Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Bici #57 üzenetére

    Szerintem itt annyi tortent, hogy a blizz lerakott annyi penzt ami megerte az ms-nek aztan az X munkaorat, hogy ez a funkcio elerheto legyen. A cikm is emliti, hogy ugye ez nem a wu-n keresztul lesz kiosztva, hanem maga a jatek telepiti a szukseges dolgokat. Ezt a funkciot konkretan csak az kapja meg, akire egyszerre igaz a W7 es a WoW-al jatszok, nem hiszem hogy ez egy hatalmas tomeg lenne (vilagviszonylatban persze).

    "A Microsoft-nak eddig nem nagyon megy ez a rolling release modell.
    Legyen csak evente frissites, vagy ket evente, de akkor az legyen fasza. Az MS juzerek nagy resze nem szeret kiserletezni, mint egy Arch linux juzer."

    Ezzel teljes mertekben egyet ertek, de ne hagyjuk azert figyelmen kivul, hogy ez egy nagyon uj dolog naluk. Arch miota letezik RR, a Win meg az elmult 2X evbol csak az utolso 5ben. Nyilvan ez egy komoly atallas. Persze ez nem magyarazat azokra a hibakra amiket osszehoznak neha, de teny.

Új hozzászólás Aktív témák