Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) kano válasza MárkyMárk (#1649) üzenetére


kano
nagyúr

Nem egyszerre terítik. Nem függ attól, hogy milyen kártya van benne.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1652) MárkyMárk válasza kano (#1651) üzenetére


MárkyMárk
tag

Akkor bocsánat! Én hosszú évekig S10+ os voltam... Ott függött, hogy milyen a szolgáltató! Még tanulom a Xiaomit. 😂😂

(#1653) Tiédetis válasza kano (#1650) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Láttam, gondoltam elírtad :)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1654) instantwater válasza akibor000 (#1646) üzenetére


instantwater
addikt

Én Baseus adaptert rendeltem.
Megbízható márka.
Én is imádkozom, hogy kibírja a gyári amig megjön ez.
Elég gyengének tűnik a gyári.

(#1655) Barthezz2 válasza shifty85 (#1638) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én találkoztam. Mix2-re egyik nillkin csak a fekete keret tapadt körben. Szar is volt.

Everybody lies.

(#1656) seefried válasza Tiédetis (#1642) üzenetére


seefried
tag

Már letöltöttem. Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#1657) instantwater


instantwater
addikt

A TWRP XDA topikban azt írják nem ajánlott flashelni a TWRPt, hanem inkább bootolni érdemes csak.

Értem, hogy még alpha. Van itt aki mégis felflashelte?

(#1658) rolandi350


rolandi350
csendes tag

Sziasztok.

Más is szív a bootloader nyitással vagy csak én?
3x próbáltam, aztán már csak a 168 órát dobálja.
Pedig mindent jól csináltam ahogyan le van írva, ahogyan vannak a videók is, de errorozott.
Próbáltam másik telefonszámmal is, azt hiszem újra engedte de akkor sem jutottam sikerre.
Pedig ki is írja a Fejlesztői környezetbe a Mi unlocknál hogy sikeresen hozzáadva.
Próbáltam alternatív lehetőségeket találni, rátaláltam a XiamoMITool-ra is, elég jónak tűnik.
Eltelt 2 nap úgy próbáltam vele most és nem írta a 168 órát de sikertelen, errorozott az is.

Nincs valami más alternatíva erre amihez nem kell MI account? Nektek itt mindenkinek elsőre sikerült gond nélkül? Valamit nagyon benézhetek csak nem tudom mit.
Ha kinyitja a bootot tényleg nyom a telló egy factory resetet és kezdhetem elölről a belakást?
:R

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#1659) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Én innen rendeltem Siegen tokot: [link]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1660) rolandi350 válasza rolandi350 (#1658) üzenetére


rolandi350
csendes tag

Na ezt jól benéztem. Most jöttem rá a lényegre.
Az a 168 óra nem az hogy ha sikertelen akkor várni kell annyit, hanem azért sikertelen mert előbb kér kérelmet amire várni kell. :W
Akkor mostantól már nem nyúlok hozzá, várok 8 napot és boldogság lesz. :B

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#1661) instantwater válasza rolandi350 (#1658) üzenetére


instantwater
addikt

Nekem sem akarta az elején elindítani a 168 órás várakozást.
Végül a megoldás az lett, hogy VPN-re csatlakoztam, mert a mobilszolgáltató úgy tűnik szűri a kínai kapcsolatokat.
VPN-en keresztül egyböl sikerült elindítani.

(#1662) instantwater válasza rolandi350 (#1660) üzenetére


instantwater
addikt

Ilyenről még nem hallottam, hogyha a 168 óra letelte előtt próbálod nyitni akkor újraindul a számláló. Ilyenkor ki szokta írni a hátralevő időt.

(#1663) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

Megmondanátok hogy jól sejtem hogy a Vodás készülékek függetlenek-e ?

(#1664) tiborv válasza Fiktivlife (#1663) üzenetére


tiborv
aktív tag

Azok.
Nekem telenoros kártya van benne és tokeletes

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#1665) kano válasza Fiktivlife (#1663) üzenetére


kano
nagyúr

Mindegyik szolgálatós készülék független.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1666) ProEvoFan válasza MárkyMárk (#1649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem 12.0.10......
Biztonsági frissítés még augusztusi...
Nem kapkodják el,az biztos... :(((
Függetlenül vettem.

(#1667) ProEvoFan válasza Leslie1966 (#1659) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezek állítólag jó tokok, de sajnos nem védi a kamerát.

(#1668) instantwater


instantwater
addikt

Yaaay, sikerült felrakni a xiaomi.eu romot.

A leírás szerint csak bootoltam a TWRPt, nem flasheltem.
A ROM flashelés elhasalt, ha bejelöltem a zip signature checket.
Signature check nélkül felment.
Újraindítás után bootloopba került.
Egy kis googlezás után kiderült, hogy a datát formázni kellett volna.
Data format után elindult szépen.

Végre újra a megszokott "heréletlen" tárcsázóm van :) .
És még a Vanced sem sírdogál a MIUI optimalizáció miatt, mert a xiaomi.eu romot szereti.

Egyedül a Google Pay NFC ment el, de elvileg Magiskkal arra is van megoldás, de nem létkérdés, nem kell root egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#1669) instantwater válasza instantwater (#1668) üzenetére


instantwater
addikt

Már csak az a kérdés, hogy hogyan fognak a frissítések jönni, mert gondolom ahhoz TWRP kellene. :F

(#1670) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Ha 168 óra alatt kilépsz a fiókból, leválasztod róla a telefont, megszakad a 168 óra is.

Jó lenne összefoglalóban egy onnantól, hogy:
nyitás kérése
bl nyitás menete
új rom felvitele
leírást kirakni.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1671) Leslie1966 válasza ProEvoFan (#1667) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Igen, a legjobb tokok. Drágák is. Én még egy plusz bőrtokban is elhelyezem, biztos ami biztos, minden telefonomon Spigen tok van és egy bőr tokbannak elhelyezve. :D

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#1672) Fiktivlife válasza tiborv (#1664) üzenetére


Fiktivlife
tag

Köszönöm a választ neked is és kano neked is ! Akkor megnézem hol van jobb áron. Remélem nincs különbség köztük hosszútávon frissítésben és semmi másban. Asszonynak venném de sosem volt még függő készülékünk
;)

[ Szerkesztve ]

(#1673) kano válasza instantwater (#1668) üzenetére


kano
nagyúr

Mit jelent az, hogy a Google Pay NFC elment?

Tiédetis
Ha megírod én szívesen átnézem és kiteszem.
Egyelőre nincs most kapacitásom a saját telefonomra még a TWRP-t sem feldobni. Sajnos éppen IT rendszert váltunk a cégnél, közben állásinterjú, közben több tervezési feladat az interjúkra és még 2 kisfiú is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1674) instantwater válasza kano (#1673) üzenetére


instantwater
addikt

Nagyjából ezt:

Elvileg van rá valami megoldás Magiskkal, de gondolom a Magisk egyénlő a rootolással, nem?

(#1675) kano válasza instantwater (#1674) üzenetére


kano
nagyúr

Nyitva van a BL? USB Debug be van kapcsolva, OEM feloldás be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1676) Barthezz2 válasza kano (#1675) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nyertem egy rollert :C :C :C :C :Y :Y

Everybody lies.

(#1677) Tiédetis válasza kano (#1673) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Ha eljutok odáig, hogy leteljen a 168 óra (bár lehet már megvan) és lesz időm mókolni :)
Kb. ugyanúgy vagyok mint Te. Év végi hajrá...
De ahogy olvastam, már van aki túlvan rajta, én rájuk gondoltam :)

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#1678) clubmonaco


clubmonaco
tag

Nekem sem

(#1679) clubmonaco válasza MárkyMárk (#1652) üzenetére


clubmonaco
tag

Detto

(#1680) kano válasza Barthezz2 (#1676) üzenetére


kano
nagyúr

Essential-t? Gratulálok! Voda? :C
Én előrendeléses akcióban kaptam mellé.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1681) kano válasza Tiédetis (#1677) üzenetére


kano
nagyúr

Én szívesen megcsinálnám, ha lenne rá időm. De most halál van.... Nekem letelt már vasárnap a 168 óra, de ha nem megy a GPay eu romon, akkor nem dobom fel. Meg kellene tudni, hogy mi az oka annak, h nem megy.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1682) Barthezz2 válasza kano (#1680) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen azt, a Vodás játékban. Az oldalon még nincs kint, meg nem kaptam semmit, csak néztem az élő sorsolást, vagyis egy részét és ott pont kihúzták a sorszámom :DD

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1683) kano válasza Barthezz2 (#1682) üzenetére


kano
nagyúr

:C :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1684) instantwater válasza kano (#1675) üzenetére


instantwater
addikt

BL nyitva. Kellett a xiaomi.eu romhoz.
Egyelőre jó ez így, és az XDAn van Magiskes megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1685) sniperboy78


sniperboy78
csendes tag

Én is nyertem rollert gyerek örülni fog karira 😍😁😀

[ Szerkesztve ]

(#1686) instantwater


instantwater
addikt

Hol volt ez a roller nyereményjáték?

(#1687) Barthezz2 válasza instantwater (#1686) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha Vodafone-tól vetted a telefont, adásvételivel lehetett regisztrálni a játékra.

Most néztem vissza a sorsolást.
402 érvényes regisztráció volt, 400 nyertest húztak, a maradék kettő meg pótnyertes :D Ez úgy eleggé LOL :C

sniperboy78:
Nekem barátnőmnek megy karira :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1688) labrat válasza kano (#1681) üzenetére


labrat
csendes tag

Én úgy tudom a GPay nagyon háklis a mókolt rendszerre, csak nem rootolt, nem custom ROM-os eszközön hajlandó működni. De lehet hogy akkor mutat középső ujjat, ha a bootloadert érzékeli nyitva, nem tudom.

(#1689) labrat válasza Barthezz2 (#1687) üzenetére


labrat
csendes tag

Ennyi erővel mindenkinek adhattak volna alapból a telefonhoz (ahogy sok más helyen történt), de gondolom féltek hogy nem jut mindenkinek a végén. Bár azt is meg lehetett volna oldani egy "amíg a készlet tart" kitétellel.

(#1690) kano válasza Barthezz2 (#1687) üzenetére


kano
nagyúr

Mondom, hogy külföldön mindenki kapott egyet alapból a telefon mellé. :DD

labrat
Nekem pl. OPO-n ment rootolt rendszeren is a GPay. Igazából szerintem ez rom függő is lehet.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1691) tengeritehen


tengeritehen
csendes tag

Sziasztok!
Aki már régebb óta használ sima Mi 10t-t (nem a pro vagy a Lite) annak mi a véleménye? Megéri a teló? Mik a poztitv és negatív dolgok? Köszi.

(#1692) tiborv válasza sniperboy78 (#1685) üzenetére


tiborv
aktív tag

Én is :)
Gratulálok a többieknek is

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#1693) pusszycat válasza tengeritehen (#1691) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem olyan van. Hamarabb elkészül a kép, mert nem 128Mp csak 64. Amúgy minden más ugyanaz. Csak OIS nincs. Negatív dolog? Túl gyors. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1694) tengeritehen válasza pusszycat (#1693) üzenetére


tengeritehen
csendes tag

🙂 Köszi. Fotók minősége?

(#1695) instantwater válasza kano (#1690) üzenetére


instantwater
addikt

Megpróbáltam flashelni TWRPből a Magisket.
Bootloopba került.
Még szerencse, hogy van uninstaller zip.

(#1696) ProEvoFan válasza tengeritehen (#1691) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem Mi10T van.
Ami nem tetszik, hogy a frissítések nem jönnek időben.Még mindig az augusztusi biztonsági frissítés van meg.
Sajnos a Xiaomi az ilyen...
Meg az NFC szokott megviccelni.Van hogy nálam nem akar működni ott, ahol előző nap oké volt minden...aztán másnap megint jó...nem is értem.De ez lehet egyedi probléma.
Ja, meg az email értesítést nem tudom beállítani rendesen.Ez [link] alapján csináltam mindent, de nem mindig jön értesítés az emailről.
Igazából az NFC baszakodása bosszant.De nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#1697) tengeritehen válasza ProEvoFan (#1696) üzenetére


tengeritehen
csendes tag

Hm köszi. Az nfc és mail értesítés az nekem is fontos. Ez így necces.

(#1698) instantwater


instantwater
addikt

DISCLAIMER: A LEÍRTAK MŰKÖDŐKÉPESSÉGÉÉRT ÉS AZ ESETLEGES KELETKEZETT KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!!!

Én így tettem fel a xiaomi.eu romot Xiaomi Mi 10T-re:

1. Bootloader nyitás
1.1. Beléptem a xiaomi fiókomba a telefonon.
1.2. Letöltöttem és telepítettem a Xiaomi Unlock programot.
1.2.1. Manjaro Linuxon Virtualboxban futó Windows 10-re amit a Microsofttól ingyenesen le lehet tölteni VirtualBox lemezkép formájában. Természetesen natív módban futó Windowson is működik.
1.3. A Xiaomi unlock végigvezet a lépéseken.
1.3.1. A telefonon mobilnetre kell kapcsolódni, tehát SIM kártyára szükség lesz.
1.3.2. Nekem szükségem volt VPNre is, mert a mobilszolgáltatóm nem szerette a kínai kapcsolatot.
1.3.3. Várakozás 168 óra
1.3.4. Unlock
1.3.5. Minden törlődik a készülékről.

2. Recovery
2.1. Letöltöttem a TWRP recoveryt.
2.2. fastboot boot twrp.img jelenleg nem ajánlott flashelni, csak bootolni. Ey ugyanakkor azt is jelenti, hogy csak számítógépen keresztül lehet bebootolni TWRPbe. A készüléken a gyári recovery marad.
2.3. VolumeDown+Power gombbal bootolás fastboot módba.
2.4. Telefon csatlakoztatása.
2.5. BACKUP!!! MINDEN PARTÍCIÓT!!!
2.6. Backup mentése számítógépre.
2.6.1. Ez egy jó visszaállítási pont lesz, ha valami rosszul sülne el.
2.7. Checksum ellenőrzés
2.7.1. Ez a backup letöltésének sértetlenségét ellenőrzi.
2.7.2. A TWRP generál egy checksum fájlt minden partíció képéhez. Én ezt linuxon a következő paranccsal ellenőriztem: sha256sum -c *.sha2.

3. ROM
3.1. Letöltöttem a xiaomi.eu ROMot.
3.2. Felmásoltam a telefonra.
3.3. TWRP-ből kiválasztottam az Install menüben.
3.3.1. A zip signature verification nekem elhasalt, nem tudom, hogy szükséges-e. Alapállapotban ki van kapcsolva.
3.4. Format /data. SEMMI MÁS!!!
3.5. Reboot

Kész.

Pozitívum:
Megszokott xiaomi névjegyzék és tárcsázó, hangrögzítővel.
Kevesebb előretelepített szemét.
Mintha a betűtípus is kicsit olvashatóbb lenne.
És még sok minden más...

Negatívum:
A Google Pay elszáll.
Erre elvileg van megoltás Magiskkal, gyakorlatilag nekem bootloopba került a telefon a Magisk Manager flashelése után. Szerencsére van uninstaller zip.

Remélem hasznos lesz valakinek.

(#1699) rolandi350


rolandi350
csendes tag

Hali. Próbálgattam egy kicsit a kamerát és felfedeztem egy hibát, nem tudom hogy csak nálam van-e ez így. Ha Pro módban fotózok és megadok neki záridőt manualisan, na onnantol kezdve hiaba rakapcsolom a led villanot, villan de nincs benne a kepen. Mintha nem akkor villanna amikor kel hanem elotte vagy utanna. :(((

„Ha megváltoztatod a szemléletedet, megváltozik az, amit szemlélsz." (Dr.Wayne W. Dyer)

(#1700) sniperboy78


sniperboy78
csendes tag

Üdv. A Vodafonos roller nyertesek közül kapott valaki értesítést???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.