Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Brutális eb válasza counterbill (#6350) üzenetére


Brutális eb
addikt

Persze oké.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6352) kisgabor87 válasza Brutális eb (#6349) üzenetére


kisgabor87
tag

Akkor elmondom még 1x:

XTAB70 ALATT NORMÁLISAN MEGY. Nincs baj a wifivel, minden mással tökéletes.

(#6353) peter87


peter87
csendes tag

Valami nem kerek sajnos. Nextgenrom #13 van fenn (xTab-70).

Elkezdett fagyogatni, először és legjobban a zenei lejátszónál ("váratlanul leállt"). Felraktam egy másikat próbaképp (musXmatch, egyébként jó kis apk kiadja a dalszöveget is), valamitől rendbe jöttek a dolgok és vitte őket rendesen, igaz a gyári is akkor. (Pl. A musiXmatch alkalmázsban lévő My Music nem válaszol tevékenység nem válaszol.)

Aztán megint nem és most nem sikerül úgyse működésre bírnom ahogy a múltkor:
fájlkezelőből nyitottam meg a zenei fájlot, akkor elindult a kis ablakos lejátszásban (lényegében csak egy lejátszási sáv, nem maga a teljes lejátszó program), utána ment rendesen megint... De csak egy ideig.

Volt reset, reboot dögivel, valamint wipe cache és media is.

Egyszer elindult az új lejátszó de azt írta ki nem talál sehol semmilyen zenét.

De valószínűleg ez csak egy tünet, mert más programok is fagyogatnak (bár alapvetően azért mendegélnek a zene lejátszókhoz képest), de olyat is kiír, amiből gondolom nagyobb lehet a baj:

Az android.process.acore folyamatban levő ADWLauncher tevékenység nem válaszol.

(Egyébként a problémák megjelenése körül felraktam az AdFree appot, ami superuser jogokat kért, de már előtte is problémázott, de mintha nem annyit problémázott volna. Aztán le is szedtem hátha mégis az a hiba oka... változás nem volt. Kipróbáltam még a Stupid Zombiest (amit kipróbálás után töröltem), illetve egy másik játékot aminek a nevére már nem emlékszem, de amúgy gond nélkül futottak.), de csak ezekre rá pár órára jelentkeztek a problémák, szóval nem hiszem, hogy sok közük van hozzá, de ki tudja.)

Érdekes, hogyha épp a launcher nem fagyogat és engedi akkor pl. a játékok is simán futnak, stb... a dolphin egyszer fagyott be idáig csak, de olyan helyek pl. befagynak amikre nem is gondoltam volna (pl. a menüs rész, beállításokban - de gondolom a launcherrel összefüggésben vannak). Mobo player fut, de MX nem (fekete képrenyő, mint a zenei lejátszóknál később ha megvárom kiírja, hogy "váratlanul" leállt)... most így ezt vettem észre még.

Ha kicsit kusza lenne amit írtam, ne haragudjatok, de párhuzamosan próbálgattam most a tabot és leírtam azt is amit most tapasztaltam!

Szóval érdekelne hogy rom újrarakás nélkül van e megoldási ötlet, tipp vagy mit kéne tesztelni próbálgatni?

--
(Hogy ne csak rosszat mondjak az Avenger (CWA games) játékot ajánlanám, nekem bejött és amúgy ez még most is fut gond nélkül! :D)

Lumia 520

(#6354) Brutális eb válasza kisgabor87 (#6352) üzenetére


Brutális eb
addikt

Felesleges kiabálni .
Ha kicsit is olvasnál a témában megérthetnéd,hogy ez nem jelent semmit...

Nekem pl tökéletes a net desire hd-val öregem wildfirevel szív.
Máshol meg fordítva van....Ahány router és droid annyi szokás. :DD
De nyugi v2 egyébként is írva lett,hogy jelezzd a fejlesztőknek ne itt a topikban siránkozz.Tudod sültgalamb effektus.
Ha így teszel lehtséges,hogy patch is érkezik rá.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6355) kisgabor87 válasza Brutális eb (#6354) üzenetére


kisgabor87
tag

Komolyan sültgalamb effektus? Ha utána olvasnál és nem csak itt siránkoznál látnád kb 10 hozzászólással ezelőtt írtam h felhívtam a wayteqet és jeleztem nekik a problémát. Írtam is nekik és itt is mondtam h írjon mindenki mert csak akkor fognak érdemben foglalkozni a problémával ha azt többen is jelzik. A másik dolog meg attól h jeleztem a hibát még nem fogom tudni normálisan használni a tabot. Ezért várnék ötleteket. Egyébként a legfrisseb firmware van fent a routeren.

(#6356) Brutális eb válasza kisgabor87 (#6355) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kedves kolléga nem kell papagájjá változni és azt szajkózni amit én mondok.
Teljesen egyértelműen leírták jelezd a problémád a gyártó felé.ha ez megtörtént a legtöbb amit tehetsz a nyugodt,türelmes várakozás.Dehát olyanra vársz öteltet amire nincs vagyis tessék.
1.Mondtam a router firmware cserét.
2.Vegyél egy usb-s mobilnet sticket.
3.Vidd vissza gariba.

De könyörgöm ezek az ociok szerintem minden 14 éven felülinek eszébe jutnak főleg ha nem 1 napja szenvednek vele.... ;] És lettek is már ide postolva.....

A vidora is kaptál kb 4 lehetséges opciot.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6357) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Vásárolni szeretnék családi felhasználásra egy kis tabletet, filmezés, képfeltöltés, tárolás, netezés, kevés játék a gyereknek. Melyiket ajánljátok: xpad vagy xtab70i?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6358) kelzsoca válasza F.B.I. (#6357) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

xPAD már nincs az kifutott termék, ezt váltotta az xTAB-70, most nemrég pedig ezt váltotta az xTAB-70i, tehát az utolsó most a friss és megvásárolható tablet (új gép vásárlása esetén természetesen)

(#6359) F.B.I. válasza kelzsoca (#6358) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, új vásárlás. Vannak speciális komolyabb problémái vagy folyamatosan javítják?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6360) sid87 válasza kelzsoca (#6297) üzenetére


sid87
senior tag

Köszi, de nem találom azt a lehetőséget hogy a tabon lássam a pc-n lévő fájlokat, ez lenne a lényeg. :O

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6361) kelzsoca válasza F.B.I. (#6359) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még nagyon friss az eszköz, alig van pár usernek, de ha itt visszaolvasol, vannak vele már tapasztalatok, ha gond van jelezni kell, és várhatóan javítás érkezik.

(#6360) sid87

Ha továbbolvasol, még ajánlottak Neked más alkalmazást is.

[ Szerkesztve ]

(#6362) xLivingDeadx


xLivingDeadx
csendes tag

Hello.
Hogy tudnám felgyorsítani a wifit a tableten?
Segítséget előre is kösz:)

(#6363) gabor94


gabor94
tag

Na látom még mindig semmi az ICS-ről ....

(#6364) tjb007 válasza xLivingDeadx (#6362) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha xTAB-70 -ed van és lassú a Wi-Fi akkor rakd fel ez: [link]

Ha nem xTAB-70 -ed van akkor nem értem, hogy mit és hogyan szeretnél gyorsítani.

(#6365) F.B.I. válasza kelzsoca (#6361) üzenetére


F.B.I.
veterán

:R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6366) sid87 válasza kelzsoca (#6361) üzenetére


sid87
senior tag

Es file Explorert nem tudom hogy kell beállítani.. Miket kell megadni. :-(

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6367) tjb007 válasza sid87 (#6366) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy kis segítség: [link]

(#6368) sp75


sp75
csendes tag

Sziasztok!

Már másfél hete írtam hogy szindi módbl nem kelt fel a X-TAB-70, garanci,szeviz, tegnap szóltak hogy mehetek érte, sejnos ők sem tudzák feltámasztani, de kaptam egy 70i helyette

ami pozitiv: a 4.0.3 nagyon jó, a kijelző is sokkal szebb gyanítom hogy már ez is IPS
Bekapcsolása 40mp a simma 70-es közel 2perc volt mire felállt.

Viszont nekem is olyan gondom van hogy a 5perc alvás útán nem kapcsol vissza a Wifi nem regaál a ki és bekapcsolára sem, csak az irja ki hogy WIFI kikapcsolás... Csak újrainditásal lehet visszahozni, elégboszantó hogy minden beálvás útán újra kell inditani.

a másiok hogy Skaypolásnál a küldött videókép a másik készüléken évezhetetlen, sürün csikos.

Valakinek tipp? hasonló tapasztalat, megoldás? vagy megint szerviz :-(

(#6369) gabor94 válasza sp75 (#6368) üzenetére


gabor94
tag

2 perc bootolási idő? :D Te most szórakozol?

Amúgy korrekt h. adtak egy újabb,jobb tabletet :)

Mindenkinél van ez a hiba,olvass vissza hogyan orvosolták ezt.
Nézd meg :)

(#6370) sp75


sp75
csendes tag

Nem viccelek a Tab-70-esem közel 2perc volt mire a teljesen kikapcsolt kép állapotbol felállt! lehet hogy már a vásárlásnál gebasz volt vele, a vége az volt hogy egyszer csak végleg elaludt.
Egyébként a szervize az Elektro Doki, ami egy roppant korrekt fogadtatásban és eljárásban részesített, amig máshol több hétig hónapig van egy készülék javításon, ők 8 nap alatt lecserélték a 70i-re. Ja és ott felveszik a telefont!! elentétben.....
Köszi a tippeket eg fogom nézni.

(#6371) Brutális eb válasza sp75 (#6370) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia!
Az elektro doki a hivatalos szervíz?
Mert vinnem kell az xpadom.a füles kimenet teljesen elhalálozott.
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6372) tjb007 válasza Brutális eb (#6371) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, az a hivatalos szerviz de viheted közvetlenül a WayteQ -hez is.

(#6373) Recefice65 válasza sp75 (#6368) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Skype-nál a kép nekem is csíkos. Kb. 5-6 mm-es rózsaszín csíkok.
De még csak otthon próbáltam. Tablet-router-laptop.Lehet hogy interferencia?
A router oda-vissza miatt? :F :F :F

WayteQ xTAB-70i

(#6374) sp75


sp75
csendes tag

Nekem úgyan ez a baj a skype videóhívásnál, a Wayteqnél azt mondták, hogy Skype-nál nem hívatalosan támogatott készülék, várni kell amig ezt javítják, nem gép hibja.
Igaz megvan a hivatalos készüléklista is 20-30 db telefontiupsal meg pár db Tablet tipusal aminek a nagyrésze samsung.

(#6375) counterbill


counterbill
senior tag

Valaki tud ajánlani egy olyan programot nekem ami elküldi a gép képét a tabletre?:) Olyanra gondolok mint a splashtop pl. Vagy esetleg maga a splashtop müködik? Szivesen AoE2 -nék például:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6376) Recefice65 válasza sp75 (#6374) üzenetére


Recefice65
csendes tag

Akkor egy darabig csak pisloghatunk! :((( :( :U

WayteQ xTAB-70i

(#6377) Sn00k


Sn00k
veterán

hi all

T-mobilos ZTE MF195 usb sticket vajon támogatja? Mert azt nem láttam a topic elején a listában...

Illetve hol találok APN beállítást, mert en csak egy kis dobozt kaptam amiben benne van az usb stick meg egy kis papír de ebbe nincs APN beállításról szó és anélkül nem tudom elvégezni a beállítási folyamatot, hogy tudjam használni a netet...:(

3njoy the Lif3

(#6378) kelzsoca válasza Sn00k (#6377) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ilyen stick-el tudtommal még nem volt tesztelve, apn beállításokat az adott szolgáltató oldalán találhatod meg.

(#6379) Sn00k válasza kelzsoca (#6378) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi közbe megtaláltam, de ha beállítom a dolgokat akkor a tablet kér MMC 3 jegyű számot amiről nins szó a szolgáltatónál...:(

3njoy the Lif3

(#6380) tjb007 válasza Sn00k (#6379) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így kell kinéznie:

(#6381) keszo


keszo
őstag

Nekem is tudnátok segíteni. Vodánál, ICS alá mert még GB.nél ment.
csináltam egy új APN-t
név: Vodafone
APN: internet.vodafone.net
MCC:216
MNC:70
Azonosítás típusa:PAP vagy CHAP
APN típusa:default,supl
így nem csinál semmit
viszont a sticket felismeri mert a LED kéken villog, és a térerő ikon a sima szürkéből 4-re osztottá válik, de nem aktív

[ Szerkesztve ]

Attila

(#6382) Sn00k válasza tjb007 (#6380) üzenetére


Sn00k
veterán

köszi meg van be is állitottam neki MCC 216, meg MNC de utana mikor elmentem és visszalép apn beallításba nem jeleneik meg valamiért az új apn kapcsolat , amit elmentek...
ugy hogy valami nem jó. bemegyek t-mobilbe es megkerem őket rakják működőképes állapotba a dolgokat.

3njoy the Lif3

(#6383) keszo válasza Sn00k (#6382) üzenetére


keszo
őstag

a menü gombbal elkell menteni
utánna ha kimész a főképernyőre majd vissza az APN-ekhez már ott lesz a tied is

Attila

(#6384) tjb007 válasza keszo (#6381) üzenetére


tjb007
nagyúr

& (#6382) Sn00k

Esetleg még próbáljátok meg azt, hogy a segédlet szerint csináljátok végig: [link]

(#6385) sid87 válasza tjb007 (#6367) üzenetére


sid87
senior tag

Köszönöm!

Btw a mostani frissítés után a Chrome már nem fagy le!

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6386) ogre69


ogre69
csendes tag

Most voltam a sp.shopban hogy megtapizzam mert ki van rakva :) sajnos le volt merülve és éppen töltötték azt mondták ha feltöltődött akkor kiteszik, de azért a mérete miatt megfogdostam és nagyon bejött ez a méret. Szerintem a jövő héten veszek egy 70i--t mert gondolom már a sima 70-t nem kéne megvenni ha már van újabb.

(#6387) Prien válasza ogre69 (#6386) üzenetére


Prien
addikt

Én se bírtam megállni, hogy ne rendeljek egyet, amíg nem jön az Elf II-esem. :B
Van ebben a tabiban valami, ami birtoklási vágyat ébreszt! :U

A kevés is több a semminél.

(#6388) kelzsoca válasza ogre69 (#6386) üzenetére


kelzsoca
félisten

A sima 70-es változatot váltotta a 70i, így valószínűleg a régebbi típust már csak elvétve lehet megtalálni.

(#6389) salvadooor


salvadooor
csendes tag

Sziasztok!

Eladom xPAD 70-es készülékem kihasználatlanság miatt...
Pár órát használt, doboza ill. mindene megvan amit kaptam hozzá.
Budapesten lakom.

Ajánlatot a herman.sandor@gmail.com címre várok.

Üdv!

(#6390) Drakk


Drakk
tag

Szeretnék segítséget kérni, a fiamnak kicserélném a meglévő SD kártyát egy nagyobbra. A cseréhez elegendő, ha a régi kártyáról átmásolom a teljes tartalmat az új kártyára?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#6391) tjb007 válasza Drakk (#6390) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, elég.

(#6392) Drakk válasza tjb007 (#6391) üzenetére


Drakk
tag

Szuper! Köszönöm a gyors választ! :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#6393) Brutális eb válasza salvadooor (#6389) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hardverapró szakmai topikban tilos a hírdetés köszi.

A többieknek is köszi a szervíz ügyében.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6394) sid87


sid87
senior tag

Akkor arra nincs megoldás hogy ne kelljen mindig újra indítani a cuccot ha kikapcsolom a wifit és vissza akarom később? Napi 4-5 újraindítás annyira nem baba...

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6395) counterbill válasza sid87 (#6394) üzenetére


counterbill
senior tag

Már pár napja foglalkozunk a témával mindenkinél előjött sajnos..irták a router beállitásait/frissitését stb de nálam pl ez nem müködött..irj te is a wayteq szervizbe azt irták a szervizesek is akkor nyilván komolyabban veszik a problémát..

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6396) Victoryus94 válasza sid87 (#6394) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem, még nincs. Szerintem kapcsold ki a képernyő elsötétülését.. ha pár percig nem használod, felesleges. Ha meg több, mint fél órát, ki is kapcsolhatod.. (még így is gyorsabb, mint mindig újraindítani). (ill. 2.3-as androidnál be lehet állítani, hogy kikapcsoláskor ne menjen el a wi-fi, nem tudom, ICS-n hogyan lehet ilyet).
Ahogy elnézem a WayteQ csapata eléggé el van foglalva, hisz' folyamatosan jönnek ki az ICS frissítések. Szerintem javításokat azután fognak kiadni, hogy az ICS kész az összes xPAD/xTAB-ra.

(#6397) #35723520


#35723520
törölt tag

Ezt ismeritek? A tabletek új felhasználási területe:[link] :DDD

(#6398) keszo válasza #35723520 (#6397) üzenetére


keszo
őstag

igen
korábban már valaki linkelte :DD

[ Szerkesztve ]

Attila

(#6399) _seth_


_seth_
veterán

Az xtab70 eredeti bor tokja nem jo a 70i-re? Mas lenne a ket keszulek merete?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6400) Victoryus94 válasza _seth_ (#6399) üzenetére


Victoryus94
őstag

Méret:
xTAB-70: 188 x 143 x 12.5mm
xTAB-70i: 188 x 143 x 12.5mm
(WayteQ honlapja szerint)
Ezek alapján biztosan állítom, hogy jó hozzá.
+ az oldalon min2nél szerepel a tartozékok között a "Bőrtok 7" Tablet PC-hez".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.