Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Dr.Anonymus válasza PeetWhite (#792) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

köszönjük PeetWhite kollégának a velős összefoglalót, sajnos szórul-szóra igaza van... :( :(( :(((
a 2005 volt az SE éve, azóta folyamatosan süllyednek... :O
k750-hez hasonló klasszikusokra lenne szükség

(#802) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#801) üzenetére


AMD Power
titán

Hova sülyednek? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#803) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#802) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem az a kérdés, hova, hanem hogy meddig...

(#804) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#803) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől azért nem félek. Jelen pillanatban egy márka süllyed csak. A Motorola.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#805) nemma válasza Dr.Anonymus (#801) üzenetére


nemma
addikt

Az volt a siker megalapozása. A K750i. Vagy anno a T610i.
Most még erre építkeznek, de tuti, hogy hamarosan lesz egy következő "nagy durranás" is! Én várok! :)
Viszont az kétségtelen, hogy a 2005 egy ütős éve volt a SE-nek.

Jah, az meg, hogy a K850i navigációs gombja szar, nem bírom elhinni. Bog mintha pont azt írta volna, hogy tök jól kézreáll az egész..

AMD Power: Az viszont már tényleg nem tud hova...

[ Szerkesztve ]

(#806) AMD Power válasza nemma (#805) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a navi gomb ember függő lesz. Van akinek nem lesz vele problémája és lesz aki utálni fogja. Ennyi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#807) nemma válasza AMD Power (#806) üzenetére


nemma
addikt

Igazad lehet...
Szóval PeetWhite! Neked rohadt nagyok az ujjaid? :D

(#808) PeetWhite válasza nemma (#807) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

70 kilós EMO... Nem :P

(#809) joey04 válasza legiaap (#799) üzenetére


joey04
titán

jah... Bog szerint az is lötyög, nincs semmi ami védené a kamerát(jó valami spéci védőréteg van a kamera előtt elvileg...)nagyobb kijelző de240*320 és már a simában is éppen elég volt ez a felbontás.meg akkor megint várhatok egy csomó időt hogy emberi árban kegyen.

takipapi: neked a 105 elfogadható ezért a telóért? :F
majd a 80.talán.esetleg.ha javítanak rajta.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#810) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#806) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az igaz hogy a navi gomb ember függő, de jó lett volna a vásárló elijesztő joy után végre egy olyan megoldással előállni ami mindenkinek kézre áll..

egyébként abban is igazad van, hogy jelenleg csak a moto süllyed, az SE erős, de ezt sajnos nem a felső, hanem a középkategóriás telefonjainak köszönheti

(#811) takipapi válasza joey04 (#809) üzenetére


takipapi
csendes tag

HÁT a 135eft-hoz képest?!,-még kisem adták.Lesz ez még 80 alatt is, hamarosan vodánál biztos.De addig már meg is tapasztalom a különbséget k800-810-850 közt.- ha minden igaz.AZ ár ?,-ki hogy gondolja! ,-rétes próbája ,-az evés!

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#812) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

talán egy szoftverfrissítés után még van remény, elnézve a képeket, de ez nem mentség a telefonnak
[link]

(#813) papi77 válasza Dr.Anonymus (#801) üzenetére


papi77
addikt

hát igen,a K750 volt az eddigi legjobb SE-m.erről a telről vannak a legszebb emlékeim. :C

Az első: NOKIA 1611

(#814) legiaap


legiaap
nagyúr

Egyet jegyezezzen meg mindenki: Minden Telóban Van Hiba!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#815) Dr.Anonymus válasza legiaap (#814) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez így van, de nem ha egy Cyber shot telefonban pont a kamera a hibás, akkor arra nehéz mit mondani... ;]
azért én még reménykedek egy új szoftverben :U

(#816) papi77 válasza Dr.Anonymus (#815) üzenetére


papi77
addikt

vagy elismerik a hibát és a szoftfrissítés mellé kicserélik az optikát is!

Az első: NOKIA 1611

(#817) legiaap válasza papi77 (#816) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ébresztő
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#818) Dr.Anonymus válasza legiaap (#817) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

:C

(#819) papi77


papi77
addikt

vagy nem!!! :DDD

Az első: NOKIA 1611

(#820) Enjoy


Enjoy
addikt

(#821) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#810) üzenetére


AMD Power
titán

Minden gyártó az alsó illetve jobb esetben a középkategóriás modeljei miatt
"erős".

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#822) Enjoy


Enjoy
addikt

Újabb teszt!
Videó tesztet is találtok, aminek az elején látható a doboz, s annak tartalma! ergo unboxing!
K850i-MobilMania.cz

► més que un club ◄

(#823) legiaap válasza Enjoy (#822) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ennyi unboxing-ot se láttam még egy topikon belül
Már elképzelem hogy várja a sok ember
Fúúú megint egy unboxing...de klafa,de azért a tegnapi sem volt semmi
:DD :DD :DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#824) takipapi válasza papi77 (#816) üzenetére


takipapi
csendes tag

:C HÁT mondhattok bármit,ezek az" észrevételek " túlvannak lihegve!,-ma megtapasztatam nem olyan rossz a navi gomb megkell szokni,a furcsaság akiválasztáshoz fölé kellérinteni a szenzort nem a közepét nyomni,ami még hirtelen furcsa nincs fájlkezelő,helyébe tették csak a riasztást.okos dolog a média gyors,a fotói lehetnének jobbak is,de elfogadhatók!Úgy hirtelen az első benyomásaim. :K

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#825) nemma válasza takipapi (#824) üzenetére


nemma
addikt

Hú, én is úgy megnyomkodnám már!
Hol próbáltad ki, ha szabad kérdeznem?

(#826) takipapi válasza nemma (#825) üzenetére


takipapi
csendes tag

Úgy kedves barátom, hogy ma du.13,46-kor átvettem!,és egész idáig próbálgattam.az előzőkben nem is emlitettem hangja szép ,a fülese jó ,de már cseréltem HPM70-re.egyébként szine: fekete zőldcsikkal ,nekem ez tetszik mivel tíz éves múltam 9.-én.ez a szűletési ajándékom!

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#827) joey04 válasza Dr.Anonymus (#812) üzenetére


joey04
titán

na erről beszéltem! nézzétek meg a 2.sor első képét ahol a coca-cola van!Az piros kéne hogy legyen de itt rózsaszín!!!ez a bajom a kamerával nem a minőség abba már beletörődtem.ezt lehet vajon javítnai szoftveresen vagy ez így marad? :F

de a panorámaképen is látszik: csomó ember rózsaszín ruhában van és rózsaszín kocsija van mindenkinek?Hol a piros szín???

a másik tesztben is van pár kép ahol fel lehet ezt fedezni...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#828) Dr.Anonymus válasza legiaap (#823) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Ennyi unboxing-ot se láttam még egy topikon belül"
:D
ez már kezd striptease lenni... :C
ennyi vetkőzős fotó... ejnye... ez már nem is mobil fórum... ;]

(#829) nemma válasza joey04 (#827) üzenetére


nemma
addikt

Kiszívta a Nap! ;]

(#830) Thom!


Thom!
veterán

N95 és K850 csata

no comment

(#831) joey04 válasza Thom! (#830) üzenetére


joey04
titán

hát igen.itt különösen nagy a különbség az n95 javára. :(
az első képen a tábláson meg a ribizlisen ismét látszik a piros-rózsaszín közti különbség. :(
lehet hogy a T-Mobile támogatja a k850et hogy minden "magenta" színben pompázik? :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#832) Roooger válasza joey04 (#831) üzenetére


Roooger
tag

Lehet, hogy ha Fényképezőval készített képpel hasonlítanánk, jobban látszana melyik van közelebb a valósághoz! Természetesen csak a szinekre vonatkozóan!!!
Lehet, hogy az N95 csinál minden Rózsaszínből pirosat :D :DD :D
Legalábbis ha optimistábban nézzük a dolgot!!

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#833) joey04 válasza Roooger (#832) üzenetére


joey04
titán

ja vagy az is lehet hogy lefényképezték N95tel aztán otthagyták a napon fél évig és utána lekapták k850nel is amikor már tényleg kiszívta a nap... :C :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#834) nemma válasza joey04 (#833) üzenetére


nemma
addikt

Ha nem is ez a válasz, Rooogernek(három o? :) ) igaza van valamennyire.
Köztudott, hogy a Nokia képei mindig kicsit emlékeztetnek az alsóban használt temperás festményeimre. Persze csak színükben.
Tehát az N95 túlságosan telt színű fotókat készít, a K850i pedig túl fakóakat. Mivel mindkettő szélsőség egy bizonyos szinten, csak ellentétesen, ezért baromi látványos a különbség.
Tényleg jó ötlet volna bevenni az összehasonlításba egy rendes Canon gépet.
Na jó, Nikon is lehet.

(#835) joey04 válasza nemma (#834) üzenetére


joey04
titán

igen valóban de nekem az volt a végső bizonyíték hogy a luxusautóshown is ilyen rózsaszínes képek készültek holott az én k800i-m rendesen pirosat mutatott és a valóságban is piros volt hiszen láttam! :)
de megpróbálom előkaparni van egy olyan teszt ahol van egy digitgép is és ott is kijönnek ezek a hibák.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#836) Roooger válasza joey04 (#833) üzenetére


Roooger
tag

Az is előfordulhatott ;]
Azért az is hozzátartozik, hogy a valóságra nem tudhatjuk melyik hajaz jobban!
Legalábbis nem mernék fogadni rá!

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#837) takipapi válasza joey04 (#835) üzenetére


takipapi
csendes tag

Valóban egy kissé hajlík a bordóspiros felé,igaza van joey-nak,ilyen próbléma nem érzékelhető K800-nál! :((

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#838) joey04


joey04
titán

bizony és itt van még egy teszt(volt már) érdemes megnézni a piros autoról a fotókat.N95 pirosít de nem annyira mint amennyire a k850 rózsaszínbe megy el...Viszonyításnak ott a G600. [link]

vagy a k800hoz viszonyítva:

K800:

K850:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#839) legiaap válasza joey04 (#838) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vagy lehet,hogy csak Te látod rózsaszínbe a világot???
:DD
Amúgy tök jogos ez a rózsíszínes dolog
Sajnos
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#840) badacsony


badacsony
őstag

Emberek! Nem kell aggódni: ott a SEUS!

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#841) HaKo


HaKo
aktív tag

Nekem a K850 képe élethűbb...

(#842) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A tegnap végre megtapicskolhattam egy boltban, olyan nehézkes kezelni, hogy ledöbbentem, amugy a szoftkey-ek nagyon jol müködtek, fényképet is csináltam a boltban, vakuval (kint már sötét volt) de nagyon sötétek lettek a képek, megnéztem a beállitásokat, ott minden automatán volt

Cseberből vederbe

(#843) PeetWhite válasza HaKo (#841) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Attól, mert még Gyöngyinek ez a véleményen, ez nem azt jelenti, hogy igaza is van.
Egy fényképet meg amúgy is egy képet általában a szép színei miatt becsülünk meg. Ha egy képen erős és telített színek vannak, akkor sokkal jobban megbecsüli mindenki. Nem kell túlsült fotó, de legyen színes.. A részletgazdagság meg alap.

(#844) Dr.Anonymus válasza PeetWhite (#843) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

bár PeetWhite kolléga még újonc, de ez már a második eset hogy pontosan rátapint a lényegre... úgy van ahogy mondod

(#845) nemma válasza Dr.Anonymus (#844) üzenetére


nemma
addikt

Öö..PeetWhite kolléga nem csak egy sima újonc. Azért aki a mobilarenának tesztel, annyira nem lehet gyökér, nem? ;)

(#846) joey04 válasza nemma (#845) üzenetére


joey04
titán

hehe. ez most úgy jött le mintha a sima mezei újonc viszont gyökér lenne. :DD

Peet tényleg nem ma kezdte! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#847) AMD Power


AMD Power
titán

Jaj de komolyak! :C

Kép1
Kép2

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#848) legiaap válasza AMD Power (#847) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az első két nem stimmel...403-as hiba
A második képen meg mi a komoly???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#849) AMD Power válasza legiaap (#848) üzenetére


AMD Power
titán

A telefon a komoly. Szép és kék is. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#850) legiaap válasza AMD Power (#849) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja...hogy a tell komoly
:DD
Amúgy erről a kék színről kapásból az OB tampon dobozának a színe jut eszembe
Förtelmes
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.