Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sose fogom megérteni ebbe mi a jó..már nem a játékban, hanem konkrétan a pankrációban.
Nevetséges koreográfiák, a világ legbénább színészeitől...

Oké, tudom, néha komolyan megsérülnek, dehát ilyen ez a színészi lét :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Deck válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Deck
titán

A valóságshow-kba mi a jó meg a sok szemét műsorba? Mégis milliók nézik.. :D

PS5

(#3) Sirandrish válasza Deck (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk kb az is ennyire van megrendezve :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Deck válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Deck
titán

Ahogy mondod :D

PS5

(#5) persil válasza Sirandrish (#1) üzenetére


persil
nagyúr

Sokan forma 1-et, curling-et, meg sakk vilagbajnoksagot neznek nagy orommel, en meg biztos, hogy 10 perc utan felkotnem magam az unalomtol :D

Masok vagyunk, ha nem lenne ra igeny, akkor nem lenne sem a show, sem pedig a jatekok. :)

Egyebkent en sem szeretem, nagyjabol az a velemenyem, mint neked, bar lattam mar egy-ket vicces pillanatot is. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6) Sirandrish válasza persil (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk egy sakk vb-t megnéznék szívesen...a szívem csak úgy kalapálna :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) VIC20


VIC20
őstag

Micsoda elmés játék...

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerintem a koreográfiákkal nincs semmi gond. Elég látványosak, függetlenül attól, hogy megrendezettek. Meg azért a pankrátorok elképesztően jó kondiban vannak és ezt nem szégyellik megmutatni is. :)Szerintem ez a varázsa a dolognak.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) pr0bi válasza Sirandrish (#1) üzenetére


pr0bi
senior tag

A mai pankrációnak nevezett show nagyon ellaposodott, unalmas. Nézz meg egy régi műsort a '80, '90-es vagy 2000-es évek elejéből (pl,WWF golden era,attitude era,WCW Monday nitro, WWE ruthless aggression) és garantáltan átjön a feeling mi is volt ez régen. Nagybetűs karakterek, legendák, köze nincs ehhez a hulladékhoz ami manapság megy.

[ Szerkesztve ]

(#10) Cyrin válasza pr0bi (#9) üzenetére


Cyrin
addikt

+1

régen nagyon szerettem, és mondhatni onnan tanultam meg angolul.
régen volt történet egy-egy szereplő körül, nem voltak csúnya szavak stb.

(#11) myckey válasza Sirandrish (#1) üzenetére


myckey
veterán

Nagy "bátorságra" vall, nevetségesnek titulálni őket. :)

Ettől azért egy kicsit komplexebb dolog a pankráció. ;)
Nagyon nem egyszerű és hétköznapi "mókusok" ők.

Igen, eljátszanak bizonyos dolgokat. De ettől függetlenül, a valóság az fájdalmas, nagyon is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.