Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#157) fdeyso válasza Robert07 (#5) üzenetére


fdeyso
csendes tag

nekem ugyanilyen feherben volt ez a darabka ipari hulladek a virgin media jovoltabol a 100 megas net melle, hol is kezdjem?
azert csak volt mert a modem modban random 600 es 86400 sec kozott eldobta a kabel ejelt es ujra is indult
a wifi stream a kabelesen racsatlakozo NASrol jonak tunik a videonezes kb elso 5 perceben utana jonnek a szurke es kockas kepek es meg csak nem is a fullhd-s dolgokrol van szo, egy rovid local speedtest erejeig persze hogy jo, de hosszabb filmnezesnel mar akad
a beallitasok felulete lassabb nem is lehetne, mintha egy 486osra 32mb rammal lenne win7 telepitve, a portforwardokat kezelgeti de ha 4 nel tobb van akkor a 100mb/sec es internetbol mar csak 80 van
neha megorult es akkor a NAS smb megosztasat kb 35-40 peldanyban is mutatta ugyanazon az ip cimen de kulon ikonokkal
ha tobb mint 7 eszkoz van ra csatlakozva akkor a dns feloldasnal megakad neha 30-35 mp-re is, annak ellenere hogy a legtobb eszkoz csak ugy fel van csatlakozva es nemigen megy rajtuk forgalom
ha az 5ghz-re felcsatlakozol akkor neha a 2.4 ghz-es eszkozoknek hasznalhatatlanul lassu lesz a net, kb 500kb/sec
most kaptam egy regebbit es egy wrt1900acs-t dugtam ra, igy mar tokeletes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.