Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) salival válasza madstunt (#4999) üzenetére


salival
aktív tag

a navigombnak körübelül az 1/3-a kopott le
szerk.:átléptük az 5000-ret :C :C :C

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#5002) madstunt válasza benecz (#5000) üzenetére


madstunt
addikt

Smst írni hogy lehet ezekkel a kicsi gonbokkal?
Minden csak megszokás kérdése az elvem... sokan szidják első látásra de 1 nap alatt meglehet szokni nagyjából

Amúgy ennek a telefonnak a navi gomb kopásán kívül van valami típushibája?
lejjebb

salival: nekem is az 1/3-a de ha fizetni kell érte akkor szerintem érdemes várni mert nem olyan eszméletlenül zavaró

túl az ötezren:)

[ Szerkesztve ]

(#5003) madstunt


madstunt
addikt

Lenne egy kérdésem: Miért van az hogy több olyan topse.ru-ról leszedett flash menűnél aminél a kompatibilis cuccok közt ott a k850 mégis az van hogy belépek a menűbe és ott bármire rányomok az egész megáll mint a cövek,de a piros gombbal ami itt ugye nem piros ki tudok ugrani a főképernyőre és onnan gyorsgombbal mindent elérek
....

(#5004) Lasy


Lasy
veterán

ezzel a kis progival meglesheted hogy pontosan milyen a verzioja. flash lite xx...
ha az 2.0, vagy 2.1 akkor jó neked. viszont azt hozzá kell tennem hogy ha cseréltél a főmenüben valamit akkor már nem fog menni. teszem itt azt hogy pl a BT-t kitetted a playnow helyére akkor a playnow nem fog menni...

persze hogy nem kérik a garit, mert az imei szám alapján azt is megmondják ho vetted a telót. :)

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#5005) benecz válasza benecz (#5000) üzenetére


benecz
tag

Üdv ismét,elhoztam atelót,minden rendben van vele,szinte hibátlan.
Egy olyan kérdésem lenne,hogy 2db simet használok,és véletlenül az egyiket felm,ásoltam a telóra,de nem kellett volna,és nem tudom kitörölni a neveket,csak egyesével.Valaki nem tud erre valami megoldást?
Amúgy a kamerája ahhoz képest,hogy 5mp-es nem nagy szám,az n73hoz képest nem látok külömbséget.
Majd ha errefelé jár valaki majd írjon.
Köszi előre is,üdv :R :R

(#5006) madstunt


madstunt
addikt

kapcsolatok/lehetőségek/egyebek/speciális/Az összes kapcs. tör.

(#5007) madstunt válasza Lasy (#5004) üzenetére


madstunt
addikt

köszönöm :R

(#5008) benecz válasza madstunt (#5007) üzenetére


benecz
tag

üdv!
köszönöm a segítséget!

(#5009) Mályki


Mályki
aktív tag

Sziasztok!!!

Nekem is ujraindulgat a telom amióta megvettem azóta.Egy softver max 3 hónapot birt ki.Azt mondták lehet azért van mert valami ősrégi sim kártyát használok aminek más a mittudomén milyen felvétele.Csináltattam uj kártyát és vagy 2 hete nem indult ujra.Sosem kapcsolom ki.Remélem ilyen is marad.Amugy ha nem nem lenne ez az ujraindulgatós gondja én tuti nem keresnék uj telót.Még egy jack kimenet hiányzik.Nagyon idegesitő hogy mindig rángatni kell a füles csatiját hogy szóljon.Ezeket leszámitva kamázom nagyon :DD :DD

K.M.

(#5010) Mályki


Mályki
aktív tag

Ja,szigorúan LAsyhoz vigyétek softolni.Olyan gyors hogy nem birom felfogni.Pedig nem ártana nekem is megtanulni.De majd legközelebb felveszem kamerára és belassítom :DDD

K.M.

(#5011) madstunt válasza Mályki (#5009) üzenetére


madstunt
addikt

Hát a SIM dolog nem működik mert nekem vmikor múlt év közepi SIM van benne és ma pl 2szer már újraindult.Megjegyzem nem értem hogy miért mert az utóbbi 3 napban új dolgot nem raktam vagy telepítettem rá,csak néhányszor használtam a javát de főképp zene ment rajta (napi 4-5 óra minimum) de még is a héten ma restartolt először vmikor kettőkor. Nem tudom de nekem legtöbbet zenehallgatás közben csinálja.Ebook olvasás,videó vagy képnézés közben sose.

(#5012) k850 válasza Mályki (#5010) üzenetére


k850
addikt

Szia Mályki ! :) „Sosem kapcsolom ki.” :N Ha figyelmesebben elolvasod a használati utasítást, akkor tudhatnád, hogy a gyártó direkt ajánlja néha nap az újra indítást. Én azt tapasztaltam, hogy ha nagy fájlmozgás (képek le és feltöltése, játékok telepítése, ill. törlése) után gyakrabban van újra indulás, ill. ha türelmetlen vagyok, és nem várom ki teljesen, hogy végre hajtsa a hardver a kiadott utasítást akkor is gyakoribb a restart. Ezért én azt tanácsolom, hogy kapcsold ki a telefont, ill. ki is veheted az akkut vagy 10s-ra, ill. takarítsd ki a telefont a fölösleges fájloktól, ha egy programból kilépsz, várj még egy-pár másodpercet, hogy a készülék felkészüljön a következő parancsra. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5013) Mályki


Mályki
aktív tag

Jó reggelelit!Ti amugy mire használjátok a telefont?Olvasom hogy ezt meg azt telepitettetek,ilyen file - t töltöttetek le meg hasonlók.Én netezésre nem sőt wapolásra sem használom.Hébe hóba(heti 5) fénykép,meg nagyon sok zenehallgatás.Nekem uj ez a napi kikapcsolós dolog de sztem kipróbálom.De tényleg sokkal kevesebbszer fagy le az uj sim kártyával.Nem tudja valaki uj házat mennyire olcsón lehet venni?Komplett burkolatra gondolok.Szép napot!

K.M.

(#5014) madstunt válasza Mályki (#5013) üzenetére


madstunt
addikt

4-6k egy új ház.
Én főleg zenehallgatásra használom/napi 4 óra de van hogy 8/.Emellett időnként net és filmnézés/vagy sorozatnézés/ kb havi 2-3 órára vetítve. Telefonálni alig telefonálok,sokkal több sms-t küldök.kb ennyi

(#5015) Mályki válasza madstunt (#5014) üzenetére


Mályki
aktív tag

Film?!?!?!?3GP ben vagy mp4?Vagy le vagyok maradva?Nekem a net az még nagyon drága meg bőven elég itthon lógni a gépen.Amugy lehet a telót modemként használni?Hogy előfizetek egy netre,de laptoprol nyomatom.Lehetséges?Bluetoothal....

K.M.

(#5016) madstunt válasza Mályki (#5015) üzenetére


madstunt
addikt

MP4 320x240-ben 25 fpssel nagyon szépen megy

(#5017) mrlujoak válasza Mályki (#5015) üzenetére


mrlujoak
veterán

Film, bizony film. ;)

Egyik előnye, hogy nem divix-esek a Sony Ericssonok, hogy egy film lejátszása kevesebb energiát igényel - no és a memóriakártyán is kevesebb helyet foglal.

mp4 az ideális formátum, mert annak felbontása ideális a kijelzőjéhez, képkockasebességben, no és hangminőségben is a telefon tudásához igazítható.

Én pl. Az ördög Pradat visel című filmet konvertáltam DVD-ről mp4-re, az van benn folyamatosan a telefonomban használt M2-n. Emellett sokat böngészek Opera Minivel a munkába menet-jövet.
Zenehallgatás, és fotózás van a telefonfunkciók használata mellett, így kihasználva a telefon tudását.
Persze az ébresztés, és naptárfunkciók használata sem utolsó, hiszen minden reggel ő ébreszt, no meg a kistesója (K550i).

Természetesen lehet a telefont modemként használni, de Bluetooth kapcsolattal való kivitelezést nem ajánlom.
Előfizetsz valamely 3G/HSDPA netcsomagra, és a telefont adatkábellel kiegészítve modemként használod.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5018) salival


salival
aktív tag

nem tudom észrevettétek-e (vagy csak én találtam fel a spanyolviaszt)hogy ha video megy és a min ha fényképeznél lenyomod a kamera exponálógombját akkor egyből már menti is az adott képkockát
egyébként ti milyen programmal szoktatok konvertálni?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#5019) mrlujoak válasza salival (#5018) üzenetére


mrlujoak
veterán

:K
A mentés helye pedig a Képek mappa lesz, és nem a Kameraalbum... :D

Nyugi, Bog-ék nemrég vették észre a simán, videóból való képkimentés lehetőséget - ha jól emlékszem a W995 tesztjében, ami ugye nem ősrégi - aztán a hsz-ok alapján kicsit más szemszögből indultak neki a dolognak, hogy ne tűnjön úgy, hogy megtalálták - nem fel :) - a spanyolviaszt.

Persze örülünk az ilyen észrevételeknek, mert ezek a nüansznyi lehetőségek láttatják a SE telefonok szoftverének kiforrottságát, és nem utolsósorban látjuk mi is, hogy használják ezeket a telefonokat, és azok lehetőségeit.

Ki nem állhatom, amikor valaki vesz egy csilli-villi tapimobilt, csakhogy legyen neki, meg most az a divat, aztán egy nyamvadt képet nem bír átdobni BT-on az enyémre, mert azt se tudja hova tapicskoljon...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5020) mrlujoak válasza salival (#5018) üzenetére


mrlujoak
veterán

:K
A mentés helye pedig a Képek mappa lesz, és nem a Kameraalbum... :D

Nyugi, Bog-ék nemrég vették észre a simán, videóból való képkimentés lehetőséget - ha jól emlékszem a W995 tesztjében, ami ugye nem ősrégi - aztán a hsz-ok alapján kicsit más szemszögből indultak neki a dolognak, hogy ne tűnjön úgy, hogy megtalálták - nem fel :) - a spanyolviaszt.

Persze örülünk az ilyen észrevételeknek, mert ezek a nüansznyi lehetőségek láttatják a SE telefonok szoftverének kiforrottságát, és nem utolsósorban látjuk mi is, hogy használják ezeket a telefonokat, és azok lehetőségeit.

Ki nem állhatom, amikor valaki vesz egy csilli-villi tapimobilt, csakhogy legyen neki, meg most az a divat, aztán egy nyamvadt képet nem bír átdobni BT-on az enyémre, mert azt se tudja hova tapicskoljon...

Ezt a progit használom:

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5021) salival válasza mrlujoak (#5020) üzenetére


salival
aktív tag

szia mrlujoak! köszi a válaszod, én is azért vettem anno a zárt rendszerű telefonok közül
se-t pont a kiforrott rendszere miatt. Sokan mondják hogy régi, meg az alapokról kéne egy új 'használhatóbb' zárt oprendszert csinálni, de szerintem ez pont így jó. :K

YNWA

(#5022) k850 válasza Mályki (#5015) üzenetére


k850
addikt

Szia! Nagyon egyszerű videoszerkesztő program, Format Factory. Magyar nyelvű, gyakran frissítik ill. hangokkal is boldogul. [link] :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5023) madstunt


madstunt
addikt

Én sokáig az IMTOO 3GP Convertert használtam de mivel annak halál a Win7 jelenleg így áttértem az Allok video to 3GP converterre.

(#5024) madstunt


madstunt
addikt

Van új SEUS. 2.99-es verzió

(#5025) k850


k850
addikt

Szeptember 02-től van MyPhoneExplorer 1.7.4 !!! [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5026) k850


k850
addikt

Sokszor érte az a vád K850i, hogy gyengébb procit kapott, mint a K800i elődje, azzal magyarázták, hogy így gazdaságosabb az energia felhasználás, a sebesség különbözetet a fejlettebb Java 8 platform helyettesíti. Letöltöttem az új Opera Mini 5.0 béta [link]verziót és tesztelgetem a Java alkalmazást azóta is. Itt látok egy kis visszaigazolás, hogy lehet az elméletben valami igazság. Idézet az Opera Mini 5.0 tesztjéből.[link]
„-A tesztelt K800-as telefon a letöltéskor még nem volt hivatalosan támogatva, de a program stabilan, és hibátlanul működött.-
-Teljesen új viszont a többlapos böngészés. Teljesen olyan, mint a PC-s többlapos megoldás, felül tudunk a lapfüleken menni, ez is szépen animált. Viszont veszedelmesen belassította a telefont 3 nyitott lap, így a böngészés volt lehetetlen.-”
Én is kipróbáltam ezt a többlapos böngészést, én a K850-en nem tapasztaltam semmi féle lassulást, lehet, hogy így lesz egy relatíve lassú készülékből egy gyorsabb v. (erősebb) készülék a K800-hoz viszonyítva? Ez mind a Java Platform 8-nak lehet tulajdonítani? :F

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5027) madstunt válasza k850 (#5026) üzenetére


madstunt
addikt

Szerintem igen többek közt.Meg maga a java alatt lévő oprendszer sokkal jobban lett optimalizálva hogy alapállapotban hozza azt a sebességet mint a k800

(#5028) Lasy


Lasy
veterán

mint mondottam, vagy ha nem akkor most igencsak mondom. IMÁDOM az oroszokat.
szeptember 20.án kijött A2uploader progival lehet VKP-zni a K850es telefont is mostantól.
hogy ez miért is jó, mert eddig a VKPk nem mentek sehogy sem, még JAVA alapon sem, de ezentúl felejtős a java alapu is.
de ezt bizonyitja a kép is.
tehát mostantól tuti lesz hozzá nem is egy.

+36702778032

(#5029) madstunt


madstunt
addikt

Hello!
Azt szeretném kérdezni van-e mód arra hogy telefonom ha a számítógépre van csatlakoztatva akkor ne a mobilnetet hanem a számítógépem netelérését használja?

(#5030) glutamin


glutamin
őstag

Sziasztok!

Ismer valaki olyan szerkesztő programot, ami media részt is tudja szerkeszteni a témáknál. Az SE féle 4.07-es nem éri el ezt a területet.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5031) madstunt válasza glutamin (#5030) üzenetére


madstunt
addikt

(#5032) glutamin válasza madstunt (#5031) üzenetére


glutamin
őstag

Köszi!

Ha jól látom, akkor még nincs erre összevont megoldás. Mondjuk a semminél persze ez is jobb.

Akkor együtt érdemes használni a kettőt.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5033) k850 válasza glutamin (#5032) üzenetére


k850
addikt

Szerintem így is nagyon tökéletes. :DD Megszerkeszted Themes Creatorral a témádat utána tovább tökéletesíted a mpskinnerrel. :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5034) k850 válasza Lasy (#5028) üzenetére


k850
addikt

Szia Lasy! :R Ha nem nagy gond ill. van időd, konyha nyelvre lefordítanád, hogy végül is miből áll ez a lehetőség „ A2uploader progival lehet VKP-zni”. Láttam több fórumban is, hogy ezen a téren nagyon ott vagy, biztos nem okoz problémát egy kis felvilágosítást adni a kezdőknek. Előre is köszönöm a fáradozásod, minden tudatlan nevében! :B

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5035) Lasy válasza k850 (#5034) üzenetére


Lasy
veterán

bocsi, de ehez ott a google, hogy pontosan mi is az a VKP.
amúgy a legegyszerűbben a telefonod egyes funkcióit lehet megszüntetni, vagy kibővíteni.
itt értem azt hogy ha simet cserélsz akkor mindíg megjelenik a setting wizards. ezt ki lehet törölni, vagy pl ha megnyomod röviden a kikapcs gombot akkor megjelenik egy menü ahol tudsz választani a profilok közül, de ide be lehet építeni a bluetoth-ot, egy leállítás, vagy esetleg ujraindítást is.

+36702778032

(#5036) glutamin


glutamin
őstag

Sziasztok!

Van-e lehetőség arra, hogy valamilyen kóddal szotfververziót és egyéb paramétereket meg tudjak nézni a telefonomon?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5037) salival válasza glutamin (#5036) üzenetére


salival
aktív tag

*jobb navi gomb*bal,bal*bal*
itt szolgáltat inform.-szoftverinform

YNWA

(#5038) glutamin válasza salival (#5037) üzenetére


glutamin
őstag

Ez gyors volt, köszi!

Mivel ezt a telefont ajándékba kaptam (egy használt telefonról van szó), így szeretném frisítgetni ahol érdemes. Most nézem, hogy:

R1CA029
Kamera szotfver 2.9

Ezekeből van esetleg frissebb?

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5039) salival válasza glutamin (#5038) üzenetére


salival
aktív tag

nekem a legfrissebb minden:
R1FA035-szerintem SEUS-szal fríssítsd
a kamera szoftverem pedig:3.7

YNWA

(#5040) glutamin válasza salival (#5039) üzenetére


glutamin
őstag

Köszi!

Seus-t már annak idején hazsnáltam k800i-vel.

A kamerával nem vagyok teljesen kibékülve. Remélem a szotfverfrissítés sikeres lesz és lesz valami javulás. Sokszor túlexponál és a világos részek kiégnek teljesen fehérre. Ilyesmivel tapasztalat?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5041) salival válasza glutamin (#5040) üzenetére


salival
aktív tag

ez gyakori hiba ennél a készüléknél a fényérzékelőt pedig pucold ki fogkefével

YNWA

(#5042) LEFTHORSE1 válasza glutamin (#5040) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És készülj fel arra is hogy a kamera piros színe rózsaszín, a kék lilás, a sötétben makrót el lehet felejteni, főleg egy A4-es dokumentumot, nincs gyorsbillentyü a makrónak, ha zenét hallgatsz és a zene listában görgetsz ezt annyira lassan teszi hogy elhull a hajad, ha maradna még pár szál akkor azokkal az automata hangerő szabályzás végez. És még mondja valaki hogy ez nem szándékosan van így megalkotva, mert moddolással mindez orvosolható, a lassuság az nem dehát egy francos zenelistát ne tudjon normálisan görgetni... igazán nem nagy adatmennyiség, sőt.

Cseberből vederbe

(#5043) madstunt válasza LEFTHORSE1 (#5042) üzenetére


madstunt
addikt

őőőasszem jah :((( fájdalmas kimondani de ezek valós dolgok bár ha hozzányúl az ember jó kis cucc varázsolható belőle

[ Szerkesztve ]

(#5045) glutamin válasza LEFTHORSE1 (#5042) üzenetére


glutamin
őstag

Eddig egy k800i-t használtam, ezt ajándékba kaptam. A k800i-nek nagyon elégedett voltam a kamerájával, meg szinte minden tulajdonságával. Talán a vakuja lehetett volna erősebb. Ez a k850i egyelőre vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. Sok területen van előrelépés, de már megszokott, jól működő dolgokkal meg gond van.

Az érintőképernyőt inkább érzem nyűgnek mint hasznos dolognak, és én speciel a vissza gombot is visszasírom. A fenti két gyorsgomb is hiányzik, az oldalsó csúszókapcsolónak nem örülök. A nagyobb kijelző, a laposabb forma, a hátsó objektívtakaró beépítése persze jó dolgok. A fényes, ujjlenyomatgyűjtő borítás sem szerencsés. A joy hiánya jó, de ez a navigomb szo-szó.

Ami komoly gond:
sötétben makrót túlexponálja de nagyon. Sokszor az esti szobában készült képeknél nagyon mellélövi a fényerőt és sötétek a képek, még vaku mellett is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5046) LEFTHORSE1 válasza glutamin (#5045) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A vissza gomb az tényleg jó dolog volt, ezért is imádom a T650-em, a sötétben makrót vakuval úgy lehet elfogathatóvá tenni hogy 3-4 réteg papir maszkolószalagot ragasztasz a vakura, igy visszafojtva már elfogathatók a képek

Cseberből vederbe

(#5047) madstunt válasza LEFTHORSE1 (#5046) üzenetére


madstunt
addikt

driver cserével se lehet?

(#5048) aimettirlz


aimettirlz
tag

csáó! nekem is ilyen telóm van a helyzet az hogy a vakuja néha nm tökéletesen villan mert ugye van rajta egy fényérzékelő szenzor de mintha néha fake jelet küldene a xenonnak mert keveset villan és mivel a fényképkészítésre visszasötétíti a teló a képet hogy ne legyen túl világos így gyarkan sötét képet eredményez, valaki találkozott már ezzel a problémával?
Előre is köszi :))

® aimeTTi atticuS ™

(#5049) k850 válasza glutamin (#5045) üzenetére


k850
addikt

Szia lutamin! :) A készülékkezeléshez szólnák hozzá, egy pár gondolattal. Az biztos, hogy az érintő gombokat szokni kell. Nagyon sokan szidták már, én úgy vettem észre, ha a telefon kapacitását, itt a memória túlterhelésre gondolok, ha türelmesen megvárja az ember, hogy lépésről lépésre betöltse ill. befejezze a parancsokat, akkor nagyon kezes bárány tud lenni. Sok felhasználó ott véti a hibát, hogy nyomja a kijelző szélét, pedig csak egy könnyed simítást kell végre hajtani az érzékelő felett. Gondolom, aki még nem találkozott hasonló szerkezettel, az ösztönösen, ahogy megszokta, nyomja ezerrel. Én egyébként nem az érintő gombokat találom a legfájdalmasabb pontnak, hanem a szoftver gyakori lefagyását (kék halál). Ezért vettem egy W760-ast helyette, de addigra már úgy megszerettem a telefon érintő kezelését, hogy inkább átadtam a nagyobbik fiamnak. :) Idő kell még az ember agya átáll más logikai rendszere, ha majd megszokod és kezedbe veszed a K800 telefont, akkor fogod megérteni igazán, hogy mire gondolok most. Az oldalsó csúszkához csak annyit tennék, hogy gyorsabban lehet belépni bizonyos média funkcióba. Valakinek ez fontos, én már a koromnál adódóan türelmesebb vagyok, mint a tinik ezért nem is nagyon szoktam használni ez a funkció gombot, de jó ötletnek tartom. Úgy gondolná az ember, hogy ha kijön egy új készülék akkor sokkal jobb lesz, mint az elődje, sajnos sokszor csak toldozgatják foltozgatják a típusokat. A K850 azért volt nagy csalódás a tulajoknak, mert sokkal jobb fényképező tulajdonságra számítottak, de itt nagyon leégett az elvárásokhoz képest. Ezért ha valaki kimondottan fényképezés miatt szeretne egy ilyen készüléket, azt lebeszélném róla. Nem rossz, de van sokkal jobb kamerás mobilok is. Összességében egy nagy tudású zárt operációs rendszerű mobil, a K800-tól sok mindenben fejlettebb, de nem ez a csúcs készülék. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5050) k850 válasza LEFTHORSE1 (#5042) üzenetére


k850
addikt

Szia! :D Ha lassúnak találod a médialejátszó listagörgetést, ajánlani tudom a KD Playert. [link] :C Ez garantáltan gyorsan görgeti a szám listát. És még a lejátszót kinézetét (skin) is tudod saját ízlésed szerint beállítani.[link] :C Biztos vagyok benne, hogy ismered ezt a Java alkalmazást, csak azért címeztem neked ezt a választ, hogy az új fórumozók is kapjanak egy kis ötletet, hogyan lehet kihasználni a K850-es JP-8 platformot.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.