Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) instantwater válasza instantwater (#2000) üzenetére


instantwater
addikt

Csak függőleges pozícióban, előre hátra billegtetve csinálja ezt. Vízszintesen stabil.

Értem én, hogy a hagyományos iránytűt is úgy használjuk, de ez akkor is érdekes.

A Google szerint sok más készüléken is tapasztalható a jelenség, amikor a függőleges pozícióból előrefele billen a készülék. Ez részben megnyugtat...

[ Szerkesztve ]

(#2002) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Lehet tölteni.... 2020.12.25 legujjabb frissítés
https://bigota.d.miui.com/V12.0.14.0.QJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.14.0.QJDEUXM_8c5a32a072_10.0.zip

(#2003) instantwater válasza kano (#1996) üzenetére


instantwater
addikt

[kép] ez az elutasított MOLos GooglePay blokk.

A kártyaszám az a Google Pay által generált virtuális kártyaszám.

[ Szerkesztve ]

(#2004) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
Az időjárás miért nem helyfüggően frissít? Ha máshol vagyok,mint a lakelyem,akkor is azt írja. Nem a tartozkodási helyet.
Köszi a segítséget.

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#2005) kano válasza MárkyMárk (#2002) üzenetére


kano
nagyúr

Ez 10T-hez van ugye? Nem Pro-hoz, ha jól látom.

Szerk.:
Látom már, hogy ugyan az az update mindkettőre.
Van valami látható változás?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2006) MárkyMárk válasza kano (#2005) üzenetére


MárkyMárk
tag

Mind a kettőhöz írja! Nekem 10T Pro van... Délután raktam fel rá... És tökéletesen működik, szerintem jobb az üzemidő, szebb a kamera... Plusz mintha a kijelzőn lévő színek is élénkebbek lennének de lehet csak én látom bele a dologba... A lényeg hogy Pro n működik szuperül!

Idézem a leírást

UPDATE: 25/12/2020

A new update is now available for Mi 10T and Mi 10T Pro in Europe. The update has a version number, MIUI 12.0.14.0 QJDEUXM, and comes with a new security patch. Download here: Recovery | Fastboot. Changelog: Optimization: Mobile network signal in some regions

[ Szerkesztve ]

(#2007) akibor000 válasza MárkyMárk (#2002) üzenetére


akibor000
aktív tag

ezt nem ajánlja fel magátol h wifin tudjam frissiteni???

(#2008) MárkyMárk válasza akibor000 (#2007) üzenetére


MárkyMárk
tag

Nekem nem ajánlotta fel! Az előzőt sem, hetekig vártam rá... Aztán meguntam és feltoltam magamnak, ez a verzió volt előtte MIUI 12.0.13.0 QJDEUXM

(#2009) kano válasza MárkyMárk (#2006) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, fel is ment. :R :R

Akkor mielőtt mindenki elkezdené kérdezni, hogy hogyan tud frissíteni, linkelem MárkyMárk fórumtárs 1794-es hsz-ét.
Annyival kiegészítve, hogy bárhová letölthető a fájl és azt be is lehet tallózni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2010) hroberto válasza seefried (#2004) üzenetére


hroberto
veterán

Gondolom a helymeghatározás be van kapcsolva. Ha be, akkor nézd meg, hogy az alkalmazásnak engedélyezve van-e a használata, valamint az alkalmazáson belül be van-e állítva, hogy az aktuális hely adatait mutassa.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2011) akibor000 válasza MárkyMárk (#2008) üzenetére


akibor000
aktív tag

nekem is ugyanez a 13as van most... várok még pár napot, hátha feldobja magátol a frissitért....

(#2012) MárkyMárk válasza akibor000 (#2011) üzenetére


MárkyMárk
tag

Rendben! Majd preferáld kérlek, hogy neked feldobta eeee! 😊 Kíváncsi leszek!

(#2013) MárkyMárk válasza kano (#2009) üzenetére


MárkyMárk
tag

Nagyon szívesen örülök, hogy én is tudtam végre segíteni! 😊✌🏼

(#2014) kano válasza akibor000 (#2011) üzenetére


kano
nagyúr

De miért, ha fel tudod tenni manuálisan is? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2015) TTomax


TTomax
nagyúr

Én úgy látom magától nem szedi le,azt írja a legfrissebb.Viszont ha kiadom neki hogy szedje le akkor megteszi.Okay storno...a 13ast rakta újra... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2016) instantwater válasza seefried (#2004) üzenetére


instantwater
addikt

Ez érdekelne engem is, de legrosszabb esetben a Yahoo Weather tud helyalapú időjárást.

(#2017) instantwater válasza MárkyMárk (#2002) üzenetére


instantwater
addikt

Csak azt tudnám, hogy a xiaomi.eu miért kullog ennyire hátul. :F

(#2018) TTomax válasza kano (#2009) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem találom a betallozást,tudnál csinálni egy screent merre is van?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2019) kano válasza TTomax (#2018) üzenetére


kano
nagyúr

Beállítások->Telefonról->Miui verzióra nyomsz. Itt jobbra fent a 3 pötty.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2020) TTomax válasza kano (#2019) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ott nekem nincs ilyen opció sajnos.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2021) akibor000 válasza kano (#2014) üzenetére


akibor000
aktív tag

nem vagyok nagy penge e téren (sem)...nem akarom elbaxni a telót!

(#2022) seefried válasza hroberto (#2010) üzenetére


seefried
tag

Valaki nézze át a beállításokat. Én úgy néztem, hogy jó minden. Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#2023) akibor000 válasza MárkyMárk (#2012) üzenetére


akibor000
aktív tag

jól látom h 2.95Gb ez az apollo nevű 14es file?

(#2024) MárkyMárk válasza akibor000 (#2023) üzenetére


MárkyMárk
tag

Igen!

(#2025) kano válasza TTomax (#2020) üzenetére


kano
nagyúr

Nyomj itt a MIUI-n 10x.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2026) bubus66 válasza TTomax (#2020) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a Frissítés menüben nyomkodj rá a 12-es logóra addig amíg ki nem írjam hogy "További funkció megjelenítése".

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2027) TTomax válasza kano (#2025) üzenetére


TTomax
nagyúr

#2026 bubus66
Megvan! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2028) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémàm van, hogy az időjàràs beàllítàdnàl be van àllítva, hogy az àllapotsàvban jelenjen meg adat de egyszer csak eltűnik, névnap widget is működik valameddig majd helyette is csak egy fekete kocka làtható.
Màr azt megfigyeltem, hiogy több alkalmazàs "elfelejt" működni.
Mitől lehet ez,vagy engedélyezni kell valamit?

(#2029) pusszycat válasza akibor000 (#2023) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor most mégis felrakod?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2030) zhata


zhata
senior tag

Használ valaki Textrát? Semmi bejövő SMS-t sem mutat a status baron. Van valami ötlete valakinek?

(#2031) akibor000 válasza pusszycat (#2029) üzenetére


akibor000
aktív tag

nem...csak megnéztem h mit ír...

(#2032) tamás86


tamás86
tag

Sziasztok látom most irjátok hogy új fw van.12.0.14 nekem 4pda oldalrol 12.0.15 van fent akkor ez most frissebb vagy a számokkal van valami gubanc?

(#2034) tamás86


tamás86
tag

(#2035) kano válasza zhata (#2030) üzenetére


kano
nagyúr

Alapértelmezett alkalmazásnak kell beállítani és engedélyezni az értesítések megjelenítését. Használtam azt is de most yataa-t használok.

Tamás86
Akkor már van újabb is. Valami hiba lehet a 14-ben (eddig nem tapasztaltam semmit).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2036) zhata válasza kano (#2035) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi kano!
A probléma megoldódott, sokat segítettél! :R

(#2037) instantwater


instantwater
addikt

Szeretném a hangerőszabályzót nagyobb "felbontásúra" állítani, hogy 15 helyett több lépésben lehessen szabályozni.

Kinyomoztam, hogy a ro.config.media_vol_steps értéket kell módosítani a build.props fájlban. Viszont bármire állítom 3 lépésesre csökken a felbontás.

Van itt olyan akinek ezt sikerült módosítani?

(#2038) bubus66


bubus66
nagyúr

Ha esetleg valakit érdekel V12.0.15.0.QJDEUXM (EEA) letölthető.

A V12.0.9.0.QJDMIXM (Global)

Recoveryből telepíthető

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2039) MárkyMárk válasza bubus66 (#2038) üzenetére


MárkyMárk
tag

Valaki felrakta már? Mit ír újításnak? Valószínű lehet, hogy a 0.14 ben hibát találtak és dobtak gyorsan rá egy 0.15 öt?

(#2040) Casillero


Casillero
tag

Sziasztok!
Be lehet állítani, hogy a hangerőgombok alapértelmezetten ne a médiát vezéreljék hanem a csengőhangot?

(#2041) kano válasza MárkyMárk (#2039) üzenetére


kano
nagyúr

Feldobtam, de semmi különös.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2042) kano válasza kano (#2041) üzenetére


kano
nagyúr

Javítom magam. Éjszaka 2%-ot merült az eddigi 10-12 helyett. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2043) MárkyMárk válasza kano (#2042) üzenetére


MárkyMárk
tag

Nekem is sokkal jobb lett... Reggel 8 után vettem le 100%...egész délelőtt nyomkodtam, telefonáltam stb... És most 95% :C:C

(#2044) instantwater válasza Casillero (#2040) üzenetére


instantwater
addikt

Ezt én is kerestem, de azt hiszem most megtaláltam.

Settings > Sound & vibration > Additional settings > Default volume control stream > Ringtone

Így alapesetben a csengőhangot állítja, ha szól media akkor pedig annak a hangját.

Miért nem ez az alapértelmezett, mint régen? :F

(#2045) kano válasza instantwater (#2044) üzenetére


kano
nagyúr

Android 9 óta nem ez az alap. Szerintem praktikusabb is egyébként, ha megszokod. A csengőhang erősségét nem állítod naponta, míg a média hangerőt viszont naponta akár többször is. Szerintem...
De akinek ez az igénye, akkor a Miui-ban állítható. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2046) instantwater válasza kano (#2045) üzenetére


instantwater
addikt

Mi értelme a média hangerőt állítani a főképernyőn? :F

(#2047) pusszycat válasza MárkyMárk (#2043) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet csak mert most meg rosszul mér. ;] ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2048) kano válasza instantwater (#2046) üzenetére


kano
nagyúr

Mert a médiát sokkal többet használja az ember, mint változtatja a csengési hangerőt. Én pl vagy csengésen használom a telefont vagy rezgőn. Ezt pedig egy pillanat alatt át tudom állítani a képernyőn is egy profilváltással.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2049) instantwater válasza kano (#2048) üzenetére


instantwater
addikt

Ez így van, de a főképernyőn nincs média...

(#2050) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Az Indonéz ROM-ot senki nem tette fel rajtam kívül ? Hibátlanul teszi a dolgát. :D

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.