Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) drsanyo


drsanyo
csendes tag

Legutolsó sorban pedig az egész el van baxva (mármint a honlapon), mivel majdnem ekkora méretű (4-500 KB-os) és ettől jobb minőségű képeket készítek a 2 MP-s D750-immel. Nekem ne magyarázza be senki, hogy egy Sanyo digitgép 5MP-lel ilyen rakás sz_art készít, mert magamhoz nyúlok: zajos, elmosódott, még a fehéregyensúly sincs rendben. Szerintem egyszerűen az oldal szerkesztője hibázott, de nem kicsit.

''Azt mondtad, hogy árnyas erdőn szedjünk ibolyát. Lóf@szt! Nincs is ibolya, b@szni vittél engemet oda''

(#252) drsanyo


drsanyo
csendes tag

A képméretre vonatkozó részt természetesen a flower és a city képekre értettem.

''Azt mondtad, hogy árnyas erdőn szedjünk ibolyát. Lóf@szt! Nincs is ibolya, b@szni vittél engemet oda''

(#253) Szibilla


Szibilla
aktív tag

drsanyo: Egy moderátor ezért tuti seggbe rúg.

Amúgy jó telefon lett ez, végre egy SE, amiben EDGE is van és 3G is, valamint miroSD is belemegy. A külseje mondjuk annyira nem jön, bár a kék az már egész szép. Kíváncsi vagyok a gyakorlati tapasztalatokra, ez a billentyűzetelrendezés mennyire lesz zavaró.

(#255) Dr.Anonymus válasza drsanyo (#254) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tényleg sz@rok a sanyo fotók...
talán nem véletlenül mondott le a nagy főnök,... :C
[link]

egyébként szerintem az aláírásod miatt is seggbe fognak rúgni,... a trágár kifejezéseket nem kedvelik... csak hogy fölkészülj ;]

(#258) papi77


papi77
addikt

[link] ezt láttátok?

Az első: NOKIA 1611

(#259) Dr.Anonymus válasza papi77 (#258) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja, de azért az tényleg igaz, hogy az n95ösön már szoftver frissítés is volt
míg a k850-esen még csak beta szoft van...
ez így kicsit igazságtalan harc, de azért annyiban fair a gsmarena, hogy azt írják, újra elkészítik a tesztet ha szignifikáns kamera javulás lenne a k850ben, mármint a végleges verzióban, amit erősen is ajánlok a sony-ericssonnak... mert ezek a képekre egy szó igaz:
botrányosan szarok (bocs két szó lett :DDD )

(#260) csusza`


csusza`
senior tag

Hali!

Ez a telefon egészen jónak mondható. Pár hónapja, mikor először hallottam róla, az 5mpix csábító volt, ám megnéztem a képeket is róla; hát akkor nagyon nem tetszett. Most, hogy sorra láttak napvilágot az infok és a tesztek, a külsővel megbarátkoztam, sőt, mondhatom, hogy kifejezetten tetszik. Azonban az 5mpixes kamera...hát úgy őszintén: szerintem sok javulás nem látható a k800i-vel készített képekhez képest. (Számomra fontos, hogy valami ''elfogadható'' képet készítsen a telefon, mert nincs és egyelőre nincs is kilátásban egy jó kis digitgép.)
Nekem k800-am volt, csak egy- két hónapja eltulajdonították tőlem az utca kellős közepén kedves rablók emberkék. Pedig szuper kis telefon volt, egy két dolog zavart csak: a vastagsága, a súlya és az optikát védő kis retesz - holott már a k750-ben is normálisabb volt valljuk be :)) A k850-nél meg egészen egyedi, mondhatni fantörpikus (persze ízlések és pofonok, de nekem nagyon bejön :C ).
Mondjuk az új kába szerintem azért már belefért volna a 16 millió színű kijelző, egy normálisabb hátlap + lehetne kicsit vékonyabb; viszont ezeken túllépve nagyon kis fasza teló.
Ha lenne rá perpillanat elég zsetonom, azonnal megvenném! :)

Üdv: cs

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#261) JagdTiger


JagdTiger
csendes tag

Azért ahhoz képest nem is rossz,hogy még nincs is kész a jp8 csak valamikor szept.közepére fejezik be,legalábbis én ezt olvastam. :B

(#262) papi77 válasza csusza` (#260) üzenetére


papi77
addikt

hát igen...én úgy gondolom,h ennél a telnél +bocsájthatatlan,h nem készít jobb képeket,mint a K800i :O (persze ha a végleges verzió nem lesz jobb!)

Az első: NOKIA 1611

(#263) csusza` válasza papi77 (#262) üzenetére


csusza`
senior tag

Én is csak a softban bízom... :DDD

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#264) Atlantis


Atlantis
veterán

drsanyo: Márpedig igaz, tessék használni a MOD gombot és a kiemelő eszközöket, nem pedig egymás után 2-3 HSz-t írni pár percen belül. Az aláírásod pedig változtasd meg, de sürgősen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#265) Viktor0610 válasza drsanyo (#248) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel magyarázom?

Azzal, h. a saját szememmel láttam. :D A SEria oldalán már akkor néztek utána, mikor már eltávolították az EXIF-infókat, én még előtte néztem.
Bővebben leírtam már korábban.

Samsung Galaxy A54

(#266) papi77 válasza Viktor0610 (#265) üzenetére


papi77
addikt

ezt én is igazolni tudom!!én is előtte láttam!

Az első: NOKIA 1611

(#267) drsanyo


drsanyo
csendes tag

Bocs, ha valakit zavartam, de én ez vagyok. Így, ha nem maradhat az aláírásom, mondok egy ágyőt!

''Azt mondtad, hogy árnyas erdőn szedjünk ibolyát. Lóf@szt! Nincs is ibolya, b@szni vittél engemet oda''

(#268) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Tudunk valamit arról hogy mikor jön a teló? :U

(#269) Enjoy válasza Jeannie (#268) üzenetére


Enjoy
addikt

október

► més que un club ◄

(#270) nemma válasza Jeannie (#268) üzenetére


nemma
addikt

Ha kicsit visszaolvasunk, akkor tudjuk, hogy október fele ;)
Mod: Enjoy nyert :P

[Szerkesztve]

(#271) Enjoy


Enjoy
addikt

csinál-t még valaki rajtam kívül témákat a K850i-re? :U

► més que un club ◄

(#272) legiaap válasza Enjoy (#271) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én csináltam volna.
Le is szedtem a téma készítőt,csak közbe már vettem másik telót.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#273) Enjoy válasza legiaap (#272) üzenetére


Enjoy
addikt

Mifélét? :)

► més que un club ◄

(#274) ent válasza Enjoy (#271) üzenetére


ent
őstag

Csak ezeket fogom átszabni!!
[link]

[kép]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#275) Jeannie válasza nemma (#270) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Bocs, azt hittem van újabb info már :DDD

(#276) legiaap válasza Enjoy (#273) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az aláírásom utolsó telója.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#277) Enjoy válasza legiaap (#276) üzenetére


Enjoy
addikt

dikk, tnyleg! :)
Holnap MobilShown remélem kinnt lesz :P

► més que un club ◄

(#279) Viktor0610 válasza drsanyo (#267) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd én...
Ágyő! ;)

(Legközelebb szalonképesebb aláírással próbálkozz... :U )

Samsung Galaxy A54

(#280) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Az összes K850-el készült képeken amiket én láttam eddig, érezni vélem a plexi jelenlétét, most már biztos vagyok hogy ront a kép minöségén bármilyen patyolat tiszta legyen is. Pontosan olyan mintha egy ablakon át fényképeznék fényes nappal

Cseberből vederbe

(#281) Enjoy válasza LEFTHORSE1 (#280) üzenetére


Enjoy
addikt

Mutatnál olyan képet, ami olyan K850i-vel készült, aminek nincsen plexi a hátulján?
Vagy te csak így, a saját elméleti szinteden döntötted el, h ront a képek minőségén?
Mert akkor te aztán ultra-pro vagy!

Ez is olyan, mint amikor valamelyik kedves fórumtárs írta, h ''tejesedni'' fog a plexi...(mintha 90-es években lennénk kb ..)

Sok hülyeség, amikkel csak elriasztjátok az átlag usereket...
nah mind1

MS-on volt nálam egy 10percig a teló, s azt kell,h mondjam: Eszméletlen! ;)

► més que un club ◄

(#282) LEFTHORSE1 válasza Enjoy (#281) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem, nem akarok eljeszteni senkit e telo vásárlásátol, csak rettenetesen frusztrál, hogy majd le kell szereljem, mert a saját elméletem szerint egy optika legkülsö lencséje (jelen esetben fényáteresztö szilárd közegje) valamennyire sülyesztve kell hogy legyen, és ezáltal körkörösen árnyékban is, mindez azért, hogy az oldalrol jövö erösebb fényeknek (pl. napsütés) esélye se legyen beszorodni az optikába. Na de majd meglátom hogy mi a valoság

Cseberből vederbe

(#283) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

csekkoltátok??? :DDD
[link]
végre leesett nekik, hogy át kellene tenni a honlapon lévő sanyo képeket k850es fotókra... :C
és milyen szöveget írtak már hozzá??? :D

kb így hangozna magyarul: (a németül nem tudok részére)
''a k850es cybershot telefon fotóminősége megdöbbentő. gondolta volna, hogy csak az egyik fönti kép készült egy normál digitális kamerával, a három rákövetkező a k850-es cybershot mobillal. Bámulatos, nem de??''

beszarás...
semmmi bocsánat kérés vagy valami...
inkább költöttek hozzá egy ilyen marketing dumát, mintha csak azért tették volna föl az egyik sanyo képet, hogy legyen összehasonlítási alap.. ;]

egyébként tényleg megdöbbentőek a k850-esel készült fotók...
majd leesett az állam...
komolyan mondom a cyber shot matrica nélküli, több mint 2éves k750es jobb és élesebb fotókat készít mint ez... :O :O :O
és ebben tudjátok mi a durva, hogy erre a fotominőségre ők büszkék... :C
pedig úgy néznek ki a képek, mintha egy poentilista, impresszionista festő ülne bent az optikában... döbbenetesen szarok...

//mellesleg a k810 photoshopos képeit is lecserélték... ;]

[Szerkesztve]

(#284) megabe válasza Dr.Anonymus (#283) üzenetére


megabe
tag

Szerintem tök leleményesek, ha már hibáztak vagány ahogy kivágják magukat :C
Ugye senki nem gondolja, hogy fantasztikus 5mp-es fotókat fog készíteni egy mobillal, de mondjuk egy 10x15ös kép nem lehet rossz belőlel!! Ezért is veszek w910i-t :D

Kiprószáltam a készüléket mobilShow-n. Nem rossz, csak annyira sokminden van összezsúfolva, meg annyi mindent tud, hogy az már too much. A kijelző szép, az érintőgombok jól működnek, csak szokni kell, a navigációs négyzet is fura, a benne lévő két gombbal pláne. Aprópó gombok a numerikus pöckök na azokat kell majd igazán megszoknia a kedves leendő tulajdonosoknak. Összességében jó irányba haladnának, de mindig elcsesznek valami lényegeset ami a felhasználó nemtetszését váltja ki :DD



[Szerkesztve]

A kiskakas kikukorékolásig él

(#285) papi77 válasza megabe (#284) üzenetére


papi77
addikt

milyen volt a tel?úgyértem kűlsőre,fogása,méretei.nem tűnt túl vastagnak?kiváncsi lennék rá...nekem még nem volt a kezemben.de aK800i-met azért adtam el mert nekem túl ''féltéglának''tűnt. :U

Az első: NOKIA 1611

(#286) papi77 válasza Enjoy (#281) üzenetére


papi77
addikt

lehet,h igazad van,de nézd+ ezeken a képeken is úgy látszik mindha a plexitől lennének ilyen rosszak![link]

Az első: NOKIA 1611

(#287) Ricardo válasza papi77 (#286) üzenetére


Ricardo
félisten

A K810 képei szebbek lettek :U

(#288) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#287) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a k750i képei szebbek mint a k800/k810-é,
a k810-é szebbek mint a k850-é
fejlődik a technika :F
gratula SE :C

(#289) AMD Power


AMD Power
titán

Nemsokára lehet majd kapni nálunk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#290) LEFTHORSE1 válasza Dr.Anonymus (#283) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Lehet hogy most még rosszak a képei, de ha a szoftja még bétás nem is lehet elvárni többet. Nem kétlem hogy idövel tökélyre fejlesztik a kamera szoftját, mert ugye mint tudjuk egy tel jo szoft nélkül csak vitrintelefon (lásd nokia n95-öm ami a legujabb v12 szofttal, magyar menüvel, otthon üll kikapcsolva, inkább a kis ''szutyok'' k750-emet használom, amivel jelenleg is forumozok)

Cseberből vederbe

(#291) Dr.Anonymus válasza LEFTHORSE1 (#290) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

állítólag a napokban kezdik a szállítását,
szóval nem értem, hogy lehet hogy még mindig bétás a szoft... :F
de legyen úgy ahogy mondod, mert akkor lenne végre egy jó telko... hiányzik már egy jól összepofozott SE :O

(#292) papi77 válasza Dr.Anonymus (#291) üzenetére


papi77
addikt

amit tesztelésre kiszállítotak azt nem hiszem,h idő közben frissítenék...így maradt a bétás szoft.

Az első: NOKIA 1611

(#293) Ricardo


Ricardo
félisten

Majd élőben megkukkolom. Nem tudom mennyire lesz méltó utódja a K750i-nek.
A K750i/W800i párossal nagyon magasra tették a lécet, és azóta sem tudják azt tovább emelni. P és az M szériát most nem sorolom ide, az okostelefonok más kategóriába tartoznak.

(#294) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Tudtommal tart még a kiállitás (4 napos), meg nézte már valaki hogy melyik verzioszámu szoft van rajta >*<<*<* ezzel a koddal ?

Cseberből vederbe

(#295) papi77


papi77
addikt

kíváncsi leszek,kinek lesz előszőr ilyen telje...sztem vagy nagyon dicsérni fogja,vagy iszonyatosan szidni... ;)

Az első: NOKIA 1611

(#296) Dr.Anonymus válasza LEFTHORSE1 (#294) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez nem az amiről beszélsz? :F
[kép]
[kép]

(#297) Ricardo válasza Dr.Anonymus (#296) üzenetére


Ricardo
félisten

K850 esetében számomra nehezen értelmezhető mit jelent a fő kijelző :F

(#298) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#297) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

úgylátszik ez a szoft még tényleg nagyon béta... :DD

(#299) Dare2Live válasza LEFTHORSE1 (#290) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

n95 otthon ül kikapcsolva...: Szivesen használom és cserébe kapsz egy k750nél azért pöppet jobb k810et. :)

k850 kamerájának meg az egyik baja uaz mint az n95nek. körömpiszok méretü érzékelő + rengeteg pixel = rengeteg zaj. Egyébként az N95 uevvel problémával küzdött, küzd és fog is mert hiába jött ki a legujab tuti kamera soft rá attol még zajtenger képböl nemlehet jo képet csinálni.

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#300) badacsony válasza Ricardo (#297) üzenetére


badacsony
őstag

Szvsz létezik Fő kijelzőre és másodlagos kijelzőre (külső) is LCD-szoftver. K850-ben csak Fő kijelző van, ezért hat kissé bugyután. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.