Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#570) hcl válasza zoltanz (#554) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A 8-10 fel se megy arra a procira :D Az utolsó a 7, ami felment. De jellemzőbben az ilyenek még mindig XP-t használnak.
Hogy miért tolják még olyan hardveren, azt én sem szoktam érteni.

(Btw autó, elért egy kort - ja, én is elköltöttem már sok százezret a 10-25 év közötti autóimra, a mostani 18 - de pont ha kiszámolom, ha 15 év alatt belement egy új autó ára, az nekem nem baj - pláne, hogy azt egyben sosem tudtam volna kifizetni. Ugyanakkor egy ilyen bő 200 ezres kasztnizás esetén ott van az, hogy a ráköltött összeg + spórolt pénzemen is csak valami lutri használtat tudnék venni, a sajátom megmondjuk amúgy rendben van... Most az, hogy 5 évvel fiatalabb használtban üljek, az mindegy. Szóval ja, nem gazdaságos, de kevésbé gazdaságtalan, mint másikat venni. Laptopnál azért nem így van, mert annak a használati értéke kb. nullára megy pár év alatt, az 20 éves autóval meg ugyanúgy 90 sebességkorlátozás közúton, mint egy újjal.)

@Arnyekxxx : Pont a MS kezdte el rejtegetni a meghajtó-betűjeleket az utolsó pár verzióban... A usereknek ugyanis még az is gondot okozott. Amúgy ha Linuxon nyitogat kártékony oldalakat, nem sok minden fog történni, egyszerűen a winre írt kódok nem futnak le.

@Ubyegon2 : Gnome Commender :) De van rakás kétpaneles Linuxra.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.