Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) ClaydovE válasza kisgabor87 (#6132) üzenetére


ClaydovE
tag

Nekem még 1x sem fagyott le, most is épp böngészőben (gyári) nézek youtube-ot.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#6152) _seth_ válasza kelzsoca (#6150) üzenetére


_seth_
veterán

A gyári visszaállítás segített szerencsére, köszi a segítséget azért :) Na igen, új még ez a fajta, a hiba pedig annyit találtam, hogy a google fiókkal kapcsolatos.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6153) lobedoc válasza Total Noob (#6147) üzenetére


lobedoc
tag

Good News!!! I read the forum, and the development progress is very good.:):)

Translation for Hungarian guys:
XDA developers fórumon van egy bejegyzés, ahol CyanogenMod Amlogic AML8726-M tabletek számára való feljlesztése fejlesztés folyik.
Wayteq xPAD70 is szrepel a listán.

Ami eddig működik:
3D, accelerometer, audio, gapps, hardware accelerated video, HDMI, internal NAND flash, remote controller, SD card, touchscreen, USB host/device, wifi.

ami még nem: 3G, camera, és még számos dolog ami hiányozhat. Lényeg, hogy ez jóhír :)

[ Szerkesztve ]

(#6154) kelzsoca válasza _seth_ (#6152) üzenetére


kelzsoca
félisten

A lényeg hogy megoldódott, nyugodtan hagyd ON-ban a hozzászólásokat, elvégre ez a géppel kapcsolatos :)

(#6153) lobedoc

Már korábban forgattunk saját verziót belőle.

[ Szerkesztve ]

(#6155) lobedoc válasza kelzsoca (#6154) üzenetére


lobedoc
tag

CyanogenMod 9 (ICS/4.0.4) Ez most ICS. és van benne CWM is. Digma iDx7 (a.k.a. WayteQ xPAD-70) ami nekem van. Szerinted feltehetem tabletre? Már letöltöttem.

(#6156) kelzsoca válasza lobedoc (#6155) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnézheted, ha kíváncsi vagy rá, de ha jól emlékszem induláskor valami probléma van/lesz az érzékeléssel, de majd feldobod és meglátod.

(#6157) lobedoc válasza kelzsoca (#6156) üzenetére


lobedoc
tag

[link] Ez az a Digma iDx7, ugyanaz van benne mint az xPAD-ban, szerencsére nem csak a Wayteq forgalmazza :) Kipróbálom.

(#6158) lobedoc válasza kelzsoca (#6156) üzenetére


lobedoc
tag

Minden jól megy ,az orientation van eltolva 90°-al, azt valahogy ki lehet javítani, keresgélek :)

[ Szerkesztve ]

(#6159) lobedoc válasza kelzsoca (#6156) üzenetére


lobedoc
tag

Megvan, rájöttem miért. Be van állítva szerintem valami ilyesmi kódban, hogy nem android:screenOrientation="portrait" legyen, hanem android:screenOrientation="landscape" és szerintem emiatt van az, hogy eltolja a forgatást +90°-al. Van valakinek valami ötlete? A HTC-s recoverym-ben van olyan, h. wipe rotation settings, de amit adtak a romhoz, abban nincs.

(#6160) _seth_ válasza kelzsoca (#6154) üzenetére


_seth_
veterán

Ok ;)

Milyen mobilnet sticket kezel a 70i? Bármelyik jelenleg kapható feltöltőkártyással elboldugul van van egy lista a támogatottakról?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6161) tjb007 válasza _seth_ (#6160) üzenetére


tjb007
nagyúr

Plusz kiegészítés:
"Az azonos típusú modelleknél eltéről hardver illetve szoftver verziók létezhetnek, melyek befolyásolhatják a Tablet PC-vel való együttműködést."

(#6162) Victoryus94 válasza kelzsoca (#6156) üzenetére


Victoryus94
őstag

Helló, a cella készenlétet kiiktató csomagod az xPADra írt kelzsoca RAM legújabb változatánál miután felteszem kb 20-50mb közötti szabad helyet eredményez a beépített memóriában. Kb semmit nem enged telepíteni. Jó lett volna megnövellni egy kicsit az akku használatának idejét, de sajnos így nincs értelme. Én rontottam el valamit? Vagy ez szokásos..? Esetleg rá tudnál nézni, mitől lehet?

(#6163) Zsilike


Zsilike
csendes tag

Hali!

Ha valakinek lesz rá ideje felnyomna pár képet a tabletről meg egy A/4-es meg egy A/5-ös lapról hogy összehasonlítva kb mekkora hozzá?

Előre is köszi!

10 féle ember van, aki érti a 2-es számrendszert és aki nem....

(#6164) fa4hu válasza Victoryus94 (#6162) üzenetére


fa4hu
őstag

Azt nem a cellakészenlétes patch okozza, hanem a másik kettő (ad-hoc wifi, játék) közül valamelyik.

(#6165) Brutális eb válasza Zsilike (#6163) üzenetére


Brutális eb
addikt

[A/4]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6166) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Ez biztos? Mert a file neve (amit "bootoltam") update.zip. és a másik 2nek más a neve.
"xTAB_70_gps_update.zip"
"ad_hoc_update.zip"
És biztos vagyok benne hogy nem neveztem át, és update.zip a csomag neve. (méret: 455 kb.(456kb. on disc) )

(#6167) Victoryus94 válasza fa4hu (#6164) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az 1. oldalon ami kiiktatja a Cellakészenlétet .. az xTAB-ra vagy xPADra van?

(#6168) tjb007 válasza Victoryus94 (#6167) üzenetére


tjb007
nagyúr

Univerzális, jó az az xPAD-70 -hez, az xTAB-70 -hez, az xTAB-100 -hoz és az xTAB-100s -hez is.

(#6169) counterbill


counterbill
senior tag

Azt vhogy belehet állitani h ne sd kártyára mentse a programok sd fájlait hanem a belső memoriába? Kártyám megtelt viszont van 2 giga helyem még a belső memorián viszont ott ugye nincs Android mappa ahova mentene.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6170) rabbit87 válasza Zsilike (#6163) üzenetére


rabbit87
tag

üdv

A tablet fizikai méretei 18.8 cm hosszú és 14.4 cm széles, átméröje 23 cm.

A kijelzö fizikai (tényleges) méretei 14 cm hosszú és 10.5 cm széles, a kép átméröje 18 cm, azaz pontosan 7".

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#6171) sid87


sid87
senior tag

A 70i n lévő ICSn be lehet állítani az elfordulás effektet? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6172) apeelme válasza sid87 (#6171) üzenetére


apeelme
addikt

nem :N

(#6173) gabor94 válasza lobedoc (#6157) üzenetére


gabor94
tag

Működik ez XTAB70-en is? :O

(#6174) Victoryus94 válasza counterbill (#6169) üzenetére


Victoryus94
őstag

úgy tudom, hogy nagyobb méretű játékoknál (50-500mb) a textúra... stb. mappákat nem tudod áttelepíteni a telefonra.
Vagy töröld ki a felesleges fájlokat a kártyáról. Emellett pár alkalmazást átteszel a telóra, vagy veszel egy nagyobb kapacitású SD kártyát pár ezer Ft-ért, és rámásolod a régi SD fájljait (PC-n).
Miket tárolsz az SD kártyán?
Mert alkalmazásokból ritkán gyűlik össze 3-4GB-nyi adat Androidon. (normál használat mellett). Nem tudom, törölted az appokat amiket nem használsz?
Ha zenék/videók vannak az SD-n akkor egyszerűen másold át azt az xTAB-ra, és így lesz elég helyed.

(#6175) fa4hu válasza Victoryus94 (#6166) üzenetére


fa4hu
őstag

Többször telepítettem már a nextgen1-est, de sosem attól csökkent le a hely.

(#6176) lobedoc válasza gabor94 (#6173) üzenetére


lobedoc
tag

Nem írták, hogy azon biztosan menne, szóval nem érdemes tesztelni :)

(#6177) Victoryus94 válasza lobedoc (#6155) üzenetére


Victoryus94
őstag

A CyanogenMod bevált?
xPAD-70-em van, és érdekelne a dolog.
Megéri feltelepíteni? Jobb lett tőle bármi/van valami, ami nem működik? Ha bevált mutatsz linket, melyik verziót próbáltad?
Az ICSre írt változata viszi az ICS-s progikat? (Pl. google chrome)
Félek egyedül belevágni. :)
Ugyanúgy kell telepíteni, mint a gyári ROMot?

Bocsi a sok kérdésért..
Eddig az egyetlen módosítás az xPADomon kelzsoca romjainak telepítése volt, meg persze a reklámblokkó telepítése + rootolás (még a gyári 2.3-as ROMnál), de ezekhez nem kell nagy tudás, és ha gond van, újra lehet telepíteni.
A CyanogenMod-ról viszont még nem olvastam/hallottam WayteQ használói véleményt.

(#6178) Victoryus94 válasza fa4hu (#6175) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi, akkor nem tudom.. :(
Én 2szer is próbáltam, először egyből a nextgen telepítése után, majd mikor észrevettem, hogy nincs hely, újratelepítettem. Ekkor volt elég. Feltettem az appokat titanium backup-pal, újraindítottam, feltettem "az akkukímélőt", és eltűntek az appok, viszont megint nem volt szabad helyem.

Ami érdekes, bár mindent leformáztam, az Android beépített meghajtójában a zenéim megmaradtak. a Rendszer mappák törlődtek, de a "ZENE" mappám nem.

(#6179) counterbill válasza Victoryus94 (#6174) üzenetére


counterbill
senior tag

Se vide se zene se apk-k. Van fent pár nagyobb játék kb gigásak . Na de mind1 akkor nem megoldható:) Töröltem mindent úgy is kb:) Köszi a választ. Egy kis off kérdés.

Melyik a legjobb launcher tabletre?:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6180) Victoryus94 válasza counterbill (#6179) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem az jött be legjobban, amit Kelzsoca épített bele a 2.3 v1 -es ROMjába.
Magyar nyelvű, testreszabható, gyors, nem fagy be soha (gyári nekem többször fagyott).
A neve pedig: ADW launcher :)

(#6181) xLivingDeadx


xLivingDeadx
csendes tag

Hello.
Olyat hogyan tudok csinálni, hogy a market ne dobja fel azt a hibát, hogy az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval?
Mert amit meg akarok csinálni régen ment.

(#6182) apeelme válasza Victoryus94 (#6177) üzenetére


apeelme
addikt

Egy-két dolgot azért tisztázzunk CyanogenMod vs. xTAB & xPAD ügyben...
Nekik sincs meg a bootloader forrása és yaffs2-t használnak system partíción, ami azt jelenti hogy:
- xPAD-nál kikapcsolt állapotban a töltőt csatlakoztatva azonnal törlődik a system partíció
- xTAB-nál kikapcsolt állapotban a töltőt csatlakoztatva és bekapcsoló gombot megnyomva törlődik a system partíció

a gyári rendszeren a system partíció ubifs típusú, a kernelt és magát az android-ot lehet nagy nehezen módosítani hogy yaffs2-ként használja, de a bootloader-t nem, csak ha megvan a forrás hozzá...yaffs2 használata nélkül nincs CWM, azaz nincs CM rom sem, se backup se semmi...

amivel persze együtt lehet élni, mert csak meg kell szokni...mivel CWM-et is gyártottak hozzá backup-ból vissza lehet tolni...csak hát ugye erre sehol sem hívják fel a figyelmet... :F

az én saját forrásból épített gyári xTAB rom-om is ilyen...

(#6183) Victoryus94 válasza xLivingDeadx (#6181) üzenetére


Victoryus94
őstag

Helló. Vagy rootolod, és felteszed a Chainfire3D-t és ezzel talán jó lesz.
Vagy leszeded az aktuális alkalmazást internetről (pl.: torrent).
Vagy egy nem hivatalos marketet használsz. (Pl.: Applanet: ezzel fizetős appokat is telepíthetsz ingyen).
Itt találsz egyéb marketeket(boltokat):
http://androidhungary.com/2011/02/android-marketek-harca-9-android-piacter-osszehasonlitasa/

(#6184) Victoryus94 válasza apeelme (#6182) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszönöm! :)
Ha törlődik a system partíció azt jelenti, hogy csak SDről bootolva újratelepítés után indul el a rendszer, vagy lehet komolyabb dolog is? (pl. nem indul SDről bootolva)
Hát.. kíváncsiság hajt, és ha vissza lehet állítani a régi rendszert ki is próbálnám.
Ezt találtam: http://androtab.info/cyanogenmod/amlogic/
Itt említik a WayteQ xPAD-70-t, és írják le, mi működik, s mi nem.:
http://androtab.info/cyanogenmod/amlogic/

(#6185) xLivingDeadx válasza Victoryus94 (#6183) üzenetére


xLivingDeadx
csendes tag

Kösz.
Amúgy már próbáltam netről, feltelepítem a játékot és kiirja hogy frissítés szükséges, rákattolok és behozza marketet, és hogy nem kompatibilis.

(#6186) apeelme válasza Victoryus94 (#6184) üzenetére


apeelme
addikt

a régi rendszerre - feltételezem a gyári vagy annak módosítottja - visszatérhetsz bármikor úgy mintha pl. most telepítenéd zsoca egyik romját... :K

(#6187) peter87 válasza Victoryus94 (#6138) üzenetére


peter87
csendes tag

Ez a tubemate nagyon jó, kösz az ajánlást. Azt hittem standardot viszi csak a tab,mert gyárival hd nekem szaggatott. Erre még a legnagyobbat is gond nélkül! Ajánlott videó: Ruin, feltöltő: wesball.

Lumia 520

(#6188) Victoryus94 válasza peter87 (#6187) üzenetére


Victoryus94
őstag

Örülök h bejött. Jah és ma reggel vissza is tették a google playre. Én mxplayerrel játszottam már le full hd-s vidit, szóval el kell vinnie :)

[ Szerkesztve ]

(#6189) Victoryus94 válasza apeelme (#6186) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi. :)
Az "accelerometer orientation" az a döntés/forgatásérzékelő?
Mert ha igen, akkor megvárom, amíg megcsinálják.

Még 1 kérdés.. melyik verzió kell az xPAD 2.3-as verzió Cyanogen 4.0-ás frissítéséhez?
Ezek közül?:
Digma iDx7 type 1 (SN:*H1106*) (a.k.a. WayteQ xPAD-70)
ClockworkMod Recovery 5, CyanogenMod 9
Digma iDx7 type 2 (SN:*H1110*)
ClockworkMod Recovery 5, CyanogenMod 9
Digma iDx7 type 3 (SN:*H1111*)
ClockworkMod Recovery 5, CyanogenMod 9

Fordítás oroszról:

FONTOS : A készülék létezik a négy lehetőség :
Az állomány firmware 2.2.1 (a doboz szerint 800 MHz, sn: DIDX7BK83 H1106 ~ 00.001 DIDX7BK83 H1106 99999, és DIDX7WT83 H1106 ~ 00.001 DIDX7WT83 H1106 99999), a jövőben Type 1
Az állomány firmware 2.3.4 (a doboz szerint 1000 MHz, sn: DIDX7B * 83 H1110 ~ DIDX7B * 00 001 83 H1110 99.999 és 83 DIDX7W * H1110 ~ DIDX7W * 00 001 83 H1110 99999), a jövőben 2-es típusú ( Van egy eltérés )
Az állomány firmware 2.3.4 (a doboz szerint 1000 MHz, sn: DIDX7B * 83 H1111 ~ DIDX7B * 00 001 83 H1111 99.999 és 83 DIDX7W * H1111 ~ DIDX7W * 00 001 83 H1111 99999), a jövőben 3-as típus . Általánosságban elmondható, hogy 2012/03/05 A Type 3 vezető érkezett a 2-es típusú.
Az állomány Android firmware 4.0.3. Ennél nincs firmware, nem bizonyított, és Marketa szerszámok nélkül újjáépíteni. A jövőben a 4-es típusú .

[ Szerkesztve ]

(#6190) apeelme válasza Victoryus94 (#6189) üzenetére


apeelme
addikt

1. igen az.
2. type 2...sztem

(#6191) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Arról van valami info hogy milyen gps vevővel képes együtt működni az xpad70? Nem vennék feleslegesen :DDD

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#6192) Victoryus94 válasza bull84ghia (#6191) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elvileg az összes olyannal, ami Bluetooth-tal képes kommunikálni. Gyakorlatilag szerintem csak az biztos, amit már próbáltak.

to apeelme: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#6193) Zsilike válasza Brutális eb (#6165) üzenetére


Zsilike
csendes tag

Köszi!

Esetleg ha ráérnél egy A/5-össel is megcsinálnád ezt?

10 féle ember van, aki érti a 2-es számrendszert és aki nem....

(#6194) _seth_


_seth_
veterán

70i tulajoktól kérdezném: másnál is előfordul, hogy wlan be-ki kapcsolás után nem kapcsolható be ismét a wlan csak újraindítás után?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6195) Brutális eb válasza Zsilike (#6193) üzenetére


Brutális eb
addikt

Bocs nem vagyok áfisz ;] :DD
Magyarán nincs semmi a/5 itthon.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6196) apeelme válasza Brutális eb (#6195) üzenetére


apeelme
addikt

de ha az A4-est félbehajtod akkor... ;)

[ Szerkesztve ]

(#6197) Polllen válasza Brutális eb (#6195) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az megvan, h ha az A4-t félbehajtod széltében, A5-t kapsz?;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6198) kisgabor87 válasza _seth_ (#6194) üzenetére


kisgabor87
tag

Nem.

(#6199) Brutális eb válasza Polllen (#6197) üzenetére


Brutális eb
addikt

Meg. De az megvan,hogy az arcocskák az ironia miatt voltak az áfisz után írva?
Ugyanis a kolléga kapott fotot egy másik fórumtárs minden részletre kiterjedően leírta a dimenzioit a cuccnak ennyi legyen már elég. A következő mi lett volna?
Rakjam búgocsiga mellé esetleg egy r2d2 mellé? :C ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6200) Victoryus94 válasza Brutális eb (#6199) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szegényke vizuális típus. Nem tudja elképzelni mekkora 10cm ha nem látja. Ezért nem kell büntetni! Csináld má' meg neki azt a képet, hadd örüljön! :C

Egyébként szerintem a pizai ferdetoronnyal szeretné összehasonlítani ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.