Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-11 12:31:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) clubmonaco válasza minimumgame (#288) üzenetére


clubmonaco
tag

Engem is!Hajrá.Nézegettem kèoejet itt ott,Boldog leszek ha hozza azt amit láttam.Azért szar nem lehet ha 108 megás.Hozza a felèt valóságosan,már jók vagyunk

(#302) clubmonaco válasza Lecs@ (#289) üzenetére


clubmonaco
tag

Igy van,en is így gondolnám,gondolom.

(#303) retesz147


retesz147
addikt

Akinek megérkezett a rendelt teló, ír majd "első benyomás" címen pár sort?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#304) kano válasza retesz147 (#303) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg ma érkezik. Bár egyelőre a UPS nem tudja, hogy éppen hol is van a csomag. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#305) retesz147 válasza kano (#304) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, pont ezért írtam... :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#306) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Alzát már hívtam, hogy úgy van e, mailben kérték hogy írjak majd válaszolnak. "Általában úgy van!" By üsz.

(#307) Kolondrum válasza Kolondrum (#306) üzenetére


Kolondrum
félisten

[kép] válasz!

(#308) kano válasza retesz147 (#305) üzenetére


kano
nagyúr

Meghozták! :)
Mondjuk kis szépséghiba, hogy a rossz címre vitték ki így holnap hozzák megint. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#309) Peter.70 válasza kano (#308) üzenetére


Peter.70
őstag

Hol rendelted?

(#310) kano válasza Peter.70 (#309) üzenetére


kano
nagyúr

Amazon.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#311) clubmonaco


clubmonaco
tag

Meg 3-4nap:).256gb-ra Dec 1 lett volna kékben,de az sok idő,marad 128gb ezüst,mindegy,legalább olcsóbb.Ja s ma kaptam emailt hogy jut Ps5 nekem is:)kell a pénz..

(#312) ferrari1


ferrari1
őstag

Beléptem közétek :)

Eddigi tapasztalatok mind pozitívak. Kijelző ips ellenére pazar. ( Szememnek jobb is). Pluszban a sík felülete hatalmas piros pont. Gyárilag van rajta fólia. Fogása kellemes, nem fejnehéz a kamera miatt, mint más telók. Telefonálás minősége példás, bár kissé doboz hangúnak tűnik amit én hallok. Lehet ez változni fog majd. Rendszer sebesség amit vár az ember az SD865-től, szuper. N Aurora Blue színű, rendesen gyűjti az ujjlenyomatot pedig nem izzad a tenyerem. Tok amit adnak mellé számomra kissé csúszós. Kell később egy Nillkin Frosted, de kinek mi jön be :) Oldalsó ujjlenyomat számomra kényelmetlen mert bal kézzel kezelem a telefont jobb kezes létemre. Amúgy gyors és pontosnak is tűnik, eddig egyet sem tévedett! Akksiról még nem tudok sokat mondani. 55% volt benne az első bekapcsoláskor. Állítgatás, telepítés, ismerkedés... Most van benne 32%. Mondhatnám ez több, mint jó! Ha van kérdés válaszolok ha tudok. :)

[ Szerkesztve ]

(#313) clubmonaco válasza ferrari1 (#312) üzenetére


clubmonaco
tag

Szia!Ez most a mi 10t pro?

(#314) retesz147 válasza ferrari1 (#312) üzenetére


retesz147
addikt

Gratulálok!

Te vagy az első? Mondjuk avatarodhoz méltó ez a cím!
Ha szabad kérdezni, honnan szerezted be?

Xiaomi 13 eu dev...

(#315) clubmonaco


clubmonaco
tag

Félresikerült kérdés volt:).Kamerával elégedett vagy?Értesítési led van benne??Köszi

(#316) ferrari1 válasza clubmonaco (#315) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen van benne led, bár nagyon kicsi.

Egy kép... [link]

(#317) ferrari1


ferrari1
őstag

Később teszek fel képeket. Arra még nem volt időm nagyon, de lehet egy GCam jót fog tenni neki!

(#318) retesz147 válasza ferrari1 (#317) üzenetére


retesz147
addikt

Sztem a szokásos menetet kell nyomni, méghozzá kell rá dobni egy EU DEV-et és sokminden kisimul...

Xiaomi 13 eu dev...

(#319) ferrari1 válasza retesz147 (#314) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszi! Barátom GSM boltjából vettem, Ő meg nagykerből. Nagyon hamar elfogyott a készlet :K

retesz147: Időm nem nagyon engedi a romolgatást, ebből kell kihoznom a legtöbbet. De soha nem mondom, hogy soha...

[ Szerkesztve ]

(#320) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Alza + ajándék MI porszívó:
Valóban adják, de az átvétele kicsit későbbre tolódik mint a telefoné. Előbbi okt 30, utóbbi november 5

[ Szerkesztve ]

(#321) predakon válasza Kolondrum (#320) üzenetére


predakon
őstag

bakker, ez rohadt jó deal

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#322) ferrari1


ferrari1
őstag

Első képek...

[link]

(#324) Tiédetis válasza predakon (#321) üzenetére


Tiédetis
senior tag

185k a turbadónál

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#326) ferrari1


ferrari1
őstag

Tudom senki nem szereti az ilyen képeket, de azért elég szembetűnő...

GCam vs gyári camera app... Módosítatlan képek!

[link] Eredetiek!

[ Szerkesztve ]

(#327) siege5 válasza ferrari1 (#326) üzenetére


siege5
aktív tag

Hmm közel sem vállalhatatlan, de azért elég szembetűnő az eredetin a maszatolás.

(#331) hroberto válasza ferrari1 (#316) üzenetére


hroberto
addikt

Ez az ami hiányzik nekem a Mi10-ből. Igazán beletehették volna...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#334) Black&White válasza kano (#332) üzenetére


Black&White
addikt

Grat, ez így eléggé bestbuy volt! ;]

(#336) clubmonaco


clubmonaco
tag

Elégedett valaki akkor a kép minőségével ami a mi 10t pro csinál?

(#338) ferrari1 válasza clubmonaco (#336) üzenetére


ferrari1
őstag

Többet vártam tőle. GCammal valamivel jobb a helyzet.

(#339) clubmonaco válasza ferrari1 (#338) üzenetére


clubmonaco
tag

Èrtem.Köszi a választ.Kicsit lenyomott válaszod a kamerával kapcsán.Már nem tudom milyen telót kéne venni akkor..

(#340) kano válasza Black&White (#334) üzenetére


kano
nagyúr

Ha jó lesz a kamera, akkor tényleg, ha nem akkor marad az U11.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#342) koxx válasza ferrari1 (#312) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megtennéd, hogy megnézed a cib bank appot elindul-e rendesen? :) Előrendeltem én is, emellett egy iphone 12 is szóba került, de elég nagy az árdifi. Meglátjuk ez mennyire válik be.

(#343) ferrari1 válasza clubmonaco (#339) üzenetére


ferrari1
őstag

Bocsi, de nem fogok ódákat zengeni valamiről, amim épp van. Jelen állapotában nem tetszik a gyári app képe. Jövőben még javíthatnak rajta, mert szerintem van mit. Minden más eddig rendben van. A kijelzője kifejezetten tetszik :K

(#345) kano válasza ferrari1 (#343) üzenetére


kano
nagyúr

Én is reménykedem benne, hogy a Note 10-hez hasonlóan ez is jó lesz kamera ügyileg. Nekem most mincs kedvem vele egyelőre próbálkozni, de hónaptól majd nézegetem az egyes Gcam verziókat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#346) ferrari1 válasza kano (#345) üzenetére


ferrari1
őstag

Egy verzió, de gondolom láttad már: [link]

(#347) kano válasza ferrari1 (#346) üzenetére


kano
nagyúr

:K Olyan röhejes, hogy egy majdnem 3 éves HTC U11 fényképei a mai napig az élmezőnyben van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#348) minimumgame válasza koxx (#342) üzenetére


minimumgame
tag

Én is nagyon gondolkodom Mi 10T Pro és az iphone 12 között. Képek, videókról már van valami összehasonlítás:
[link]
Kamera a fő szempont nekem, plusz az S20 FE is szóba jöhet. Nagyon nem tudom eldönteni az ár/kamera érték miatt, méretre, külsőre amúgy iphone lenne jó.

(#349) siege5 válasza minimumgame (#348) üzenetére


siege5
aktív tag

Ezzel vagyunk így páran :d (na jó iphone helyett a sima mi 10 van még, de a másik 2 igen) Az az igazság nagyon nincs kedvem mókolni gcammal. Azonban néha nagyon jó képeket látok, néha meg kevésbé jókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.