Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni,hogyan tudom beállítani az automatikus hívásrögzitèst?

(#652) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy tudom bekapcsolni a gyári hívásrözitőt a telefonon?

(#653) retesz147 válasza Vateraadd (#652) üzenetére


retesz147
addikt

Global rom-on szerintem nem fog menni. Bl nyitás, eu rom feltelepítése (ha majd lesz) és azután fog menni szerintem.

Xiaomi 13 eu dev...

(#654) retesz147


retesz147
addikt

Valahol ki van állítva a teló?
Meg lehet tapizni (méret, súly) miatt?

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#655) INGJOKE válasza retesz147 (#654) üzenetére


INGJOKE
veterán

Lurdyban nincs? elméletben már lehet kapni ott is... :)

(#656) -Mosquito- válasza jeni (#650) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kb 1 hónapja már vannak kamera tesztek.. Mondjuk,ha nem keresi az ember,akkor tényleg nem találja meg. :U [link] , [link]

Más:
2016 de inkább 2017-től a DUAL simes telefonok függetlenek. Legalábbis a T-nél és Mate 9 az volt.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#657) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

A héten megjött a Mi 10T (ezüst,gyönyörű) és van egy F2 Pro is nálam. Jelenleg Mate 20-at is használok.
Mi 10T fényerő/kijelző, nem vagyok tőle elájulva (630 Nit).
F2 Pro ( 850 Nit),kb 60%-on fényerőn simán jobb.
Mate 20, közel (780 Nit ) fényereje/kijelzője még mindig csodás,mondhatni AMOLEDes.
Akku: Mi10T igaz még csak 2x lett feltöltve,6-kor lehúzva töltőről, este 21-kor,20%-on volt. Remélem még javul.
F2 Pro,ebben picit jobb.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#658) V@ns válasza -Mosquito- (#649) üzenetére


V@ns
aktív tag

Mi 10T Pro-nál azért kicsit többet vártam az OIS-től, videózásnál séta közben eléggé remegett a kép. :F

(#659) Norby-007


Norby-007
tag

Sziasztok,

Megy az Android auto a Mi 10T Pro-val?
Köszi

(#660) kano válasza -Mosquito- (#657) üzenetére


kano
nagyúr

Ez hogy jön a Mi 10T Pro topicba? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#661) -Mosquito- válasza kano (#660) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nézd fél szemmel és akkor elfér. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#662) Norby-007 válasza V@ns (#658) üzenetére


Norby-007
tag

Azért az OIS nem gimbal :)

(#663) V@ns válasza Norby-007 (#662) üzenetére


V@ns
aktív tag

Való igaz, lehet magasak az elvárásaim. :U
Nézek majd összehasonlítást más telefonokkal.

Ez a folyamat autófókusz videófelvétel közben kikapcsolható?

(#664) Norby-007 válasza -Mosquito- (#657) üzenetére


Norby-007
tag

Nekem mate 20 van, tartok tőle attól nem jobb. Ezzel a szemmel nézd meg jobban ezt a telót kérlek. Azért venném ezt, mert a Huaweien nem (sem?) megy az android auto. De már máshol sajnos láttam gond van ezzel is. Ezek szerint a kínai telok nem mennek az android autóval. Ez gond sajnos, mert nyavajas Samsungot kell majd vennem :-(

(#665) adomok válasza Norby-007 (#664) üzenetére


adomok
tag

Miért ne működne az AA huawei készüléken? Másfél éve használom P30 pro készülékkel.

(#666) Norby-007 válasza adomok (#665) üzenetére


Norby-007
tag

Az enyémmel nem megy mate 20, és számtalan embernek szintén nem megy a világon, millió fórum és hozzászolás alapján.
Nálam elindul (ha éppen olyan napja van) de random kilép, van hogy egy perc múlva van, hogy 20 perc múlva, de biztosan kidobja.
Hát így.

(#667) INGJOKE válasza Norby-007 (#666) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én nem hallottam olyan Xiaomi telefonról amivel nem menne. Én is használom a mi mix 2s-en pedig az sem fiatal már. :)

(#668) Norby-007 válasza INGJOKE (#667) üzenetére


Norby-007
tag

Van itt egy ilyen topic pl: Xiaomi Mi10 - Android Auto, abban gondja volt a felhasználónak, és találtam a neten is akinek volt vele gondja.
[link]

(#669) adomok válasza Norby-007 (#666) üzenetére


adomok
tag

Nem kétlem, hogy nálad gond van, de Te általában írtad a huawei telefonokat. Erre reagáltam.

Anno a telefon választásnál nálam is elsődleges szempont volt az AA használat, ha ilyen probléma lett volna, nem veszem meg. De nem olvastam sehol általános problémát, itt a fórumon is többen használják gond nélkül. Többen írták, hogy a kábelre háklis, ezért én kezdetektől a gyári kábelt használom az autóban. Sőt a huawei volt az első, akinél a 10-es droidban alapból elérhető lett az AA, így már nem kell apk-val bajlódni, simán elérhető, frissíthető play-ből.

De valóban jogos a kérdésed és engem is érdekelne, hogy az Mi 10t pro-n megy-e rendesen?

(#670) pergabb válasza csabili74 (#618) üzenetére


pergabb
senior tag

mi10, még ha edge is.. bocs, de ez a mi10t meg pro egy rakat 0 ennyiért.

(#671) Tiédetis válasza pergabb (#670) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Első hozzászólásként adott topicban elég futurisztikus.. Bemutatnád az érveid és hogy a mi 10T szériás telefonod hogyan muzsikál, amiért ezt állítod?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#672) Norby-007 válasza adomok (#669) üzenetére


Norby-007
tag

Nem általában írtam, a mate 20-ról írtam. Nálam a gyári kábelével meg se nyikkan. Samsung kábelével megy, de kilép. Kipróbáltam egy Samsung a51-el, a20e-vel azokkal megy simán. Van egy másik mate 20 is nálam dobozban, azzal sem megy sajnos. Tehát a mate 20 nem jó vele. Ezért érdekel a xiaomi, mert ha az jó váltok, bár lehet nem lesz jobb teló a mate 20-nál, attól félek, mert ezt nagyon szeretem. Csak a nyavajas AA.

[ Szerkesztve ]

(#673) kano válasza pergabb (#670) üzenetére


kano
nagyúr

A Mi10 mellélövése után adták ki ezt a szériát, úgyhogy hagyjuk a Mi10-et. Annyiért az egy...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#674) Pro!Petya válasza pergabb (#670) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ütős érvek..... :DDD
Esetleg van még hasonló "szakmai" meglátásod? :U
Nekem kicsit túl komplex és specifikus volt a hozzászólásod, de ha gondolod kifejthetnéd hogy mi laikusok is értsük! ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#675) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Készülék vásárlás elött állok és jelenleg egy oneplus 6 -ot nyúzok.
Két készülék jöhet szóba , Az Mi 10T Pro és Oneplus 8T.
Nem volt még Xiaomi úgy ,hogy tanácsot kérnék, érdemes e márkát váltanom?
Meg használ e itt valaki Garmin órát ilyen készülékkel? Vannak e vele kompatibilitási gondok ?

(#676) hroberto válasza kano (#673) üzenetére


hroberto
veterán

Semmivel sem drágább mint a Mi10T Pro. Szvsz jobb vétel...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#677) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Jobb vétel ár /érték arányban a Xiaomi mi 10t pro mint egy Huawei Mate 20 pro?

(#678) siege5 válasza Norby-007 (#672) üzenetére


siege5
aktív tag

Nekem is mate 20am van és nekem jó az android autó, gyári kábellel tényleg nem ment, de kábelcsere megoldotta.
Más:
Es ezúton jelentem bevásároltam egy mi 10t pro 256gbos készüléket. Épp most nyomorgatom, kíváncsi leszek a váltásra.

(#679) clubmonaco válasza Tiédetis (#616) üzenetére


clubmonaco
tag

👍

Olvastam az Iphone-kat kicsit.Azèrt nincs ott teljes megelègedès,400000-500000kilós áron.Hát vegyèk csak:).Írják hogy melegszik,a kèp mínősège,de ez mindegyik márkánál megvan ugye,üzemidő,stb Szóval akkor mi ne sírjunk:).Okè, a mi 10 pro-nál èn sem èrtem hogy hova vitte az árat mert annyit nem èr,szerintem,de összesègben nekem okè a dolgokat 10t pro-nál.A klón funkció kameránál k.jó

(#680) clubmonaco válasza V@ns (#658) üzenetére


clubmonaco
tag

Èrdekes,nekem nem remegett,pedig próbálgattam kicsit jobban mozgatni.Persze azèrt nem hadonászni kell közben,S nem 8k-ban felvenni😄S több teszt,külföldieknèl is szèpen mutatták a videozást..

(#681) clubmonaco válasza -Mosquito- (#661) üzenetére


clubmonaco
tag

Valami itt nem stimmel amit írdogálsz,pl üzemidő,videózás.A fènyerőt nem tudom a többi telódnál mi a helyzet,de nem lehet azt mondani hogy szar.Effektív Samunál s10plusom volt,ott sem kellett elájulni az amoled kijelzőjètől.Szerintem fènyes ez is igen szèpen.Na de ki hogy..

(#682) clubmonaco válasza siege5 (#678) üzenetére


clubmonaco
tag

Gratula,nekem is az van csak 128-as,nekem elèg.S benyomások,tetszik?

(#683) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na.. Tegnap ota nyomogatom én is, most már nagyjából minden a helyén. Egy Mate 20 Pro utódjaként jött.

Kijelző:
IPS, igen de tegnap este oda tettem a M20P mellé és elkezdtem kézzel piszkálni ezen a színbeállításokat. Ugyan azon képpel összehasonlítva szemre kb total azonos beállítást tudtam eszközölni. A felbontásbéli különbség max nagyítóval látszik.
Nyilván a fekete, ott fekete, de szerintem a 10T Pro kijelzője is elég korrekt, és fenyerőben is elléggé le tud menni. Tűző napon még nem volt szerencsém, de a teteje se tűnik annyira kevésnek.
Ahol egyértelműen a M20P nyer, az egy 4K HDR10 videó. Hiába támogatja ez is, az OLED-el nem lehet versenyre kelni.

Szóval nyilván jobb az a kijelző(OLED, QHD), de szerintem a 10T Pro IPS-e is elég korrekt. Ezt vettem 190-ért, azt anno 330-ért.. És hiába két éves az a telefon, a kijelzője még mindig TOP.

Minden másban elégedett vagyok eddig. A haptikus motor nagyon bejön, a sztereo hang szerintem bőven korrekt(kihangosítva), kamera ugyan nem a top(előlapi M20P-n jobb), de bőven top-ba fér.

Szóval eddig nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#684) siege5 válasza clubmonaco (#682) üzenetére


siege5
aktív tag

Sokat meg nem tudtam tesztelni. Főleg hogy késő este kezdtem el. Első benyomások, hogy amitől féltem a a miui de Huawei után nem eget erő a különbség meg fogom szokni, nagyon nagy eltérés már nincs hasonló módon testre tudtam szabni stb stb. Nem találkoztam hibával buggal szóval ez eddig pipa. (igaz a jelszótárat, vagy széfet nem találtam meg, vagy nincs is vagy majd még keresni kell.)
Igazából nekem a Mate 20 6.47 colos, ez valami 6.7 azt hittem érezhetően nagyobb lesz, de vicces mert nem érzem úgy a különbséget, ellenben érzésre nehezebb (nekem mondjuk ez szimpatikus nem érzem hogy kiugrálna a kezemből és jól össze van pakolva) mint az flip tokkal együtt.
A kijelző nekem igazából nem nagy előre lépés, a Mate 20ban is ips panel van, ahhoz képest első blikkre nem érzek érdembeli különbséget, igaz nekem az is teljesen megfelelt (sőt nem is olyan rég még ez is a legjobbak között volt) , mindkettőben szép életteli színekkel dolgozik. Biztos jobb volna egy amoled, de egyrészt valamit valamiért, másrészt így nem is kell tartanom tőle hogy beéghet, és végül a legtöbb mindennapos használatban fel sem tűnt az azt használóknál a különbség.
Nagyon örültem, nem igazán tudtam melegedésre bírni, játék telepítés/frissítés több program egyszerre futtatása is csak némi langyosodást eredményezett, piros pont, és közben egyszer sem akadt meg a rendszer.
Akkor a képfrissités számomra érdekes, persze van különbség és lehet öregszem de nekem még így is parasztvakitásnak tűnik (nem a telefon hibája az tudja amit kell)
Egy valamiben picit csalódtam, az pedig a lebegő ablak funkció, próbáltam előtte már, de a Huawei ezen megoldásához képest fényévekre van kezelhetőségben. Ezt irtóra sajnálom, itt picit elgondolkodtam azon, hogy tuti nem e lett volna jobb az s20 fe. De ezt egyenlőre elengedtem ha még jobb is lenne ebben rizikós a többi feltételben.

(#685) clubmonaco válasza siege5 (#684) üzenetére


clubmonaco
tag

Na ez már elfogadható vèlemèny-ed:).Persze valamit valamièrt,ez mindegyiknèl így van.A Samsung fe-t nèztem èn,de de kisebb az akku S kisebb a kijelző is.Nekem jó hogy gyorsan tölt fel a mi 10t pro,èrtesítèsi led,infra,s nem kijelzőben van az új.olvasó,jó hogy pl oldalt van(S pontos,gyorsan teszi a dolgát).Persze mint minden telónál bele lehet kötni dolgokba,ebbe is.De nem mindegy hogy 300000-400000-500000kilós telónál viselned kell a hiányosságokat,nem tetszèseket netán vagy 160000-1800000ezernèl teszi az ember.Nem mondom hogy ennèl fogok megöregedni,de nem rossz ez ennyi lènzèrt úgy hogy sokmindent benne van.Jön majd ki a Samsung 6000-7000es teleppel.Jó lett volna de nincs 5g pèldául.Mert első verzióm szerint az ultra-t akartam(nem remegve),de nem kell 350000-450000-èrt.Már nem adok ki ennyit,minek?Vannak Xiaomi,Huawei(vagy a p40 pro is jó lehetett volna,de a Google ugye), úgyhogy azèrt mèg jó hogy vannak alternatívák:),ráadásul úgy hogy több dolog,funkciók pakolnak bele mint a drágábbakban.Na ez a szèp

(#686) siege5 válasza clubmonaco (#685) üzenetére


siege5
aktív tag

Na igen azt elfelejtettem, az ujjlenyomat olvasó pontos precíz, már már figyelnem kell rá, de mindenképpen jó helyen van bármelyik kezemmel kapom fel. (persze ez több ujjlenyomat felvételét teszi szükségessé)
Arcalapú feloldás szintén, ebben jobbnak érzem a matenel kevesebb fénynél is jól működik.
Az akkuja így elsőre jónak nézem, 70% körül kezdtem, folyamatos izzitás mellett 3 4 óra alatt 40re esett, és még nincs "bejáratva".
Kamerákat ma nézem meg.

[ Szerkesztve ]

(#687) clubmonaco válasza siege5 (#686) üzenetére


clubmonaco
tag

Ok:) Megnèztem iPhone 11pro-al hasonlítgattam össze.Nincs különbsèg úgymond,annyi hogy az kicsit fènyesebb,de mèg èn is tanulgatom a beállításokat,kaneránál is..

(#688) siege5 válasza clubmonaco (#687) üzenetére


siege5
aktív tag

Picit beleásva magam mégis csak van különbség kijelzőben is. Élénkebbek a pro esetén, vagy csak jobban eltaláltam a beállításokat.

(#689) Norby-007 válasza siege5 (#678) üzenetére


Norby-007
tag

Jó Neked, nem tudom mi segítene de. Mondom egy gyári beállítású dobozból kivett is kilép. A vezeték most jó amit használok mert Samsunggal működik. A franc, akkor a hiba itt van nálam csak nem tudom mi. Még az lehet, hogy az Opel és a huawei nem kedveli egymást :)

(#690) siege5 válasza Norby-007 (#689) üzenetére


siege5
aktív tag

Nos ebben nem biztos, hogy tudok segíteni, de annyi infomorzsám van róla, hogy elvileg a Huawei és Samu pl nem egy technológiát használ a töltés és adatátvitel esetén. Nos hogy ez hathat-e a kábeles adatmegosztásra ilyen helyzetben nem tudom, de akár ez is lehet gond, és akkor meg is lenne miért nem megy a samus kábellel, vagy némelyik másikkal.

[ Szerkesztve ]

(#691) Norby-007 válasza siege5 (#690) üzenetére


Norby-007
tag

Kipróbáltam már vagy 5 vezetéket sajnos...

(#692) mlado


mlado
csendes tag

Sziasztok.
Első xiaomi telóm.Szeretnék kitenni pár arcképes gyorstárcsázót,de nem találom sehol.A widgetek között nincs.Tudna vki segíteni,hol találom?

(#693) siege5


siege5
aktív tag

Valaki talált Már hozzá értelmes flip tokot?
Kis hazánkban még sehol nincsenek a nagyobb külföldieknél meg elvesztem.

(#694) Vateraadd


Vateraadd
csendes tag

Sziasztok! Nagyon fontos lenne a hívások rögzítése jó minőségben, azért is választottam Xiaomit úgy tudtam ez gyárilag tudja, de sajnos nem :W . Hogyan tudnám megoldani, hogy gond nélkül rögzítsen a telefon minden kimenő - bejövő hívást? :U

(#695) jeni válasza Vateraadd (#694) üzenetére


jeni
félisten

Valami Google play alkalmazást keres.

Boldbeast reccorder?

Ebben az esetben a Samsungnal van ilyen es az csak az Ázsia régiós mobilokon engedélyezik

[ Szerkesztve ]

(#696) Vateraadd válasza jeni (#695) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

Nagyon sokat kipróbáltam, de gagyik, 1 napig jó utána használhatatlan.

(#697) hroberto válasza Vateraadd (#694) üzenetére


hroberto
veterán

Bootloader nyitás + Xiaomi. eu ROM. Sajnos a Global és EEA ROM - ból kikerült a MIUI tarcsázó ami tudta ezt. Helyette a Google féle van benne.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#698) Vateraadd válasza hroberto (#697) üzenetére


Vateraadd
csendes tag

Ezt hogy tudnám megcsinálni.?

(#699) siege5


siege5
aktív tag

Egy gcamot nagyon macerás felpakolni? Látok apkt hozzá + configot de leírást nem. Csak telepít használ vagy nyitni kell hozzá bootloadert?
Kiprobálnám mit tud azzal is, attól függően hogy sztem gyárilag is megfelelő.

(#700) hroberto válasza Vateraadd (#698) üzenetére


hroberto
veterán

Vedd fel [vele] a kapcsolatot!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.