Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#599) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jó, részletes cikk, hasznos információkkal. Kedvet csináltál nekem, hogy újra elkezdjek kísérletezni. :)

Ős Windows-felhasználóként párszor próbálkoztam már különböző disztrókkal (Ubuntu, Zorin, meg még nemtommi), amik kivétel nélkül negatív benyomást keltettek. Legtöbbször alapvető drivereket képtelen voltam rá feltelepíteni. Továbbá nagyon bosszantott, hogy képtelen voltam beállítani egy 16:10-es monitorhoz illő felbontást, ami ha valahogy Terminalban való trükközések után sikerült is, újraindítás után az egészet elfelejtette a rendszer.

Van egy jó öreg, ám annál hűségesebb munkatársam egy Dell Inspiron 1525 notebook személyében (2GHz C2D, IntelGMA, 4GB RAM, 64GB SSD). Főleg Google táblázat szerkesztésre használom, de néha kicsit többre is; böngészés, YouTube, film nézés.
Nem mondom, hogy kínosan lassú Windows 10-zel, de időnként besokall szegény. Ezen fogom kipróbálni a Xubuntut az ajánlásod alapján.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.