Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszi a tesztet! :R
Jó lesz ez is!
Van a családban egy sima T2-es és nagyon megvagyunk elégedve vele!
Jó az akku és tényleg erős basszus van benne!

(#2) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Köszi a tesztet
Szóval akkor inkább ez, mint egy JBL GO 2 vagy egy Xiaomi QBH410?

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Köszi, ez hasznos. Szerintem be is szerzek egyet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Ár értékben szerintem jó. Köszi a tesztet. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) zozzo72


zozzo72
aktív tag

20 Watt ennyiért tényleg jó :C

(#6) embe


embe
nagyúr

Elvileg holnap landol nálam a Geekbuyingtól. :DDD
Most már főleg kíváncsi vagyok rá!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7) Bocha válasza Bembee12 (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mindkettőt próbáltam, JBL GO 2-je van egy ismerősömnek és sportolás közben többször hallgattuk, Xiaomi Bluetooth Speakert pedig karácsonyra vettem az egyik húgomnak és ennek kapcsán tesztelgettem: mindkettőnél jobb ez a termék, de azok ugye nem is friss fejlesztések már.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) embe válasza embe (#6) üzenetére


embe
nagyúr

Na ezt a videót kerestem. :D

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Zsír
Ki fogom próbálni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Nekem ilyen Tronsmartom van:
[Tronsmart]
Egy sima T6-ot váltott, naggggyyyyon jó!
[Belülről]
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#12) Oldman2 válasza Nagya21 (#11) üzenetére


Oldman2
veterán

Volt egy T6-osom, de egy idő után eladtam.

A basszusa számomra zavaróan sok volt, emiatt nem használtam.

Ez a T2-es hogyan viszonyul a T6-os hangzásához?

(#13) _flamer


_flamer
aktív tag

Sok helyen emlegették már pozitívan ezt a márkát, lehet, hogy a jövőben beruházok egyre :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#14) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ez tényleg arcpirítóan olcsó! Főleg úgy, hogy:
• itthoni, garanciális
• NFC
• BT 5.0
• "párba" köthető
• SD-kártya olvasó, amiről - ha hinni lehet a specifikációnak - akár flac-et is képes lejátszani

Ez egyébként az Anker Soundcore 2, ill. a Tribit Xsound Go kategóriája (előbbi volt, utóbbi van), csak mindkettőnél olcsóbb, nagyobb tudású, és elvileg ugyanolyan jól szól.

Most nézem, hogy azért az Anker (és akkor a Tribit is) kisebb (már akinek ez számít).
Ez is elég jó összehasonlító. Mindezektől függetlenül (azért az Anker picit jobbnak tűnik) ez a Tronsmart ennyiért elég jó ár/teljesítmény arányú cucc.

[ Szerkesztve ]

(#15) Nagya21 válasza Oldman2 (#12) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Lágyabb a basszus, és van rajta egy eq kapcsoló, ott tudsz vagy ráadni, vagy tompítani rajta.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#16) sb


sb
veterán

Tetszik.

A már tapasztaltakat kérdezném, hogy létezik hasonló amin a saját lejátszás kicsit jobban ki van gyúrva? Csak mp3 lenne érdekes, de esetleg usb-ről (ilyet sem láttam sokat), ill. a pár gombon túl valami szofisztikáltabb kezelés, kijelző?

(#17) Noukoum


Noukoum
veterán

Az usb c-ért külön jár a pirospont,.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Valami nem kóser. Reflex nyílással hogy lehet vízálló? :F
Amúgy tetszik a cucc. A Dzséjbíell go-t lehet gyorsan le is pattintom erre.

[ Szerkesztve ]

(#19) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ilyen méretben engem érdekelne a kihangosítási funkció minősége. Pl. konyhapulton főzés/étkezés közben. Hogyan bírhatja az 1-3 méteres távolságot. Ezt nagyon hiányolom a teszből és YT revieweken se nagyon fáradnak vele... :(((

Jevons paradox

(#20) Schuler888


Schuler888
senior tag

TRONSMART element t6 Max tulaj vagyok feleve, es lenyugoz mit tud a kis(najo nem annyira) doboz eloadni :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#21) janeszgol válasza Schuler888 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez tök érdekes. Akkor ezek szerint ez egy jó márka. Hát én még életemben nem hallottam róla, és a neve alapján lehet átlapoztam volna.
Viszont mivel ennyien dicsérik, fel is írtam magamnak a fontosabb márkák közé.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) hangyász2 válasza janeszgol (#21) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nyugodtan, a TWS fülesei is ár-érték bajnokok, és 3 nap alatt megjönnek lengyelből közvetlenül a gyártótól.

(#23) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ez most akkor gyengébb mint a T6?
Sajnos nekem csalódás volt a T6. De csak mert egy divoom volt előtte. A T6-nál nekem full hangerő már torzít. Alacsonyabb hangerőn viszont nincs vele baj.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) janeszgol válasza hangyász2 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi. akkor találomra vásárolgatok majd a gyárótól. Sajnos alig ismerek olyan gyártót, akitől szívesen mazsolázok, mert nagy minőségi szórásban dolgoznak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) Nagya21 válasza 7Heads Drago (#23) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Igen gyengébb, de viszont ár/értékben ott van a szeren.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#26) embe válasza toronyhaz (#18) üzenetére


embe
nagyúr

Passzív membrán van a hátulján.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27) maxymillion


maxymillion
tag

Nekem is tronsmart Element t6 plus van, már harcolni kell asszonnyal, ki használja. Garazsba egy regi hifit csereltem rá, nagyon jól szól méretéhez képest. Aksi kezd mar kilenni, de azért egy komolyabb kerteszkedest vagy garazs rendrakast (5-6 ora) meg boven kibir. Gondoltam beszerzek megegyet, kipróbálva sztereoban mit mutat. Előtte is tronsmart volt, egy kisebb verzió, de az egy balatoni út után meghalt, most szetszedve javításra vár.

(#28) Luck Dragon

Szinte cég megalakulása óta használom a kütyüit .
Egyszerűen szeretem őket.
T6 beltérben használva szuper, szeretem a basszusát . A vele egykorú JBL sajnos már recseg ,de ez még mindig nem.
Element force pluszt pedig kint , egy igazi túlélő na meg itt is jól hangzással bír, nincs szégyenkezni valója.

Egy ami nem megy nekik, vagy csak én jártam mindig rosszul az pedig a töltők. Anyagfáradtsággal mindig elrepedtek.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) embe válasza Luck Dragon (#28) üzenetére


embe
nagyúr

Töltő? Csak egy kábelt adnak mellé nem?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#30) batai15


batai15
félisten

Nálunk ismerősi körben több tronsmart cucc van , egyikkel sincs gond. Én a nagytesót tervezem be szerzni.

(#31) Luck Dragon válasza embe (#29) üzenetére

Itt most különálló töltökre gondoltam. Mert a hangszórókhoz nem jár, csak töltő kábel, oda-vissza jack, na meg a madzag.
Tronsmart Wc2-es töltő mellé kettő kábelt kaptam. Mindegyik micro, de a hosszúságuk eltérő volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) #06314240


#06314240
törölt tag

Ez egyébként mennyire vízálló?

(#33) Luck Dragon válasza #06314240 (#32) üzenetére

YouTube-on az oroszok imádják ezeket tesztelni. Érdemes végignézni . Ezért is választottam az én Element force plusszomat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) <Adamsky> válasza janeszgol (#21) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ezek szerint ez egy jó márka." - alapvetően az, bár vannak jól és kevésbé jól sikerült hangszórói. Szerintem pl. ez a T2 Plus egy jobban sikerült darab, és meg merném kockáztatni, hogy a "sima" T6-nál (haverét hallottam) jobban, ill. szebben szól (persze lehet halkabban). Az korábban felsoroltak pedig egyértelműen felé helyezik (hiába olcsóbb).

Egyébként nagyon sok jó, ill. jobbnál-jobb ár/teljesítményű márka van, amire érdemes egy pillantást vetni, amikor az ember BT-s hangszórót, BT-s fülhallgatót vagy éppen vezetékest (!) akar venni. Én pl. szinte teljesen leszoktam az itthon ismert "nagy márkák" cuccairól, mert kintről (és most már lassan itthon is) olcsóbban, és jobbat kap az ember ...

(#22) hangyász2
+1 pl. ugye a mindenhol erősen ajánlott, ill. best-by "Spunky Beat"

(#19) Aprósólyom
" ... a kihangosítási funkció minősége ... "
Ez számomra is rejtély, miért marad ki szinte az összes review-ból :F

(#35) HeadHunter98


HeadHunter98
tag

Eddig nem is hallottam a márkáról, de tetszetős! Amint rászánom magam egy BT-s hangszóróra, ez mindenképpen az opciók között lesz! :K

A változás bent kezdődik

(#36) carl18


carl18
addikt

Hát a hangjára kiváncsi lennék mindenkép! :D
Én nekem volt egy Tronsmart T6, nem a hangereje volt a gond hanem a basszus. Számomra nem volt igazi a hangja, Teljes hangerőn meg borzalmas lett a basszus. Viszont egyedi Equalizer beállitás után, egész jó hangja lett és a torzitás is eltünt. Még hozzá teszem, tényleg egy strapabiró hangszóró.
Havernak lett egy Tronsmart Mega, hát annak se volt igazi a hangja.
Aztán hallottam a T6 plust, tény jobb mint a sima T6. De még mindig volna hova fejlődni hangminőség szempontjából.
Sony SRS BTX 300, Tronsmart T6, Divoom Onbeat 500. Volt egy pár hangszóróm de egyik se volt az igazi.
Most Fél éve vásároltam egy Dockin D Fine(JBL Xtreme konkurencia)
Na ez az ami teljesen más szinten van mint a Tronsmart cuccok. :)
Sajnos nekem egyik tronsmart hangszóró se adott olyan hangképet, mint amit a fülem igényelt volna. Ettől függetlenül, olcsó pénzért valóban nem rossz vétel. Zenehallgatásra nekem kevés volt.
Hordozható kompatnak meg egy régi JBL Charge 2+ használok.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#37) Oldman2 válasza Nagya21 (#15) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:R

(#38) embe válasza #06314240 (#32) üzenetére


embe
nagyúr

Ennyire.

Luck Dragon: Ok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Most jött hírlevélben: Tronsmart Onyx Free kuponnal most 35$ ~ 12e Ft
Mivel már van egy TWS-es fülesem, és fülem is csak kettő van, én kihagyom, de másnak lehet épp kapóra jön. ;)

(#40) hangyász2 válasza <Adamsky> (#39) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ennek ennyi lesz a rendes ára. Aliról a gyártónál is ennyi lesz jövő héten. Ha meg lesz lengyel raktárban is náluk, akkor 3 nap alatt megjön DPD-vel.

A nagyobb töltőn kívül, ez miben jobb a Spunkynál vagy a Neo Onyxnál? Az IPX7-et látom.

[ Szerkesztve ]

(#42) Luck Dragon válasza #40993792 (#41) üzenetére

T2+P ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Luck Dragon válasza #40993792 (#43) üzenetére

Kíváncsi leszek a véleményedre.:K

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez jónak tűnik, felírva a beszerzendő listámra :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#46) embe válasza #40993792 (#41) üzenetére


embe
nagyúr

A fenéket! GLS töketlenkedik.... Szerintem holnap vagy holnapután itt lesz. Hétfőn értesítettek hogy kedden. Kedden hogy szerdán. Ma hogy csütörtökön. Holnap.... :U

Mikor vetted, melyik raktárból?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#47) 7Heads Drago válasza carl18 (#36) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem divoom voombox outdoor 2 volt. Ahhoz képest sehol sincs a sima T6. Viszont a divoomnak a töltő csatija meg az akkuja halt meg.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) carl18 válasza 7Heads Drago (#47) üzenetére


carl18
addikt

Nálam is hasonló volt a helyzet, Divoom onbeat 500 után a T6 nagy csalódás volt,

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#50) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Lehet t6 max lesz ebből. Fele annyiba kerül mint a charge 4 majdnem. Most néztem. Azért az nem mindegy. 23 vs 38. Nem opció a nagy hangerő. Inkább hogy erősebb basszust, élvezhetőbb hangot kapjak.

(#51) embe válasza #40993792 (#48) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor biztos megkapod.
Megjött az enyém is. Első benyomás: Van súlya. Illetve nekem kicsit sok a basszus. És igényes kivitelű.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#52) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem a Tronsmart element mega van már vagy 8 hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve.40 wattos és 14 ezerért vettem anno.
[link]

(#53) ceia


ceia
őstag

Tisztességes cucc, főleg az árához képest. Bár én nem használok bluetooth-t, mert hülyeségnek tartom, hogy egyszerre két akkut is fogyasszak ahhoz, hogy egy kis zene szóljon. (és kettőt töltsek utána) De memóriakártya lejátszónak pont megfelel garázsba, kertbe, napozáshoz.

        it's more fun to compute

(#54) 7Heads Drago válasza ceia (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De memóriakártya lejátszónak pont megfelel garázsba, kertbe, napozáshoz.
És közben kikapcsolod a mobilt? Mert ha nem ugyanúgy két akkut kell töltened.
Jó lehetőség a memóriakártyás lejátszás viszont nem tudsz számot választani és mindig ugyanazzal a számmal kezd. Persze számot ugrani lehet, de pl én meg se próbálom. Pedig van kártya is meg hangszóró is hozzá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) embe válasza ceia (#53) üzenetére


embe
nagyúr

Én meg pont amiatt vettem, hogy netrádiót használjak az udvaron vele.
Sőt a Yamaha RX-A880 -hoz is tud csatlakozni, így bekapcsolom azt a nappaliban hangot leveszem, ez meg szól a teraszon. Király!

Igazából olyat szerettem volna mint a JBL Tuner, hogy van benne FM rádió is, de nem találtam nekem megfelelő árban.

Viszont ahogy 7Heads Drago is írta, komfortosabb a zenelejátszó kezelése a telón.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56) Matula 007


Matula 007
tag

Körülöttem lévő népek "vegyél JBL-t" mert az nem kínai felhördüléssel a JBL Go 2-t ajánlgatják. Én a Tronsmart felé hajlok, bízom benne, hogy nem csak neves gyártó terméke lehet szuper. :) Van valakinek összehasonlítási alapja a két zenedobozzal kapcsolatban?

Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el.

(#57) 7Heads Drago válasza Matula 007 (#56) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jók a Jbl-ek, de van egy rakás hangszóró ami ugyanazt tudja ólcsóbban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#58) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Megjött az enyém is. (Aqua rendelés) Brutális amit lenyom. Igen kellemeset csalódtam benne.
Ez nagyon ajánlott vétel mindenkinek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#60) kakuk.tamas válasza #40993792 (#59) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én noti mellé vettem, hogy ne annak a kis recsegőit kelljen hallgatni. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#62) Luck Dragon válasza #40993792 (#59) üzenetére

Ezt jó olvasni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#64) Luck Dragon válasza #40993792 (#63) üzenetére

Nem gondolkodtam ennek megvételében. Csak azért követem a topicot mert kíváncsi voltam a véleményekre. Feljebb mutattam be hogy van kettő Tronsmart kütyüm , így feleslegesnek érzem ezt. Bár ha nem lenne akkor elgondolkodnék rajta.

Na igen, kis SE az egy igazi péntek esti utolsó darabok egyike lehetett az összeszerelő üzemben.
De ez előfordul. Ettől függetlenül nem ingott meg a bizalmam meg a cég felé . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#65) Steve 018


Steve 018
csendes tag

Sziasztok. A Tronsmart T2 tulajok segítségét szeretném kérni, hogy náluk is van halk hangerőn eléggé zavaró alapzaj? (amolyan white noise egy kiadós sípolással megspékelve...) Nem vagyok egy vájt fülű, de ez az én ingerküszöbömet bőven átlépte. Amúgy korrekt kis masina lenne, de ez a sípolás az őrületbe kerget. Még annyi, hogy az alapzaj nem növekszik a hangerő növelésével.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#66) gabe_ válasza Steve 018 (#65) üzenetére


gabe_
őstag

Hali, nálam nincs ilyen alapzaj.
Bluetoothon, vagy jack kábellel is van nálad?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#67) Steve 018 válasza gabe_ (#66) üzenetére


Steve 018
csendes tag

Hali. Mindkét esetben. Ha a jack kábelt bedugom, rögtön előjön az alapzaj. Bt-n csatlakozás után.
Köszönöm szépen a választ, akkor minden bizonnyal egy hibás darabot fogtam ki.

(#68) gabe_ válasza Steve 018 (#67) üzenetére


gabe_
őstag

Ha van lehetőseged, akkor tényleg megérné kicseréltetni.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#69) gabv


gabv
csendes tag

Sziasztok!
Kihangosítónak lehet használni?
A mikrofonja (ha van) jó minőségű?

Kösz!

(#70) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

A teszt megjelenésével egy időben vásároltam, a mai napig is remekül teszi a dolgát.

Nem bántam meg, egyetértek az „Ajánlott” plecsnivel.

 iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.