Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54) murrayd


murrayd
csendes tag

Múlt héten beszereztem, a hétvégén beüzemeltem. Lecseréltem az 1043ND-t, amit WDS-módban használtam ismétlőként. Ezúttal a 2,4 GHz-es veszi a jelet (802.11g) és 5 GHz-en használom AP módban (802.11n). A vevő adapter egy Netgear WNDA3100v2 USB egy szobával arrébb. Amiket eddig tapasztaltam.

Külcsín
- A felületét imádni fogják a helyszínelők (innovatív lakkfekete – mikor lövik már névtelen tömegsírba, akik mindenáron ezt erőltetik?)
- a LED-ek trendi kékek (szintén lövetni kéne), és kb 45 fokban állnak, gyönyörű fényorgona a szobában a sötétben, broáf

Belbecs
- Az 1043ND-nél érzékenyebbnek tűnik (ahogy specben is írják), most a gyári antennákkal elérem azt amit korábban csak egy külső irányítottal (TL-ANT2406A)
- A beállítások mentése után néha eltűnik a jel, és nem is tér vissza egy újraindításig
- Az 5 GHz-es jelet nagyon alacsonynak írja az adapter. Kapcsolódáskor először korrekt szinten van. de aztán visszaesik. Ettől függetlenül jól és stabilan működik. Így ismétlőként használva elégedett vagyok a 12-15 ms-os pinggel.
- A médiaszerver vagy továbbra is tré (mint az 1043ND-ben), vagy csak a Panasonic-kal nincsenek jóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.