Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Szabo Mark01 válasza eami (#200) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

és valaki ne mcserélné vezetékesét vezeték nélkülire ?

(#202) kenwood3 válasza Szabo Mark01 (#197) üzenetére


kenwood3
őstag

[link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#203) Szabo Mark01 válasza kenwood3 (#202) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

hát a play and charger árából veszek má receivert

(#204) Draken


Draken
őstag

Hol tudok venni legolcsóbban (és a leggyorsabban) vevőegységet? Külön még megkapható a vezeték nélküli joy 5k áron, de nem akarok még ennyit pluszban vevőegységre költeni

(#205) agymenő


agymenő
tag

Sziasztok. Kérdésem az lenne hogy az x gomb kiszokott akadni és olyankor elég kemény benyomni kattan is egy nagyot ez garis probléma-e? Ennek hogy zajlik a menete?

AMD Ryzen R5 3600/LC Power 120/ MSI B450-A Pro Max/2x 8Gb Kingston Hyper X 3000MHz/Palit RTX 3060Ti 8Gb Dual/240 SSD Kingstone/1Tb Toshiba HDD/FSP Hyper K Pro 700W/ Rampage CARISMA MESH ATX/24" 1080p freesync LG

(#206) EasyKnight


EasyKnight
tag

Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Van egy XBOX 360 -as kontrollerem. BOX-hoz vezeték nélkül használom, de van hozzá csatlakoztatható vezetékem, elvileg azzal a PC-re is rá tudom kötni.
Viszont van egy aprócska problémám. A gép nem igazán ismeri fel, ha bedugom, illetve vezeték nélküli kontrollerként jelzi, de egyáltalán nem kezeli.
Tapasztalt már valaki hasonlót?
(Win7 32bit)

A válaszokat előre is köszönöm :)

(#207) eami válasza EasyKnight (#206) üzenetére


eami
addikt

wireless verziót csakis wireless adapterrel lehet PCre kapcsolni.

(#208) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Nekem olyan gondom lenne, hogy amikor bedugom a vezetékes x360 joy-t akkor egy buborék felugrik, hogy telepíti az illesztőprogramot, aztán még 1 buborék, hogy ez sikertelen volt.Vezérlőpultban jelzi, csak nem ismeri fel.Ha rámegyek a hibaelhárításra, ott végigcsinálok mindent, és a végén ezt doba,eszközkezelőbe szintén.A driver az fel van téve, de forintot nemér, most belinkelek pár képet. Win 7 64bit.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#209) ricsike24


ricsike24
tag

Üdv!Olyan kérdésem lenne, hogy Xbox 360-re milyen joy lehet venni!Csak a gyarival megy?Vagy vehetek barmilyen Usb-s-et?Előre is köszi

(#210) eami válasza ricsike24 (#209) üzenetére


eami
addikt

elvileg vannak kompatibilis eszközök, de gondolom nem árulok el vele újat hogy az eredeti a legjobb :)

(#211) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok! A Dishonoredet szeretném gamepaddal játszani de sajnos az enyémet nem támogatja (corsair mt 1507) van valamiféle emulátor amitől xbox 360 controllernek látná a játék?

(#212) eami válasza HULK25 (#211) üzenetére


eami
addikt

nem vágom, de nem is biztos hogy a legjobb helyen kérdezed, mert pont itt nincs rá szükség.

(#213) gahor72


gahor72
aktív tag

Hello mindenkinek!

Egy amatőr kérdés:-ha egy pc.s játék azt írja,hogy az irányítás xbox controller kompatibilis,akkor csak xbox controllerrel játszható,vagy egyéb controller is jó lehet?
Köszi

(#214) andriska0725


andriska0725
tag

hali. tudtok olyan játékokat amiket 2 en, vagy többen lehet játszani, egy pc-n, controllerrel. egymás ellen verekedős, mint a mortal, vagy akármilyen? :D

(#215) eami válasza andriska0725 (#214) üzenetére


eami
addikt

rengeteg ilyen van :DDD de hogy kettőt azért említsek is: Dungeon Defenders és Sonic All stars racing :)

(#216) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Hello, szeretnék xbox 360 kontrollerhez receivert venni( adóvevőt). Ebayen nézegettem, de nem tudom melyiket vegyem. Minél olcsóbban akarom megúszni. Olyanok vannak, amin azt írja, hogy x 360. Mennyiben különbözhet a gyáritól? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#217) akos727 válasza kalozhun100 (#216) üzenetére


akos727
senior tag

Pontosan ez az én szituációm is, egy wireless controllert szeretnék pchez csatlakoztatni akár kábellel, de ha nem, akkor receiver. Ajánlotok valamit? Hátha feléled a topic.

(#218) kalozhun100 válasza akos727 (#217) üzenetére


kalozhun100
őstag

Én tudom ajánlani az XBOX One kontrollert. Vezetékkel lehet PC-re csatlakoztatni, én ilyent vettem. Nem bántam meg. Egyszer biztos adnak ki hozzá adaptert is.:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#219) akos727 válasza kalozhun100 (#218) üzenetére


akos727
senior tag

Csak a lényeg az, hogy a 360 kontroller adott, így jobban járnék egy wireless adapterrel. Kérdés, hogy a Microsofton kivul melyik jo, ebayen már 2000ft körül millio darab van, és ha mukodnek, hat miert ne.

(#220) kalozhun100 válasza akos727 (#219) üzenetére


kalozhun100
őstag

Én haveromnak rendeltem ebayről 1800Ftért receivert, a héten hétfőn jött meg és tökéletesen működik.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#221) sznoopy1977


sznoopy1977
tag

Sziasztok, xbox kontroller joy-ai akadnak picit. Ezekwt meg lehet takarítani valahogy?

(#222) eami válasza sznoopy1977 (#221) üzenetére


eami
addikt

Tuti, bár én még nem bontottam meg az enyém. Ebayről kb minden pótolható hozzá, nem is túl drágán.

[ Szerkesztve ]

(#223) AS


AS
félisten

Tehát az uj Xbox One kontroller csak kábellel kompatibilis pc vel? Ezt tudtam is.
De ugyan úgy minden játékot felismer mint a xbox 360 ?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#224) kalozhun100 válasza AS (#223) üzenetére


kalozhun100
őstag

Igen. Mikor jön már az adapter Xbox One kontrollerhez?:(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#225) AS válasza kalozhun100 (#224) üzenetére


AS
félisten

Jó kérdés, De akkor még kell külön USB kábel hozzá, (mikro usb USB véggel )
Bármelyik jó hozzá vagy valami specko márka kell hozzá?
Ezt néztem hozzá

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#226) kalozhun100 válasza AS (#225) üzenetére


kalozhun100
őstag

Én a kontrollert Play&Charge Kittel vettem, abban van rendes usb kábel.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#227) AS válasza kalozhun100 (#226) üzenetére


AS
félisten

Ahogy nézzem a videókat van benne. Ha meg nincs azt mondják jó hozzá bármilyen mirco USb .
Persze jobb lenne vezeték nélkül .....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#228) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Windowsos ÉS Androidos játékokhoz Xbox 360 vagy One kontrollert érdemes venni? Gondolok itt arra hogy a One kontrollere annyira kényelmes hogy rászánnám az extra pénzt, viszont nem tudom mennyire kompatibilis az említett platformokkal.
Szerintetek?

(#229) eami válasza AeSDé Team (#228) üzenetére


eami
addikt

egyelőre egyikre sem venném meg. Amíg nem lesz Windows alá is wireless support, addig marad a 360.

(#230) AeSDé Team válasza eami (#229) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Rendben, akkor mindenképp 360-asat veszek :)
Annyit még kérdeznék hogy honnan érdemes venni? Nem vagyok otthon kontroller témában, és gyanítom hogy a Microsoft nem maga gyártja ezeket, hanem beszállító(i) vannak. Ezek mind egyformák, vagy lehet minőségbeli különbség?

(#231) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok! Vásárlás előtt állok , szerintetek teljesen jó egy Xbox 360 Controller vagy Trust Gxt39 vegyek?
És mi a garancia , hogy ahhoz játékhoz működni fog, van valami kompatbilis lista?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#232) eami válasza BenQhunria (#231) üzenetére


eami
addikt

xbox controller kb minden olyan PC-s játékkal kompatibilis ami támogatja a controller használatát.

(#233) ron8


ron8
senior tag

Hy! Ebay-ről rendeltem egy joyt, és az a problémám hogy az esetek többségében ha lenyomom a right sticket akkor kikapcsol az egész. Hogyan lehet ezt megoldani?

(#234) eami válasza ron8 (#233) üzenetére


eami
addikt

azért ez így nem túl normális dolog. esetleg szedd szét és néz meg hátha valami rosszul van rögzítve. jobb ötletem sajnos nincs :\

(#235) csemege86


csemege86
tag

Sziasztok,

tud valaki xbox 360 kontroller javítást Budapesten? Az egyik hátsó gomb kontaktos.

Andris

(#236) Bjørgersson válasza csemege86 (#235) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Konzolok Szervize?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#237) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

PC játékra vennék X360 zsinóros kontrollert a kompatibilitási problémák kiküszöbölése érdekében.
Illetve, van olyan alternatíva, ami 100% kompatibilitással bír, és minőségben is megfelelő, de számottevően olcsóbb?

(#238) eami válasza IG55 (#237) üzenetére


eami
addikt

x360 az ajánlott. elég korrekt áron mérik. saját javaslatom hogy akkor már wireless verziót vegyél mert sokkal kényelmesebb és semmi hátránya sincs ;(

(#239) Perseus871


Perseus871
tag

Sziasztok!
Lecserélem a kontrollerem, mert a régi analógja elromlott. Viszont az újat sok játék nem ismeri fel. Fifa 17-el teljesen jó, de pl a db xenoverse2, a maffia3, vagy a witcher3 már nem érzékeli... mortal kombatX-nél meg teljesen más a gomb elosztás.
Ez volt a régi, amit minden game felismert:
[link]
Ez meg az új amit eddig csak a Fifa17:
[link]
Van valami ötletetek?

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#240) eami válasza Perseus871 (#239) üzenetére


eami
addikt

igen, vegyél egy másik xbox 360 controllert, mert ami most van az nem az :(

(#241) Perseus871 válasza eami (#240) üzenetére


Perseus871
tag

Gondoltam rá hogy rendelek egy párt ugyanabból ami eddig volt... csak gondoltam teszek egy próbát

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#242) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem, mert lassan kihullik a maradék hajam is.
Van egy Xbox 360 vezeték nélküli kontrollerem, hozzá egy USB-s vevő és egy Play&Charge Kit-em.
Tavaly szeptemberben még minden tökéletesen ment, de azóta nem akar működni a dolog. A kontroller simán aksiról vagy elemről nem kapcsol be, a vevőt nem érzékeli a Windows, de ha pl rákötöm a töltő kábelt, akkor a töltő led csak felvillan egy pillanatra, eszközkezelőben ugyan megjelenik a toltő kit, de nem tölt semmit és ha megnyomom a kontrolleren a nagy gombot, akkor csak villog de nem talál semmit.
Jelenleg a Windows 10 őszi frissítése van fent, de frissítés előtt se ment. Az elmúlt 1 évben kicsit hanyagoltam az eszközt, de a napokban újra játszottam volna vele, de semmi.
Találkozott már valaki ilyennel?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#243) rocket válasza J0shu4M1ll3r (#242) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Manualisan kell hozza adni az eszkozt.

Regi Win7 modszerrel egyszerubb, kereses ->vezérlőpult->hardver és hang->eszkozkezelo, itt megkeresed a sarga felkiallto jeles usb eszkozt (lehet nem usb alatt szerepel, de felkiallto jelell van az biztos), aztan jobb eger gomb->illesztoprogram frissitese->illesztoprogramok keresese talozzassal->valasztas a szamitogepen talalhato illeszto programok listabol->xbox360 vezetek nelkuli vevo Windows rendszerekhez, kivalasztod es telepited.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#244) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#243) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Szia!
Sajnos a gép egyáltalán nem érzékeli a vevőt. Kipróbáltam a laptopomon, ott ugyan megtalálja sárga felkiáltójelesen, de az általad említett manuális hozzáadás meg hibára fut. Hiába jelölöm ki, hogy melyik illesztőt telepítse, hibaüzenetet ad, hogy nem sikerült. De a gépem még nem is érzékeli. Kipróbáltam az összes usb porton, illetve egy külső hdd-vel is megnéztem a portokat, azt viszont megtalálta.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#245) rocket válasza J0shu4M1ll3r (#244) üzenetére


rocket
nagyúr

A vevo egysegen vilagit a led az asztali gepeden?
Laptopon van valami hibakod, vagy csak annyit ir, hogy nem sikerult?

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#246) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#245) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Nem világít, hiába próbáltam végig minden usb portot, semmi.
Laptopon ugyan nem világít, de ott legalább kaptam a szokásos "Kód 10" üzenetet, de folyamatosan hibára fut.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#247) rocket válasza J0shu4M1ll3r (#246) üzenetére


rocket
nagyúr

Kod 10 az az eszkoz nem tudott elindulni hibauzenet.
Laptopon a felkiallto jeles eszkoz biztos a vevo? es nem valami mas komponens drivere nincs telepitve?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#248) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#247) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igen, biztos: Xbox 360 vezeték nélküli vevő Windows rendszerhez néven fut. És a hibában csak annyi van, hogy nem sikerült és az említett 10-es kód :(

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#249) rocket válasza J0shu4M1ll3r (#248) üzenetére


rocket
nagyúr

Probald meg eszkoz eltavolitasat az eszkozkezeloben, majd huzd ki USB portbol, reboot es dugd vissza, aztan proba ujra.

Mondjuk ettol fuggetlenul rejtely asztali gepen miert nem latja, nincs olyan eszkozkezeloben, hogy "xbox360 periferiak" ?

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#250) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#249) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Amint haza érek rápróbálok laptopon, köszi.

Gépen nincs, csak sima xbox periféria. 360-at nem találok. Arra gondoltam én is, hogy manuálisan hozzáadom, de még a lehetőség sincs ott. Csak bosszant és emiatt nem feltétlen húznám újra a rendszert. Remélem legalább laptopon meg tudom csinálni. Már ccleaner-en is túl vagyok, de semmi javulás.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.