Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#973) [Prolixus] válasza teo77 (#972) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jaaa, hát az alkalmazáson belül kell beállítani. :)

Hangouts üzenetek és meghívók menüpont (miután az adott fiókra nyomtál, ahol ezeket a beállításokat használni akarod, vagyis ha több fiókod van megdva akkor külön kell mindnél beállítani)). Azon belül ki lehet venni a rezgésről a pipát, és akkor csak az fog megjeleni mint nekem, vagyis hogy csak "hang lejátszása". Amint látható, külön lehet beállítani a videóhívásokat is. Meg ahogy említettem korábban, külön lehet állítani az SMS-re vonatkozó értesítéseket is (ezt egy menüvel visszább lehet, és nem fiókfüggő, hanem en block a készülékre vonatkozik).

draco31

Viszont a szóban forgó Samu kijelzőjének alacsonyabb a felbontása, kevesebb pixelt meg elvileg jobban hajt meg ugyanaz a vas. Szóval ha az a kérdés, hogy melyiken fut jobban a játék, akkor a Samu, ha melyiken szebb, akkor a Vodafone a válasz. Persze elvileg, mert kérdés, hogy a Smart Prime-on mekkora a tényleges teljesítménycsökkenés (lehet elhanyagolható ahhoz képest, mennyivel szebb a kijelző)

Amúgy én biztosan nem vennék Samsung-ot ha nem akarnék mókolni custom ROM-mal, mert a Touchwiz-től kiráz a hideg.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.