Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) imibogyo válasza dragonfx (#27) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem is alakul ez még bőven nálad. Mindenki így kezdte. Na jó, ha nem is így (például neonozás megosztó), de szóval mindig van hova fejlődni. Fogd fel az itt elhangzottakat építő jellegű kritikának. Én is így tettem anno. És attól retro, hogy valamikor a 2000-200x-es években voltak az ilyen színes-világítós-eklektikus gépek ""menők"", ma már nem igazán.

Ez a munkád nekem sem tetszik. Túl össze-vissza, de a következő simán lehet jó (a negyedig-ötödik meg még jobb). A kivitelezés is javul majd idővel, ahogy egyre több mindent készítesz. Mondjuk főleg a tervezettséget hiányolom nálad (nem a 3d-s tervekre gondolok első sorban, hanem, hogy kerek egész legyen amit készítesz), kicsit olyan, mintha az "ahogy esik úgy puffan elv" lenne a szervező erő.

Egyébként elég rohamosan tud fejlődni az ember (tervezésben is), ahogy egyre több mindent készít. Bár a legtöbb ház amit én csináltam sem tetszett szinte senkinek sem, csak nekem, de azért nem adtam fel folytattam tovább. Mondjuk mostanában nem készítettem semmi számítógéppel kapcsolatos dolgot, inkább nagyobb szabású munkákkal kötöttem le a szinte nem is létező szabadidőmet. :K

Azt gondoltam többeknek fog tetszeni.
Az a baj, hogy nagyon magasra került az a bizonyos léc a modding világában. Ma már olyan profi munkák látnak napvilágot nap, mint nap, hogy amikor az emberek meglátnak például egy ilyen gépet, utána már nem igazán tudják értékelni az egyszerűbben, sokszor kevés pénzből, kevés géppel, házi barkácsolással készült gépeket (tisztelet a kivételnek mind megítélés és értékelés terén, mind a "kis pénzből nagyot alkotás" terén, melyre jó pár hazai példa is van, például itt a PH-n is). :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.