Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#897) üzenetére


AMD Power
titán

Ez kb 60-70% így is van. A legtöbb ember még ma is a külső alapján vesz telefont.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#902) nemma válasza AMD Power (#901) üzenetére


nemma
addikt

Vagy ha nem is csak a külső alapján, akkor is csak a száraz adatokat látja. Nem fog tesztet olvasni a vásárló, nincs neki arra ideje...

(#903) AS


AS
félisten

Nem teljesen igy van olcsóbb teloknál igen , de 100 ezer fölötti teloknál igenis nagyábol tudják az emberek mit vesznek ( maga 100 ezres rétteg a kicsi és ebben benne van ez is)
Mert ha ez nem igy lenne gyártok nem fejlesztenének ..
Motorola részesedése sem csökkent volna ha csak a külső fontos , igen is fontos persztis , mert ha az nincs idővel csökenö tendencia lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#904) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#897) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon gáz. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#905) papi77 válasza AS (#903) üzenetére


papi77
addikt

szerintem kár erről vitázni!!!3 hónap múlva majd+látjuk,h +bukott a tel vagy nem(a részvényesek miatt úgyis nyilvánosságra kell hozni az eladási adatokat!)én tuti nem veszem+ addig amíg a kamera nem lesz elfogadható szinten!!!

Az első: NOKIA 1611

(#906) papi77


papi77
addikt

ezt skubizzátok :O

Az első: NOKIA 1611

(#907) joey04


joey04
titán

[link]
[link]
na ha majd egyszer egy ilyen eljut ide...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#908) Ricardo válasza joey04 (#907) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélem hamar eljön az idő

(#909) AS


AS
félisten

Magyarul:
Cyber-shot SO905iCS = japán exluziv)

5 megapixel CMOS camera 3x optical zoom and 2.7-inch, 480 x 864 kijelzö!!
24-mm vastag

Durva! most már kijelzöben nagyon nagyon levagyunk maradva ( japánhoz képeset többi ország hasonló mint mi)

Nem ez nem jön hozzánk japán se-k nek fejelsztöik is más. Ahogy Európának is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#910) AMD Power válasza AS (#909) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon baba. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#911) joey04 válasza AMD Power (#910) üzenetére


joey04
titán

de mire egy ilyen eljut hozzánk... lehet ott már gagyinak fog számítani! :B

most cmos vagy ccd a kamera? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#912) Enjoy


Enjoy
addikt

Most kéne az SE-nek azt csinálnia, amiben egész jó:
Ugyanazt a tudást átpakolja egy más külsőbe! és kész is az európai változat!

Nem hiszem, h van olyan, aki ellene lenne.. ;)

► més que un club ◄

(#913) joey04 válasza Enjoy (#912) üzenetére


joey04
titán

nem tudom... nekem külsőre is nagyon bejön ez a teló. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#914) AMD Power válasza joey04 (#913) üzenetére


AMD Power
titán

Iszonyat komoly! De nem Európának. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#915) legiaap válasza AS (#909) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na hát erről beszéltem mindenkinek....
ott azért van technika bőven....
és nagyon babák a cuccok
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#916) ent válasza AS (#909) üzenetére


ent
őstag

And SO905iSC specs include:

Dimensions: 113×50x24 mm
Weight: 150 gr
Continuous Stand-by time: 520 hrs (3G)/300 hrs (GSM)
Continuous Talk Time: 200 min (3G)/180 minutes (GSM)
Continuous Video Calling Time: 130 min
Continuous Music playing time: WMA file, approx. 10 hrs
Main Display: 2.7″ (480×864 dots); Full wide VGA TFT transparent LCD; 262,144 colors
External Memory: microSD
Main camera: CMOS with AF, Effective resolution 5.1 mpx, recorded resolution 5 mpx
Secondary camera: CMOS, 330 000/310 000 pixels
Colors: Silver, Pink, White

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#917) papi77 válasza ent (#916) üzenetére


papi77
addikt

azt hittem ez egy K850i topik :D

Az első: NOKIA 1611

(#918) AS


AS
félisten

113×50x24
Ja japánban ez még csak közepes. :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#919) Dr.Anonymus válasza ent (#916) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

150 gramm... aha, akkor ezt is kiszűrik majd a biztonságiak a reptéren mint fegyvernek látszó tárgyat... :(((

(#920) joey04 válasza Dr.Anonymus (#919) üzenetére


joey04
titán

nekem az N90 sem volt nehéz a maga 173grammjával, úgyhogy felőlem jöhetne! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#921) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

150 gram és 113 mm, nekem nem kéne akármilyen szuperül müködne, hihetetlen hogy még mindig a legkorektebb SE a K750

Cseberből vederbe

(#922) Enjoy


Enjoy
addikt

Akkor legyen szó a K850i-ről is, ha már ebben a topikban járunk:
Új teszt - Planete-Nokia.com

► més que un club ◄

(#923) joey04


joey04
titán

LOL!bár úgysem igaz de legalább lehet álmodozni: ..."Még érdekesebb a dolog, hogy egyes - inkább a jobbra vágyakozó, mint hiteles - hírek szerint, a Sony Ericsson fontolgatja, hogy a K850 kedvezőtlen fogadtatása miatt a SO905iCS átdolgozott verziója lesz a K870, mégpedig 2008. II. negyedévének végén, 2008 II. féléve elején." seria.hu

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#924) Dr.Anonymus válasza joey04 (#923) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"a K850 kedvezőtlen fogadtatása miatt..."
nem értem honnan veszik ezt???
hisz a telefon gyakorlatilag még a polcokon sincs....

(#925) joey04 válasza Dr.Anonymus (#924) üzenetére


joey04
titán

de szinte minden teszt lehúzza a pocsék kamera miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#926) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#924) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos a K850i tényleg bukó. Már ami a kamerát illeti.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#927) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#926) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó, ez tény
de az hogy mi itt pár tucatnyian verjük az asztalt egy informatikai fórumon, azért az nem fogja lehúzni a telefon eladásait,...
szerintem mivel úgy se olvassák nagy tömegek ezeket a teszteket, ezért simán fogja hozni a k800as eladási szintjét, mert papíron jónak néz ki...

(#928) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

MegaTeszt
mondom én nem lesz ez buko, a képek sem szörnyűek azért
ez egy jó részletes (5oldalas) német teszt, 15 PERCES jó felbontású megavideóval !!!!!!!!
nézzétek meg milyen gyorsan zoomol a videóban... :)
csak adjanak ki egy szoftfrissítést a kamerára, és ez lesz az egyik legcoolabb telefon a piacon, én még nem adtam föl a reményt... :K
persze most én is g600-t vennék :B

(#929) legiaap


legiaap
nagyúr

Hol vannak a nagy SE rajongók?
Még senki nem vett egy ilyet?
:)
Kellenének már az egyéni tapasztalatok

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#930) papi77 válasza legiaap (#929) üzenetére


papi77
addikt

mindenki a 2év magyar garist várja!!! :DDD :D

Az első: NOKIA 1611

(#931) balu333


balu333
tag

Egy másik fórumon vki azt irta, hogy elvileg december közepére kidobnak egy új kamera drivert hozzá, arra nagyon kiváncsi leszek, mi igaz belőle! Remélem tényleg javítanak a fénykép mínőségén, mert akkor tényleg jó kis készüléket kapunk!

(#932) legiaap


legiaap
nagyúr

Ami benn van a telóba animáló kis kékes beütésű menü ("Flash Menü" a neve ugye?),ahelyett lehet hasonlót feltenni?Mert pl. más SE-kben más animáló menü van.Azokat nem lehet esetleg letölteni valahonnan és felpakolni erre?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#933) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#927) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. Jól cseng mostanában a Sony így sokat el fogunk adni belőle mi is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#934) joey04 válasza Dr.Anonymus (#928) üzenetére


joey04
titán

hát engem ezek a képek sem győztek meg... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#935) joey04


joey04
titán

Finomság a japán csodáról:LINK

OFF: TALMA VILÁGBAJNOK!!!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#936) legiaap válasza Dr.Anonymus (#928) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na annyira ezek a fotók nem lettek rosszak...
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#937) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#935) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nekem feltünt hogy fényképezésekor, az a fehér négyzet rááll az emberi arcra, csaknem van benne mosolygásra exponálo funkcio? A multkor láttam a tv-ben, egy expon probálgattak egy ilyen funkcioju fényképezö gépet

Cseberből vederbe

(#938) legiaap válasza joey04 (#935) üzenetére


legiaap
nagyúr

De miért pont 5.1 MP-es???
Az az 1 minek oda?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#939) ent


ent
őstag

Halott topic? Zárható? :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#940) AS válasza legiaap (#938) üzenetére


AS
félisten

0.1 :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#941) nemma válasza ent (#939) üzenetére


nemma
addikt

Jah, mert a K850i megbukott! :F :D

(#942) AMD Power válasza nemma (#941) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől én látod nem félek. Rohadt sokat elfognak adni belőle. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#943) AS


AS
félisten

Már nem azért, de míg nem kapható szolgálatoknál adig nem lesz sok duma rola, igy van ez a Samsung G600 al is.
Mert tömeg ott vásárol. aki meg függetlenül veszi meg az nem ir ide mert mindent tud.
Ennyi

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#944) ent válasza AS (#943) üzenetére


ent
őstag

Függetlent szoktam és ide írok, most! :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#945) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Már 3 hete megjelent nálunk is, pofátlanul magas áron, átszámolva forintba 140 ezer, meg is vettem volna de csak szürke keretes volt, és amint mondták egyelőre csak ilyen lessz, mondtam nekik hogy szóba sem jöhet, fekete-zöld csikos kell nekem, de nem igértek semmit. Ugyhogy ennyin mulott hogy én legyek az elsö mobilarénás K850 tulaj

Cseberből vederbe

(#946) legiaap válasza LEFTHORSE1 (#945) üzenetére


legiaap
nagyúr

Milyen 140 000?
105 900 ért is lehet már kapni és nem szürkésen

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#947) tween válasza legiaap (#946) üzenetére


tween
őstag

Ő nem magyar honban él ;)

(#948) LEFTHORSE1 válasza tween (#947) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ugy van. Ez a bolt az egyetlen hivatalos SE forgalmazo a GERMANOS, és ami bosszanto (söt sértö) hogy a magyar nyelv alapbol nincs egyik telefonjukon sem, csak ugy teszik fel ha megveszem, vissza adom, innen Csikszeredábol elküldik Bukarestbe, majd max 2 hét mulva vissza kapom, ezt még ingyen, de az n95-ömre minden ujraszoftolásnál kemény 30 euroért tették fel a magyar nyelvet

Cseberből vederbe

(#949) takipapi válasza legiaap (#946) üzenetére


takipapi
csendes tag

:B Figyü!- okt. 26.-a óta ,24hó garival,független,magyarnyelvel, 104990ft-ért,tetszőleges szinnel megvásárólható a/www.vip-phone.co.hu/ cimen.Most is!-válogathattók! Nekem azóta van, és megvagyok vele elégedve. :K

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#950) papi77 válasza takipapi (#949) üzenetére


papi77
addikt

az a baj,h az nem magy.SE gari!!! :(

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.