Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#249) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Megpróbáltam az eltávolítást, majd újra csatlakoztatást. Ismét ismeretlen eszközként hozza, majd a kézi driver kiválasztása után megint 10es kód. Jelenleg xbox 360 perifériák alatt látszik a vevő, de ott is sárga felkiáltójellel, és a vevő nem világít. Kezdem feladni :(

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#252) J0shu4M1ll3r válasza rocket (#249) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Megvan mi(k) volt(ak) a baj(ok):
- vevőben az F1 biztosíték kiégett, szériahba elvileg (joysefke, köszi az infót), át lett kötve egy vezetékkel, most működik. Win 10 kapásból felismeri.
- az aksipakkban a 2 aksicella kuka, teljesen nullára merült, úgyhogy szétbontottam és áthidaló megoldásnak betettem másik 2 aksit, majd összeragasztottam a tokot
- az elemtartóban meg még korábban kifolyt az elem és ezért nem érintkezett, kicsit lepucoltam, és most az is működik.
Jól összejött minden. Most majd vehetek egy új elemtartót meg aksit, de legalább nem kuka.
Köszi a segítséget!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#253) #57527808


#57527808
törölt tag

mennyire éri meg javíttatni a kontakthibás vezetékes kontrollert?
haver vett tőlem kb egy éve ilyen vezetékes xbox 360 kontrollert, és valahol az első 2 cm-nél meg van törve a kábel.
szerintem abból adódik, hogy ölben használja a klavit, és a klavi felett vezette el a kábelt. előtte én is ugyanolyan fotelből használtam, és értelemszerűen a kis "bumszli" a gravitáció hatására lefele lógott.
nézegettem videókat, és forrasztva van a kábel, így laikusként nem babrálnám.
nekem annyiban kellemetlen, hogy új vásárlására próbáltam inspirálni, de fél év használat után megvette tőlem a kölcsönadott darabot.

[ Szerkesztve ]

(#254) HurkaLES


HurkaLES
tag

Hogy mekkora áldás egy xbox 360 kontroller egy kis olcsó kontroller után. Király érzés hogy nem kell 1 órát szenvedni játékoknál hogy meglegyen a tökéletes beállítás... Gondolkodom hogy beszerzek egy vezeték nélkülit is. Azzal nem szokott gond lenni?

(#255) eami válasza HurkaLES (#254) üzenetére


eami
addikt

nem, semmi különbség nincs köztük. azon kívül hogy a wireless kényelmesebb. eneloop akksival javaslom használni.

(#256) HurkaLES válasza eami (#255) üzenetére


HurkaLES
tag

Vezetékesnél néha tapasztalom azt egyébként h leválasztja a gép. Gyanakodtam rá h esetleg rosszul érintkezik, de egyik haveromét is leszokta. Ez miért lehet? Vagy mind kettőnél érintkezési baj lehet?

(#257) eami válasza HurkaLES (#256) üzenetére


eami
addikt

energia takarékosssagi beállítások?

(#258) HurkaLES válasza eami (#257) üzenetére


HurkaLES
tag

Nem is tudtam hogy van USB-re is hatással. Most találtam egy olyat hogy USB szelektív felfüggesztés. Eddig engedélyezve volt azt most letiltottam. Remélhetőleg ez volt a probléma. Mindenesetre köszönöm!! :)

(#259) J0shu4M1ll3r válasza HurkaLES (#258) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Esetleg még Eszközkezelőn belül meg tudod nézni az USB-vezérlők résznél az adott port tulajdonságain belül, hogy az Energiagazdálkodás fül alatt a "A gép kikapcsolhatja..." résznél van-e pipa vagy nincs.
Ezt is ki tudod kapcsolni.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#260) HurkaLES válasza J0shu4M1ll3r (#259) üzenetére


HurkaLES
tag

Köszönöm, az egyik porton volt pipa. Ki is kapcsoltam egyből. Holnap le is tesztelem a kontrollert.

(#261) Stracchi


Stracchi
újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni még egy controllert PC-hez, hogy multiban is lehessen játszani, viszont nem tudom, hogy az NSF-00002 típust fel fogja-e ismerni a gépem a korábban vásárolt JR9-00010 adapterével és hogy nem fogják-e esetleg zavarni egymást.

Köszi előre is.

(#262) J0shu4M1ll3r válasza Stracchi (#261) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Szia!
Elvileg a 2 különböző cikkszám csak annyit jelöl, hogy az NSF-00002 csak egy különálló kontroller, míg a JR9-00010 egy olyan csomag, amiben egy kontroller és egy USB-s vevőegység is van, hogy pc-n is lehessen használni. Webáruházak pl külön kategóriába is sorolják a 2 csomagot, mert a kontroller konzol kiegészítő, míg a vevős csomag már számítógép periféria.
Mondhatjuk úgy is, hogy a JR9-00010 csomagban van egy vevőegység és egy NSF-00002 kontroller. A vevő pedig 4 kontrollert tud kezelni, egymást nem fogják zavarni, külön csatornát kapnak.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#263) Stracchi válasza J0shu4M1ll3r (#262) üzenetére


Stracchi
újonc

Köszi szépen a gyors választ, én is így gondoltam. :C

(#264) thotzoltan


thotzoltan
tag

Sziasztok! Vettem a gyerekemnek egy XBOX 360 vezeték nélküli kontrollert ,PC-én szeretnénk játszani,de nem találunk hozzá kompatibilis játékokat..vagy csak nem tudom beállítani a gépet? Minecraft,Worldtank,ilyesmi fut vele?

(#265) eami válasza thotzoltan (#264) üzenetére


eami
addikt

egyik sem controlleres játék. itt van 10 ezer játék ami az ;)

(#266) thotzoltan válasza eami (#265) üzenetére


thotzoltan
tag

Worldwar játékok már futnak simán...) köszönöm,ezt már megtaláltam..:) szép estét..

(#267) thotzoltan válasza eami (#265) üzenetére


thotzoltan
tag

Szia...valamiért nem indulnak el a játék,de a PC össze van kapcsolva a kontrollerrel..Tehát fent van a Stem,a Worldtank..és a játék maga elindul,lő is a tank,az idő megy,csak a tankot magát nem tudjuk elindítani..hol lehet a gombokat beállítani a kontrolleren?...bocs,de mi nagyon kezdők vagyunk ezzel a kütyüvel,vak vezeti világtalant..7 éves a fiam,én meg 50-nel több...nekem ez kimaradt...

(#268) DeFranco válasza thotzoltan (#267) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vegyetek egy vezeték nélküli billentyűzetet meg egeret ha mindenképpen azt a world of tankot akarjátok játszani.

egyszer már kiokosítottunk ebből, hogy az a játék kontrolleres vezérlésre nem alkalmas, azt is elmondtuk, hogy a kontroller a lényeg, akkor milyen játékokat válasszatok.

kérlek olvasd el figyelmesen amit nem kis munka árán összehordtunk neked a gamepad topicban és körültekintően járj el a gép használatakor, mert ez hogy szemmel láthatóan sem nem értesz hozzá (bocsánatos) sem nem veszed figyelembe amit leírunk neked (nem az) sem nem figyelsz oda legalább minimálisan hogy mit csinálsz (ez sem az) nem lesz fenntartható.

mindenképpen wot-ozni akar a 7 éves kisfiad? OK, mk220 és csapathatja a dűnéken.

iggazzy kontrollerrel akar játszani? ott van az eami által linkelt választék, lehet ebből válogatni. ha ebből nem tud választani akkor meg kisnyúl.

(#269) thotzoltan válasza DeFranco (#268) üzenetére


thotzoltan
tag

a kérdésem arra irányult,hogy hogyan tudom beállítani a gombokat a kontrolleren..:)egyébként a World wars repülős például remekül működik a kontrollerrel..:)

(#270) eami válasza thotzoltan (#269) üzenetére


eami
addikt

itt le van írva a téma. de alapvetően a PC-s verzió NEM támogatja a controllereket, szóval minden megoldás olyan lesz amilyen.

(#271) thotzoltan válasza eami (#270) üzenetére


thotzoltan
tag

Köszönöm,de sajnos angolul nem tudok...:(

(#272) eami válasza thotzoltan (#271) üzenetére


eami
addikt

google translate akár teljes oldalakat is fordít, de a lényeg:
NEM támogatja a játék a controllereket. pont.
ha mégis akarjátok kínozni magatokat akkor vannak rá szoftverek amivel bármit be lehet állítani a controller gombjaira. ilyen például a Controller Companion. De teljesen egyértelmű hogy a controlleren kevesen gomb van mint egy billentyűzeten + egeren, szóval teljes értékűen nem tudod kiváltani azokat ennél a játéknál. szóval vagy keressetek olyan játékot ami támogatja a controllereket, vagy használjatok vezeték nélküli bill+egeret.

(#273) Sümi_


Sümi_
újonc

Sziasztok!

Egy Wireless Xbox360 kontrollert használok egy Xbox-os jelvevővel.
A vezérlő a legtöbb játékommal működik (Cuphead, Dark Souls III, Battleblock Theater), azonban furcsa módon néhánnyal nem (Injustice 2, Rainbow Six: Siege, Overwatch).
Próbáltam újratelepíteni a kontroller driverét, a vevő driverét, letörölni ezeket, majd újra letölteni, kipróbáltam más kontrollereket vevővel, de a helyzet nem változott. Leteszteltem a kart és a vevőt egyik haveromnál is, ugyanezekkel a játékokkal, ott működött.
Rákerestem a problémára külföldi és belföldi fórumokon is, de sehol nem találtam megoldást a hibára. Írtam a Blizzard Supportnak és a Microsoftnak is az ügyben, de a Blizz "elzavart", mondván, hogy ez nem az ő hatáskörük, a Microsoft-tól pedig semmi használhatót nem kaptam.
Kezdek nagyon kifogyni az ötletekből, az Injustice-t frissen vettem, nagyon idegesítő, hogy nem megy kontrollerrel.

(#274) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sziasztok! Wettem egy vezetéknélküli xbox 360 controllert de sajnos nem pc-hez hanem xbox-hoz.Az lenne a kérdésem,hogy ha veszek egy XBOX 360 USB PC wirelles fogadóegységet akkor tudom e használni pc-hez is?

(#275) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok. Vezeték nélküli kontrollerhez vásároltam egy vezetéket. Viszont PC-hez csatlakoztatva felismeri a PC vezeték nélküli vezérlőnek, viszont a kontroller csak villog, játékoknál pedig nem reagál semmit... A Wifi kontroller csak hozzá való adapterrel megy gépen vagy mennie kellene ilyen kábellel is???

Tárgytalan, fent olvasva megtaláltam a választ.

[ Szerkesztve ]

(#276) Shy


Shy
tag

Sziasztok!

Segítséget kérek Tőletek, szeretnék venni webshopból egy Microsoft Xbox One S Gamepad kontrollert. Viszont sehol nincs infó, hogy a PCvel való csatlakozáshoz minden eszköz benne van-e a csomagolásban? Ugye ez BT adapterrel működne és nagyon nem mindegy ilyesmi van-e hozzá például alapból? Ha valaki ezt tudja pls jelezze köszönöm :F :F :F :R :R :R

Kell, vagy rakom el?!

(#277) lev258 válasza Shy (#276) üzenetére


lev258
veterán

A webshop oldalán le kellene írniuk, mi van a csomagban. Egyébként az esetek többségében külön kell megvenni az adaptert, azért is elkérnek egy szép kis összeget.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#278) Shy válasza lev258 (#277) üzenetére


Shy
tag

Sajnos nincs leírva és az ügyfélszolga sem tudta megmondani mi van benne. Itt a link hátha van ötlet, ha külön meg kell venni pluszban ha jól látom az 4-5k alsó hangon.. Necces...

https://www.mall.hu/jatekkonzol-kiegesztitok/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller-tf5-00003

Kell, vagy rakom el?!

(#279) lev258 válasza Shy (#278) üzenetére


lev258
veterán

Annyiért biztos, hogy nem adnak hozzá adaptert.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#280) droti25


droti25
őstag

Sziasztok,

Hogy jelzi az xbox 360 wireless controller ha merül az elem?

(#281) #81556480 válasza droti25 (#280) üzenetére


#81556480
törölt tag

A középső állapotjelző led villogni fog.

(#282) droti25 válasza #81556480 (#281) üzenetére


droti25
őstag

Majd visszaáll? Vagy egyfolytában villog visszaállás nélkül?

(#283) #81556480 válasza droti25 (#282) üzenetére


#81556480
törölt tag

Úgy emlékszem hogy csak időnként kezd villogásba.

(#284) droti25 válasza #81556480 (#283) üzenetére


droti25
őstag

Rendben!
Köszönöm a segítséget :)

(#285) droti25


droti25
őstag

Van lehetőség PC-vel használva a controller-t kikapcsolni vhogy?

(#286) #81556480 válasza droti25 (#285) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt már kérdeztem valahol, de nem volt rá értelmes válasz, csak hogy kiveszed az elemtartót. Én szoktam hagyni, hogy majd kikapcsol.

(#287) imi123


imi123
őstag

Sziasztok.

Használ itt valaki Xone gamepadot pc-n?
Tudom hogy ez X360 topic de hátha:)

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#288) rumkola


rumkola
veterán

Üdv! Olvasgattam, de nem találok egyértelmű választ. Xbox 360 kontrollerét tudom használni win10-en egy sima bluetooth dongle segítségéval? Ha igen hogyan? Sehogyan sem tudom párosítani. Vagy ez csak a sajátjávall megy? Ha igen akkor rothadjanak el.

(#289) elder troll válasza rumkola (#288) üzenetére


elder troll
senior tag

Xbox One S (és ez utáni) kontroller működik bluetooth kütyüvel, a 360 kontroller csak a saját vevőjével megy.

[ Szerkesztve ]

(#290) rumkola válasza elder troll (#289) üzenetére


rumkola
veterán

Köszönöm szépen, végre egy normális válasz! :C :R

(#291) sutaxx


sutaxx
tag

Sziasztok!

2020-ban mennyire szuperál a jó öreg XB360 kontroller a PC-s játékoknál? Gondolok itt azokra az újabb játékokra, ahol a Joy kiosztást Xbox ONE kontrollerrel szemléltetik.

Hezitálok a 360 és a(z) ONE-S joy vásárlás között.

(#292) hhenry válasza sutaxx (#291) üzenetére


hhenry
őstag

Helló! Inkább vegyél One kontrollert,jobb minőség már,sokkal!

(#293) sutaxx válasza hhenry (#292) üzenetére


sutaxx
tag

Végül nem vettem semmit, mert találtam egy joy-t elfekvőben ami jól műküdik... ellenben felmerült a kérdés: Xbox360 PC reciver 1 vagy akár 2 joy-t is tud-e kezelni egyszerre?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.