Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Lenry válasza geprombolo (#144) üzenetére


Lenry
félisten

a tiédhez hasonló úton szeretnék én is járni :R

(#143) művésznő4 :B köszönöm
egyébként szerintem nem sok csodálni való van ezen, ennek így kellene természetesnek lennie, legalábbis én így érzem. csak most még fiatalok vagyunk, ő a múlt héten töltötte a 21-et, én fél évvel vagyok idősebb.

plusz annyi de annyi gondom van amit meg szeretnék oldani, és amik terhéből már így is többet adtam át Neki, mint azt szerettem volna, és tudom, hogy szívesen átvenne még 100x ennyit is, hogy boldogabbnak lásson.

így aztán még nem vehetem el. majd akkor ha meg tudom neki adni, elő tudjuk ketten teremteni mindazt, amit most a szüleitől megkap.

most elgondolkoztam azon, hogy talán ez is válasz lehet a 4. kérdésre: fél elkötelezni magát egy nő mellett, mert fél attól, hogy amikor ketten magukra maradnak, nem fognak tudni megküzdeni a felmerülő akadályokkal, nem tudják elérni céljaikat, és tönkremegy a kapcsolatuk.

persze ez egy rossz érv. semmi nem szabad úgy belevágni, hogy "mi lesz, ha nem sikerül?"

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.