Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#159) oxox válasza lapa (#156) üzenetére


oxox
addikt

Értem mire gondolsz, de ilyen alapon minden egyéb logoutos cikkre ez elmondható lenne. Ne moddingoljatok szerszámkészitő/ elektrotecnikai ismeretek nélkül, hiszen könnyen levághatjátok az újjatokat, vagy agyoncsap az áram, senki ne csináljon maga otthon keritést kőműves szakma nélkül, stb. Hozzátéve, hogy sajnos a mai diploma túlképzésnek (melynek értéke a szinvonallal együtt zuhan) köszönhetően tényleg a nagyon maradék megy szakmunkásnak (tisztelet a kivételnek), ergo találj jó szakemert. A nyáron minden előképzettség nélkül burkoltam itthon 7-8nm-ert (kerthelyiségben), az ok az volt, hogy nem találtam szakit, aki ennyiért kivonult volna, emberi áron A főnököm búzdított végül mikor néhány közös kolléga felajánlotta, hogy segít. Azt mondta ad szakkönyvet, szerszámot elmondja mire figyeljek, és menni fog. Lehet 10 burkolóból 2 szebben megcsinálta volna, de nem több, és igy még büszke is vagyok rá. (csináltam is munka mellett 2-3 hétig, de mindent kiszámoltam...hol kezdjem a diagonált, hol mi jön ki, mi mire takar majd stb). Amúgy meg Darwin evolució :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.