöveg, hogy "tapasztalta valamelyik hibát? ..." És utána internal markupokkal tűzdelt szövegben 3 eset: 1. Nem tudott hozzáadni vagy feltölteni egy NFC kártyát, 2. Az NFC kártyája nem működött, 3. Nem töltenek be az egyéb NFC funkciók. Igen/Nem gombokkal. Ezt is nyomkodtam már, "Igen" után még egy "Helyreállítás"-t kell választani és akkor "varázsol", teker, majd azt mondja, "Helyreállítás sikeres" és indítsam újra. Természetesen hiába próbáltam újraindítás után egy vásárlást, ugyanaz a hibajelenség maradt...

Amiért mindezt a te hozzászólásodra reagálom: mit értesz ki/bejelentkezés alatt? A Simple app maga nem csinál úgy mint a standard banki app-ok, hogy be kell lépni és kilépés gomb is van. Egyedül egy "kilépés a profilból" lehetőséget látok, ami kicsit ijesztget, hogy biztosan ki akarok-e lépni, mert akkor deaktiválja a bankkártyámat és a profilba lépéskor újra kell digitalizálni.

(#1868) Tiédetis válasza MacFly (#1867) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ahogy régebben írtam, nekem mix 2s esetében ha fizettem, feldobta azt az otp-s kártyát, amit használok. itt nem. Volt olyan üzenet, hogy nézzem a kijelzőt, hiába néztem, mert ennél nem volt beállítva a pop-up értesítés. most már van, azóta ezzel nincs gond (ha lesz időm megnézem hol volt ezt, mert ennél fontosabb dolgokat se jegyzek meg 1 napnál tovább). NFC probléma: jártam úgy, hogy nem fogadta el, igaz, hogy a kártyát is csak lehúzással utána. Terminál is lehet szar, illetve a kapcsolatuk.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1869) TTomax válasza instantwater (#1859) üzenetére


TTomax
nagyúr

kano,
Köszönöm,akkor nem keresem a hibát ha ez ilyen.
akibor000
Ez eszembe sem jutott,bár az a kamera azért jóval gyengébb...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1870) akibor000 válasza TTomax (#1869) üzenetére


akibor000
aktív tag

nálam makróval vállalható a fotó

(#1871) MacFly válasza Tiédetis (#1868) üzenetére


MacFly
csendes tag

Négy helyen is próbálkoztam, mindenhol ugyanaz a terminál szöveg, hogy nézzem a kijelzőt. A Simple értesítés nincs kikapcsolva. A fizikai kártyával pedig megy. :F
Ez végülis már nem Mi 10T Pro téma, de még lehet valamilyen kompatilitási dolog.

(#1872) Tiédetis válasza MacFly (#1871) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Beállítások ---> Alkalmazások ---> Alkalmazáskezelés ----> Simple ----> Egyéb engedélyek --- > mindent jelölj be

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1873) kano válasza MacFly (#1871) üzenetére


kano
nagyúr

A fizetésed át van állítva HCE tárcára?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1874) ProEvoFan válasza MacFly (#1867) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Egyedül egy "kilépés a profilból" lehetőséget látok, ami kicsit ijesztget, hogy biztosan ki akarok-e lépni, mert akkor deaktiválja a bankkártyámat és a profilba lépéskor újra kell digitalizálni."
Pont így kell csinálni. :K Baj nem lesz, mert utána visszalépsz és újra beírod a jelszót, ami nekem elvan mentve benne.
Nálam is ez volt, mint nálad.Ok volt minden, majd jöttek a gondok... Ügyfélszolgálatot felhívtam és szerintük 2x volt digitalizálva a kártyám, mert az eladott régi telefonomon nem léptem ki a profilomból, hanem csak eladás előtt nyomtam egy gyári visszaállítást. 2x ki/beléptem és jó lett...egy hétig kb. Utána az segített, hogy ha frissíti magát a simple app, akkor kilépek a profilomból majd újra belépek.
Tegnap jött frissítés az appra.Ma elfelejtettem ki/belépni és nem is működött...
Ez van.Bosszantó, de a frissítés utáni profil ki/belépkedés megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#1875) clubmonaco válasza kano (#1864) üzenetére


clubmonaco
tag

Nekem is tegnap jött meg,nemigen èrzek èn sem különbsèget

(#1876) clubmonaco


clubmonaco
tag

A Simple is kèr frissítést,ellenőrizètek hogy be is vagytok lèpve ott..

(#1877) zzola


zzola
félisten

Sziasztok!

Hazai importőrtől vásárolt készülék küldözget még aktiválós sms-t?
Feltételezem, hog EU rom van a készüléken.
Kösz.

(#1878) Barthezz2 válasza MacFly (#1867) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tokenek letöltése lesz a baj. Nem tölti le, hiába van net. Nekem soha nincs kikpacsolva a net, mégis szivat.

Be kell lépni a bankártyáim menübe, majd ott rányomni a kártya képére. Akkor előjön a fizetési felülelt(nagyban a kártya), ujlenyomat azonosítást kér, majd letölti a tokeneket. Utána megint jó.

De a ki-be jelentkezés is jó.

Everybody lies.

(#1879) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tegnap tetszett amit láttam.
Enyhén szólva is forgalmas napom volt.
20 óra készenléti idő alatt összehoztamm 9 óra kijelző időt... ebből 4.5 óra Chrome használat, 2 óra telefonálás...mindez 90hz képfrissítéssel, állandó mobil/wifi kapcsolattal és aktív 2 SIM kártyával...brutál jó az aksi. :C

(#1880) clubmonaco


clubmonaco
tag

Majd a 6000-es aksis mèg jobb lesz:)..Èn 144hz-el nyomom S így se panaszkodok

(#1881) kano válasza zzola (#1877) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudunk róla.

Más:
Több napnyi akkuidőt lehet valahogy egyben látni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1882) zzola válasza kano (#1881) üzenetére


zzola
félisten

Kösz.

(#1883) Barthezz2 válasza kano (#1881) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gyárilag nem találtam opciót rá. Én GSam Battery Monitort használok.

Everybody lies.

(#1884) MacFly válasza Tiédetis (#1872) üzenetére


MacFly
csendes tag

Ez segített rajta, köszönöm, ki volt vagy 3 dolog is kapcsolva. Így már érintéskor megjelent a kártya képe és lement a fizetés, ergo, nem hibát akart jelezni, csak kellett neki, hogy mutathassa. Persze az első 10-nél nem kellett neki... na mindegy, a lényeg, hogy helyreállt.

(#1885) MacFly válasza kano (#1873) üzenetére


MacFly
csendes tag

Igen. Amikor a hibába futottam, ezt is vizsgáltam, mert nekem SIM-re volt addig állítva (amivel mégis működött?), de akkor átállítottam.

(#1886) pusszycat válasza clubmonaco (#1880) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is 144Hz hagytam, azon volt gyárilag, úgyis adaptív.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1887) rolandi350 válasza ProEvoFan (#1879) üzenetére


rolandi350
csendes tag

Én egyszer spórolósra vettem, kijött 4 teljes nap.
Most az elmúlt 4 napban egyáltalán nem vettem spórolósra, hétköznapilag használtam, 144Hz, Wifi és mobilnet nappal be. Bár csak 1 SIM-el használom. 4 napot így is kibírt. :DDD
Igaz kijelző idő kb csak 6-7 óra mindössze, maradt még benne 16%, most raktam lassú töltésre, azt szereti!

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#1888) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok hétfőn vásároltam egy ilyen készüléket, Miui Global 12.0.10 Stabil.(QJDEUXM) ezzel a build számmal, majd bekapcsolás után és a feltelepítés után a Miui Global 12.0.11 Stabil.(QJDEUXM)-re frissítette fel azóta nem működik az infra próbáltam már factory reset és utána se működött.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1889) Tiédetis válasza MacFly (#1884) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Örülök hogy ez segített :)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1890) pusszycat válasza bubus66 (#1888) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem működik az infra, én meg frissítést nem kaptam még. Szeptember 1 a biztonsági. Na de az infrára visszatérve lg tv-vel ment de a horizon-al nem müxik pl. Nem csinál semmit.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1891) bubus66 válasza pusszycat (#1890) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia be volt állítva a Panasonical működött a Samsunggal nem nagyon akarat ma meg már sehogy se működött, a factory reset után sem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1892) faja0124 válasza bubus66 (#1888) üzenetére


faja0124
tag

Szerintem gond volt a 11 verzióval nekem egyszer feldobta akkor nem frissítettem legközelebb már 13 jött

(#1893) TTomax válasza bubus66 (#1891) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam egy LG-t és egy Philipset hibátlanul visz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1894) akibor000 válasza pusszycat (#1890) üzenetére


akibor000
aktív tag

nálam samsung, medion, lg tv
gree klima
sony hifi

mind müködik

(#1895) bubus66 válasza faja0124 (#1892) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszönöm megvárom a 13-ast

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1896) bubus66 válasza bubus66 (#1895) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rá frissítettem a Google playből és működik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1897) clubmonaco válasza pusszycat (#1886) üzenetére


clubmonaco
tag

Èn a 90hz ès a 144hz között nem tapasztaltam különbsèget hogy hamarabb merülne 144-en.Aztán lehet hogy jobban merül,igaz,nem is mèrtem,nèzegettem aksiinfókat

(#1898) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!
Videofelvételkor mekkora a maximális zoom, amit enged használni?

(#1899) ProEvoFan válasza Jakesz (#1898) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

6x-os minden felbontáson.

[ Szerkesztve ]

(#1900) Jakesz válasza ProEvoFan (#1899) üzenetére


Jakesz
őstag

Köszi! Hát elég kevés. Nem is értem, amikor a 4 éves Galaxy S7-em is tudja videózáskor a 8x zoomot 12 mpx-en... Meg eleve furcsa ez más gyártók telefonjainál is, hogy fotózásnál tudják a 30-50x zoomot, de videózásnál lekorlátozzák sokkal alacsonyabbra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.