Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#144) geprombolo


geprombolo
senior tag

Miért kell félni? Én nem féltem, tudtam (tényleg tudok dolgokat előre, semmi varászlat nincs benne), hogy jól választok. 14 éve vagyok az asszonnyal. Voltak nehéz időszakok, de ha két ember egymásra hangolódik, mindenen keresztül lehet jutni. Most is szeretem, talán még jobban is, mint annak idején. Nem úgy, azért a kezdeti hév átalakult valami mássá. Együtt vagyunk és együtt is maradunk.
Vannak gondok minden házban, meg kell oldani. A válás csak végső megoldás, ha tényleg nem tud a két fél kijönni.
Egy másik dolog, amiért az ember (a nők is!) fél a házasságtól, az a tudat alatt rejtőző gondolat, hogy csak olyan dolgokért szereti a másikat, amik múlandóak. Jó a teste? Majd meghízik, vagy csontsovány lesz, mindegy. Szép az arca? Majd megcsúnyul. Jó az ágyban? Lesz ő fáradt is! Mindenre bólogat? Majd nem fog! Sorolhatnám a végtelenségig. Említve volt a tudatos választás: hát, amikor az ember halál szerelmes, akkor ez a legnehezebb. Nekem félig sikerült, a másik felét meg utólag pótoltam.
Na jó, leülök, nem fényezem magam tovább. Épp csak szerencsém van. Ebben az egyben. :DDD :O
Vasegér: :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.