Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Anthony28 válasza nemma (#1849) üzenetére


Anthony28
őstag

A mi szemünket meg kiszúrják az 512-es memó kártyával...meg a 83k-s árával. :( Ott meg osztogatják a 8gb kártyákat ingyé.Nem is láttam még olyat. :B Egy vicc.Csúnyán le vagyunk rántva a külföldhöz képest. :W Mennyi haszon lehet az ide érkező telókon... :W

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1852) Ricardo válasza Anthony28 (#1851) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem véletlenül. Hülye lenne olcsóbban adni ha ennyiért is veszik. Kimutatták hogy az átlag magyar ha kell akkor kevesebbet eszik de akkor is elutazik, vagy megveszi magának a telefont, tv-t ..... :W
Amikor megjelent a K750 pont Németországban voltam. Itt sok tízezrest kellett lerakni hozzá a két év rabság mellett, ott meg belefutottam egy olyan hirdetésbe miszerint ha aláírsz 2 évet akkor 1 Euroért viheted :U

[ Szerkesztve ]

(#1853) Carminero


Carminero
csendes tag

Ezt komolyan kérdezted hogy miért rendeltem a netről?Egyértelmü hogy az ára miatt.Nekem nem mind1 hogy 110 ért vagy 83 ért veszem meg.Eddig is netről rendeltem a dolgaimat egyiket sem bántam meg.Amig nincs fent az uj szoftver addig nem tudom lecserélni a 29 szoftomat valami ujabbra?Nem lenne rossz.Nekem lehet azért annyira ratyi mert ez a soft 2007 szeptemberi....Talán erre a telóra a legrégebbi.Szép napot!

(#1854) PowerBuldog válasza Carminero (#1853) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A frissítésnél amikor kiírja, hogy e legfrissebb van, nem jelenik meg egy olyan felirat, hogy "Folytatás mindenképpen"? Mert elvileg ha van ilyen akkor azzal felfrissíti a 037-re.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1855) Carminero


Carminero
csendes tag

Naszóval.Megprószáltam ujra.Miután felengedem a c gombot pár mp gondolkodás után kiírja hogy a telefonján lévő szoftver naprakész,nincs elérhető frissítés.Ilyenkor mi a teendő?Kössz előre is.Létezik hogy valamiért nem lehet egy softwaret frissíteni?

(#1856) AMD Power


AMD Power
titán

Kolléga K850i-e most két hétig pihen majd az SE szervízben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1857) Carminero


Carminero
csendes tag

Attól még az uccsó müködő software -t feldobhatná.Igy nagyon gyenge...

(#1858) Viktor0610 válasza Carminero (#1857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, h. v.mi korábban szolgáltatófüggő darabot vettél, amire még valóban nincs újabb szoftververzió. :U

Samsung Galaxy A54

(#1859) ancsma válasza Dare2Live (#1846) üzenetére


ancsma
aktív tag

Ok köszönöm a válaszokat,még várok,de lehet, hogy majd egy Nokia lesz...de még egy ideig nem váltok.

(#1860) LEFTHORSE1 válasza Carminero (#1857) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kérlek ird le pontosan a hibákat, kiváncsi vagyok milyen bug-okat tudsz felfedezni, én tudok kb. 6-ot

Cseberből vederbe

(#1861) legiaap


legiaap
nagyúr

K850i tulajoknak nincs kedve még fotókat linkelgetni?
Nagyon alábbhagytott ez a dolog... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1862) Carminero


Carminero
csendes tag

Függetlenül vettem a telót...Újonnan.Nektek nem ezt irja ki????Lehet tényleg valami készülékgigszer..(szoftverfrissnél)

(#1863) Anthony28 válasza Carminero (#1862) üzenetére


Anthony28
őstag

Nekem 029 van a telón és a SEUS nekem is azt írja hogy naprakész...ugyanakkor az SE pontban dolgozó barátom mondta hogy ha kell rá tudja tölteni a 039-est. :Y

Még egy érdekesség...állítólag a telefon csak SanDisk MicroSD-vel működik...erről esetleg tud valaki valamit? :F Innen használja bárki MicroSD-vel? :U
Elmentem az Aqua Comp-ba, és 1gb Kingston-nal se és 1gb NCP-vel se működött.Igazából nem is látta a kártyát. :( Memória kártyát helyezze be felirat...a kártyákat megnéztük és mind a 2db működött, tehát nem gyári hibás darabok voltak. SE Magyarországgal beszéltem, értetlenül álltak a dolog előtt, ők arra tippeltek hogy sw hiba okozhatja, és majd az új szofttal biztos menni fog... :F A hozzáértő ügyfélszolgálat. :(
Erre az SE pontban dolgozó barátom kiderítette ami nyilvánosan sehol sincs fent hogy csak és kizárólag SanDisk MicroSD.Kipróbálni egyet se tudtam, mert sehol se volt bontott, tehát megvárom az új szoftot és utána veszek SanDisk-et.Nem bízom a véletlenre.
Mindenestre a mai napból elegem van, az egész délutánom elment, és még kártyát se vettem. :( :(

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1864) Carminero


Carminero
csendes tag

Akkor ezt a szoftvert a 039 ig nem is lehet feljebb frissítnei?Nem pesti vagyok 220 km re lakom tőle nekem kicsit macerás lenne szervizbe futkosni vele.Tegnapelött vettem a telót de néha meglepődök hogy miket csinál-Ma pl walkman hallgatás közben nem értek el azt mondta hogy nem vagyok elérhető.....Nagyon tele a cipellőm...ez van!Talán az uj softver.Már én is várom mint a messiást pedig csak tegnap olvastam itt hogy lehet ilyet csinálni.Sokat várok tőle...

(#1865) PowerBuldog válasza Anthony28 (#1863) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az enyémben A-Data MicroSD-van(2gb), és működik minden zokszó nélkül. 037-es szofttal

Ja igen, és a 039-est nem érdemes rátölteni, mert az a 038-as kicsit módosított verziója csak. És továbbra is szolgáltatásfüggő telefonokhoz adták csak ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1866) Anthony28 válasza PowerBuldog (#1865) üzenetére


Anthony28
őstag

Már pedig kétlem hogy SE-nél 039-es függő szoftot tettek volna a független telefonra. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1867) Carminero


Carminero
csendes tag

Anthony te is függetlenül vetted a telód?Amugy mennyi ideig taart mig a szervizbe rádobják a szoftvert?Pár óra vagy nap?

(#1868) Anthony28 válasza Carminero (#1867) üzenetére


Anthony28
őstag

Kb. 20p. ;) Ahol én frissíttetem ott ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1869) hgyurci válasza legiaap (#1861) üzenetére


hgyurci
csendes tag

Adok neked kettő képet, a többi a család van :DDD meg a legot úgyis tudjátok milyen piros!
[lego]
[egérke]
029-es szoftom van, pannon függő.
Szép napot!

(#1870) ancsma válasza hgyurci (#1869) üzenetére


ancsma
aktív tag

Hát ez azért elég piros...csak egy kicsit túl világos(vagy hogyy fejezzem ki magam:) )

Hűűha tényleg jó az N82 de symbianos nem?(lehet hogy én vagyok a hülye, nem vágom még a symbianos dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#1871) ancsma


ancsma
aktív tag

Igen most olvastam tényleg az...na jó-jó előbb tapasztalat kell:) pl. hogy lassú-e meg ilyenek.De lehet hogy ezt már nem itt kéne folytatnom.

(#1872) legiaap válasza hgyurci (#1869) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezek nem rossz képek...az egered meg ultra brutál... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1873) hgyurci válasza legiaap (#1872) üzenetére


hgyurci
csendes tag

Az asszonynak is ez volt az első szava mikor meglátta...másnap mehettem is venni neki egy cuki kis fujitsu egeret, most kettő megy folyamatosan. :DDD

(#1874) AMD Power válasza legiaap (#1872) üzenetére


AMD Power
titán

Kimondottan tetszenek ezek a képek. :K

Ezek jók lettek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1875) hgyurci


hgyurci
csendes tag

Sajnos azért nem mondható el az összes képemről, hogy jó lenne... csak jön lassan új szoft.

(#1876) Anthony28 válasza hgyurci (#1875) üzenetére


Anthony28
őstag

Nekem az SE ügyfélszolgálatán azt mondták hogy hó elején...ennyit a január végéről. :( :(

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1877) Carminero


Carminero
csendes tag

Figyi!!Nálatok is lassaban dobja be az sms nél a karaktereket?Vagy én irok tul gyorsan?!?!?A betüknet mikor irjátok alatta megjelennek a gombokon lévő betük / számok.Nekem mire megjelenitit a betüt arra más be is irtam.Nem is tudom mi lenne ha ezen kéne tanulnom SMS t irni.Szép napot!

(#1878) LEFTHORSE1 válasza Carminero (#1877) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nálam is igy van, van ugy hogy hamarabb beütöm, mint hogy megjelenjen az gomb karakterei-ablakocska, ezen segitettem azzal hogy bekapcsoltam a kattano billentyü hangot, igy már követhetö a szöveg bevitel. Pl az n95-ben egyáltalán nincs ilyen billentyü karakterei-ablakocska, mikor zárojelezni kell akkor nagyon jol jönne, gondolom a többi nokiába sincsen. Eddigi összes hozzászolásaimat mind mobilrol bonyolitottam le

Cseberből vederbe

(#1879) Carminero


Carminero
csendes tag

Jó reggelit!!!A lényeget még meg sem kérdeztem!Van wap az előfizumhoz,telepitettem is hozzá a dolgokat az SE/Pannon menü alatt,de az istenért nem találom hogy hol lehet előhívni .Tegnap még a pannonba is bevittem,de ott se tudtak vele mit kezdeni!Ti esetleg nem tudjátok hogy lehet előhozni?Régi telómnál előhoztak egy pannonwap nevü parancsot és igy volt wapom.De itt csak az internethez vannak cuccok!Szép napot.....

(#1880) hgyurci


hgyurci
csendes tag

Úgy tűnik az enyém megy szervízbe... :F nem tudom megnyitni a játékokat, de még a mappáját sem a filekezelőből, és ugyanez a helyzet az alkalmazásokkal is. "A művelet végrehajtása sikertelen." nem segített rajta a teljes visszaállítás sem.

(#1881) AMD Power


AMD Power
titán

Kollégám K850i a gombsort cserélték most ki.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1882) Viktor0610 válasza AMD Power (#1881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y

Mennyi idős a készülék? :U

Samsung Galaxy A54

(#1883) AMD Power válasza Viktor0610 (#1882) üzenetére


AMD Power
titán

1 hónapos kb. Ki kellett cserélni mert meghülyült a telefon. Magától lépet be a menübe meg ilyesmi...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1884) nemma válasza AMD Power (#1883) üzenetére


nemma
addikt

De akkor gondolom az érintőgombok romlottak el, nem a numerikusat kellett cserélni...

(#1885) AMD Power válasza nemma (#1884) üzenetére


AMD Power
titán

A numerikus is lett cserélve ha jól tudom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1886) Carminero


Carminero
csendes tag

Hihetetlen hogy a 029 es szar szoftvert nem tudom ujabbra cserélni...Más módszer nincs?Nem érdekel ha nem a legujabb csak ezt a szutykot szeretném már lecserélni...Valamelyik tesztoldalon pont ezt szidják szerintem.Hogy akadozik az érintőkpernyő gombjai , lassu...Tuti ez az.

(#1887) Sanraith válasza hgyurci (#1880) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ugyanezt produkálja több W910i is. Csináltál valamit emitől elromlódhatott?

(#1888) hgyurci válasza Sanraith (#1887) üzenetére


hgyurci
csendes tag

Nem csináltam semmi különöset azt hiszem, csütörtökön egy izgi értekezleten elindítottam a golyós játékot, utána pénteken már nem indult sem a játékok, sem az alkalmazások.

(#1889) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Az miért van hogy ha kilépek a zene lejátszóból akkor ha legközelebb elindítom MINDIG visszaáll a hangszínszabályzó a megabass beállításra? Miért nem marad kézin? Ez így nagyon gáz hogy folyton be kell állíranom...Mindenkié ilyen,vagy csak az enyém rossz? 037-es szoft van rajta

(#1890) LEFTHORSE1 válasza Leftwitch (#1889) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, ez volt az elsö szoftver hiba amit felfedeztem az enyémben, külömben arra az alap hangszinre ugrik vissza amin utoljára hagytad (még ha utánna használtad is a kézit) . Egy nagyobb szörnyüség az hogy ha alaphelyzetben kiveszed a memoria kártyát és egy kis idö után vissza teszed majd rögtön bemész a médiába az fogad hogy szép lassan kezdi a kártyán levö adatokat be generálni, nekem 470 megát 40 másodperc alatt tett elérhetövé...

Cseberből vederbe

(#1891) Leftwitch válasza LEFTHORSE1 (#1890) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Igen köszi,közben külföldi fórumokon rátaláltam a hibára. Kicsit megnyugodtam hogy akkor nem az enyémmel van a baj. Remélem a következő soft orvosolni fogja a hibát.Most átállítottam magas hang kiemelésre,így egész jó,nem kell a sok mély. HPM-82-es fülhallgatóval használom,bőven marad így is basszus,amúgy mindenkinek csak ajánlani tudom,remekül együtt működik a telóval,rádiónál is lehet csatornát váltani,sőt keresni is...

(#1892) Atlantis


Atlantis
veterán

Ejj, a jóöreg SE hülyeségek, már majdnem elfeledtem, miért távolodtam el a márkától. Pedig majdnem megvettem egy ilyen kütyüt...de úgy látszik, az A200 platform még az átlagosnál is rosszabbra sikerült. Kár érte. Mindig ez van, papíron minden rendben, csak épp használni nem lehet valami apró hiba miatt és marad a remény, hogy talán a szoftfrissítés megoldja....

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1893) joey04 válasza Atlantis (#1892) üzenetére


joey04
titán

A200as telót még nem használtam de a régebbieken ilyen hibák nem fordultak elő mint amiket itt írnak. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1894) Atlantis válasza joey04 (#1893) üzenetére


Atlantis
veterán

Ott meg volt más, de ebbe most ne menjünk bele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1895) joey04 válasza Atlantis (#1894) üzenetére


joey04
titán

lehet.embere válogatja.én abban nem láttam olyan nagy hibát, az összes közül az SE szoftot tartom a legjobbnak csak mostanában a tudás amit mögé pakolnak az a kevés.

én pl a samsungot nem értem. kitépném a hajam ha egy hétig samsung szoftot kéne használnom.nem csak a szokásos unalomig ismételt hibák hanem kevésbé ismertek is. néha olvasgatom a samsung topicokat hogy ezt hogy lehet azt hogy és a válasz többnyire ez: sehogy!ezt nem tudja :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1896) Carminero


Carminero
csendes tag

Hanna jól van?:)

(#1897) Atlantis válasza joey04 (#1895) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem nem kell bizonygatnod, hogy SE jobb, mint a Samsung(alapból nagyon nem szeretem a koreai cuccokat), elsősorban az S40, ami konkurense lehet az SE szoftnak.

A szolgáltatáskínálata mindig a SE telefonoknak tetszett legjobban, csak a megvalósítást rontják el mindig valahol az ilyen "apró" hibákkal. Nem értem, miért nem tudnak felülemelkedni az ilyen dolgokon, egyszer-kétszer elmegy, node minden egyes készülékkel...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1898) tween


tween
őstag

Új szoft hírek? :)

(#1899) PowerBuldog válasza tween (#1898) üzenetére


PowerBuldog
veterán

6 hétre ígérte a Support Center egy külföldi emberkének. Az meg a mostani hét. Meglátjuk lesz-e belőle valami.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1900) AMD Power válasza PowerBuldog (#1899) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már nagyon kéne a K850i-nek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.