Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#932) razorbenke92

Srácok!

Kb. 3 hete voltam a helyi "használt német áru" turiban, ahol néha kerékpárok, tv-k szekrénysorok, mikrohullámú sütők, és ne is soroljam tovább, hogy mi minden is van átfutólag még.

Na szóval, bent voltam, és többek között ilyen házat is láttam illetve másik kettő apple kuckót. Néztem én is hogy mi a csuda, mondom megemelgetem őket. Tömegükből ítélve nem üres házak voltak. A fekete 20.000 Forintért volt kiírva, a másik kettő 15.000 Forintért.

Én nem vagyok nagy apple rajongó, iPodokat, iPhoneokat, iPadeket, meg a MacBookokat valamennyire ismerem, de az asztali Mac-ekről nem tudok sokat, így értéktelennek tekintve, az emelgetésnél többet nem is foglalkoztam velük.

Ha érdekel valakit, elszaladok, megnézem megvannak e még, illetve csinálok fotót is róluk ha kell. Hátha valami kincsnek számítanak. Ezt már csak azért is el tudom képzelni, mert onnan vettem a 30.000 forint értékű K2 görkorimat 4000 forintért :D Ameddig nem tudták milyen érték, addig inkább a 2-3 ezer forintos görkoriat vitték, mondván minek adjanak ki többet érte, én meg azt hittem lefosom a bokám mikor kijöttem a boltból egy 30.000-es korival, aminek a kerekein még rajta volt a cimke.... :D

Másrészről ismerem a tulajt, illetve a "beárazókat", és tuti hogy semmit nem értenek hozzá, (inkább csak a ruhákhoz), és az nekik egy sima számítógép egy almával az oldalán. :D Árból meg azért nincs hozzávetőleges infójuk se, mert ahonnan hozzák, ott úgy van, hogy fix összegért behajtasz a csarnokba, ahová gyűjtik a cuccokat lomtalanítások során, és amit találsz, rakod a furgonba.

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.